» »

Copy CD on-the-fly

Copy CD on-the-fly

grmek ::

pozdrav,

Imam Teaca 8x8x32 in Pioneer-ja DVD115, oba sta skupaj priklopljena kot master in slave na secondary kontrolerju. Na primary je samo disk, za peko uporabljam zadnjo verzijo Nerota.

Kombinacija sicer deluje cisto OK, problem imam le pri kopiranju CDjev on-the-fly. Ko dam izvorni CD v Pioneerja, ga ta lepo razvrti (=hitrost branja 20x+). Potem pa , ko v Nerotu dam CD-Copy, se odpre tisto okno, kjer se izpise Analyzing CD....in tu je problem. Namrec tisti moment se CD v Pioneerju skorajda preneha vrteti (oz. se zelo upocasni) in potem, ko se pricne kopiranje, takoj dobim buffer underrun...

Ko sem se malo poigral z razlicnimi CDji, mi je uspelo najti le en CD(R), ki se je enako hitro vrtel tudi po analiziranju. Ko sem vseskupaj se nekajkrat ponovil, je vedno delovalo le s tem CDjem, tako da ni bilo samo naklucje...aja, se to: ta doticni CD mi je cisto brez problema uspelo skopirati pri 8x hitrostji kljub opozorilu Nerota, da kopiranje on-the-fly, ko sta obe enoti na istem vodilu, lahko povzroca probleme.

Ali mi lahko kdo pomaga? Je kriv Nero? Poiskusil sem se s CloneCD, a ta podpira le kopiranje preko Image-a, tako da odpade.. :(

Hvala:\

poga ::

jaz sem imel na Mitsumiju (4,4,20x) in Samsungu (20x) enak problem. pa sem ugotovil, da mi noce delovati samo ko snemam glasbene CDje - pri data CDjih je brez problema delovalo na on-the-fly. pri kateri se pa tebi ustavi? btw: resitve nisem nikoli nasel..:O

grmek ::

Pri meni je ravno obratno - kopiranje Audio CDjev deluje b.p. tudi pri 8x on-the-fly, omenjeni problem je le pri data cdjih (poiskusil sem vse: stancane CDje, CD-R, CD-RW ... vedno se upocasni in nato ne razvrti vec :|

Kako pa drugi kopirate CDje on-the-fly?

LP

poga ::

zanimivo. sem se pa pravkar spomnil. mislim da sem pri Easy CD Creatorju videl eno zanimivo aplikacijo (mislim da lahko deluje tudi kot stand-alone programcek) - CD spin something... se ne spomnim vec. ampak spomnim pa se da ti je zadeva omogocala nastaviti, po kolkem casu se CD neha vrteti (lahko si nastavil od par sek. do par min.). mogoce ti bo kdo, ki easy cd creator uporablja lahko kaj vec povedal, jaz ga zal ne...

bzagozen ::

Lahko poskusiš z WinOnCD 3.7. Ima opcijo pri write-on-the-fly, da source dela pri polni hitrosti ali pa se sihnorizira s pekačem. Mogoče ti bo z opcijo "Max reading speed" - tako se imenuje, deloval brez Bufer Underrun. :D
www.alkoma.si

grmek ::

bzagozen, hvala za nasvet. Bom poiskal WinOnCD, ce ga bom kje nasel...se priporocam za kaksen link, ce ima kdo ...


:P

LP!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S kakšno hitrostjo pečti audio CDje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
526670 (5584) City
»

Šumenje "prepečenega" glasbenega CD-ja

Oddelek: Zvok in slika
161912 (1645) ssokec
»

Teac RW 24x

Oddelek: Pomoč in nasveti
171381 (1077) Dirkac
»

A glasbeni CDji se ne dajo presneti??

Oddelek: Zvok in slika
71703 (1485) Wox
»

problem z snemanjem audio CDjev

Oddelek: Pomoč in nasveti
6722 (601) grizli123

Več podobnih tem