» »

samsung galaxy s5 in prazna ikona za omrežje

samsung galaxy s5 in prazna ikona za omrežje

xsum1 ::

A ima kdo ta tel,? Po dveh tednih vidim da baterija komaj zdrži 7-12 ur po nejkje vse skupaj 4 urah uporabe. In zdaj še problemi s signalom. Moja ikonca, tisti trikotnik je od včeraj že ves čas prazen. Na momente skoči gor za eno ali dve črtici za par sekund in potem spet pade, ampak klici delajo. Se je komu to zgodilo ? Na centru so mi rekli naj probam sim v drugem tel. Tam tudi signal skače ampak ne gre na prazno nikoli. Zdaj pa pravijo, da je mogoče problem v telefonu in da ga prinesem na pregled. Bedno se mi zdi ker je tel. Nov in že ponavadi zmeraj vse narobe povejo.

Kakšne ideje?

bajsibajsi ::

Jaz S5 polnim v povprecju na 2 dni ob delavnikih; kadar nisem v sluzbi na 3-4 dni. Pri tvojem je zagotovo nekaj narobe. Da so izginile signalne crtice sem ze opazil, ampak je bilo to naceloma tam, kjer res ni bilo signala oz. zgolj za nekaj sekund.

Edit
Ne bi bilo slabo, ce odpremo samostojno temo za Galaxy S5.

Zgodovina sprememb…

xsum1 ::

Lte signal je bil kriv. Smo to izkljucili zdaj. No saj pravim da je bilo 22ur najvec koliko je zdrzal z nekje 5ur screen time-a vse skupaj. Pa tudi po forumih ljudje govorijo da jim ne zdrzi vec ko polovico dneva tako da ne more biti ravno problem v aparatu? Pa baje po tej novi posodobitvi, da res baterija bolj crkuje pravijo ljudje. A nisi ti tega nalozil? Ker pol je jasno da ti drzi dlje. Me pa zanima koliko screen timea imas ti z 2 dnevoma uporabe?

bajsibajsi ::

Trenutno



S tem, da se telefon ze cel dan matra (slab signal tako za klice kot tudi wifi), preklaplja med wlanom, edge,... nato oboje izgine in ponovno isce. Ravno tako zaenkrat nimam nastavljeno nikakrsnih ekstra varcevalnih ukrepov, svetlost je na auto, Viber dela,itd... Imam novo posodobitev. Oba fajla, cca. dobrih 100MB in 22MB.

Telefon sem polnil vceraj okoli polnoci in predvidevam, da ga bom naslednjic jutri zvecer ali v cetrtek.

Zgodovina sprememb…

xsum1 ::

Zamimivo

Jaz sem danes na Takšni statistiki

 1

1



 2

2



Samo glede na toliko screen timea mislim da je to bormalno. Ceprav mi he vceraj s 6ur screena drzal 22 ur. Meni os veliko zre kot vidis. Upam da bo pokazalo slike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xsum1 ()

xsum1 ::

Zamimivo

Jaz sem danes na Takšni statistiki





Samo glede na toliko screen timea mislim da je to normalno. Ceprav mi je vceraj s 6ur screena drzal 22 ur. Meni os veliko zre kot vidis. Ne uspe mi prilepit slik z dropboxa. Noce jih pokazat. Mas kar linke zgoraj

Zamimivo

Jaz sem danes na Takšni statistiki





Samo glede na toliko screen timea mislim da je to normalno. Ceprav mi je vceraj s 6ur screena drzal 22 ur. Meni os veliko zre kot vidis. Ne uspe mi prilepit slik z dropboxa. Noce jih pokazat. Mas kar linke zgoraj

Joj kaj je zdaj naredu. Naj mod tole pocisti :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xsum1 ()

xsum1 ::

Mas pa ti kot vidim isto signal kot jaz. So ti lte priklopili v teh dneh? Meni so ga vceraj in je bilo takole. V nastavitvah je treba omrezje spremenit brez lteja. Ceprav pri tebi vidim da baterija nic ne trpi zaradi tega. Meni dejansko ko ga vzamem s polnilca in tipkam 10min po njem idleti ze 1% baterije. En program mi kaze.., da mi neki service storage zre 20% baterije. Ni mi jasno kako se tako hitro prazni sicer

bajsibajsi ::

Slika se vidi oz. deluje povezava na Dropbox.

To da ti relativno nov S5 pri cca. 5 urah uporabe ze skoraj umira ni normalno. Meni je pri taki uporabi pri cca. ~50% baterije. S tem, da sem danes ti 2 uri in pol naredil s surfanjem pri slabem signalu, kar vzame se vec energije, saj se spreminja moc oddajanja/sprejemanja. Tebi bi ga v takih pogojih pobralo se bistveno prej. Nekaj pri tebi zagotovo ne stima.

LTE naceloma ne bi smel vplivati na to, da nimas GSM/UMTS signala. Moji dve zgornji sliki sta bili narejeni v sluzbi v prostoru z "armiranimi" betonskimi zidovi, kjer je jakost vseh zunanjih signalov res komaj propustna. Tole je narejeno sedaj, zunaj v Ljubljani - random screenshot na prostem:

Zgodovina sprememb…

xsum1 ::

No ampak govoriva o 5 urah screena. Ne vem kaj naj. Da ga nesem tja na center pa povem situacijo? Mislim ker pomoje glede na to da ga imam zdaj skoraj 3 tedne pomoje edino kar bi naredli je da mi ga na servis poslejo... ne vem za kaj vse ti uporabljas telefon s taksno statistiko? Jaz npr. V tistih 5urah veckrat email preverim. Preberem par clankov, potem se malo pogovarjam na whatsappu, mogoce kaksen video in je to to. Vse prednalozene aplikacije so disejblane. Mobilni podatki in bluetooth na 0ff. Sync na off. Wifi ves cas na on. V bistvu vse kar je mozno imam ugasnjeno. Edino to je da olimam v ozadju fb, viber, fbjev messenger, wefi ker ne vem ce se tel avtomatsko poveze na javna omrezja ce nimam programa za to? In pa juice defender.. to je v bistvu vse. Ceprav mi v ozadju se ponavadi kaze da imam neke fast draining aplikacije, ki so zmeraj razlicne

xsum1 ::

V aplikacijah pod vse imam jaz en program 'security storage' s tisto zeleno android ikono. In ne vem ce imas ti to tudi? Pravijo da je to kao nekaj kar sciti pred virusi, ampak to meni 20% baterije pozira in pomoje je povezano s padanjem % samo ko ne vem ce se lahko sigurno odstrani. Ker imam samo to opcijo v enem programu za unninstall

bajsibajsi ::



Edit
Zdaj ga dam polniti in imam naceloma mir do ponedeljka. :)

Zgodovina sprememb…

bajsibajsi ::



Se dlje kot sem nacrtoval. Res da sem cez teden naredil zgolj 3 ure screen time, ampak vseeno 3 dni pa se preko 50% baterije... V bistvu bom dal polniti sele jutri zvecer (se pravi 4 dan), da bo pripravljen za v sredo.

Zgodovina sprememb…

bajsibajsi ::

S5 je danes zaznal uradno posodobitev na Lollipop (Android 5.0), cca. 924MB.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB ključ ne dela po formatiranju??

Oddelek: Strojna oprema
343147 (1406) djmeethra2
»

Neznan promet na routerju v omrežju - Telemach

Oddelek: Informacijska varnost
393819 (2199) Daniel
»

Oljen parket v kuhinji

Oddelek: Loža
186583 (6033) SeMiNeSanja
»

Kakšen pajek je tole?

Oddelek: Loža
4515338 (12711) neon21
»

Kako povečati hitrost (MHz) RAM-ov v prenosniku?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121358 (1234) Micho95

Več podobnih tem