» »

Periodično zatikane slike...

Periodično zatikane slike...

Tito ::

Imam en velik problem že kar nekaj časa imam problem z zatikanjem slike. Zamenjal sem že 3 grafične kartice, 3 matične plošče in vsevrstno sranje, vendar problem ostaja. Za delček sekunde slika zamrzne vsako sekundo. Nekje se to zelo očitno pozna drugje pa je skoraj neopazno (odvisno od hitrosti gibanja...). Najbrž je kakšna nastavitev v biosu, ali kaj podobnega za katero ne vem... Najbol očitno je v testu od 3d marka 2001SE ko rotera uno teksturo, tam polovico fremov preskoči....

boštjan ::

In uporabljaš OS...? Pa tvoj zdajšni system? A to zatikanje je povsod ali samo v grafičnih programih (igre,benchmarki).Mislim pa da tvoj problem leži v softweru in ne hardweru.

speed machine ::

Zamenjal si že tri grafične in tri matične, pomislu pa še nisi da mogoče tvoj problem leži v disku. Ker če maš disk nafilan in ga dolg nisi defragmentiru, so lahk to vzroki za tvoj problem. Sam ugibam.:)

Tito ::

hehe tudi disk sem že velikokrat izpraznil... Gre pa samo za 3d aplikacije, filmi in ostale zadeve ne štekajo pa tudi 2d igre ne štekajo... Bom spraznil disk pa bom vidu, sam ne vrjamem... Pomoje more kej v biosu bit... Mam win xp, vendar enako dela v win 98, win ME in win 2k. Tako da to ni problem :D. A je kakšna nastavitev v biosu?

VASkO ::

to lahko povzrocajo razni programi, ki ti lavfajo v ozadju, npr. pri meni je to bil MBM5 na KT133A plati, tocno v 3dm2k1 je stekal tisti test s teksturo v intervalih, v katerih je MBM5 odcitaval senzorje. Pol je lahko kriv se ICQ net detect agent pa razni firewalli... probaj izklapljat en po en program, da bos nasel "krivca"


PS: kaj to menjavanje opreme, s tem nonstop obremenjujete vrle prodajalce ali so kolegi tako radodarni? ce nonstop hodite k prodajalcom zaradi takih brezveznarij in reklamirate robo, razumem, zakaj imajo tak odnos do malih kupcev... ;(

Tito ::

hehe, nikol nič ne zamenjam, pa tudi če bi lahko... Sem tip, ki se nočem kregat... V tem primeru vem da je problem na moji strani... Menjal sem pa v teku 3 let... že 3 leta mam ta problem....

Tito ::

Jp res je, En program mi to dela, hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem z pregrevanjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
304156 (3229) Riff
»

Temperature

Oddelek: Pomoč in nasveti
291904 (1505) joker16_7
»

S temperaturami v računalu je neki hudo narobe!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141225 (784) pviran3
»

1GB ram-a in windowsi XP??? Gre to sploh skupaj?

Oddelek: Operacijski sistemi
382312 (1562) R33D3M33R
»

Prokleta "v"okna!!!!!!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
13810 (628) grizli123

Več podobnih tem