» »

Kaj kupiti: S4 ali S5 mini?

Kaj kupiti: S4 ali S5 mini?

Bellzmet ::

Kaj priporočate:

1. nov Galaxy S4 za 150 EUR
2. nov Galaxy S5 mini za 175 EUR
3. kaj drugega (nujno novega) za max. 175 EUR?

Važno je, da ima Android, da zadeva karseda tekoče dela in da je fotoaparat OK. Iger ne bom igral.

lp

Bellzmet ::

Aja pa glede velikost zaslona mi je vseeno koliko je, samo da je med 4,5 in 5".

Egidij88 ::

Nikoli minija od samsunga, ker je okleščen in od boga pozabljen junk. Mogoče Moto G 2014 ali Moto E 2015, Lumia 640 pride kmalu...

Bellzmet ::

Hmm npr. Moto G ima v Avstriji ceno 179 EUR, sicer je veliko novejši od S4 samo po specifikacijah pa zelo zaostaja. Menim, da je še vedno za to ceno S4 boljši nakup?

vilonja ::

Kje pa dobiš novega s4 za 150 ?
Zelo sumljiva cena.

shadeX ::

Ga ne moreš. Na ComputerUniverse je S4mini 209 €.

Bellzmet ::

Imam neko opcijo. 100% zanesljiva zadeva, tako da je telefon original in nov.

shadeX ::

Dobro, samo glej da ni ponaredek.

Bellzmet ::

Ne ni panike glede tega.

blackbfm ::

definitivno s4

Bellzmet ::

Kakor sem gledal se tudi kakšnih dobrih (boljših) kitajcev ne dobi za 175 EUR? (zaslon 1080 x 1920)

vilonja ::

Ker vidim da imaš veze, bi lahko še druge telefone naštel ki jih dobiš za 175 eur ali so to edini?. Ker za 150 eur ne dobiš boljšega telefona od galaxy s4, tudi če je rabljen.

Ne se ne dobi, tudi kitajca za 175 eur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vilonja ()

Bellzmet ::

Ja kandidati so vsi iz Mobitelove ponudba, gleda se akcijska cena na 24 obrokov in od te cene odšteješ recimo 80 EUR.

Siddh ::

Xperia Z1 compact, samsunga pa se raje izogibaj, razen tiste najdražje linije.


vilonja ::

Mogoče si poglej tudi lg g2.

jeklo ::

Definitivno s4. Xperie z1 pa jaz nebi kupil, ker ima navaden tft zaslon in posledično tudi slabše vidne kote. Alternativa je tudi lg g2.

Bellzmet ::

Ja zgleda da bo S4 ali mogoče LG G2.

Khm sploh nisem "vedel", da LG (spet?) telefone delajo. Tale LG zgleda kar spodobno. Kakšen je pa software pri LG? Teče gladko? So updati? Sedaj imam Samsung je LG dosti različen?

Bellzmet ::

Zgleda, da bo S4. Pri G2 mi gre blazno na živce, da so spodnje tipke na zaslonu in ne "fizično" na telefonu. Grdo zgleda pri app, ker niso čez cel zaslon.

Pa "skrbi" me software pri LG. Upravičeno ali so tudi to poštimali?

jnovak ::

jeklo je izjavil:

Definitivno s4. Xperie z1 pa jaz nebi kupil, ker ima navaden tft zaslon in posledično tudi slabše vidne kote. Alternativa je tudi lg g2.
Xperia Z1 Compact ni enako Xperia Z1.
Sony ima trenutno najboljšo izbiro "minijev" oz. v njihovih primerih Compact.

Z1 Compact vs S4 ... comes down to personal preferences; Sony je centimeter manjši in pol centija ožji, in pa nekaj mm debelejši (na račun dust proof & water resistance). Ima pa S4 večji ekran in full hd.

Dosan ::

Bellzmet je izjavil:


Pa "skrbi" me software pri LG. Upravičeno ali so tudi to poštimali?


Od LG G2 naprej je LG software >>>>>> Samsung software, sploh če je govora o S4.

SumTingWong ::

Ne boš sfalil s S4, če nisi nek hardcore uporabnik. Če ti bo slučajno po nekaj časa uporabe prepočasen, ga rootaš, daš CM ali kakšen drug ROM in greš naprej. Seveda se da dobit alternative, ampak nov S4 za 150€ je pač dober deal.

blackbfm ::

Kakšen je pa software pri LG? Teče gladko? So updati?


Sw je na splosno dober, zadeva tece. Update na lollipop je nekje ze, v evropo prihaja. Meni je g2 super tel, samo kamera je pa res zanic, low light performans.

hojnikb ::

kaj pa alternativni romi za g2 ?
So ti cyanogenmod in podobni aosp pošlihtan (če si kej testiral..)
#brezpodpisa

blackbfm ::

Cyanogen dela že, sam hw ni optimalno izkoriščen, recimo žre več baterije kot stock.

klinker ::

hojnikb je izjavil:

kaj pa alternativni romi za g2 ?
So ti cyanogenmod in podobni aosp pošlihtan (če si kej testiral..)


Rome imas stock postimane. Veliko bolje od AOSP ali CM. Pa se kar nekaj lepih featurjev ima, ki jih ne CM ne AOSP nimajo, dela pa ze stock presenetljivo dobro.
Jst sem sel zdaj iz Nexus 4 na G2 in moram rect da je telefon super. Dela sicer Nexus za odtenek boljse ampak napram Samsungu je pa majka od majke. Baterija drzi 2 dni bp, oz. okoli 8h screen on, kar je se 1x vec kot na N4. Kamera je pa opazno boljsa kot na Nexusih 4 in 5, ni pa spet na nivoju iPhone ali kake Lumie s PureView.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529513284 (9594) Leko
»

Rabljen ali nov gsm do 140€?

Oddelek: Mobilne tehnologije
293968 (3069) Sami
»

Je proizvodnja Nexus 5 res končana? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5022802 (19259) fast1slow
»

Sony xperia z2 vs samsung galaxy s5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8826754 (22784) b787
»

Sony ali Samsung

Oddelek: Mobilne tehnologije
161822 (1305) Nesta

Več podobnih tem