» »

Hišni ljubljenčki

Hišni ljubljenčki

«
1
2

Koci ::

No, ker mislim da ta tema še ni bila odprta me zanima, kakšne hišne ljubljenčke imate kaj. Jaz mam psa Bernskega planšarja, starega 5 mesecev, dve papige in tri zlate ribice.
Panta rei!!

M-man ::

Sem se šele sedaj spomnil, da imam psa in da včeraj ni dobil nič za jest.:D

M

Matek ::

Mel hrcka in ribice, dozeiveli pricakovano zivljenjsko dobo in pocrkali. Zaenkrat mam sam mlajso sestro >:D . Aja pa muco mamo. Brez imena. Muc muc.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Smorny ::

Razvajenega psa čuvaja - rottweilerja >:D
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

rozica ::

psičko: jmešanko med nemško ovčarko in aponskim akito, zelo navihana :D

BigWhale ::

psica, pasme Tezenski Gonic (pred selitvijo, Fuzinski Gonic). Mati labradorka, Oca nategnu pa pobegnu.

Pravkar je prisla s kopanja, kjer je na vsak nacin hotla lovit labode in race v ribniku...

Imel sem pa se (v svojih mlajsih letih): papagaja (nekega dne ga je kap, fotr ga je zabrisal v pec), nekaj mack (pri babici je bila zelo zelo blizu zeleznica, ko gre enkrat pohorc preko nje, pokuri vseh devet zivljenj na enkrat), zilijon ribic (te so imele povprecno zivljensko dobo nekaj tednov, na koncu so vse plavale hrbtno), dve zelvi rdecevratki (obe je nekega dne me med soncenjem na balkonu nasla nasa prejsnja psica), dva hrcka (mladost je norost, hrcka RES ne smes prevec nafutrat), mogoce se kaj, ampak mi je sedaj uslo iz spomina.

Mercier ::

Jaz sem isto mel dosti tega, ampak sem na koncu edini preživel. :)

mare_ ::

Imeli smo mačke, ribice, hrčka...sedaj so ostali samo še pajki :P

Vesoljc ::

kanarčke pa zajce smo imeli...

ko sem ubil zadnjega kanarčka, jih nismo imeli več...
mati ne pusti kužata, jest si pa želim labradorca...

ps: ni biu umor ampak uboj
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

ČIP 008 ::

Jaz imam dva psa,žena mačka otroka pa ribice in hrčka.

Speedster ::

Trenutno psico pasme Nemška doga.

Redkvica ::

Komarje z bližnje mlake. Sam na hrano hodijo, sicer čist samostojni.

CAT ::

Jaz pa mam črno muco ime-->Nika :D mali hudiček je>:D
Lp
CAT

Dr_M ::

mel doma ucasih malo morje rib en zelv :) :) :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BigWhale ::

CAT: Zanimivo... Bo ze drzalo, da zenske pogosto dajejo mucam imena... ;>

CAT ::

BigWhale nisem samo jaz izbrala naši muci ime..ampak nas je blo 5(od tega so bli trije predstavniki moškega spola) da smo izbrali ime.:D
Lp
CAT

Caligula ::

Opa!

Aja, Čip, ce navadis vse na brikete lahk ful prsparas k lahk uveljavljas kolicinski popust pr nabavi v zakljih. :D

Spajky ::

Jest mam 12 l staro mačko (mojo ljubico), drugače pa poleg imel nekaj občasno "gostujočih" bitij od velike ex-sosedove race, veverice, ježev, ki so mi jedli iz roke; zdej pa mam enega čudnega glodalca že 3 l na prezimovanju na podstrešju, ki ne vem glih kaj je (zgleda mešano med podgano-poljskim mišem-polhom); ja me majo žvali kar rade ... tudi novi tigrasti komarji :-( ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

BigWhale ::

CAT, ajaaa, _vasa_ druzinska muca je to....

To postavi stvari v cist drgacno prspektivo... ;>

mloncar ::

jst mam pa 10 let staro Sibirsko lajko, po imenu Pala.

jo zdravje že kr fesjt matra, tko de ne vem kolk doug bo še men nami :'(

ko je bila mlada je bla pa čist nora, sm šou v hribe sm pršu gor šist spočit, ker je vlekla ko nora.. ..zdej je pa že v letih in sam poležuje in guli kote v hiši in se poleti premika iz ene v drugo senco.
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

CAT ::

BigWhale :D točno tako:P
Lp
CAT

urosh ::

Dr_M ::

ježev, ki so mi jedli iz roke

hehe, jest sm tut 1x meu cist mejhnega jezka doma, pa me je kur** ugriznu k norc >:D :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Sami ::

Imel sem že take majhne ribe, ki sem jih ujel v reki Iščici, ki sem jih kasneje, ko so zrastle izpustil. Potem sem imel še 2 želvi, ena mi je umrla, eno sm pa izpustil v ribnik. Dost je blo!8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

|Jurcek| ::

nasledni teden dobim tarantelo>:D

boych ::

mi mamo hišnega zajca, nobenga haska ni od njega, sam serje po bajti...

@ljash ::

sibirskega tigra in eno anakondo, ki pa je čez zimo v greznici.

tx-z ::

doma smo mel zajklo...mela je stranišče pa je sam tja hodla....pridna u glavnm..pol je umrla po letu pa pol..zdj pa mamo enga zajca....avstralski ovnač...ta pa sam ščije :))
tx-z

madmitch ::

Imel: dve nimfi, nekaj glodalcev (hrčki, morski prašički...), dva psička, kameleona (ujetega v afriki, ni preživel klime na ladji )
Trenutno: psička, tri želve (vsake dve leti rabijo večji akvarij in močnejše filtre)
Želje: osla
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Caligula ::

Jz sm tud ze mel nimfe >:D

Sam se ne dveh anenkrat :\

Pa sej se pride to.

KAr se zelv tice, pokvar mal grelc pa bos mel enkrat fajn zelvjo juho k dam prides. Se je men enkrat zgodil.
:'(

BigWhale ::

Ja, sanje vsakega moskega, da bi imel dve nimfi hkrati :P

Gaby ::

Jaz imam pa enega zelo plodnega kita in eno psico. Obcasno se v kopalnici naseli se kaksen pajek oz. srebrna ribica (zuzelka). Vsaj enkrat na leto kaksno noc prespi tudi klop oz. bolha.:D

laibachnsk ::

Imam nemškega ovčarja od leta 1991,še vedno ne morem verjeti kako so eni psi pametni.
Pred tem sem imel tri mačke (naenkrat),zlate ribice za katere sem bil navdušen mogoče kakšen teden ,pol so žal poginile...želve ki jih je pes prežvečil in pljunil in enega papagaja.

madmitch ::

še vedno ne morem verjeti kako so eni psi pametni....želve ki jih je pes prežvečil in pljunil

Upam da to ni en in isti pes?! :\

KAr se zelv tice, pokvar mal grelc pa bos mel enkrat fajn zelvjo juho k dam prides.

Kako moreš, želve so pa ja prezabavne za v juho, bolj moraš paziti.

Jaz bi še vedno imel osla, ne vem zakaj se temu vsi tako smejijo in me gledajo, kot da sem mahnjen.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

laibachnsk ::

Ja je to je isti pes samo takrat je bil majhen in takrat je delal same pi.darije v hiši.
Pa spomnim se kako smrdijo želve če jim ne menjaš vodo...>:D

madmitch ::

Pa spomnim se kako smrdijo želve če jim ne menjaš vodo...

To pa, jaz imam že tako močne črpalke in filtre, da bi jih lahko uporabil za bazen.

Ampak jaz bi še vedno osla
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

balocom ::

Mamo 10 mačk;
-Boni (10 let, njen sin Micko je lansko poletje izginil)
-Pika ( 5 let, 5 potomcev)
-Mimi ( 4 leta, sterilizerana)
-Tejko( 4 leta)
-Krempel(3 leta)
- Tačka (3 leti,2 potomca)
-Lovro (3 leti)
-Simon (2 leti, mjhen in droben)
- Srečko (2 leti, debel ko tovornjak)
- Bine (4 leta, možganska kap, zato ma postran mau glavo)

PrimozR ::

2 mačka, Maško pa Mackota (ode sterializirani mački) pa psa (kokeršpanjel, k se sko samo dere;(( . Pa dons je nekej Maško maltretiru, k ji je mami dajala za jest.

chucki ::

Ce imas vec kot 5 mack mors prijavit da imas rejo 8-)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

The-B ::

Ene 800 akvarijskih ribic ( + ene 1000 še tamalih(mladic) :)
Pa 12 let staro čivavo....:D

|ke ::

Jest sm mev eno nimfo, k je cele dneve sam srala po bajt, pa dve ribce (ena je mela dalš šmutace, k kešni avstrici), pa dva morska pujska. En je biv čist popeglan, ta druh pa skuštran k de bi 220V šlo skoz nega..:D Ful smo ga mel dobr streniranga. K smo ga dal mal vn s hišce, de je tekav po kavču gor in dol, je vse kakce k jih je naredu pojedu za sabo(če jih le ni naredu preveč:D ), sam da ga nebi dal nazaj u hišco:P Ni kej, res je biv car:))
Ike

Rudowski ::

Mi mamo p eno kozo FANČI k ful rada skokz okn na glavo skače p se se z rolerji voz, pol mamo sveže še žive kalamare in pa enga medveda JAKOBA sam je ratau impotentn k si ga je med hladilnik preščipnu k je sred noči krfjolo kradu p je neki začel škripat in se je ful usrou d ga nou kdo dobu in pol je hitr hladilnik zapru. Zjutri za zajtrk je p FANČI namest krfjole dobila medvedjo klobaso in pol k se je čez ene par dni zriglna so mi pocrkal usi skupi.:(

Moonman ::

No, mi pa mamo 2 bernardinca. Starejši je star 8 let, njegov sinček pa 8 mesecev.
A ve kdo, kje bi se dalo kupiti male sodčke, da bo lahko prišel pes s človekovim najboljšim prijateljem.:D


icek ::

akvarij
Rider of Theli
www.air-tv.net

Bob Rock ::

3 papagaje, tri kokerspanjele....pa ne vse naenkrat :)

||_^_|| ::

psa, maltezana.

=Exceed= ::

V hiši mačka Tigija 3 leta starga, zunej v ribniku pa :
- 2 ščuki:))
- 5 krapov
- včasih je blo 15 zlatih ribic zdej sam še 2 (ščuki lačni:))))
- ene 200 koresljev
- 4 velike linje in klene
.
.
.

Cel živalski vrt:P

skyline ::

dva zajca, eden je Knedl in skoz neki godrnja>:D , tadrug je pa Fric, pa je tko velik, da ga komej vzdignem:D

lp miha

PrimozR ::

Kolk pa ma pol ta zajc?? 50 kil?? Ne rečem če bi jest reku da ga komej uzignem, tko pa ti to rečeš:D Mi boš enkat pokazov to čudo od zajca>:D

skyline ::

ej pipi, dolg je cca. 70 cm (ce se raztegne:D ), ce se pa premika, se mu pa bauh po tleh vlece...>:D
ko ga bomo zaklali, ga bo dovolj za 5 let:D

lp miha
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zimsko spanje želvic

Oddelek: Loža
377622 (6379) krispe
»

Rad bi domačo žival (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6826858 (26124) R0K
»

Izdelava ribnika

Oddelek: Loža
316895 (6498) =Exceed=
»

Odnos do živali

Oddelek: Loža
271449 (1136) icek
»

(ne)domače živali

Oddelek: Loža
305383 (4983) BoO

Več podobnih tem