» »

Nov zunanji disk izginja

Nov zunanji disk izginja

primo ::

Pravkar dobil nov zunanji disk SAMSUNG D3 3TB USB 3.0 3,5" ČRN - HX-D301TDB ETC8N1BOMH1H. Iz starega zunanjega diska sem hotel na novega prenesti večjo količino filmov. Označil sem mapo z več filmi okoli 195 Mb in mi je javilo, da bo prenašalo 1 uro. Preneslo je samo 3 filme in javilo napako, da ne najde novega diska. In res je izginil. Resetiral sem računalnik in začel prenašati po 2 ali 3 filme. Nekaj časa je šlo in potem je disk spet zginil. Čez nekaj minut se je spet pojavil in napisalo mi je, da moram formatirat disk. Dal sem cancel, disk je spet prisoten in kar sem prenesel je gor. Vendar če začnem spet prenašat filme, se vse skupaj ponovi.
Mi lahko kdo pove v čem je problem?
Hvala in lep pozdrav!

Sami ::

Imel se podoben problem z mojim prvim prenosnim diskom, na vsake toliko časa je kar izginjal, na koncu se je izkazalo, da je bil krivec USB kabel.

Vsekakor pa naredi format. Ko ti disk "izgine" preveri če je viden v Disk Managementu in ga od tam formatiraj.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

dope1337 ::

Pomoje bo krivec kabel ali pa usb vhod na racunalniku (mogoc je slab kontakt na kaksnem pinu). Probaj zamenjati kabel ter usb vhod.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

primo ::

USb vhod sem že probal zamenjat, pa je bilo isto. Bom probal zamenjat še kabel, čeprav me čudi, da bi lahko bil kabel, ker je vse skupaj novo, pravkar razpakirano in priključeno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

samsung ue32f5000

Oddelek: Zvok in slika
331740 (1055) Razerzone
»

Kar naekrat mi ne zazna zunanjega diska. Disk kaže vse znake "življenja"

Oddelek: Pomoč in nasveti
166652 (6161) solatko
»

Težave s hitrostjo prenosa - WD Elements 500 Gb

Oddelek: Strojna oprema
171235 (920) einstein :P
»

WD Passport

Oddelek: Strojna oprema
475450 (3026) Bevcan
»

Zunanji Disk Se Ne Odziva

Oddelek: Strojna oprema
497412 (6246) Lyon

Več podobnih tem