» »

Paket mobilnih operaterjev

Paket mobilnih operaterjev

fx3zRejSz0cS ::

Pozdravljeni..

Prosim da mi predlagate kaki paket..sam imam orto smart 20€ pa je glede simobila vse neskoncno ter 1 gb neta.. vendar itq ne rabim tolko pa bi raje dal par evrov v zep ;)

Je kak ugoden paket? ki ima polno interneta pa to je to.. (2gb-4gb..)? okrog 10€ ?

Hvala

hojnikb ::

za 10€ neboš dobil paketa z tolk podatki....

maš za 17.99€ mingl z neomejeno + 5GB podatki. Pa prvih 6mescov je free.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

jusv ::

Ta mingl 6 mescev brezplačno - akcija je res dobra! Mi je že malo žal, da sem jo prerasel in ne morem tega paketa vzet :)
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Sami ::

jusv je izjavil:

Ta mingl 6 mescev brezplačno - akcija je res dobra! Mi je že malo žal, da sem jo prerasel in ne morem tega paketa vzet :)


Tale mingl je na Tušu...boš rabil še dost živcev z uporabo storitev :D

Za tale denar se ti splača počakat na kakšno Bobovo promocijo 10-11,90EUR....odvisno od paketa.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

jusv ::

Sami je izjavil:

jusv je izjavil:

Ta mingl 6 mescev brezplačno - akcija je res dobra! Mi je že malo žal, da sem jo prerasel in ne morem tega paketa vzet :)


Tale mingl je na Tušu...boš rabil še dost živcev z uporabo storitev :D

Za tale denar se ti splača počakat na kakšno Bobovo promocijo 10-11,90EUR....odvisno od paketa.


Glej, zaenkrat imam Tušmobil in nimam nobenih težav z nobenimi storitvami. Sem pa zdaj malo pogledal in ima tudi premium L pol leta brez naročnine, zato razmišljam, da bi nadgradil iz premium M (ki ima samo 1GB) na L (5GB prenosa).
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Sami ::

Glej, zaenkrat imam Tušmobil in nimam nobenih težav z nobenimi storitvami.


Odvisno od uporabe, v kolikor si zahtevnejši uporabnik Tušmobil ni zate. Tušmobil sem imel 2 leti....še zdaj mi je žal, da sem se zavezal za dve leti. Dve leti prekinjanja, izpadov signala....če tako pomislim sem imel še srečo, ko vidim kakšne probleme s Tušem imajo ostali :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

trnvpeti ::

in to rece zaposlen pri konkurenci od tusa :)

hojnikb ::

jst imam že nekaj časa sedaj tušmobil predplačnik (ki ima bojda nižjo prioriteto kot naročniki) pa kakršnih koli težav še ni bilo. Pač, za nižjo ceno trejdaš slabšo pokritos.

trnvpeti je izjavil:

in to rece zaposlen pri konkurenci od tusa :)

My thoughs exactly :))
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Sami ::

trnvpeti je izjavil:

in to rece zaposlen pri konkurenci od tusa :)


Takrat še nisem bil, drugače pa tudi sedaj uporabljam Mobitel (Telekom Slo). Bob zame nima ustreznega paketa.

V zgoraj navedenem primeru pa bi bil Bob optimalna izbira.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

trnvpeti ::

najmanj se predlaga simobil/bob zaradi izpadov in misterioznih nedelovanj
pri tusu je veliko bolj enostavno, tam kjer ni pokritosti, morajo uporabniki preiti na mobitel

Sami ::

trnvpeti je izjavil:

najmanj se predlaga simobil/bob zaradi izpadov in misterioznih nedelovanj
pri tusu je veliko bolj enostavno, tam kjer ni pokritosti, morajo uporabniki preiti na mobitel


Ko bi vsaj bilo tako enostavno. V primerih slabe Tuševe pokritosti se iz neznanega razloga večkrat nisem mogel povezati na Mobitelovo omrežje in ostal brez signala :-(

Je pa izbira vsekakor stvar posameznika. Tuša v nobenem primeru nebi priporočal, saj sem na lastni koži občutil njihovo "učinkovitost", poznam tudi zaposlene na Tušu, tako da vem o čem govorim :-)

Najmanj problemov in najboljšo zanesljivost pa mi predstavlja Mobitel, tudi zato sem njihov naročnik. Bob pa je za uporabnika, ki ne potrebuje 4G omrežja, 100GB prenosa podatkov ter si želi ugodno ceno " prava stvar".
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

trnvpeti ::

ali dela ali pa ne
pri simobilu je cist drugacna zgodba
dolgo casa potrebujes, da priznajo, da je kaj pri njih krivo
kar se pa ne dogaja tako malokrat

Sami ::

dolgo casa potrebujes, da priznajo, da je kaj pri njih krivo


S tem nisi kaj dosti povedal, to misliš na delovanje omrežja ali reklamacij? Ne boš vrjel, koliko podanih reklamacij je res "opravičenih".

Vsak ima izbiro, Slovenija ima za svoj mali trg malo morje operaterjev, če te kaj moti se pač prestaviš na drugega.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

trnvpeti ::

trnvpeti je izjavil:

najmanj se predlaga simobil/bob zaradi izpadov in misterioznih nedelovanj

sem tukaj omenil
verjetno se strinjas, da ce simobil rece, da njim vse deluje, da potem potrebujes dosti energije , znanj in/ali vez pri drugih operaterjih da se prebijes do reklamacij
vse drugo je krivo, samo simobil ne
pac , znano je da simobil tako deluje tudi na drugih podrocjih

Sami ::

trnvpeti je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

najmanj se predlaga simobil/bob zaradi izpadov in misterioznih nedelovanj

sem tukaj omenil
verjetno se strinjas, da ce simobil rece, da njim vse deluje, da potem potrebujes dosti energije , znanj in/ali vez pri drugih operaterjih da se prebijes do reklamacij
vse drugo je krivo, samo simobil ne
pac , znano je da simobil tako deluje tudi na drugih podrocjih


Nebi se čisto strinjal, moram reči da je Simobil kar se tiče reklamacij dokaj ustrežljiv, včasih še preveč.

Vsaka reklamacija povezana z delovanjem ter uporabo storitev se prioritetno reši še isto uro/dan oz. v najkrajšem možnem času, za vse ostale reklamacije, ki niso povezane z delovanjem storitev pa je rok za obravnavo do 15 delovnih dni, v 90% primerih pa je vse rešeno v parih delovnih dneh.

Lahko, da si osebno imel kakšno slabo izkušnjo, to pa ne pomeni da Tuš priporočaš pred Simobilom ali Bobom...to je "iracionalno".
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

trnvpeti ::

"iracionalno" je ,da ti(posebej, ko delas tam) priporocas simobil, pa ceprav so najdrazji od vseh
se posebej je pa zanimivo, da kot konkurent govoris o slabi izkusnje pri sebi, medtem ko druge slabe izkusnje pac ne upostevas
pa tudi ne komentiras samega nacina delovanja podjetja na robu zakona , oz celo cez rob

bambam20 ::

TUŠ je največji jajac med trojko in seveda gredo tja določeni, ki vidijo "ugodnejše" pakete, ki to niso. Za užitek ti streže še trop nesposobnih študentov.

Sam sem že dolga leta na SImobilu in sem povsem zadovoljen. So pa mičken cenejši v paketih kot Telekom , pokritost omrežja in kvaliteta je pa izenačena, razen če ne živiš "bogu izza leđa", kjer pa imata tako simobil in Mobitel občasne slabo pokritost. AMpak tega je tako malo, da ni omembe vredno.

Z nobenim pa ne zgrešiš. Ima pa Telekom ugodnejše telefone kot simobil. To je edini minus z moje strani.

trnvpeti je izjavil:

"iracionalno" je ,da ti(posebej, ko delas tam) priporocas simobil, pa ceprav so najdrazji od vseh
se posebej je pa zanimivo, da kot konkurent govoris o slabi izkusnje pri sebi, medtem ko druge slabe izkusnje pac ne upostevas


Simobil ni najdražji. Mobitel ima dražje pakete od Simobila. Tuš je cenejši, ampak glede na kvaliteto storitev in nezadovoljstvo uporabnikov ni vreden evro ali 3 nižje mesečne naročnine!

Tuš ima ogromen delež reklamacij in nezadovoljnih uporabnikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Sami ::

trnvpeti je izjavil:

"iracionalno" je ,da ti(posebej, ko delas tam) priporocas simobil, pa ceprav so najdrazji od vseh
se posebej je pa zanimivo, da kot konkurent govoris o slabi izkusnje pri sebi, medtem ko druge slabe izkusnje pac ne upostevas
pa tudi ne komentiras samega nacina delovanja podjetja na robu zakona , oz celo cez rob


Ne delam na Simobilu in ga tudi nisem priporočal (ponovno preberi). Ena slaba izkušnja uporabnika nič ne pomeni, svetujem ti da v prihodnje bolje prebereš kar sem napisal. Kot ti je napisal nekdo pred mano Simobil vsekakor ni najdražji.

Delujejo na robu oz. čez rob zakona...hm, mislim da bi s takim načinom poslovanja že propadli.

V kolikor pa misliš, da se ti je zgodila krivica oz. da Simobil deluje "na robu zakona":D pa vsekakor o tem obvesti AKOS.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

trnvpeti ::

Poklicna etika, da samo pomagas uporabnikom svojega podjetja , ki tesneje ne more biti povezana s Simobilom, ti odvzame vso kredibilnost.
To verjamem, da si razumel.
Verjetno tudi razumes, da odlocba Akosa(oz predhodnica), daje jasno vedeti situacijo. In tudi je razvidno iz kazni oz nekazni , zakaj podjetje gre cez rob.
Tudi sklicevanje na PR podjetja v katerem si zaposlen, oz je lastnisko povezan oz uporabljate njihove storitve ne deluje na dolgi rok.

vilonja ::

Mogoče kdo ve, če se lahko itak džabest 250 vzame na firmo, tako da se ddvja ne plača (ga dobiš nazaj)?
Ma kdo s tem izkušnje ali je edina možnost da se vzame paket enostavni 300?

GTX970 ::

Džabest je za fizične osebe do 30(?) leta.

jusv ::

bambam20 je izjavil:

TUŠ je največji jajac med trojko in seveda gredo tja določeni, ki vidijo "ugodnejše" pakete, ki to niso. Za užitek ti streže še trop nesposobnih študentov.

Tuš ima ogromen delež reklamacij in nezadovoljnih uporabnikov.


To so vse argumenti, ki so čisto subjektivni. Jaz ti lahko povem, da je za moje pojme največji jajac simobil, ki na veliko promovira neki kvazi novi paket, ki pa je dejansko kopija konkurence. Malo so ga edino stilsko zapakirali in sedaj ga prodajajo hipsterjem. Glej, eni raje prišparamo par evrov na mesec in imamo vseeno dobro pokritost.

Študenti pa so zaposleni vsepovsod. Pa vedno se najde nekdo, ki ni zadovolen nad določenim operaterjem, ponavadi je ta že pri drugem.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilni operater je najboljši v sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10327583 (13013) Jerry000
»

Kateri mobilni paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5016307 (11404) ...:TOMI:...
»

Telemach prevzel Tušmobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
10733774 (24215) MKC00
»

tušmobil neomejeni mingl (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13635569 (30420) Bobr123
»

Tušmobil DA/NE? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16527388 (17003) Reycis

Več podobnih tem