» »

prenosnik in problem z monitorjem

prenosnik in problem z monitorjem

matevz85 ::

Imam Toshiba Satellite L870. Pred kratkim je bil menjan zaslon. Na zaslonu so se mi začele pojavljati bele horizentalne pike. Ostrina tudi ni takšna kot bi morala biti. Priklopil sem računalnik na TV z hdmi vhodom in je slika kristalna, na zaslonu prenosnika pa še vedno letijo horizentalne pike. Grafična verjetno ni (ima 2 grafični, ločeno) , ker je slika na televizorju popolna. Priklopil sem tudi preko vhoda za monitor in je slika ok. Računalnik deluje tako kot je treba, razen zaslona. Najbolj se vidijo pike na črni podlagi in med igranjem igre, ko se zaslon osvežuje. Ko sem na internetu in na svetlih straneh se teh stvari ne vidi, ko dam kakšno temno stran pa se pojavijo za par sekund in zginejo. Ostrina tudi ni ok. Sumim na slabo montazo ali slab zaslon ali oboje. Po menjavi zaslona, wifi ne lovi tako kot prej. Pol manj ali več. ????
  • spremenilo: matevz85 ()

mat3 ::

Očitno so ti šlampasto opravili menjavo in ti vgradili kakšen cheap kitajski panel. Te bele pike so verjetno "mrtve pike". Vsekakor je zadeva zrela za reklamacijo...
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

matevz85 ::

Bil je kriv monitor, slaba montaza. lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik, zelene črte na zaslonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
234011 (1072) Han
»

Se splača kupit 200Hz lcd tv ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
637659 (6214) Invictus
»

Kater velik LCD? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17016506 (9958) franci
»

Vprašanje o trinitronih

Oddelek: Pomoč in nasveti
402099 (1507) Hux
»

CRT vs LCD monitorji

Oddelek: Kaj kupiti
111412 (1181) kuky

Več podobnih tem