» »

BAR PlanetTV Arhiv oddaj?

BAR PlanetTV Arhiv oddaj?

kickboxerka ::

Živjo.

Nekaj me zanima glede oddaje BAR katera je štartala ta mesec.

Recimo ko bi rada zdaj gledala naprimer 2./3. oddajo je nikakor noče predvajati. Sem tudi prijavljena na PlanetTV spletni strani pa vseeno noče.
Mar se res gredo tako bedno politko, da brez kupljenega dostopa za 10EUR nemoreš GLEDATI niti ODDAJ katere so na njihovem kanalu vsaki dan?

Lp

GTX970 ::

Voyo.

one word: komercialka.

kickboxerka ::

Hja Voyo kateri je od POP TV/KANAL A ima to super urejeno. 5Eur na mesec in lahko gledaš katerokoli oddajo, film, serijo in vse kanale POP TV, KANAL A, BRIO, KINO, OTO v živo ali kadar ti paše. Naprimer sedaj lahko Big brotherja gledam katerokoli oddajo ali pa v živo 24/7 če se mi zahoče.

Očitno Planet Tv tako beden da nemoreš gledati niti BAR oddaje katero imajo redno vsaki dan na sporedu pfff..

Zgodovina sprememb…

GTX970 ::

Voyo

Ups, od vseh teh šovov s katerimi nas napadajo v marcu sem te poslal v napačno smer.

Sem tudi prijavljena na PlanetTV spletni strani pa vseeno noče.

Javi kakšno napako, če sploh ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

kickboxerka ::

Nobene napake mi ne kaže.

Recimo zberem oddajo 3.3.2015 in ko jo odpre mi kaže logotip od Bara spodaj pa piše:

Za ogled plačljivih vsebin morate biti polnoletni, prijavljeni in imeti veljavno naročnino. Hkraten ogled videovsebin v živo na različnih napravah z istim uporabniškim imenom ni možen. Predvajane vsebine niso primerne za mladostnike, mlajše od 18 let.

Kakšno politiko imajo, da mora človek plačevati naročnino za ogled oddaje katere so po TVju :-S

Saj bi plačala 10Eur, če bi me zanimalo kaj počneji 24/7 vendar me zanimjo le oddaje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pop TV in Kanal A plačljiva? (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3594565382 (17678) BorutK-73
»

Peticija za umik Pop tv-A kanal iz ponudbe ponudnikov. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15440233 (33878) next3steps
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13631416 (26198) zuz3k
»

Nova anketa: še gledate televizijske vsebine? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
7811299 (8165) LuiIII
»

Liga prvakov bo na voljo izklučno naročnikom SiOl-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5912492 (9731) oo7

Več podobnih tem