» »

3x windows..in ics

3x windows..in ics

Klemenn ::

mam adsl 2mbit, ki je priklopljen v računalnik z 2 winsi..pa bi rad naredil tako..da bi bil ICS mogoče..ne glede na winse..pa me zanima..ali lahko samo naredim v vsakih winsih povezavo..ali utegne iti kaj narobe? trenutno mam samo v wnih winsih.. :\

frenk ::

pomoje da neb smel bit kej narobe...skor 100%

Matek ::

Nenene. Ti narediš sam na taprvem računalniku, v katerega je vključen modem, povezavo. Potem pa druge le priključiš v mrežo ter nastaviš ICS. Samo ena povezava je.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Klemenn ::



nene mmmato, tole je moj problem..

pač sem gori malo čudno napial problem :)

stvar je v tem..da ta primarni računalnik (računalnik z adslom) vsebuje 3x win xp. povezava je trenutno narejena tako, da je ICS mogoče le v mojih winsih, medtem ko v drugih dveh winsih stvar ne dela. pa me zanima a dam lahk v drugih dveh winsih samo še enkrat povezavo delat, se mi bo s tem porušil ics v drugih winsih in kak to rešit pravzaprav? :)

Matek ::

Aha, to pa lahko narediš, po moje ne bi smelo bit problemov, saj so neodvisni tisti trije.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

para! ::

Jebediah: če te prav razumem imaš na enem (1) računalniku trikrat (3x) nameščene Windows XP. Nam lahko prosim razložiš zakaj?

Drugače pa je vsaka inštalacija winxp neodvisna tako, da lahko na vseh treh (!!!) nastaviš povezavo.

Lp
Death before dishonor!

Klemenn ::

ker smo v familiji trije bratje. ne mi govort o userjih ker sem probal, pa toni to kar bi jzst rad ;((

drgač pa ..za te tri vem da so neodvisni..skrbi me za un drugi comp..k ma nameščene 1xwin 98se...kak bo un odreagiral :\

Matek ::

Če boš v vseh treh Windowsih nastavil isto ICS, bo na tretjem tut ok.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1793564036 (865) c23po
»

Kako nastaviti LAN?

Oddelek: Omrežja in internet
3311554 (7224) Tomi
»

Homenetwork

Oddelek: Omrežja in internet
333422 (2698) MrStein
»

Obupal nad mrežo in ICS :(

Oddelek: Omrežja in internet
311844 (1320) alesp56
»

Mrezna kartica

Oddelek: Pomoč in nasveti
101268 (1137) andrej

Več podobnih tem