» »

Virus me je napado

Virus me je napado

miha ::

Imam win2000(sp2), pa sem od nekje dobil en virus, ki sem ga pol z nortonon odstranil. Virus mi je verjetno pobrisal poti do pripadajočih knjižnic, saj ko zaženem bližnjico na namizju, ali pa originalni exe fajl mi napiše Cannot find the file '.....' (or one of its components). Make sure the path are correct and the all required libraries are available. Če pa zaženem 1 file, pa izberem funkcijo Open With in bilo kateri program pol pa dela.

p.s. v nadzorni pa mi napiše Access to the specified device, path or file is denied( delam seveda kot administrator).

Ni se mi FORMATIRATI.


Hvala

Yohan del Sud ::

format c:

miha ::

Ha Ha Ha. Kak si ti pameten.
Kaj res noben ne ve? Andrej kje si?

krucymucy ::

se strinjam, FORMAT C:

Huey P ::

Zaženi Scandisk (verjetno si ga že prej) daj na Rough pusti dve uri da pregleda potem pa poglej, če je našel kake napake. Pa sprobaj tudi z System File Checkerjem.
Več bo pa znal povedati npr. andrej...

..::DOOM III: The Legacy::..

Sodom ::

EM glej..... ne formatiraj... ištaliraj NORTON UTILITIES... pa poženi WIN DOCTORJA... pa bo VSE poštimal... pa še disk doctor je ql, ker ti dela kao scandisk.... vendar 100x hitreje... aja pa speed disk je hiter... kao defrag... 20min ena particija neglede na velikost (vsaj mislim tako!)
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

tonic ::

zbriši trenutno Rundll32.exe (ali Rundll.exe) datoteko; nato pa jo poišči na WIN CD-ju v CAB fajlih in jo skopiraj tja kjer si jo prej izbrisal

qwerty ::

En dober šus v koleno, pa bo >:D
Resno: Win2k naj bi imeli eno funkcijo, ki ti obnovi cel sistem (nekje pod programs>accesories>system tools al nekaj takega). S tem bi ti moralo obnovit tudi bližnjice.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z odpiranjem spletnih strani, setup datotekami...

Oddelek: Pomoč in nasveti
253341 (3130) Tac20
»

Virusi in druga svinarija

Oddelek: Pomoč in nasveti
324065 (2991) grofsi
»

NTFS dostop

Oddelek: Operacijski sistemi
462304 (1807) ToniT
»

XPji se ne zaženejo

Oddelek: Operacijski sistemi
312893 (2334) Paramedic
»

Avtomaticno ugasanje racunalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
161822 (1573) Highlag

Več podobnih tem