» »

Domači ljubljenci (psi)

Domači ljubljenci (psi)

urosh ::

Ga imate in če ja kaj imate za ljubljenca (pasma, ...)

Zanima me tudi, kaj najraje jejo.... moj lenny je čisto zmešan na svinjska jetrca, pražena v olju z kruhom...

Lp

PS: pa seveda še link do mojega ljubljenčka...

[na željo avtorja spremenil naslov -OwcA]
  • spremenilo: OwcA ()

urosh ::

Mogoče je beseda ljubimci "rahlo" neumestna, zato naj se ljubimci preimenujejo v ljubljence... Da nebo kdo imel kakih čundih misli in idej...

lp

R0K ::

Upam da lahko tudi kaj tisti brez psa pripomnimo - kajti jaz bi si rad enkrat v bljižni prihodnosti kupil kuščarja. Razmišljam o kameleonu, legvanu. Drugih pa ne poznam. Legvani so baje zelo prilagodljivi, niso zahtevni za hranit, je pa problem da zrastejo veliki. Rabiš tudi velik terarir (jest nasploh, ker mislim dat živalci velik prostora za gibanje).

Pozna kdo še kakšno zanimivo (najraje rastlinojedo) vrsto kuščarja?

Boško ::

Pes, nekega dne zagotovo, danes ni časa niti prostora zanj, zato ga je škoda mučit, ko pa bo, bo pa sigurno črna nemška doga!!8-O Strah, spoštovaje in dobrodušnost v enem!

Speedster ::

Nemška doga, črne barve, psička

IceIceBaby ::

Bel labradorec Homer. Zakon pes, precej velik in težak pa zlo dobrodušen. Sicer pa čist po meni, lenoba.

Zadnje čase se okrog hiše tut ena mačka potepa pa sem jo že skor udomačil. Pusti se božat pa iz roke vzame hrano. Tko da lahko Azraela štejem za drugo domačo žival.

ali3n ::

Enga psa (pasme Lhasa Apso) + 3 mačke...

BTW: pregovor: "gledata se kot mačka in pes" ne drži; naši so taki frendi, da ne morš verjet...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

||_^_|| ::

Maltežan, 11 let, Sweety. Najraj ma pa piščanca, jetrca, pa vse vrste mlečnih izdelkov.

BigWhale ::

Banzai!

Crna psica Onyx, mati labradorka, foter nategnu pa pobegnu... ... Nek gonic, kaj jaz vem kaj, neka lovska pasma. Psica je nora na sledenje in ritje po krtinah...

4 Leta... Najbolj nora je na razne pocaste zadeve, ki imajo skrajno nagravzno obliko, surovo meso ji ne disi prevec, rajs je jabolka in kake cokoladne napolitanke, kak jogurt oz druge stvari iz mleka, skute, etc, etc, pretezno pa je Eukanubo.

Non stop je hiperaktivna... :P

--
BigW!

krneki0001 ::

Jst pa nimam pesa - mam original slovenskega volka. Našel ranjeno volkuljo v gozdu jo pozdravil in je ostala pri meni - ni na verigi ni na štriku, ima možnost it nazaj v naravo(mislm sej živim 5m od gozda), pa ne gre ampak mi čuva hišo in renči na vse kar se ponoči premika okol moje hiše.

LP
Nebivedu

perci ::

nebivedu spet nabija

krneki0001 ::

Perci - lahko kdaj prideš pogledat če ne verjameš. Jst ga imam pa še en tip v Višnji gori ima tut volka.

LP
Nebivedu

perci ::

Ja, pa iz centra Kranja prideš z avtom do centra Ljubljane v 7,5 minutah. Maš to tut dokumentirano?

Dej kako fotko te tvoje volkulje pripopaj.

krneki0001 ::

Perci - ne prebereš celih postov. Nisem jaz vozil - napisano je da sem se največ peljal, in ne da sem sam vozil. Pri takih hitrostih moraš bit totalno odtrgan, al pa full veliko skoncentriranost. Sam vozim ko sem skoncentriran, nisem odtrgan, da bi reskiral svoje življenje.
Lahko ti povem kdo je vozil, če ti bo to več pomenilo: Tomo Polanc - Slovenski akrobatski pilot (če si iz Kranja - lastnik AIR bara-nekdanjega).
Fotko od vovkulje ti bom pa dostavil, ko dam film razvit, ker je nimam trenutno na nobeni sliki.

LP
Nebivedu

Ziga Dolhar ::

Doberman, 4 leta se mi zdi :-).

Pride enkrat k meni sošolec in pride v "moj" štuk, nakar iz nasprotne smeri pride pes. Se spogledata...


... in stečeta vsak nazaj v svojo smer :).
https://dolhar.si/

perci ::

nebivedu:

Saj nikjer nisem napisal, da si ti vozil :\ .
Ne verjamem pa, da kdorkoli lahko pride z avtom iz centra kranja do centra ljubljane v 7,5 minutah. Po stari cesti je razdalja okoli 26km (če računam od železniške do železniške), morda še kaj več. To pomeni, da je morala bit povprečna hitrost okoli 210 km/h. Kako lahko kdorkoli doseže tako hitrost po stari cesti čez medvode (pa magar ponoči - cesta ni nikol čist prazna) je zame uganka. Še večja je pa uganka kako je lahko nekdo s tako hitrostjo vozil par kilometrov po ljubljani. Močno dvomim.

Slike volkulje pa prosim res pripopaj (ko boš mel poskeniran) al pa mi pošlji PM, ker me prav zanima kako izgleda.

Elemen_T ::

Kolega je (če mu lahko verjamem - mislim, da mu lahko), prevozil od konca celovške, pa do centra kranja v 10 minutah.
Glede na to, kako je potem to evforično opisoval, mu skoraj lahko verjamem.
Avto - honda Accord VTEC 3.0 V6.

Je pa rekel, da ga pri prazni cesti hitreje nebi mogel napikat.

budi ::

nek lovski ps,podoben dalmatincu le da ima ful več pik,je manši bol vitek
in sploh zelo lep.te psi so zelo redki in zelo lepi.str je pa 6 let.
ime mu je pa Aris

krneki0001 ::

Perci hitrost je bila 230km/h, avto pa Porsche 928S 5.0 turbo s 400KM. Tut skoz medvode in pol po celovški je tip gonu čez 200km/h.
LP
Nebivedu

OldSkul ::

Pes je pasme( zlati prinašalec), je pa psica stara 6 let.Zelo samosvoj pes, me včasih čist znervira.

budi ::

ja,ja seveda,jez sm si pa pred kratkim kupu formulo,povprečna hitrost je bila mav čez tristo
na uro.ke sm pršu že v okol 4 minutah.poznam pa tud frenda
k ma concorda in je preleto to zračno razdaljo v 5 sekundah8-O .
komi sm mu verjev.

LPP ::

Kaj zdaj, se tu govori o hitrostnih rekordih al o psih in ostalih domačih živalih?

Haskí :))
Ljubljanski potniški promet

iration ::

Samojed :))
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Roadkill ::

Zlaz šrinašalc - Timi - 4 leta - mal neumn, sam usen najboljši :)

Dr_M ::

BigWhale pa zelo rada se je kopala v ljubljanici?:D :D :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

urosh ::

Seveda pa če ima kdo kako slikico, jo komot pripopa..

PS če niste pogledali mojega linka, potem ne veste, da imam labradorca Lennyja, pa še svojo stran ima :D

lp

madmitch ::

nebivedu: pol je pa svizec čokolado zavil...
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Matek ::

Urosh, glede na to, da je pes, mu gre webdesigh prekleto dobro od rok >:D .
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

urosh ::

>:D


Bom sprejel kot pohvalo :8)

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

ali3n ::

Urosh - zelo zelo zelo lepo skrbiš za psa... ful ma hudo uto!!!!:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

iration ::

Evo mojga:

Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

ali3n ::

Naša "mrcina":
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

rozica ::

moja peska je japonski akita.... podobna samojedu, huskiju.. barve pa lepe rjavo bele.... :)
Če hočeš videti mavrico, se moraš veseliti dežja.

Gaby ::

nebivedu

Mas res volka, al se zafrkavas. Jaz bi to prisla pogledat. Meni so volki kot zivali blazno vsec. Sprejemas obiske?:P

BigWhale ::

Banzai!

http://www.lubica.net/Onyx/

:)

--
BigW!

DavidJ ::

Sibirski Haski, čez en teden bo star eno leto. :)

Sedaj, ko je vročina, od 9ih zjutraj do 7ih zvečer leži v hiši, kleti, potoku -- samo da se lahko nekje ohladi. Sem mi kr smili. Po zimi je pa itak nor. Ime mu je Tar.



V jeseni je padel čez 40 metrov visoko pečino nad nami. K sreči pa padel na veje dreves, ki so malce upočasnile padec, vendar ga dobro namlatle. |O

Ko je padel dol, sem ga takoj našel (celo slišal, ko je zastokal v zraku!) in ga prinesu domov. Oče pa mama sta ga hotla dat uspavat, jst sem pa reku, da bom sam plačal operacijo.
Bile so 2. In so me stale malce čez 100 tisoč. (Takrat mi je ušel GF4 Ti4200. :)) Zlomu si je zadnjo nogo (zelo grdo), na sprednji parkel je preklal, izbil si je zob in dobil 2 antišok injekcije, da je prišu k seb. Faca. :)

Samo mi ni žal. Do sedaj je že popolnoma okreval, samo dlaka na zadnji nogi mu še ni zrasla.

Je pa zelo podoben gospodarju. Len kot 2 lisice. :D
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DavidJ ()

krneki0001 ::

Gaby ne nategujem. Res imam volka. Giblje se čisto svobodno, vendar ostaja vedno v okolici hiše, ker mu redno vsako jutro naštimam hrano in svežo vodo. Ponoči pa pride sam spat pred vrata, tko da se je že kar "udomačil" kokr se divja zver sploh lahko. Pusti se tut pobožat, sam otroka pa ne pustim ravno blizu, ker nikol ne veš.

LP
Nebivedu

spader ::

Imamo nemskega prepelicarja z rodovnikom kaj naj recem kdaj mi prau najeda ko laja pod oknom drugac pa dobra pasma in ubogljiva sam zdele ga ne spuscam ven ker se kuzle gonjo

Gandalfar ::

Zgodovina sprememb…

Gaby ::

Nebivedu...

Kolk noro!!!!! Jaz bi to rada vidla.. Ful lepo...

sidney ::

wooow pesek ima swojo homepage.... btw: ko je biu mejhn je biu prou cortkan ...
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

BC3 ::

Jeff - kratkodlaki foxterier
Jeff

Zgodovina sprememb…

pmodic ::

Irski seter - 3 leta. Uradno od brata, drugače pa bolj kot ne od vseh :)

www.irskiseter.tk
www.brodwaylight.tk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pmodic ()

Tarzan ::



Moj pes Ron.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zakaj ma folk pitbule? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26225178 (16369) LordTado
»

Nevarne pasme

Oddelek: Problemi človeštva
213481 (2992) bremzzi
»

Hišni ljubljenčki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5524114 (22922) klemen22
»

Kje kupiti solzivec ali el. šoker.

Oddelek: Loža
3217907 (17233) Eschelon
»

Najhitrejš iz enga kraja v drug kraj. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
594050 (3281) perci

Več podobnih tem