» »

Iscem nekoga za izdelavo strani

Iscem nekoga za izdelavo strani

g2029981 ::

Lep pozdrav najprej vsem skupaj.

Naj za zacetek kar takoj omenim da je budget dosti majhen tako da iscem bolj studenta ali nekoga ki ima pac dovolj casa, in bi za projektno delo sprejel tudi nekoliko manjse placilo.

Torej...potrebujem nekoga ki bi mi lahko od zacetka naredil manjsi marketplace ( podobno temu: http://codecanyon.net/item/buy-sell-mar... ).

Seveda je potrebno nekaj unikatnih funkcij in drugih stvari. Vec lahko razlozim preko ZS. Ce je kdo zainteresiran naj prosim pise.

Marino88 ::

A to potrebuješ spletno trgovino ali custom platformo za prodajo?
V vsakem primeru ne ena, ne druga opcija ni ravno poceni.

g2029981 ::

V bistvu potrebujem platformo, kjer lahko uporabniki kupujejo in prodajajo virtualne stvari in storitve.

Vem da take stvari ponavadi niso ravno najceneje, zato sem tudi napisal da iscem bolj nekoga, ki bi to delal kot za portfolio ali solski projekt ali kaj podobnega, ker budgeta nimam velikega.

Anrex ::

Mogoče če bi lahko okvirno napisal kaj vse pričauješ da se naredi in na koncu koliko so pripravljen dati.

blackbfm ::

Studenta mors ti ucit, ne pa da ti bo delal cel projekt na kljuc. Me pa zanima kako mislis stvar oglasevat ce ze za samo aplikacijo ni denarja..

Kurzweil ::

Napiši specifično kaj potrebuješ, marsikateri projekt v preteklosti je mogoče že bil točno takšen, kot ga potrebuješ z manjšimi modifikacijami. Predvsem pa koliko je tvoj majhen budget? Amatersko implementirana (v veliki večini poceni) zadeva ti v večini primerov pomeni polovičarstvo, ni resnega supporta, predvsem pa bo človeka prej kot slej minilo, ko boš potreboval še kaj dodajat ali popravljat.

SimplyMiha ::

Če najceneje te pride Shopamine.

Arctander ::

Poglej, če ti odgovarja Prestashop. Omogoča tudi prodajo virtualnih produktov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako poiskati neprecenjeno programersko podjetje...

Oddelek: Loža
313902 (2056) bajsibajsi
»

Kje dobim nekoga, da mi zastonj postavi spletno trgovino (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
539918 (6721) BigD
»

HERMES SoftLab - razgovor (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14427500 (13997) Tr0n
»

Obnova stanovanja

Oddelek: Loža
229263 (8192) nejcek74
»

spletna prodaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
554783 (3497) bluefish

Več podobnih tem