» »

procesor 61 stopinj

procesor 61 stopinj

mravla ::

v službi smo dobili nove računalnike. procesorji so 733 Mhz, in imajo temp. 61 stopinj, kadar so neobremenjeni in tudi nenaviti. se mi zelo smilijo!!!! kaj še bo le poleti!!1:D:D
če ga poženeš, bo letel

Lucio ::

Kira firma pa vam dobavlja , saj po moje niso dali paste med hladilnikom in procesorjem, ker je to za Intela absolutno preveč.

Bungee- ::

Kerakoli firma je tole bila .... ne znajo hladilnikov na procesorje montirat .... 100% so pozabil snet plastiko dol iz hladilnika pa je se vedno vmes :O BOGI procesorji!
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

Tomi ::

Takoj pokliči na podjetje, kjer so vam "strokovnjaki" tako mojstrsko namestili hladilnike, in zahtevaj, da zadevo ponovijo..
Mislim, sam imam navito C400@450, brez dodatnega hlajenja, pa ne gre čez 47 C..
metrodusa.blogspot.com

Dalmatinc ::

wwaw kera vročina !!!!>:D

Lunik ::

Jest ne vem, a je kaj narobe v moji skatli, ampak moj c466 se tudi poleti ne povzpne nad 35°C. Brez dodatnega hlajenja.

Dax ::

Al ste po pomoti naročili računalnik in termoakumulacijsko peč DVA V ENEM :))).

Sam poleti bo pa res problem... ko boš word zagnal, pa bo vse skup odpovedalo...

VASkO ::

zahtevaj ponovno namestitev hladilnika, bodo ziher ugotovili, da so jih pozabli gor napopat!:D:D:D:D

mravla ::

raje ne povem v kateri firmi delam, ker me je sram, da so moji nadrejeni nabavli tašen drek. samo to - nabavljenih je bilo okrog 40 računalnikov in vsi imajo take temperature- sem preveril. na kištah pa piše firma gorenje. upam da vam to dosti pove!!!!!!!!!!!!!!!!!!;((;((
če ga poženeš, bo letel

glavic ::

jah jebi ga sm vsen ne sme bit 61° pa da se ubijes :D
Musselli bizi

Koci ::

Pokličte jih nazaj, pa jih noter zaprite, dokler temperature ne spravijo izpod 40 C

Tomi ::

Če pa piše gorenje, potem pa jih takoj nesi nazaj, ker so podhlajeni.. Gorenje ima namreč veliko višje temperature, tudi do 1200 C, zato je to šele 5% vsega, kar bi moral dobiti.. Dovolj šale...
Ne, res jih moraš nujno poklicati, da preverijo stike na hladilniku.
metrodusa.blogspot.com

Yohan del Sud ::

Pa kaj se pritožuješ, sej gorenje dela čist solidne štedilnike...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri gospodinjski hladilnik? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12840334 (2129) klekej
»

Nakup bele tehnike

Oddelek: Loža
4412269 (11228) IL_DIAVOLO
»

pregrevanje hp prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7020232 (19301) Havq
»

+/- ;) BELE TEHNIKE

Oddelek: Kaj kupiti
3611281 (10258) RejZoR
»

Računalnik se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
397983 (7576) Marilyn

Več podobnih tem