» »

nastavitev ročice za izbiro programa pralnega stroja

nastavitev ročice za izbiro programa pralnega stroja

BC3 ::

ali kdo ve kako nastavim ročico za izbiro programa? ročica se je zavrtela v prazno zdaj pa ne vem na kateri stopnji je programator...
pralni stroj gorenje international tip: ps 405, model: 45.85

Vikking ::

Kaj pa če preprosto vklopiš pralni stroj, pustiš da opravi delo do konca, da se programator vrne na začetno pozicijo?

cekr ::

Toliko časa ga vrti, da se stroj ugasne. Tako boš prišel do nulte pozicije.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

BC3 ::

- po pranju se ne vrne na začetek ampak ostane pred naslednjim programom
- ugasne se po vsakem pranju (in včasih še vmes pred dodajanjem mehčalca) tako da to mi ne pomaga...
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Malajlo ::

Ko je odletela, bi nastavil na konec takrat uporabljenega...
Zdaj ti ne preostane drugega, kot da zamenjaš napravo, na kateri gledaš programe.
Vklopi stroj, pa premikaj programator, dokler ne prideš do neke znane situacije. Izčrpavanje, centrifuga, namakanje.
Vzelo ti bo kar nekaj časa, ker moraš pri vsakem premiku počakati na konec filanja z vodo ali izčrpavanje. Razen pri namakanju ti bo voda ostala v bobnu na eni poziciji. Namakanje ima samo en program, se mi zdi.
Pa temperaturo daj na minimum.

Preveri, če skozi kako luknjico opaziš kakšno oznako na zobnikih. Rdeča pika npr.
(enkrat sem sam menjal programator, brez navodil, sem si moral zrisati shemi priključkov obeh strojev, na srečo isti model, ampak novejši programator. Uspel iz prve vse enake barve prav zvezati ;) Z nulto pozicijo pa mislim, da je bila neka oznakica)

Tista luknjica zgoraj bi znala biti ta prava. Pa zareza na beli plastiki bo po vsej verjetnosti vodoravno ali navpično.
Varovalka mislim, da pride z vrha not, jo je najlažje zadeti v luknjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Malajlo ()

BC3 ::

,,napravo, na kateri gledaš programe?"
programi so napisani na koleščku, kaj bi dosegel z menjavo?
tako ali tako se za ta pralni stroj ne dobi več prav veliko delov (v gorenju) :)

Malajlo ::

Namesto da bi gledal prvi program na teveju, ga boš gledal na pralnem stroju ... Duhhh ;((

RejZoR ::

Si dobro pogledal da ni kje označeno karkoli?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

r3dkv1c4 ::

Vikking je izjavil:

Kaj pa če preprosto vklopiš pralni stroj, pustiš da opravi delo do konca, da se programator vrne na začetno pozicijo?

taki stari pralni stroji imajo min. 3 nične točke.....je pa res, da je z vrtenjem programatorja preprosto ujeti naslednjo točko, ker med posameznimi nultimi točkami ni ista količina programov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

centrifuga pralnega stroja

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
1715183 (888) Machete
»

pralni stroj

Oddelek: Loža
83000 (2808) RejZoR
»

Pralni stroj s pomanjkanjem moči

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
113762 (2246) cajac
»

Kater pralni stroj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11064819 (49683) brinas
»

Pralni stroj se mi ne ustavi!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5142728 (40788) Pyr0Beast

Več podobnih tem