» »

Battlefield 1 (Battlefield 5)

Battlefield 1 (Battlefield 5)

««
39 / 40
»»

fireX88 ::

Machete je izjavil:

Čudež pri Kobaridu.

100 LET
Danes moramo igrati dodatno intenzivno.


ziher boš igral tisto puščavsko mapo :))
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

kajetan ::

končno - 2 novi hudi mapi . vsaj meni. bolj infratry oriented. :D

r3dkv1c4 ::

kajetan je izjavil:

končno - 2 novi hudi mapi . vsaj meni. bolj infratry oriented. :D

Zanimivo, koliko ljudi igra bf serijo ampak samo infantry nabijajo- skregano z logiko.;((

Tipični cod igralci.

next3steps ::

Na manjših inafntry mapah, ki so vseeno 15x večje kot v CoDu.
Tipičen wnb not casual gamer.

r3dkv1c4 ::

next3steps je izjavil:

Na manjših inafntry mapah, ki so vseeno 15x večje kot v CoDu.
Tipičen wnb not casual gamer.

Nekaj razčistiva na začetku, ko si ti še v jajcih skakal, smo mi že dobro gulili tipkovnice in zagotovo je moj pogled na inf gamerje bistveno drugačnejši od tvojega.
Igre, kot so cod, so narejena izključno za inf cq bitke......in redko v bf seriji vidiš take igralce, da so koristni v pravem pomenu v igrah tipa bf serije.....

V bistvu uničujejo samo lepoto igre.......ničkolikokrat uporabljajo vozila zgolj za taxi, redko kdaj ponujajo pomoč ravno vozilom.....itd....

Pa ne bova niti o tem, ker je tvoje dojemanje serij bf popolnoma drugačen od mojega.
Ko igraš v teamu, kjer vsaj 80% igralcev ve kaj je njihova naloga in to tudi kažejo na bojišču, takrat lahko govorimo res dobrem in tudi za oči lepem spopadu.

Verjamem, da je takih serverjev malo......ampak tisti pravi ponujajo ravno to.

Tipičen wnb not casual gamer.


tole pa tako ali tako kaže vse razsežnosti tvojega dojemanja dobre igre....k/d ratio player......ane;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Predator X ::

1. Zame ima BF1 mal premal balanca med class-ami.
2. Še večji poudarek na recoilu.
3. Včasih je škoda, da veliko folka hoče snipat. Mogl bi imet neko omejitev, kot na private serverjih.

vaščan ::

Mene pri bf moti predvsem to zbegano letanje od točke a do točke b. Naprimer zavzameš abc ekipa gre proti d tam fajt na polno v istem momentu ti začnejo zavzemat a šibaš nazaj na a ti zavzemajo b ali c. En kup letanja sem ter tja po mapi zaradi objectiva sploh če so bolj levo desno razpršeni ne v liniji kot v nekaterih mapah.
Mogoče bi bilo za preizkusit, kako bi se obnesel sistem zavzemanja objectiva po vrsti se pravi če imaš abc dokler nasprotnik ne zavzame nazaj c ne more zavzemat a ali b. Lahko da bi se izkazalo za slabše ampak bi bilo zanimiv probat.

Berserker ::

vaščan je izjavil:

Mene pri bf moti predvsem to zbegano letanje od točke a do točke b. Naprimer zavzameš abc ekipa gre proti d tam fajt na polno v istem momentu ti začnejo zavzemat a šibaš nazaj na a ti zavzemajo b ali c. En kup letanja sem ter tja po mapi zaradi objectiva sploh če so bolj levo desno razpršeni ne v liniji kot v nekaterih mapah.
Mogoče bi bilo za preizkusit, kako bi se obnesel sistem zavzemanja objectiva po vrsti se pravi če imaš abc dokler nasprotnik ne zavzame nazaj c ne more zavzemat a ali b. Lahko da bi se izkazalo za slabše ampak bi bilo zanimiv probat.


Pa sej imaš Rush pa Operation zato. Conquest je itak ena sam kaos nevreden igranja.

r3dkv1c4 je izjavil:

kajetan je izjavil:

končno - 2 novi hudi mapi . vsaj meni. bolj infratry oriented. :D

Zanimivo, koliko ljudi igra bf serijo ampak samo infantry nabijajo- skregano z logiko.;((

Tipični cod igralci.


Po mojem si ti skregan z logiko. Imaš ravno ene 2 tanka, 2 letali, 2 konja in še kak oklepnik, pa bi moralo zato 32 igralec čakat na spawnu, da dobijo vozilo. Poleg tega je pa to WW1, kjer je 95% vseh enot sestavljala čista pehota.

kajetan ::

r3dkv1c4 je izjavil:

kajetan je izjavil:

končno - 2 novi hudi mapi . vsaj meni. bolj infratry oriented. :D

Zanimivo, koliko ljudi igra bf serijo ampak samo infantry nabijajo- skregano z logiko.;((

Tipični cod igralci.


Zakaj ene moti da imamo eni radi infratry in nam gre na jetra ko na nas sredi streljanja vrže letalo 20 bomb? ali te tank povozi od nikoder? BF je naj oboje - naj se oni vozijo, ki se radi vozijo in imajo zaščito. Jaz sem raje support ali medic in dosti pripomorem k celemu teamu - ponavadi sem v best squadu - čeprav imam tudi največ fragov in točk. A to pomeni, da sem nekoristen? Priznam, rad talam HS-je in nabiram frage- a pri tem ne pozabim na team ;). BREZ pehote BF tudi ne bi bil to kar je - pol je boljše igrati world of tanks ali kaj podobnega.
V BF mora obstajati vsak element in ne moreš vsakega označit za tipičnega cod igralca ali pa nekoga katerega zanimajo samo fragi. Glej če te fragi zanimajo greš Deathmatch. mene ne zanima samo to :)

drugače pa ... ti novi fpshooteri itak nimajo za burek proti CS-ju :D ampak vmes paše kaka coca-cola -ane ? :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

fireX88 ::

kajetan je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

kajetan je izjavil:

končno - 2 novi hudi mapi . vsaj meni. bolj infratry oriented. :D

Zanimivo, koliko ljudi igra bf serijo ampak samo infantry nabijajo- skregano z logiko.;((

Tipični cod igralci.


Zakaj ene moti da imamo eni radi infratry in nam gre na jetra ko na nas sredi streljanja vrže letalo 20 bomb? ali te tank povozi od nikoder? BF je naj oboje - naj se oni vozijo, ki se radi vozijo in imajo zaščito. Jaz sem raje support ali medic in dosti pripomorem k celemu teamu - ponavadi sem v best squadu - čeprav imam tudi največ fragov in točk. A to pomeni, da sem nekoristen? Priznam, rad talam HS-je in nabiram frage- a pri tem ne pozabim na team ;). BREZ pehote BF tudi ne bi bil to kar je - pol je boljše igrati world of tanks ali kaj podobnega.
V BF mora obstajati vsak element in ne moreš vsakega označit za tipičnega cod igralca ali pa nekoga katerega zanimajo samo fragi. Glej če te fragi zanimajo greš Deathmatch. mene ne zanima samo to :)

drugače pa ... ti novi fpshooteri itak nimajo za burek proti CS-ju :D ampak vmes paše kaka coca-cola -ane ? :P


da, sploh pa k en in drug ogromno dela na realizmu in ne na skilu..good work lad!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Seba22 ::

kajetan je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

kajetan je izjavil:

končno - 2 novi hudi mapi . vsaj meni. bolj infratry oriented. :D

Zanimivo, koliko ljudi igra bf serijo ampak samo infantry nabijajo- skregano z logiko.;((

Tipični cod igralci.


Zakaj ene moti da imamo eni radi infratry in nam gre na jetra ko na nas sredi streljanja vrže letalo 20 bomb? ali te tank povozi od nikoder? BF je naj oboje - naj se oni vozijo, ki se radi vozijo in imajo zaščito. Jaz sem raje support ali medic in dosti pripomorem k celemu teamu - ponavadi sem v best squadu - čeprav imam tudi največ fragov in točk. A to pomeni, da sem nekoristen? Priznam, rad talam HS-je in nabiram frage- a pri tem ne pozabim na team ;). BREZ pehote BF tudi ne bi bil to kar je - pol je boljše igrati world of tanks ali kaj podobnega.
V BF mora obstajati vsak element in ne moreš vsakega označit za tipičnega cod igralca ali pa nekoga katerega zanimajo samo fragi. Glej če te fragi zanimajo greš Deathmatch. mene ne zanima samo to :)

drugače pa ... ti novi fpshooteri itak nimajo za burek proti CS-ju :D ampak vmes paše kaka coca-cola -ane ? :P


Hahaha yea right...da bi šel to igrat bi me bilo sram...pa nisem nek fan bf ali česa drugega pač igram vse kar je dobro kar cs ziher ni bil pa nikol nebo...kak lahko to ffolk igra dandanes mi ni jasno pa verjetno mi nikoli nebo...
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Guzzy ::

Seba22 je izjavil:

kajetan je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

kajetan je izjavil:

končno - 2 novi hudi mapi . vsaj meni. bolj infratry oriented. :D

Zanimivo, koliko ljudi igra bf serijo ampak samo infantry nabijajo- skregano z logiko.;((

Tipični cod igralci.


Zakaj ene moti da imamo eni radi infratry in nam gre na jetra ko na nas sredi streljanja vrže letalo 20 bomb? ali te tank povozi od nikoder? BF je naj oboje - naj se oni vozijo, ki se radi vozijo in imajo zaščito. Jaz sem raje support ali medic in dosti pripomorem k celemu teamu - ponavadi sem v best squadu - čeprav imam tudi največ fragov in točk. A to pomeni, da sem nekoristen? Priznam, rad talam HS-je in nabiram frage- a pri tem ne pozabim na team ;). BREZ pehote BF tudi ne bi bil to kar je - pol je boljše igrati world of tanks ali kaj podobnega.
V BF mora obstajati vsak element in ne moreš vsakega označit za tipičnega cod igralca ali pa nekoga katerega zanimajo samo fragi. Glej če te fragi zanimajo greš Deathmatch. mene ne zanima samo to :)

drugače pa ... ti novi fpshooteri itak nimajo za burek proti CS-ju :D ampak vmes paše kaka coca-cola -ane ? :P


Hahaha yea right...da bi šel to igrat bi me bilo sram...pa nisem nek fan bf ali česa drugega pač igram vse kar je dobro kar cs ziher ni bil pa nikol nebo...kak lahko to ffolk igra dandanes mi ni jasno pa verjetno mi nikoli nebo...


pri CS rabiš skill ;)

Seba22 ::

Hahahaha ne se smešit je reko da rabiš skill lepo te prosim no...saj ni 1 april....
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Ales47 ::

Kaj igra še kdo? Sem lih danes kupil k je bil premium znižan :))

ID: kuzmic_SLO
Ryzen 7 5800X3D|Aorus X570|16GB KINGSTON DDR4|RTX 3080|250GB SSD Samsung|2TB

next3steps ::

r3dkv1c4 je izjavil:

next3steps je izjavil:

Na manjših inafntry mapah, ki so vseeno 15x večje kot v CoDu.
Tipičen wnb not casual gamer.

Nekaj razčistiva na začetku, ko si ti še v jajcih skakal, smo mi že dobro gulili tipkovnice in zagotovo je moj pogled na inf gamerje bistveno drugačnejši od tvojega.
Igre, kot so cod, so narejena izključno za inf cq bitke......in redko v bf seriji vidiš take igralce, da so koristni v pravem pomenu v igrah tipa bf serije.....

V bistvu uničujejo samo lepoto igre.......ničkolikokrat uporabljajo vozila zgolj za taxi, redko kdaj ponujajo pomoč ravno vozilom.....itd....

Pa ne bova niti o tem, ker je tvoje dojemanje serij bf popolnoma drugačen od mojega.
Ko igraš v teamu, kjer vsaj 80% igralcev ve kaj je njihova naloga in to tudi kažejo na bojišču, takrat lahko govorimo res dobrem in tudi za oči lepem spopadu.

Verjamem, da je takih serverjev malo......ampak tisti pravi ponujajo ravno to.

Tipičen wnb not casual gamer.


tole pa tako ali tako kaže vse razsežnosti tvojega dojemanja dobre igre....k/d ratio player......ane;((

To ste povprečneži. HC igričarji preigramtoliko v enem dnevu, kot vi v plodnem tednu. Šlepabje na starost se ne izide, ko jaz v enem letu preigram toliko, kot ti v desetih.
Hvala za kompliment.

Seba22 je izjavil:

kajetan je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

kajetan je izjavil:

končno - 2 novi hudi mapi . vsaj meni. bolj infratry oriented. :D

Zanimivo, koliko ljudi igra bf serijo ampak samo infantry nabijajo- skregano z logiko.;((
Tipični cod igralci.


Zakaj ene moti da imamo eni radi infratry in nam gre na jetra ko na nas sredi streljanja vrže letalo 20 bomb? ali te tank povozi od nikoder? BF je naj oboje - naj se oni vozijo, ki se radi vozijo in imajo zaščito. Jaz sem raje support ali medic in dosti pripomorem k celemu teamu - ponavadi sem v best squadu - čeprav imam tudi največ fragov in točk. A to pomeni, da sem nekoristen? Priznam, rad talam HS-je in nabiram frage- a pri tem ne pozabim na team ;). BREZ pehote BF tudi ne bi bil to kar je - pol je boljše igrati world of tanks ali kaj podobnega.
V BF mora obstajati vsak element in ne moreš vsakega označit za tipičnega cod igralca ali pa nekoga katerega zanimajo samo fragi. Glej če te fragi zanimajo greš Deathmatch. mene ne zanima samo to :)

drugače pa ... ti novi fpshooteri itak nimajo za burek proti CS-ju :D ampak vmes paše kaka coca-cola -ane ? :P


Hahaha yea right...da bi šel to igrat bi me bilo sram...pa nisem nek fan bf ali česa drugega pač igram vse kar je dobro kar cs ziher ni bil pa nikol nebo...kak lahko to ffolk igra dandanes mi ni jasno pa verjetno mi nikoli nebo...

Unskilled kiddo. Marsikaj ti v življenju ni jasno glede na napisano. In ti nikoli ne bo glede na to, da ne razumeš različnih interesov različnih ljudi. Nekateri imamo radi kakšno bolj tekmovalno skill orientirano igro.

Meni je BF1 tista varianta gaminga, kjer se sprostim in grem z možgani na plažo.
V CSu to ni tako preprosto.

Zgodovina sprememb…

meho7 ::

i7 7700k - ram speed test
From 2133 to 3000 MHz gives me 18% more fps in BF1 multiplayer

Predator X ::

Jah, no 20%

Zgodovina sprememb…

kajetan ::

ej fantje tisti ki igrate BF1 - kateri game modi pa se vam zdijo najbolj zanimivi? jaz sem do zdaj igral samo conquest pa bi rad malo spremembe - kaj priporočate? imam rad veliko število igralcev. Vsaj 48!

Machete ::

Operations!
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

barocco ::

@kajetan
Poleg Operations,War Pigeons(za smeh) in Capture the Flag.
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

Seba22 ::

@3much5me...nebi se spuščal v debato tukaj samo dokazuješ samemu sebi in drugim kakšen nedorasel otrok si....kot vidim imaš preveč časa v svojem življenu in ne veš kaj bi počel z njim

Da se vrenem nazaj na temo,

jah jas osebno igram največ conquest in nekaj tudi operations,druge mode kot so TDM,DOM itd.pa zgolj zarad tistih assignments da unlockam stvari katerih še nimam
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

fireX88 ::

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Predator X ::

wow

kajetan ::

no ja - nove mape niso nevem kaj

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dronyx ::

V store piše da je expansion apocalypse znižan iz 14 € na 0.0 €, kar jaz razumem kot da je zastonj, samo če kliknem buy mi pa hoče podatke o kreditni kartici!?

fireX88 ::

upam, da bodo v finali igri limitirali orožja na frakcije, ne pa da bo vse mešano. V1 rocket pri britancih... common8-O
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Guzzy ::

dronyx je izjavil:

V store piše da je expansion apocalypse znižan iz 14 € na 0.0 €, kar jaz razumem kot da je zastonj, samo če kliknem buy mi pa hoče podatke o kreditni kartici!?


Essentialy ti kupiš produkt, le da stane 0. Transakcija bo, ki bo znašala 0.

dronyx ::

Guzzy je izjavil:

dronyx je izjavil:

V store piše da je expansion apocalypse znižan iz 14 € na 0.0 €, kar jaz razumem kot da je zastonj, samo če kliknem buy mi pa hoče podatke o kreditni kartici!?


Essentialy ti kupiš produkt, le da stane 0. Transakcija bo, ki bo znašala 0.

Hvala za odgovor. Mi je potem uspelo brez da sem vnašal podatke o kreditni kartici. Sem izbral paypal in tam samo klikneš OK in imaš DLC.

matija14 ::

Od 11. septembra naprej je Premium Pass za BF1 zastonj! :)

dronyx ::

matija14 je izjavil:

Od 11. septembra naprej je Premium Pass za BF1 zastonj! :)


Par tednov nazaj je to stalo na Origin 7 € in se mi je zdel dober nakup. Tole je pa še boljša ponudba. EA očitno dela nekaj na izboljšanju PR-a...

dronyx ::

Tisti ki igrate BF1 me zanima kako vozite letala? s privzeto postavitvijo tipk imaš obe roki na tipkovnici (wsad in smerne tipke) tako da miš odpade razen če morda zavijaš z miško (torej brez smernih tipk). Menda se da uporabljati tudi joystick. V single player sicer nisem imel težav v mulitplayer pa je konkurenca huda in me hitro sestrelijo. Mogoče kakšna druga kombinacija tipk da bi lahko uporabljal samo eno roko na tipkovnici in eno za miš...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Machete ::

Ma nadrkani so. Jaz sploh ne grem v avione. Mogoče sem proval 4x. Včasih skočim notri kot gunner.

Tile premium passi zastonj so OK za držat igro pri življenju. Se pa vprašaš ako je vreden nakup v štartu za 130 eur :]
Očitno ne, ko je v enem letu pol te vsebine zastonj (mape), čez dve leti pa vse.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dronyx ::

Map je vse skupaj veliko. Če se ne motim skupaj z vsemi DLC jih je 29, tako da dobiš kar precej za ta denar (sploh če upoštevaš, da nas ima veliko preigranih po več sto ur). Pri večigralstvu je pač tako, da s časom pada število aktivnih igralcev in danes recimo za kakšne mape komaj najdeš kje kakšen strežnik, medtem ko so verjetno to prve mesece po izzidu igrali. Torej ti nič ne pomaga, če ti neko staro igro dajo tudi zastonj, če pa ni nobenega živega strežnika. Sicer jaz še vedno občasno igram BF3 in ni problem najti kakšno igro. Se mi pa zdi v redu da BF 5 ne bo imel več tega, da se skupnost igralcev ne razbija z DLC-ji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

kajetan ::

jaz bom preskočil bf5.. zdaj sem že čisto naštudiral bf1 in mi je zelo všeč. top igra. Nič me ne moti - razen kak camp timer bi bil dobrodošel (za tiste camp sniperje ki ležijo 2 km vstran in imajo 10x zoom - to pa res ni noben skill).

bf je za tiste ki želijo fun, vseeno pa lahko z dobrim aimom in skillom napredujejo v boljše igralce. cs mi je preresna ker imam premalo časa - pa ta feel vojne bf1 dobro pričara - bf5 beta pa se mi je res zagabila.

fajn da so dali premium za free! bo še več igralcev. jaz sem kupil že par mescov po izidu. pa sploh mi ni žal tega denarja - še vesel sem da boste tisti ki nimate premium zdaj ta dodatek dobili zastonj.

Star Wars: Battlefront (priporočam) je zame tudi bila mega izkušnja - preigral sem na stotine ur - ne vem opisat.. love or hate igra za fun! (battlefront 2 pa je totalen polom) - ti dve igri (poleg fife) sta edini igri ki sem ju igral po 5-letnem odmoru in top multiplayer streljačini zadnjih 5 let zame. Zdaj še samo PUGB moram probat. :)

dronyx ::

Ne vem če sem se kdaj tako nasmejal v kakšni igri kot v BF1! Za crknit smešni so meni banzai napadi z vsem tistim kričanjem in ko falijo tarčo ter se zaletijo v kakšno steno, potem pa jih potolčeš z enim od kopice hladnih orožji. Jaz osebno preferiram kar lopato. Preprosto 10/10. :))

dronyx ::

Ne vem sicer kdo je prvi pogruntal ta user interface (UI ali UX), kot ga ima BF1, samo zamisel je po moje genialna. V bistvu ti znotraj UI igre, ki si jo kupil, prodajajo še druge produkte in dobiš tako nehote še nekakšno mini tržnico. Trenutno sicer resda prodajajo sorodno vsebino (preorder za BF5, razne traparije za BF1...), ampak čez par let dobimo morda na tej začetni maski še kaj drugega. Recimo dosežeš v igri X točk in namesto odklepanja novega orožja ali kaj takega dobiš lonce s 30% popustom če kupiš v naslednji uri. :D

Tr0n ::

Skyman ::

Krajsa verzija!


Em mogoce kdo ve še vedno deluje preko VPN indja nakup? delux je cca 45€ kar je dobr deal napram 80€?

dronyx ::

Imam po novem GTX 1060 6GB grafično kartico in sem bil kar malo razočaran, kako so na nekaterih mapah v BF1 FPS padli tudi na 40. Potem pa slučajno nekje preberem da je potrebno dati v nvidia control panelu maximum pre-rendered frames na 1 in sedaj redko FPS z enakimi nastavitvami pade pod 80. Se sicer ne spoznam na vse te nastavitve, samo zanimivo, kako samo ena nastavitev pa taka sprememba. Ne štekam zakaj ni potem to po default-u. Res pa imam nekoliko slabši procesor i5 3570K, tako da je lahko to bottleneck.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

DuaL ::

ahac ::

Battlefield V - Official Single Player Trailer
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Skyman ::







Mato989 ::

ahac je izjavil:

Battlefield V - Official Single Player Trailer


Haha, črnec vojak, in compassionate ne ustreli onega, ženska se preda, belec pa v zapor.... naključje? I think not :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

Mato989 je izjavil:

naključje? I think not :D
Seveda ni naključje. Beli moški so največji zločinci na planetu, dokazano.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Kenpachi ()

DuaL ::



meh....

Mato989 ::

Dejansko sem razočaran nad tem Battlefieldom... po filmčkih sodeč bo totalno beden... pač EA, ne vem zakaj sem sploh pričakoval dober World War 2 špil lol
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Machete ::

Rabmo arma ww2.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Kenpachi ::

WW3 baje obeta...
Zaraki Kenpachi.

kallia ::

Kenpachi je izjavil:

WW3 baje obeta...


Samo je vsaj še 2 leti do pričetka :))
««
39 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 2042 [6] (2021) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26534125 (624) Skyman
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323554 (5868) oo7
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61272700 (29299) oo7

CPU & Ram bottleneck v modernih igrah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19832407 (29944) bluefish
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334520 (22810) matija14

Več podobnih tem