» »

Telekom - Paket 2013 v Paket 2014

Telekom - Paket 2013 v Paket 2014

«
1
2 3

Mat3v7 ::

Danes sem prejel:
... obveščamo vas, da bomo zaradi optimizacije naročniških paketov Mobitel nekatere starejše pakete nadomestili s sodobnejšimi paketi.
Med paketi, ki jih bomo nadomestili, je tudi Paket 2013, ki ga uporabljate ...
Paket bo s 1.12.2014 samodejno in brezplačno spremenjen v Paket 2014.

Edina sprememba pri tej "posodobitvi" je samo višja mesečna naročnina, 2295€.

Glede veljavnosti, na dnu pogojev za paket 2013 je navedeno:
"Vsi naročniki, ki bodo sklenili Paket 2013 oz. naredili spremembo iz obstoječega
naročniškega paketa za storitve Mobitel v naročniški Paket 2013 od 12.11.2012
do vključno 28.2.2013 obdržijo Paket 2013 brez časovne omejitve".

Ali res lahko delajo, kar jim paše?

Dami ::

Frajerji, je to sploh legalno, da v ti kr spremenijo pogodbo v 5ih dneh brez obvestila (nisem prejel ne fizično in ne po epošti)?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tarzan ::

Lahko odstopiš, kolikor vem, ker so paketom spremenili ceno in s tem bistveno spremenili samo pogodbo. Po mojem celo zraven nekje piše, da lahko v roku XY dni pogodbo enostransko prekineš. Boš pa, če imaš preko operaterja kupljen telefon, katerega plačevanje še ni poteklo, moral plačat toliko, kolikor ga še ni bilo odplačanega - glede tega se pa pozanimaj na pomoči uporabnikov, ti bodo z veseljem povedali, koliko te bo stalo.

Dami ::

Imam 2013 in še aneks do februarja. Hotel sem že iti na enostavni 100 (ko je bila akcija za x2), vendar za ta paket moj aneks ni na voljo (tudi svojevrsten fenomen) in bi ga moral odplačati, kar bi zneslo skoraj isto, koker da ostanem na 2013 do konca. Zdaj ga bom moral vseeno odplačati in še akcije ni več. Lepo so me nategnili... Miljon €20+ paketov, pod pa dejansko uporaben samo enostavni 300, ki bi moral biti 10€, pa še vedno bi bil neprimerno dražji kot pri konkurenci.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

hojnikb ::

in potem pravijo, da je le tuš nategun :))
#brezpodpisa

Mat3v7 ::

Na njihovi strani je sedaj tudi obvestilo o ukinitvi starejših mobilnih naročniških paketov.

KTr1sk ::

človek bi pričakoval, da bodo zarad konkurenc vedno cenejši,so pa vedno dražji :(
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

gusto ::

Na voljo so naslednji paketi: Paket 2015, Neomejeni A, Neomejeni B, Neomejeni C, Neomejeni D. Primer ključne besede za spremembo paketa v Neomejeni C: NEOMEJENI C.

Trenutno imam Paket 2012, ki se tudi ukinja. Grem lahko na Itak paket brezplačno (v obvestilu ni omenjen), ali je kakšna priključnina? Ne najdem podatka, vem pa, da je včasih bilo med 20-30€ za spremembo paketa. So pa pridružujem mnenju, da so bedni. Enkrat vmes sem jim že dal 20€ za spremembo paketa, dvakrat so ga podražali *vstavi kletvico*.

Dami ::

2.15.
O vsaki spremembi pogojev, določenih v naročniški pogodbi, morajo biti naročniki obveščeni najmanj 30 dni pred predlagano uveljavitvijo sprememb. Pri tem imajo pravico v istem roku, brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja (v nadaljevanju: NR) in brez pogodbene kazni odstopiti od naročniške pogodbe, če se s predlaganimi spremembami ne strinjajo, razen če je sprememba pogojev, določenih v naročniški pogodbi, potrebna zaradi uskladitve z veljavno zakonodajo oziroma podzakonskimi predpisi, odstop od naročniške pogodbe pa v tem primeru ne vpliva in ne posega v zapadle in neplačane obveznosti naročnika ter v obveznosti izpolnitve pogodbeno dogovorjenih obveznosti naročnika. Če naročnik ne zahteva prekinitve NR v tem roku, se šteje, da s spremenjenimi pogoji soglaša.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Samson ::

Eh. Tudi jaz sem danes dobil tole sporocilo o umikanju paketa 2103. Kaj naj jim naredim. Sel sem na lokalni tutlekom center in reku da mi ena enota NI vredna mal manj k 3 eur kolikor je visja narocnina na paketu 2014. Zato sem raje dodal se en euro in za 23.90€ presaltal na paket 2015 ki ponuja neomejene pogovore, neomejene smse in mms pa se 2015mb podatkov imam. Vec kot prevec zame. Imel pa sem se moznost neomejenc kot narocnik, vendar mi zena pade ven iz konteksta, hehe...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

LeQuack ::

Lahko bi v znak protesta šel k drugem operaterju?
Quack !

Samson ::

Ja. Naprimer k tusu al pa simobilu? Pri nas je isti vrag kje si. Vsi tulijo v denarni rog. Prebeg je pa itaq da bil z simobila na telekom zaradi podobnih stvari. Eh, skoda besed.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

urbybaby ::

Po 15 letih zapuščam Telekom...

jukoz ::

Zdej pa ne vem a sem se zaklal al kaj? Preklopil sem namreč na Paket 2015:
- cena 23,95€ na mesec
- neomejeno klicev in SMS v Sloveniji v vsa omrežja
- 2015MB prenosa na mesec
- max 2,90€/dan poraba v EU

Meni se zdi to čisto OK, imel sem pa paket 2013 in se mi tisti evro ne bo poznal (kadarkoli grem na primorsko mi telefon takoalitako z nekim navdušenjem prestavlja na italijanska omrežja)

Še link:
http://www.telekom.si/zasebni-uporabnik...

LeQuack ::

Paket 2013 je bil 20€ (20,13€). Torej 4€ več za praktično isto.
Quack !

Samson ::

Ni prakticno isto. Pri 2013 paketu si sam izbiras kako porabis enote. Tukaj pa imas samo data to kolicino.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

jukoz ::

Jah, sej, vsakemu svoje.
Jaz sem vedno šparal prenos podatkov ker porabim veliko klicev. Zdaj mi pa ne bo treba in se mi to zdi vredno evro razlike.
Razlika med 2014 in 2015 je v enem evru in neomejeni količini pogovorov. Kar je pomoje OK.
Menjava operaterja pa zaenkrat ne na žalost odpade.

Samson ::

Jp. Ravno zato sem jaz tudi presel na 2015 namest 2014. Nisem pa sparal ne neta ne pogovorov in mi je vedno ostalo se v rezervi precej enot. Sedaj pa niti ne mislim vec o tem sploh. Je pa res da je to malce manj kot 4 € razlike v ceni paketa. Pac smart zastavljeno povecanje dobicka. Ne vem sicer kako je s tistim delom pogodbe kjer pise da imas neomejeno dolgo paket ki ga podpises. Vsaj kar se tice 2013 paketa ce se dobro spomnim.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

LeQuack ::

Med 2013 in 2015 paketom je 4EUR razlike. Jaz sicer razmišljam o prehodu na Bob, kjer imajo za 12EUR 1000 klicev / 1000 SMS / 1000 MB:
http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-naroc...

To je pol ceneje dejansko, med 1GB in 2GB je pa itak brezvezna razlika, vsak resen uporabnik jih bo rabil ene 10x več.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Samson ::

23.95 - 20.13 = 3.82...torej dejansko ni 4€. Ampak pustmo malenkosti. Kot sem rekel. Smart podrazitev z veeeeeeelikim dobickom, a ne?
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Mat3v7 ::

Tale bob za moje potrebe ni švoh, paketa 2013 v bistvu nisem nikoli izkoristil do konca. Preveril sem zgodovino, podatkovni promet ni nikoli presegel 1GB.

20EUR mesečno za mobitel je moja zgornja meja, paket 2015 je 20% dražji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mat3v7 ()

Dami ::

2013 ni 20,13€ ampak 20,69€ če smo že natančni, zaradi dviga ddvja.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

LeQuack ::

Kje bi se najbolj splačalo imeti nek osnoven paket brez podatkov (dumb phone) ter posebej podatki za tablico (čim več)?
Quack !

Dami ::

Minibob za klice/sms pa mogoče T2 Top za data only (10€ max)?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

jusv ::

Mene je tudi tole kar presenetilo. Negativno! Hvalabogu imam možnost, da grem od tukaj, zato vedno bolj razmišljam, da bi šel na tuševega svetovnega, ker veliko potujem. Za 14,90 ima neomejeno sms in klicov pa 2giga podatkov v ZDA in EU. Škoda edino, da se vežem za 2 leti.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

hojnikb ::

samo v vednost, v tujini nesmeš presežit 1GB prenosa 3 mesece zapored !!
#brezpodpisa

jusv ::

hvala za opozrilo, sem prebral in vidim, da je to en minus.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Dosan ::

Se nihče ne bo bunil da so obvestili samo 4 dni(in ne zakonsko določenih 30) preden ti "brezplačno in samodejno" preklopijo na paket ki je skoraj 3€ dražji?

LeQuack ::

Dami je izjavil:

Minibob za klice/sms pa mogoče T2 Top za data only (10€ max)?


Zgleda dobro, samo v pogoji piše, da je dejansko samo 5GB podatkov:
"Do mesečne porabe 5 GB v omrežju T-2 in 500 MB v omrežju Simobil se hitrost prenosa podatkov ne omejuje. Če naročnik v obračunskem obdobju doseže katero koli količino prenosa podatkov, bo T-2 naročnika obvestil o doseženi količini in mu zmanjšal hitrost prenosa podatkov na 64/64 Kbit/s. "
Quack !

jaka8 ::

Verjetno najboljša odločitev je Tušmobil Premium S paket. Imaš neomejene klice in SMS-e v vsa omrežja za 9,90EUR na mesec.

Za dodatne 1,90EUR pa si še lahko dokupiš dodatno kartico katero uporabljaš za prenos podatkov. V tem primeru pa je verjetno najboljši Svetovni Premium paket za 14,90EUR z 2GB podatkov.

tomaz88 ::

če ima tuš še možnost brezplačnega testa, bi jaz najprej vzel to in sprobal, kako dela na mestih, kjer običajno uporabljaš telefon

rokp ::

Dosan je izjavil:

Se nihče ne bo bunil da so obvestili samo 4 dni(in ne zakonsko določenih 30) preden ti "brezplačno in samodejno" preklopijo na paket ki je skoraj 3€ dražji?


Saj verjetno je kje na kaksnem zakotnem delu njihove spletne strani celo pisalo pravi cas?

šernk ::

Kar poznam mobitel vas je najbrž že ob prejšni položnici obvestil o tem. Dejte pogledat tisti, ki imate te pakete. Vsekakor je pa bilo na spletni strani obvestilo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

fopi ::

Na www strani in v TV oglasih je bilo že dosti prej.

Rešitev za dva uporabnika v družini je neomejeni C za dva.

Prej 2013+2013 2x21=42 EUR
ponujajo 2014 = 2*23=46 EUR
neomejeni C za dva = 39 EUR

Telekom si itak misli ali vzemi ali pa se j***. Pri nas v SLO itak ni prave konkurence. Ali je OK paket pa ni omrežja, ali je omrežje pa so za k*** paketi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fopi ()

Dosan ::

Referent je danes potrdil da predhodnih obvestil pred včerajšnjim ni bilo. V obraz priznal da so absolutno prepozno poslali obvestila. Na spletni strani za tole novico je zraven napisan datum 26.11.2014 (link). Imajo pa v poslovalnici en nalepljen list s tem obvestilom pa datumom 1.11.2014. Očitno se pričakuje da vsak dan prideš v poslovalnico pogledat za ažurna obvestila, ne pa v kaseljc ali na spletno stran. Bohnedaj da bi celo SMS poslali s tako veliko spremembo (ziher tehnologija ne dopušča, ampak še dobro da njihova tehnologija spusti čez spam SMSe za razne evente za ITAK uporabnike).

Dami ::

Na prejšnjem računu je bilo samo omenjeno da se s 1.12 spremenijo mesečne naročnine nekaterih mobilnih naročniških paketov, cene pogovorov/sms/mms/data. Nikjer omenjen z imenom kak od teh 16ih, ki so jih sedaj ukinli. Kolegica ima Paket 2012 pa je v ponedeljek dobila obvestilo.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

dr.Akula ::

šernk je izjavil:

Kar poznam mobitel vas je najbrž že ob prejšni položnici obvestil o tem. Dejte pogledat tisti, ki imate te pakete. Vsekakor je pa bilo na spletni strani obvestilo.

Nope, v položnici za oktober ali september ni nobene omembe tega. Še dobro da je tale tema šla med aktivne, drugače za to najbrž nebi zvedel do takrat da bi bilo že prepozno, glede na to da niti obvestila po pošti nisem dobil.

Se pa tudi spomnejo dajati obvestila ven 5 dni pred deadline-om, bedaki.
ni podatka

rokp ::

Dosan je izjavil:

Referent je danes potrdil da predhodnih obvestil pred včerajšnjim ni bilo.


No, potem se ti je (namerno ali nenamerno) zlagal, ker sem ga vsaj jaz dobil "ze" kaksen teden nazaj. ;) (Saj ne, da bi jih karkoli branil ali opraviceval, tudi meni se je zdelo, da sem dobil pozno, ce si dobil se kasneje, se toliko slabse... Pa svoje mnenje o tem sem si tudi ze ustvaril, samo res ni za na forum...)

dunda ::

šernk je izjavil:

Kar poznam mobitel vas je najbrž že ob prejšni položnici obvestil o tem. Dejte pogledat tisti, ki imate te pakete. Vsekakor je pa bilo na spletni strani obvestilo.

Drži. Jaz sem dobil to obvestilo že prejšnji mesec. Ob položnici.
https://www.kacnje.eu

Dosan ::

rokp je izjavil:

Dosan je izjavil:

Referent je danes potrdil da predhodnih obvestil pred včerajšnjim ni bilo.


No, potem se ti je (namerno ali nenamerno) zlagal, ker sem ga vsaj jaz dobil "ze" kaksen teden nazaj. ;) (Saj ne, da bi jih karkoli branil ali opraviceval, tudi meni se je zdelo, da sem dobil pozno, ce si dobil se kasneje, se toliko slabse... Pa svoje mnenje o tem sem si tudi ze ustvaril, samo res ni za na forum...)


To gre za ista obvestila, mi smo dobili včeraj, eni predvčerajšnjem, ti pa "kakšen teden" nazaj, vprašanje pa je bilo zastavljeno da se ne bi izgovarjali slučajno z "ja smo dali na račun za prejšnji mesec". Niso. Vsa ta obvestila bi morala prihajati res najkasneje v prvem tednu novembra, ne pa zdajle.

"Spremembe vsebin storitev in cen

S 1. 12. 2014 se spremenijo nekatere vsebine storitev in cene:

o mesečne naročnine nekaterih mobilnih naročniških paketov, cene pogovorov v vsa slovenska in mednarodna omrežja, sporočil SMS/MMS in prenosa podatkov GPRS..."

Tole je bilo na strani ločeni od računa za prejšnji mesec. Nič o ceni, nič o tem da te bodo avtomatsko dali na nov paket. Zgleda so šele zdele ugotovili da bo shitstorm če ne bodo dali jasnih obvestil ven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dosan ()

LeQuack ::

Če je kdo danes mislil iti v Telekom center v City park, naj si prihrani čas saj je gužva nepopisna. Sem šel ravno tam mimo in folk čaka ko na kaki urgenci tam po klopcah. Očitno ne znajo SMS-ov pošiljat.
Quack !

Joze_K ::

Ja, jaz tudi po vsem času od prvih mobitelov (cca 30 let) sedaj selim na Brutalni BOB (1000min/1000SMS/1000Mb) - četudi imam porabe tm do 100 vsakega....
sem pri Mobitelu hotel vzeti 300 plus paket (600 enot) na razpolago, imajo pa za ceno 9,90€ le pri vezavi na SIOL oz. fiskni telefon.... ta pa je vezan na ženo in mi zato niso hoteli omogočiti tega paketa za 9,90...
in so me tako po 30 letih prisilili, da grem k konkurenci.... številka je že prenesena in lepo deluje....
Hvala mobitel/telekom za upoštevanje zvestobe!

LeQuack ::

Joze_K je izjavil:

Ja, jaz tudi po vsem času od prvih mobitelov (cca 30 let) sedaj selim na Brutalni BOB (1000min/1000SMS/1000Mb) - četudi imam porabe tm do 100 vsakega....
sem pri Mobitelu hotel vzeti 300 plus paket (600 enot) na razpolago, imajo pa za ceno 9,90€ le pri vezavi na SIOL oz. fiskni telefon.... ta pa je vezan na ženo in mi zato niso hoteli omogočiti tega paketa za 9,90...
in so me tako po 30 letih prisilili, da grem k konkurenci.... številka je že prenesena in lepo deluje....
Hvala mobitel/telekom za upoštevanje zvestobe!


Edino pravilno!
Quack !

tomaz88 ::

rokp je izjavil:

Dosan je izjavil:

Referent je danes potrdil da predhodnih obvestil pred včerajšnjim ni bilo.


No, potem se ti je (namerno ali nenamerno) zlagal, ker sem ga vsaj jaz dobil "ze" kaksen teden nazaj. ;) (Saj ne, da bi jih karkoli branil ali opraviceval, tudi meni se je zdelo, da sem dobil pozno, ce si dobil se kasneje, se toliko slabse... Pa svoje mnenje o tem sem si tudi ze ustvaril, samo res ni za na forum...)

tako ali tako je vseeno, kaj mu je on rekel oziroma ni rekel... ce bi imel na papirju bi bilo pa malo drugace

dr.Akula ::

LeQuack je izjavil:

Če je kdo danes mislil iti v Telekom center v City park, naj si prihrani čas saj je gužva nepopisna. Sem šel ravno tam mimo in folk čaka ko na kaki urgenci tam po klopcah. Očitno ne znajo SMS-ov pošiljat.

Ja, ker ljudje so krivi. Ne Telekom, ki ne upošteva da se o takih spremembah obvesti 30 dni prej, pa potem tudi gužve ne bi bilo.

Sicer imajo pa obvestilo na spletni strani totalno čudno spisano. V drugem odstavku piše:
Naročnikom paketov, ki se ukinjajo, smo pred dnevi poslali direktno pošto, v kateri smo naročnike seznanili z ukinitvijo njihovega paketa, hkrati pa smo jim predstavili enega od ostalih paketov iz naše ponudbe, ki si ga lahko izberejo in nam izpolnjen obrazec čimprej vrnejo. Izberejo lahko tudi katerega od ostalih paketov, ki so objavljeni na spletnem mestu.

V zadnjem odstavku pa:
Zasebni uporabniki, ki jim bomo paket spremenili v Paket 2014, se lahko odločijo tudi za drug paket iz ponudbe. Spremembo lahko uredijo kar prek SMS-sporočila najkasneje do 30. 11. 2014 do 18. ure. SMS-sporočilo s ključno besedo {ime izbranega paketa} pošljejo na številko 1918, pri čemer je ključna beseda odvisna od paketa, za katerega se bodo odločili. Na voljo so naslednji paketi: Paket 2015, Neomejeni A, Neomejeni B, Neomejeni C, Neomejeni D. Primer ključne besede za spremembo paketa v Neomejeni C: NEOMEJENI C.

Kaj je zdaj res? Lahko izberem katerikoli paket ali samo v zadnjem odstavku omenjene štiri?
ni podatka

eMarek ::

Po dolgih letih tudi iz moje strani: "Adijo Telekom". Ne vem kaj dogaja njihovim ekonomistom.
Jst bom šel verjetno kar na Tušmobil. Omogočajo en teden testiranja, če kdo želi lahko proba. Ta teden sem prizkušal in tam kjer se večino časa nahajam deluje čist ok. Res da ne lovi povsod HSDPA, ampak kolikor rabim bo čist ok. Še eno opozorilo. Njihov "mingl" paket za 17,90 eur vsebuje vse stvari neomejeno. Tudi prenos podatkov. Vendar je "haklc", da do 5GB deluje brez težav, potem ti pa zelo omejijo hitrost prenosa. Ne vem točno na katero hitrost, vendar je potem zadeva ne uporabna. Sicer pa 5GB je res precej. :)

rokp ::

Mislim, da lahko brezplacno spremenis v kateregakoli drugega. Razen, ce imas veljaven aneks in bi zelel iti na nek drug paket, ki ima drugacne pogoje - recimo iz 2013 na enostavni 300 ali kaj podobnega - v tem primeru seveda se vedno lahko gres, samo:
- jim vrnes telefon
- odkupis telefon (preostali obroki + razlika med subvencionirano in navadno ceno), kar pa se ponavadi ne splaca

Na mojem obvestilu je bilo se najbolj cudno napisano to, da lahko opravim spremembo v katerikoli drug paket do 24.11.2014 na njihovih prodajnih mestih ali z obrazcem, ki ga dobim preko spleta. En stavek kasneje pa pise, da je sprememba paketa do vkljucno 30.11.2014 brezplacna. Go figure. (Verjetno je prvi datum zaradi posiljanja obrazca, ampak ne vem, zakaj potem v istem stavku omenjajo tudi njihova prodajna mesta...)

dr.Akula ::

rokp je izjavil:

Mislim, da lahko brezplacno spremenis v kateregakoli drugega. Razen, ce imas veljaven aneks in bi zelel iti na nek drug paket, ki ima drugacne pogoje - recimo iz 2013 na enostavni 300 ali kaj podobnega - v tem primeru seveda se vedno lahko gres, samo:
- jim vrnes telefon
- odkupis telefon (preostali obroki + razlika med subvencionirano in navadno ceno), kar pa se ponavadi ne splaca

A si ziher, da moraš plačati še razliko subvencionirane cene? Ker jaz res imam aneks še en mesec, ampak ko sem šel nekje konec septembra se pozanimati v Telekomov center, koliko bi me prišlo vse skupaj če zamenjam paket v Enostavni 300 (takrat je bila promocijsko dvojna količina enot - 600), mi je na informacijah naračunala nekaj več kot 20€.
Zdaj mi je ekstremno žal, da nisem potem res tudi zamenjal paket.
ni podatka

Malcolm_Y ::

Pri prehodu iz Paket 2013 na Paket 2014 so res zaje**li. Prvič govorijo o "starejših" paketih - pa kako je paket 2013 starejši?! In kot drugo pravijo S tem sledimo spreminjajočim se navadam in zahtevam uporabnikov mobilnih storitev, ki zahtevajo vse večjo fleksibilnost pri porabi enot storitev Ma kaka fleksibilnost - namesto 2013 enot, ki sem jih porabil po želji, mi ponujajo 2014 enot, ki jih lahko porabim po želji. Ta, dodatna enota, pa stane 3 evre mesečno.

Mislim, ko bi vsaj priznali, da nas hočejo čimbolj obrati, ajde, ampak da podražitev zamaskirajo v tole "optimizacijo paketov" - jao, pujsi požrešni. Fuj!

LeQuack ::

Ta vodilni si morajo še mal žepe napolnit na hitro, preden jih prodajo tujcem, ker potem bodo leteli.
Quack !
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lahko odstopim od pogodbe Telemacha zaradi podražitve?

Oddelek: Loža
164760 (3990) Lonsarg
»

Telekom bo zaračunaval prekinitev naročniškega razmerja (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7527558 (19290) 49106
»

Mobitel - paket 2013 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7424739 (16523) menjalnik
»

Simobil podražitev

Oddelek: Mobilne tehnologije
338002 (6196) St235
»

SiMobil Paket 9 - Zavajanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6414198 (11666) St235

Več podobnih tem