» »

Vandalizem nad avtomobili...

Vandalizem nad avtomobili...

«
1
2

|Luka| ::

Torej, naslov pove vse... ali ste ze doziveli da so se vam znesli nad avtom in kako ste (ce ste) ukrepali, predvsem me zanimajo tisti brez kasko zavarovanja...

LP Lix

ABX ::

... so far so good.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

darh ::

Men so zadnic anteno ukradli... :|


Drugače je pa podn to... tipe k to delajo bi blo treba na mestu -- brez sodnika ali porote kastrirat.
EOD.
Excuses are useless! Results are priceless!

globoko grlo ::

kaj mislš, da ti avto razbijejo al da ti sam ključavnico sfukajo pa radio odnesejo

so mi radio spelal, polcija pride nardi zapisnik in to je to, več sreče prihodnjič

kwa čš pa nardit če ne veš kdo je bil

Reso ::

Enkrat parkiram za enim blokom pa pridm in me caka avta z lepo metrsko rajso od kluča.
Pol parkiram čez neki časa nekje ob cesti pa me čakajo brisalci dvigneni.

Če komu kaj ni všeč naj pusti listek z pritožbo al pa nej pokliče policijo.

IR Babun ::

Enkrat naj bi v lomu, na parkirplacu pod domom pod storžičem požagal smreko, ki je padla cez kar nekaj avtomobilov in nardila ogromno škode, krivec-ci seveda neznani.

Ne vem ka ma folk od tega in se glede sankcij popolnoma strinjam z xbite-om:D >:D
SCREW THE GOVERNMENT

Cokolesnik ::

Kastriranje je bolj primerno za spolne nadlegovalce.

Povzročiteljem škode bi jaz mesečno trgal od dohodka, kot bi sami imeli najet kredit za nakup novega avtomobila. Če dohodka nimajo, bi jih nagnal na javna dela in jim od tega trgal njihove grehe. Sicer pa naj gredo v zapor in tam razmišljajo o vandalizmu.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

IR Babun ::

Cokolesnik, tvoja verzija kaznovanja je seveda primernejsa, ampak je kastriranje veliko učinkovitejše>:D
SCREW THE GOVERNMENT

ABX ::

Kako leto od tega je bil škandal v IT, ker en tip ko so mu tretjič v ene mesecu ukradli radio je montiral neka rezila v avto. Naslednje jutro je najdel v avtu 3 prste.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

darh ::

Čeprav... Mi je Cokolesnikova verzija bolj ušeč. Zakaj? Tip ti odrsa avto, ga kastriraš. Tip ti še enkat odrsa avto, ga še enkrat kastriraš? >:D

ABX -- mi je varianta iz "Gone in 60 sec." bolj ušeč... "The Snake" ;D
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

groom ::

ABX kako pa zgledajo ta rezila, to je dobra zaščita, boljša kot vsak alarem. Ko ti pustijo prste v avtu, samo pregledaš po bolnicah kdo se je tega dne zglasil pri njih s poškodovanimi prsti in potem že lahko pripraviš nož za kastriranje

|Luka| ::

Sej ni ne vem kako hudo, ampak odnesl so mi "radkape" in ogledalo na voznikovi strani (ki stane cca 12k SIT;(( )
Vse to se je pa zgodil ne boste verjeli pred blokom v katerm stanujem...grrrrr

Kastrirat, od plače trgat(ce nima plače sedet), pa roke posekat...

En mejhn sm pa le jezen...

LP Lix

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: |Luka| ()

ABX ::

Sicer ne vem 100% kako naj bi zgledalo ker sem videl zadevo na TV. Vendar je tip kazal kako pride ven rezilo nad radiom, kot je tip pocukal radio je skočilo ven rezilo in mu odrezalo prste.

Ne vem pa kake težave je imel lastnik z policijo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

rc-car ::

Meni na srečo niso še nič, je pa nekaj časa nazaj en mali čefur na fotrovem kombiju (in ene petim ostalim avtomobilom na parkirišču) prerezal gume z nožem. Froca so dobili, a mu niso mogli nič. Tko pač je pri nas...

To, da vam pa pokradejo določene reči pa ni in se ne obravnava kot vandalizem, ampak je kraja.

Tale rezila so tudi meni všeč. Če bi enkrat najdu tri prste v avtu, niti ne bi iskal kdo je bil, ampak se samo škodoželjno nasmejal >:D
Glede policije pa... saj je reč v mojem avtu in nima noben kaj po njem šariti.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

pivmik ::

Vse nabebudne spremljevale te teme priporočam ogled naslednjih animacij:
StickDeath Security Systems - Anti-Auto Theft devices http://www.stickdeath.com/2003auto.html

Older models of Anti-Auto Theft devices:
http://www.stickdeath.com/2002auto.html
http://www.stickdeath.com/autothft2.html
http://www.stickdeath.com/autothft.html


Meni na srečo še nič ni noben ukradel, ker nimam avta, pravkar delam izpit z nekaj letmi zamude :P .
So pa mi ukradli kolo in še vesel sem bil da sem se ga znebil ker je bilo pokvarjeno, nekaga dne(po nekaj mesecih) pa ga dobim nazaj pod stopnice. Svašta!

Ko pa sem prebral uno o rezilu in prstih sem se samo smejal, kruto ma smešno.
LP, Gregor GRE^

iso2000 ::

Meni je tudi en genjalec spraskal avto. Če bi ga vidu... ne bi več normalno hodu preklet pizd**!!!;((

|Luka| ::

Nekje sem enkrat vidu, da je mel en model napelan strom po kljucavnicah in karoseriji...mogoce bi pomagal, da bi ga mal scvrl prasca>:D

LP Lix

darh ::

Lix, vesele bi bil, ko bi ti policaj kazn napisal al pa kej, pa bi se dotaknu auta >:D
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

|Luka| ::

Ja, to bi bla ena tezava, ki bo jo mogu resit:8)
Ampak, glede na to, da se te stvari dogajajo (v glavnem) ponoči, mislm da ne bi blo problema ;)

LP Lix

Turtle ::

Jah sam eni so pa mal nesramni raj kokr, da bi kej skode delal.

Men so pod blokom (sicer ze leta nazaj), k sem mel se katrco spizdili vn dve plišasti igrači..;( ..Punca je bla valda čist razočarana...

p.s. Sem omenil, da sem imel notri takrat za ene 30 jurjev vredno avtoakutično opremo? ...seveda so mi jo prijazno pustili.....:(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Turtle ()

mile ::

Men so tud že spi*dil lev ogledal in anteno s strehe. Za tist ogledal točno vem kateri mulci so bli... A kaj češ!?:|

wince ::

Dvakrat odlomli desno ogledalo (pred studentskim domov), prvic se policajem ni dalo prit (kljub temu da so polomli ogledala na 6tih avtih...), drugic so pa prisli pol pa izjavi "saj pa to ni tak strosek" ;(( (25+k sit za studentski zep ni glih malo) logicno da niso nikoli nobenega najdli... drgace pa se dvakrat vse pokrove od koles, dve anteni in razbita vrata (se je en bizgec pod rocno parkiral, dobro da je bil kasko ...:D )

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wince ()

Imortales ::

Moj buder je enkrat parkiral avto praktično pod oknom (ajde 6. štok samo vseeno). Neki pametnjakovič je drpno avtoradio pa sončna očala (z dioptrijo). Isti dan so z našega parkplaca odpeljali 3 fureke pa še s sosednih blokov ena 2. Aja mi to o vandalizmu? Levi špigl, zadnji blinker, antena. To je zaenkrat vse. Samo ko enkrat nekoga vidim, da mi kaj zeza okoli avta, BUM!
To sporočilo se bo samo uničilo čez 5 sekund.

darh ::

mimogrede: bi kdo težil (policaji) če bi vozil s sabo en velik kij? (AntiĆapac protection (pa brez zamere))
Excuses are useless! Results are priceless!

||_^_|| ::

Avto mam glih lepo na novo preštrihan od jeseni. Prej kakšnim mesecem sm pa najdu na njemu prasko od sprednjega do zadnjega smerokaza, po celi dolžini avta. Če ti neki spizdijo vsaj veš zakaj se gre, sam ne kaperam pa takih stvari.;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

DavidJ ::

Starejši avto alarmi -- tisti, ki še nimajo lastnega napajanja -- niso vredni, da se namestijo.

Povzročiš "kurcšlus" (npr. porineš šraufnciger v žmigavc) in adijo alarm. :)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

iso2000 ::

Ja, kij bi po mojem znal bit problem - če bi ti ga recimo policaj našel pod zicem.

Popeye ::

Men so pa letos aprila 2x nardil škodo. Prvič so mi pokvarl ključavnce pa razmetal avto in glih dam komplet nove ključavnce (38k sit) pa še enkrat na sovoznikovi strani. Proklete pi*** pokvarjene. K bi usaj vedu kdo je.......;(( ;((
To so ti pa Fužine.....sam čakam da se preselim.

Če že nameravate met kij u avtu nabavte še rokavico tko k js pa rečte da pač igrate baseball.....deluje >:D >:D

A bi blo možno kakšno mini kamerco namonterat.......:\

|Luka| ::

Popeye:
sej pol sva pa skor soseda, jst sm iz Kodeljevga; vcasih je bil to zlo miren konc, zdej so pa tud sm ze prlezl.
Tista s kijem in rokavico je pa kar dobra varjanta...sam ti ponoc prov nic ne pomaga...jst se se zmeri ogrevam za strom>:D

LP Lix

Popeye ::

Ja za ponoč rabš neki druzga sam men tud med vožnjo (sem velik na terenu) dost folka živce povleče. Npr. zadnjič se je en čefur pou ure čez cesto vleku pa sploh ni blo pehoda....js pa nej ga čakam....sam je meu srečo da še nism meu kija.;(( ;((

Sam bi blo dobr da bi probal kakšn učinkovit alarm za poonoči narest. Tale z štromom je dobra..............>:D

krneki0001 ::

Obstaja pretvornik iz 12 na 220V pa ga naštimaj na ohišje avta.
Sam sem enkrat dobu mulca k mi je z ključem po avtu podrgnil - nabutal ko norca, pol pa še enkrat pred policijsko postajo, kjer so seveda rekl da mu nč ne morjo - pa pol še enkrat pred njegovimi domačimi vrati pa še njegovmu fotru sem par klofut prlepu - češ naj mal bolje uči svojega sina.

Pa enkrat so mi pred enim blokom ukradl avtoradio za 50k sit in semm mulcem k so se igral okol bloka mal zagrozu in so povedal, da majo u bloku enga fiksarja. Šou k njemu, razbil vhodna vrata in našel svoj avtoradio - mimogrede ta tip ne hodi več normalno. Sam za kjučavnico, k jo je zlomu pa nisem nič dobil.

LP
Nebivedu

P.S.

ali3n ::

...s tabo pa ni fino češenj zobat...>:D

btw - je kdo iz Goriških Brd - kaka bo letina letos?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

perci ::

nebivedu: Si imel žalostno otroštvo?

Lith ::

nebivedu: jaz bi pa tebe rabu....

Sem imel dober (srednji razred cca. 50 kSIT, ploščico odstranjeno in pri sebi doma) avtoradio, pa je šel z neznancem , policija pa nič, pa so mi odtrgal levo vzvratno ogledalo (od znotraj nastavljivo), sploh ne jebejo..., ko sem pa dal zdej not alarm (Vampire, mimogrede, tut če nardiš stik se DERE ko pri norcih), pa naštimal, da se že na manjše tresljaje aktivira, pa vsak večer TULI, ko gre mularija domov iz ? gostilne?, pa mi prijazni sosedi ne dajo mira, naj to izklopim (mater jim, kaj težijo kurbe in kurci, če jim pa niso še nič ukradli). Da imam vsaj namig, kdo je , pa bi jaz tut šel s fotrovo piš...o in mu kolena preluknjal, pa še razmontiral bi ga, da ne bi več zgledal homo... nekaj. Aja, sej vem da vsi pravijo da je za Alfe poceni materiali in rez. deli, sam ko pa rabiš je pa vsaka najmanjša pizd.... vsaj 6k SIT, pol pa plačuješ še kleparju ... pa imaš zavarovalnico, ki je prav židovsko oderuška in ne da nič, vzame pa vse in takoj...

eh... jap, kij...

krneki0001 ::

Vedno sem vsakemu povedal - "avto pa ostale stvari se ne morejo branit, če ti kaj ni všeč mi povej direktno v obraz, avto pa ostale stvari pust pa namer".

Na živce mi gre uničevanje tuje lastnine iz objestnosti. Kaj je moj avto naredu enmu mulcu, da je šu 1 mm globoko špuro v barvo narest - čist do pleha? Mislim, da čist popolnoma nič. In to je objestnost in vandalizem, ki ga je potrebno kaznovati - to sem tudi naredu in bom še kdaj če bo treba.
Za fiksarja pa vem, da bo moj avto v prihodnje čist namer pustu in se ga bo izogibal v velikem loku. Sicer pa nej gre rajš delat, pa se zdravt, kot pa da se ga zadeva.
Fiksarji so golazen za pobit - zame to niso nobeni bolniki, ampak so se zavestno odločili da se bodo fixal - torej so si sami krivi - vse do zadnjega pobit. Pa da ne bo zdej kdo k je na travci kej pameten - "domačica" ni droga ampak zdravilo - zame so fixarji samo tisti, ki so na trdi drogi.

LP
Nebivedu

P.S. če bi vsak tko naredu kt sm jst, bi bilo malo manj kraj pa veliko manj "špur" na avtomobilih.

||_^_|| ::

nebivedu: maš mojo moralno podporo!:) Tko nekak si jst predstavlam da bi blo če bi dubu tistga kretena k je to naredu.
Pa tut kar se fiksarjev tiče maš 100% prav!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

krneki0001 ::

Lith: na računalnik naštimaj kamero pa posnemi, sosedom pa kr povej da se nimajo kej pritoževat nad alarmom, ker je to tvoja pravica, da ga imaš.

Deli za alfo - pojdi na odpad v italijo, dobiš vse full poceni. Pa probaj večino stvari sam popravit - to te pride najceneje.

LP
Nebivedu

|Luka| ::

Zdele sm se spomnu k sm bral post od soseda zgoraj:D , kje je v LJ ali bližnji okolici kaksen avtoodpad (C2C nima nic sploh...)

LP Lix

ali3n ::

En je v Grosupljem (drugi izvoz, mimo motela, pa sam naravnost... cca 500m), en je v Domžalah - na semaforju za McDonaldsom (mcdrive) zaviješ levo, pa pol ene 500m - na desni je; to je najbolj urejen odpad, kar sem jih videl; za alfe so pa eni modeli v Podutiku - pri pizzeriji Etna zaviješ levo, pol pa po ulci ene 300m - so na desni (vidni "kosi" alf.. :-)); teli zadnji vem da rihtajo tud dele iz Italije.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

|Luka| ::

ali3n:
ql, jutr grem na lov za levim speglom, verjetn bo se zmeri cenej kokor 12k SIT. Za radkape me pa boli k****, mi jih vsaj se enkrat ne bojo ukradl;)

LP Lix

ABX ::

Mene pa zanima kaj se zgodi, če ti popraskajo avto na varovanem parkirišču? Lahko zahtevaš povračilo stroška od lastnika parkirišča?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Binji ::

nebivedu: te poklicem ce bom mel ksne probleme.:D Dobis za Bandidosa
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

asPeteR ::

nebivedu: kaj pa ko bi se tvoj otrok fiksal? Bi ga ubil?

Mislm, halo, kaksne izjave!:\ :\

Popeye ::

Ja zato so pa starši....da preprečjo svojim otrokom da se fiksajo. Če pa nimajo niti tok kontrole nad njimi da nevejo a se fiksajo al ne, jih pa tud nimajo tok radi. Se pravi da jim tud nebi bilo tok zlo hudo če bi ga usmrtil.....:\
Js osebno sovražm fiksarje k so nam že dostkrat udrl u avto.....>:D

TylerDurden ::

KAtero alfo pa imaš?
Let\'s make some soap ...

Azrael ::

Tema je malce zašla, ampak kot naročeno. Zanima me kako se imenujejo našteti avtoodpadi ali njihove tel. številke. Rabim nekaj delov za Alfo 75. Sem z Bleda in bi se rad prej pozanimal, če dele imajo, kot pa, da bi šel npr. do Grosuplja na uro gledat.

Lp, Azrael

nojus ::

men so enkrat pred blokom rat kape pičl in mi ni blo jasn kje je moj avto, ker ga brez rat kap nekaj časa nisem prepoznal.

drugač so pa šla papa še sončna očala pa dans mi je en taprvo tablco modificiral v lj.
sovražim Gargamela.

R0K ::

Mislim da sem na mobisuu prebral, ko je en tip naredil nekakšne 'nožke' na radio, ki skočjo ven in vsekajo ko hočeš radijo ven uzet. To je storil po tem ko so mu ga že 3x spizdli in pol je eno jutro najdel 3 prste poleg radija >:D

krneki0001 ::

asPeteR: Ne! Imam svojga sina tok rad, da mu bom stvari razložil(ko bo tok star seveda), da bo tudi on proti fixarjem in da se ne bo ukvarjal z trdo drogo. Če bo pa hotu kako domačico pokadit sem pa že v enem izmed prejšnjih postov napisal da je ne toleriram kot drogo - boljš kot cigareti.
Če pa kdo kej na avtu hoče narest, bi pa on že sedaj vanga skočil, ker ve (pri petih letih), da se avto ne more sam branit.

LP
Nebivedu

P.S. Zdej je star 5 let pa mislim da se ukvarja s špotrom več kot ti in se bo tudi v nadalnje (smučanje, tenis, začetki alpinističnega plezanja, kolesarstvo).

Pa še en P.S. Pri nas je prepovedano nastavit kakršnokoli past, ki bi škodovala morebitnemu lopovu. Lahko imaš pa kakršnokoli domačo žival - daš v avto kej nevarnega (pajki, kače, psa).

Zgodovina sprememb…

|Luka| ::

Ja, tale je pa dobra:

nebivedu:
Pa še en P.S. Pri nas je prepovedano nastavit kakršnokoli past, ki bi škodovala morebitnemu lopovu. Lahko imaš pa kakršnokoli domačo žival - daš v avto kej nevarnega (pajki, kače, psa).

A mi lahko poves kje si to prebral, ker tale je pa dobra, sej alarm lahko tud škodi morebitnemu lopovu....:D

LP Lix
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Port scanning

Oddelek: Omrežja in internet
231560 (1103) Keyser Soze
»

Nov avto - opraskan - kakšna kazen?

Oddelek: Loža
223580 (3183) undefined
»

Sportni auspuh za Focusa?

Oddelek: Loža
193244 (2985) Sunna
»

Vaš sanjski avtomobil? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8341015 (39603) krneki0001
»

Nočno dirkanje okoli Ljubljane(obvoznica) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1017874 (5879) BigFoot

Več podobnih tem