» »

Sony ali Samsung

Sony ali Samsung

krOOokO ::

Odločam se za nekup novega telefona, izbiram pa med xperia Z1 in galaxy S4.
Ne vem ali se bolj splača počakati, da na trg pride Z2 in S5, mogoče kdo ve kdaj približno to bo (v Sloveniji)?

Bolj me mika xperia, vendar nisem povsem prepričan.

Mnenja?

gensi ::

Počakaj. 8-)

krOOokO ::

Verjetno bi bilo res najbolje, da počakam, vendar kakor sem prebral ta dva telefona prideta na trg šele čez dober mesec (ne vem kako je za Slovenijo), sedajšni pa mi je povsem crknil.

veqlargh ::

Če še Andro, potem raje LG G2. Mi je deloval bolje od S4, pri Z1 pa mi zaslon pa sam občutek v roki ni bil OK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: veqlargh ()

krOOokO ::

Evo odločil sem se za G2.
Malo sem bral reviewe in skoraj vsi priporočajo G2 pred S4 ali Z1.

keitai ::

Dobra odločitev, bolj kot ne je konkurenčen prihajajočima z2 in s5 in oblika je lepša na g2 (manjši robovi - win).

LJ4L ::

Dobra izbira. Ker os pa ma telefon gor? Android?
LP from LJ

krOOokO ::

Po parih urcah uporabe lahko rečem samo to, da je telefon vrhunski in meni osebno boljši od S4, ki sem ga tudi že imel v rokah, pa še cenejši.

Hvala za predlog in mislim, da sem se res odločil pravilno.

Da android.

veqlargh ::

No evo, samo, da si zadovoljen :)

Nesta ::

Kaksno mnejne nimate o SONY XPERIA Z1 COMPACT ?
Se vedno boljse LG G2?

keitai ::

Oba sta dobra in hitra, a je med njima velika razlika v velikosti. 4.3" proti 5.2". Če hočeš majhen ekran vzemi z1 compact, če večjega vzemi g2.

Dober dan ::

Jaz osebno bi vzel manjšega Z1 compact, če bi vanj spravili 3000+mAh baterijo. Ravno zaradi tega sem si jaz nabavil note 2. Odlična baterija, odličen telefon, ampak bi osebno raje imel kaj manjšega in priročnejšega... ampak kaj, ko pa je pri s3, s4 in teh podobnih telefonih porazna baterija.. Vse ima svoje + in -.

Nesta ::

pri Z1 je dobra baterija?

Dober dan ::

Pri Z1 compactu? Mislim, da je 2300 mAh baterija notri. Po you tubu jo hvalijo. Malo si poglej sam. Lepo bi bilo, ko bi kdo kaj povedal o Sonyevem softweru..

Pro_moted ::

Sony software = polom.

Bratrančeva pol leta stara Xperia Z se niti malo ne more primerjat proti mojemu Optimus G-ju , staremu 8 mesecev. Oba stock Android, s srednje zahtevno uporabo. Edini plus Sony-ja je kamera, ki nikoli ne razočara. Že moja Xperia P, ki je bila poden od telefona z ziljon napakami in bug-i je imela res kvalitetne slike ( ko je kamera delala, ker včasih zaradi nekega bug-a pač ni delala drugega kot črne slike). Kakorkoli, moja Xperia P, se je po letu dni uporabe srečala z zidom, z kar veliko hitrostjo. Ker me je ravno ulovila v nepravem trenutku jeze in ni odprla imenika kakih 5 sekund ( kar je bil nekje povprečen čas odpiranja sms-ov, imenika, zadnje klicanih številk in podobnega vsakodnevnega sr** ). Skratka za mene jo Sony no-go. Vsakemu pa svoje. Ampak si pa upam trditi da je LG najbolj odziven in najmanj štekajoč telefon od vseh ( razen seveda Nexusov). Najhujši za mene je Sony, nato sledi Samsung in nato HTC.

Sploh pa je LG G2 fenomenalen telefon in pomoje je no brainer napram S4 ali Z1 in to za manjšo ceno. Res lep in kakovosten telefon.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Dober dan ::

Jaz bi si kupil compacta, ampak še nikoli nisem rokoval z njihovo verzijo interfejsa zato sem malo skeptičen glede nakupa + majhna baterija seveda.

Nesta ::

Mislim da se splaca na tole pocakati: Sony Xperia Z2
Kaj pravte, zgleda precej bolj obetavno kot GS5 pa se cenejsi bo verjetno?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529513767 (10077) Leko
»

Kateri telefon za žensko cena telefona do 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10235989 (32747) Ghost7
»

Kaj kupiti: S4 ali S5 mini?

Oddelek: Mobilne tehnologije
242254 (1758) klinker
»

Novosti iz Sonyja: E3, Z3, Z3 Compact, Z3 Tablet, SmartWatch 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5421599 (20293) PrihajaNodi
»

Sony xperia z2 vs samsung galaxy s5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8826800 (22830) b787

Več podobnih tem