» »

Kakšna je vaša plača?

Kakšna je vaša plača?

««
13 / 13
»
»»

bambam20 ::

jype je izjavil:

rupsi31> Okus nula.

~650 miljard dolarjev pravi, da se motiš.


NIma veze denar. Okusa za oblačenje ni imel. Imel je pa vizijo.

jype ::

rupsi31> Okusa za oblačenje ni imel.

Utemelji, ne samo trdit, ker sicer komot rečemo, da nimaš pojma.

bambam20 ::

jype je izjavil:

rupsi31> Drugače pa "pametujete" v resnici se pa tukaj 90% ne znate kvalitetno in elegantno oblečt.

Ti pametuješ. Kvalitetna obleka je tista, v kateri se posameznik počuti udobno, ne pa tista, za katero ti misliš, da je vizualno privlačnejša ali bolj podobna takšni, kakršno nosiš sam.


Ti sploh ne ločiš kaj je kvaliteta, eleganca in kaj je teb udobje. Sploha pa . kaj teb razlagam, ko nimaš pojma o oblačenju, ker delaš v IT-ju. Sej od vas se ne pričakuje, da se znate lepo obleči, pač pa da obvladate delo.

jype je izjavil:

rupsi31> Okusa za oblačenje ni imel.

Utemelji, ne samo trdit, ker sicer komot rečemo, da nimaš pojma.



Ahahaha...Daj noč. Samo pogledaš ga kkao pocei se je oblačil brez slila. Lepo te prosim. tisti grd lrn poluver, baggy 3 številke prevelik, grd , nekvalitno tkan jeans, lenonke :).

kaj ti meni želiš sedaj povedta? Da se je Jobs znal oblečt. Jao bože. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

detroit ::

Brez zamere mene tuje mnenje o mojem stilu ne zanima, kot rečeno je gotovo najboljši:) Če koga odvrne moja bela kravata z rdečimi pikami od tega da bi sklepal posle z menoj, potem že nisem zadosti dober in/ali druga oseba ni zadosti zrela za resen pogovor. Vsekakor pa ni to človek na položaju ampak lutka na vajetih.

p.s. se strinjam da Jobs ni bil vrhunec stila, ampak kot rečeno za njega je bil najboljši
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

bambam20 ::

Tako malo, da boste razumeli, kaj pomeni dejansko občutek za eleganco in stil.
















detroit ::

zakaj se mi zdi da si ekonomist?
Skero

Utk ::

Ja sploh ta v obleki brez nogavic v čevljih je eleganten za popizdit. Drugi in zadnji mi pa zgledata kot kakšen Toš med stand-up nastopom.

jype ::

rupsi31> Tako malo, da boste razumeli, kaj pomeni dejansko občutek za eleganco in stil.

Saj razumemo, da bi nam rad prodal neuporabno šaro, ki se tebi morda zdi elegantna, ampak nam se ne.

Eleganca in stil je tole:

bambam20 ::

Utk je izjavil:

Ja sploh ta v obleki brez nogavic v čevljih je eleganten za popizdit. Drugi in zadnji mi pa zgledata kot kakšen Toš med stand-up nastopom.


Pusti ti nogavice. jaz sm ti pokazal, kaj dejansko pomeni eleganca in stil. IN za tole ne potrebuješ, da imaš 3k€ mesečne plače.

detroit je izjavil:

zakaj se mi zdi da si ekonomist?



Nisem. Kaj ima ekonimija z elegantnimi poslovnimi trendovskimi oblekami?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

adhoc ::

bambam20 je izjavil:

Utk je izjavil:

Ja sploh ta v obleki brez nogavic v čevljih je eleganten za popizdit. Drugi in zadnji mi pa zgledata kot kakšen Toš med stand-up nastopom.


Pusti ti nogavice. jaz sm ti pokazal, kaj dejansko pomeni eleganca in stil. IN za tole ne potrebuješ, da imaš 3kEUR mesečne plače.

detroit je izjavil:

zakaj se mi zdi da si ekonomist?



Nisem. Kaj ima ekonimija z elegantnimi poslovnimi trendovskimi oblekami?


Mislim, da je bolj ciljal na to, da si samo na pol pismen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: adhoc ()

bambam20 ::

jype je izjavil:

rupsi31> Tako malo, da boste razumeli, kaj pomeni dejansko občutek za eleganco in stil.

Saj razumemo, da bi nam rad prodal neuporabno šaro, ki se tebi morda zdi elegantna, ampak nam se ne.

Eleganca in stil je tole:




Sej sem ti napisal, da se od tebe ne pričakuje, da se boš znal dejansko obleči. ;)

Tole je samo za pohodništvo in plezanje. na žalost večina moških hodi ravno takole naokoli oblečeno . :D

In prosim te. zakaj si tako trmast.

Utk ::

Pusti ti nogavice. jaz sm ti pokazal, kaj dejansko pomeni eleganca in stil. IN za tole ne potrebuješ, da imaš 3k€ mesečne plače.
Tako je, za eleganco ne rabiš 3 jurje plače, rabiš pa štumfe, če imaš čevlje na nogi. Madona no, da mi tak pride nekaj prodajat, bi se bolj koncentriral na to, da se ne skozlam, kot na njegovo eleganco, in kaj mi prodaja.

bambam20 ::

adhoc je izjavil:


Mislim, da je bolj ciljal na to, da si samo na pol pismen.


Tvoja poanta je? Da elegantne obleke niso domena samo ekonomistov.

Ti pa pol razgledan.

zdaj ste spet vsi užaljeni. Lej. nisem vam jaz kriv , če ne razumete kaj je vizuelno lepo in privlačno na pogled.

Ste računalničarji in ste dobri v pisanju kode, reševanju kompleksnih problemov. O oblačenju pač nimate pojma. In tega se od vas tudi ne pričakuje.

Lp

adhoc ::

bambam20 je izjavil:

adhoc je izjavil:


Mislim, da je bolj ciljal na to, da si samo na pol pismen.


Tvoja poanta je? Da elegantne obleke niso domena samo ekonomistov.

Ti pa pol razgledan.

zdaj ste spet vsi užaljeni. Lej. nisem vam jaz kriv , če ne razumete kaj je vizuelno lepo in privlačno na pogled.

Ste računalničarji in ste dobri v pisanju kode, reševanju kompleksnih problemov. O oblačenju pač nimate pojma. In tega se od vas tudi ne pričakuje.

Lp


Jaz nisem računalničar, vidim pa ironijo v tem, da pol pismen človek druge označuje kot neizobražene/nerazgledane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: adhoc ()

bambam20 ::

Utk je izjavil:

Pusti ti nogavice. jaz sm ti pokazal, kaj dejansko pomeni eleganca in stil. IN za tole ne potrebuješ, da imaš 3k€ mesečne plače.
Tako je, za eleganco ne rabiš 3 jurje plače, rabiš pa štumfe, če imaš čevlje na nogi. Madona no, da mi tak pride nekaj prodajat, bi se bolj koncentriral na to, da se ne skozlam, kot na njegovo eleganco, in kaj mi prodaja.



Bom zbrisal uno sliko, kjer je brez nogavic. Ostalih jih imajo. ;)

Res, si biser. Bistvo je tudi na tisti sliki obleka.

Sicer ne vem kaj to tebi razlagam. To je , kot da bi prašiča učil , kako naj je za mizo.

NikolormousB ::

nekdo ki ima 10kEUR mesečno plačo ne bo šel po tomtailor hlače, prej verjetno v kakšno luksuzno trgovino kjer ga bo prodajalka oblekla.


Jaz še nikoli nisem bil pri krojaču in ne kupujem oblek v luksuznih trgovinah. V tom tailor sicer tudi ne hodim, po kavbojke večinoma v levis, po ostalo pa tja, kjer imajo najkrajše vrste na blagajni.

Aja, nisem računalničar :)

Zgodovina sprememb…

jype ::

(Dobri) dizajnerji imajo strokoven izraz za obleko rupsijeve vrste:

Form follows malfunction.

Utk ::

bambam20 je izjavil:

Utk je izjavil:

Pusti ti nogavice. jaz sm ti pokazal, kaj dejansko pomeni eleganca in stil. IN za tole ne potrebuješ, da imaš 3k€ mesečne plače.
Tako je, za eleganco ne rabiš 3 jurje plače, rabiš pa štumfe, če imaš čevlje na nogi. Madona no, da mi tak pride nekaj prodajat, bi se bolj koncentriral na to, da se ne skozlam, kot na njegovo eleganco, in kaj mi prodaja.



Bom zbrisal uno sliko, kjer je brez nogavic. Ostalih jih imajo. ;)

Res, si biser. Bistvo je tudi na tisti sliki obleka.

Sicer ne vem kaj to tebi razlagam. To je , kot da bi prašiča učil , kako naj je za mizo.

Bistvo je v tem, da celo jaz, ki me to ne zanima niti nimam pojma, vidim iz kilometra, da je tista slika grda. Ti tega nisi videl.
Po tvoji logiki je lepa obleka samo obleka, s kravato. Zakaj potem tega v šoli ne učijo, vse druge obleke pa prepovejo. Najbrž zato, ker pol tistih tvojih slik zgleda smešno. Če tebi ne, potem pa morda nimaš spet tako finega okusa kot misliš da imaš.

jype ::

rupsi31> Ste računalničarji in ste dobri v pisanju kode, reševanju kompleksnih problemov. O oblačenju pač nimate pojma. In tega se od vas tudi ne pričakuje.

In vendar se znamo obleči lepše, kot so manekeni na fotografijah, ki si jih prilepil, pa še zebe nas ne.

Če pa ti ne razumeš, kaj je estetika, pa ne more biti naš problem.

Mavrik ::

Tega niti nima smisla forkat.
The truth is rarely pure and never simple.

chort ::

Gušti so gušti, trdit da je ena in edina vrsta obleke prava in zveličava pa je blasfemija. Osebno raje sodelujem s tremi mulci (ali fotri/materami) s trenirkami, ker vidim da nimajo problemov s samopodobo in ne rabijo oklepa (obleke) da se počutijo samozavestne. Sicer pa koga kunc briga v kaj je kdo oblečen, dokler ne smrdi.

Mavrik, briši ;)
««
13 / 13
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Sava Kranj ponuja za delavce 800 evrov bruto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12321292 (18019) BigWhale
»

DOHODNINA 2017, inženirji potegnili kratko... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10528202 (22183) St235
»

Stroski delodajalca za tehnike Slo vs Aut (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12530799 (27774) Matko
»

Regres, prevoz, malica - smisel? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15831392 (26476) Invictus
»

[Delovna razmerja]Neto znesek na pogodbi za redno delovno razmerje za nedolocen cas (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7422248 (19701) St235

Več podobnih tem