» »

Težava pri pošiljanju fileov v mircu

Težava pri pošiljanju fileov v mircu

boumzie ::

Lep pozdrav! Cisto na kratko. Na racunalnik sem nalozil windows xp-je in sedaj na mircu ne moram sendat file-ov drugim uporabnikom, pa ceprav so nastavitve v samem mircu identicne kot sem jih imel prej, ko sem imel na racunalniku nalozen windows millenium in takrat nisem imel nobenih tezav pri sendanju. Zdaj pa ne vem ce imajo xp-ji kaksno finto ali kako. Za vso morebitno pomoc se ze vnaprej lepo zahvaljujem

V-i-p ::

boumzie, želim da popraviš vsebino teme, saj tole ne sodi nikamor! Vse skupaj si napisal z veliko, kar otežkoča branje drugim uporabnikom foruma. Naslov ti bom jaz...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Gwanaroth ::

Windows XP ima ze built-in firewall, kar je zelo mogoce, da je razlog, zakaj tvoj DCC v mIRCU ne dela.. zato poglej, ce imas le-tega vklopljenega za tvojo internetno povezavo. Ce imas vklopljenga, potem imas 2 moznosti:
1. ga sklopi
2. ga pravilno konfiguriraj :)
Lights often keep secret hypnosis..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gwanaroth ()

para! ::

DCC pod nepravilno konfiguriranem firewallu ne dela. Kolikor vem built-in firewalla v winxp ne moreš kaj preveč konfigurirat. Izklopiš ga v Connection properties/zavihek Advanced/Internet connection firewall.

Lp
Death before dishonor!

Gwanaroth ::

Firewall v Win XP se da konfigurirat..

Pod Advanced obkljukas "Enable Firewall for this connection", spodaj pa kliknes "Settings", kjer lahko nastavis dolocene servise, porte, itd.

LP.
Lights often keep secret hypnosis..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ipv6 for g33k`s (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7712756 (9312) Kami
»

sygate firewall

Oddelek: Omrežja in internet
111263 (1111) jos69
»

mIRC: DCC send mi prek routerja ne deluje

Oddelek: Omrežja in internet
183126 (2819) CaqKa
»

DCC

Oddelek: Omrežja in internet
8935 (644) bigbug
»

XP Firewall konfiguracija

Oddelek: Operacijski sistemi
161232 (1050) andrej

Več podobnih tem