» »

Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile

««
86 / 86
»
»»

andromedar ::

Ker toliko sranja zaradi petih accountov hkrati (brez viberja, skypea) pa res ne. Sem na 1300 zapisih, očitno podvaja nekaj, ker samo viber je nasral jurčka nečesa. Jurja duplikatov sem moral pobrisati, ki se mi nikoli nikdar v MS okolju niso pojavljali. In tudi tokrat samo na androidu.


Lahko prosim dešifriraš to?
Kaj je dejansko problem?
Eh?

mikhaair ::

Ocitno se je vpisal s petimi racunu, ki so dodali svoje kontakte v imenik. In so se nekateri podvajali. Windows jih zdruzi vse v en kontakt.

Malajlo ::

Ne. Viber je nasral eno telefonsko številko v tisoče.
Ga nimam kontakta podvojenega nikjer. Že od (wap) sinhronizacije leta 2000 dalje.
Hja, pa vse mogoče contact folderje pobira. LinkedIn in suggested contacts. Ker?

PrihajaNodi ::

Se komu sanja kako iz 8.1 in 10 spravim sporocila v neko textovno obliko? Bom zelo hvalezen majstru, ki to pogrunta.

PunkDude ::

PrihajaNodi ::

Evo z aplikacijo WP message backup (plačal 5 eur) pa sem dobil vsa sporočila. Prešaltal na iphone, kera sinhronizacija na icloud, hitrost nepremirljiva za razliko od onedrive...

Malajlo ::

Jaz sem uspel SMS in MMS spravit skozi. Zastonj. Je pa nekaj dela s pythonom.
(tale android mi po nekaj tednih še vedno ni všeč)

PrihajaNodi ::

https://medium.com/@matteocontrini/how-...

Ja ok, ampak sam sem jih želel v txt fajlu.

BivšiUser2 ::

Windows Phone Internals je postal opensource https://windowsunited.de/windows-phone-...
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

billy ::

A samo meni zafrkava koledar in mi opomnik, ki ga vpišem, takoj vrže gor, čeprav se bo zgodil šele "v prihodnosti"? ko pa dejansko pride tisti trenutek, pa ni več opozorila...

mikhaair ::

Na moji L950 sem unicil sim kartico (ze prej je bila lastnorocno obrezana, pol sem jo se dodatno neki porezal, ker sem jo hotel dat v kao dual sim telefon, ki to ni bil)...no, in potem seveda te, do cipa porezane kartice nisem vec uspel vtaknit v l950.
Narocil novo sim, ki pa je L950 ne prepozna vec. No SIM vztrajno izpisuje. Pritiskal, resetiral itd. ni pomagalo. Kaksna ideja kaj bi lahko storil? Mi je skoda, ker ima super fotkic.

Motion ::

PrihajaNodi je izjavil:

Evo z aplikacijo WP message backup (plačal 5 eur) pa sem dobil vsa sporočila. Prešaltal na iphone, kera sinhronizacija na icloud, hitrost nepremirljiva za razliko od onedrive...



Jst tud poskušam s tem, sam mi in app purchase noče it skozi.

cekr ::

mikhaair je izjavil:

Na moji L950 sem unicil sim kartico (ze prej je bila lastnorocno obrezana, pol sem jo se dodatno neki porezal, ker sem jo hotel dat v kao dual sim telefon, ki to ni bil)...no, in potem seveda te, do cipa porezane kartice nisem vec uspel vtaknit v l950.
Narocil novo sim, ki pa je L950 ne prepozna vec. No SIM vztrajno izpisuje. Pritiskal, resetiral itd. ni pomagalo. Kaksna ideja kaj bi lahko storil? Mi je skoda, ker ima super fotkic.


Poskusi malo podrgnit po kontaktih. Mogoče je debelina kontaktov na novi sim-kartici manjša.
Nenazadnje poskusi tudi s kakšno drugo sim kartico.
Zadeva ni toliko stara, da ne bi mogla potegnit.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

billy ::

Ve kdo če mogoča obstaja kak "hack" ali enostavno urejanje registra, da lahko v start meniju preimenujem program in tudi zamenjam njegovo ikono? Enostavno bi rad skril določen program, oz da se ne bi takoj vedeli, kateri je...

Anney ::

Interop Tools
Interop Tools brings with it three main components for now, including:

1 - Registry Editor
2 - Registry Browser
3 - System Tweaks
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

d4vid ::

Kaj se bo zgodilo konec leta s W10P? Recimo sedaj so iz trgovine izginile aplikacije od FBja in se jih ne uporabljati, se da kaj zrihtat razen prek brskalnika?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Bezukhoff ::

Mislim, da se bo telefon še vedno lahko uporabljal, ampak le kot telefon, torej klici in sms, aplikacije pa, well, ne. :))

billy ::

Saj pa dela FB v Edge.

gruntfürmich ::

d4vid je izjavil:

Kaj se bo zgodilo konec leta s W10P? Recimo sedaj so iz trgovine izginile aplikacije od FBja in se jih ne uporabljati, se da kaj zrihtat razen prek brskalnika?

si pozabil da je 'aplikacija' samo bližnica do strani v brskalniku?
ali sploh nisi nikoli vedel?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PunkDude ::

Zdržal do danes in moral šaltati na Android.
Dolgo sem vztrajal.
Zelo nadležno, da ima android reklame in v instagramu in messengerju medtem, ko jih WM10 ni imel nikjer.
Je pa zelo čudno, ko vse aplikacije naenkrat delajo tako kot morajo, predvsem pa hitro in odzivno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PunkDude ()

karafeka ::

Za tiste, ki imajo Lumie 950(XL), imajo možnost inštalirati Windows 10 ARM. To je dolgoročno verjetno edina možnost za neko napredno uporabo.


Status podprtih stvari je tu
https://github.com/WOA-Project/MSM8994-...
Talkman = Lumia 950 (zaenkrat wifi še ne dela).
Cityman = Lumia 950XL

Razvija se tudi Mobile Shell (GUI za WIndows ARM).
https://github.com/ADeltaX/MobileShell

gruntfürmich ::

kaj pa da se ta sistem naloži na kakšen drug nov telefon?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

karafeka ::

Če maš vse driverje kamot :).
Kolikor mi je znano, sta podprti samo 950 in 950 XL.
««
86 / 86
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Mobile, kdo bo tebe ljubil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
20546063 (24768) RC37
»

Telefoni Nokia se vračajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9430987 (26639) klinker
»

Microsoft Lumia 950 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10527071 (17461) Anney
»

Jutri nabavim ali WinPhone ali Androida (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7513521 (11111) Anney
»

Microsoft predstavil Hololens VR, Surface 4, nove telefone, prenosnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
12841298 (32546) boolsheat

Več podobnih tem