» »

Problem pri odpiranju exe fajlov

Problem pri odpiranju exe fajlov

Gwanaroth ::

Imam namrec problem... ko zelim pognat nekatere .exe fajle, mi jih noce pognat, ampak napise, da tega pa tega .exe fajla ni mogoce najti....
To sem opazil, da se mi je zacelo dogajat na pogonih D, E, ter F, po tem, ko sem defragmentiral pogon C.

Je ze kdo naletel na kaksno podobno tezavo, ter jo uspesno resil?

Aja, OS pa je Win XP, ce bi bil to kaksen uporaben podatek.

Da vam bo bolj jasno, si lahko screenshot ogledate tukaj.
Hvala.
Lights often keep secret hypnosis..
  • spremenil: V-i-p ()

frenk ::

teoretično bi blo možno da defrag ni prou vektorjev nazaj naštimou...ker defrag pa uporablaš?

Gwanaroth ::

Uporabljam tisti M$ Defrag, ki je v Win XP. Verzija defraga je 1.0 mislim da.

Ampak jst sem defragmentiral pogon C, in jebejo pa me exe fajli iz d,e,f pogonov..
Lights often keep secret hypnosis..

Dusko ::

Kolk je razvidno iz tiste tvoje zamegljene slike si dal primer pri slovarju in ti zdaj teži verjetno da neke knjižnice ne najde. Se mi zdi da morš neko bližnjico tam spremenit ,da ti pol deluje.Ozirma pot do tiste datoteke nastavit.
Kako in kaj pa se ne spomnim točno ker sn to delal pred dvemi leti pa sn pozabil že.Tako ,da dajte me drugi dopolnit.

Gwanaroth ::

Hm hm, slika ni zamegljena...ce uporabljas winxp, in ie6, potem ti jo samo zmanjsa..drugace pa je 1024x768 resoluciji.

Ma tisto ni bliznjica...tisto je .exe fajl, ki sigurno tam obstaja... nevem pa zakaj napise, ces, da ga ni mogoce najti.

Hm, nekaj mi je sinilo v glavo. Nekaj sem se po registru igral... menite, da bi blo to ?
Lights often keep secret hypnosis..

Dusko ::

ja se opravičujem moja napaka nisn pol kliknil na povečanje.Hm kaj pa če je finta v kakem popravku? Mislim probaj it na windows update strani.
Ali pa v končni fazi če maš omogočeno obnovitev sistema.Da probaš obnovit nastavitve pred tvojim fragmentiranjem.
Kaj pa če kakšen program na novo namestiš na te diske a potem tudi ne najde exe fila?

Gwanaroth ::

Na novo instalirane program najde...
Hvala ker si me spomnil na restore point.

Bom najprej poizkusil s kakim registry-repairom, potem ce nebo slo, pa z restore pointi.

Thanx!

LP
Lights often keep secret hypnosis..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zagon RLM-serverja avtomatsko

Oddelek: Programska oprema
232306 (1978) Hayabusa
»

Kako dodati XP k že naloženi visti z AHCI v biosu

Oddelek: Operacijski sistemi
193156 (2133) Gutjerez
»

Problem z driverji (win7)

Oddelek: Programska oprema
382605 (1889) aiko
»

Kateri program za defrag?

Oddelek: Programska oprema
243425 (2896) Jeebs
»

Virus me je napado

Oddelek: Operacijski sistemi
7844 (652) qwerty

Več podobnih tem