» »

Battlefield 1 (Battlefield 5)

Battlefield 1 (Battlefield 5)

««
4 / 40
»»

djabi ::

_dice7 je izjavil:

KaiV6 je izjavil:

Ja po eni strani ljudje pravijo kako 60€ ni malo .. pol pa grejo ven v petek in soboto ter zapijejo 100€ brez problema :)


Ja seveda, ljudje na minimalcu ali brezposelni so znani po temu kako za vikend zapijejo 100€. Sploh to radi verjamete hinavci ki iščete razloge kako mamico prepričati da vam plača igrico.
Kdor ne da 60€ za igrico na teden, je ziher pijanec ki zapije 100€ vsak vikend.
Raje se poglej v ogledalo in se vprašaj zakaj ne daš 60€ na teden za uboge muslimanske begunce, namesto da v COD streljaš arabce.


No, dejansko pa je res, da se nekateri ne morejo kontrolirat in znajo plačo zabit v nekaj dneh. Pol pa spet jokanje in stokanje. Žal isto velja za enega izmed članov moje družine tako, da prekleto dobro poznam situacijo.

Res pa je, da v teh nekaj dneh živijo kot carji. Samo pol pa udari realnost. J*biga, takšno je življenje.

Res je tudi, da 60 € za igro ni malo. Sploh, če imaš minimalno plačo ali še to ne.
Vprašanje pa je, kako si lahko s tem denarjem sploh kupiš konzolo/zelo drag računalnik oz. pozneje nove (druge) igre. Enostavno ni računice.

Battlefield ipd. serije pa se načeloma kupujejo na dolgi rok, nekateri jo igrajo več let preko multija. Večina seveda te igre menja kot gate (malo igra in jo pol odloži). Ja, v tem primeru je 60 € bil slabo investiran.

Če ima srečo in je kupil fizično varianto za konzolo, jo morda lahko proda naprej in vseeno dobi nazaj nekaj denarja. Pri računalniški verziji je to seveda nemogoče, ker je vezan na Steam, Origin itn. račune. Spet pa te prodajat je nekje na meji legalnosti, prevsem pa je vprašanje, kdo ti bo odkupil račun.

Thuban ::

počakaš da cena igre pade pod 20 EUR in kupiš.

Saj ni treba iger igrati takoj ko pridejo ven. Počakaš 1 leto in je....
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

fireX88 ::

djabi je izjavil:

_dice7 je izjavil:

KaiV6 je izjavil:

Ja po eni strani ljudje pravijo kako 60€ ni malo .. pol pa grejo ven v petek in soboto ter zapijejo 100€ brez problema :)


Ja seveda, ljudje na minimalcu ali brezposelni so znani po temu kako za vikend zapijejo 100€. Sploh to radi verjamete hinavci ki iščete razloge kako mamico prepričati da vam plača igrico.
Kdor ne da 60€ za igrico na teden, je ziher pijanec ki zapije 100€ vsak vikend.
Raje se poglej v ogledalo in se vprašaj zakaj ne daš 60€ na teden za uboge muslimanske begunce, namesto da v COD streljaš arabce.


No, dejansko pa je res, da se nekateri ne morejo kontrolirat in znajo plačo zabit v nekaj dneh. Pol pa spet jokanje in stokanje. Žal isto velja za enega izmed članov moje družine tako, da prekleto dobro poznam situacijo.

Res pa je, da v teh nekaj dneh živijo kot carji. Samo pol pa udari realnost. J*biga, takšno je življenje.

Res je tudi, da 60 € za igro ni malo. Sploh, če imaš minimalno plačo ali še to ne.
Vprašanje pa je, kako si lahko s tem denarjem sploh kupiš konzolo/zelo drag računalnik oz. pozneje nove (druge) igre. Enostavno ni računice.

Battlefield ipd. serije pa se načeloma kupujejo na dolgi rok, nekateri jo igrajo več let preko multija. Večina seveda te igre menja kot gate (malo igra in jo pol odloži). Ja, v tem primeru je 60 € bil slabo investiran.

Če ima srečo in je kupil fizično varianto za konzolo, jo morda lahko proda naprej in vseeno dobi nazaj nekaj denarja. Pri računalniški verziji je to seveda nemogoče, ker je vezan na Steam, Origin itn. račune. Spet pa te prodajat je nekje na meji legalnosti, prevsem pa je vprašanje, kdo ti bo odkupil račun.


to kar si napisal me je spomnilo (verjetno ste že gledali) na tega razvajenca:



:D
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Netrunner ::

Thuban je izjavil:

Saj ni treba iger igrati takoj ko pridejo ven. Počakaš 1 leto in je....


Jaz sem ravnokar kupil BF4 za 10€ ... vendar če kupiš prepozno je game experience precej slabši saj se igrajo večinoma samo določene mape in določen tip igre ... če hočeš full experience moraš kupit ko je še vroče :)

Thuban ::

ja, pri multiplayer igrah pa to povsem drži ja. Sam večinoma multiplayer iger ne igram, zato se vedno držim načela da počakam da je igra zunaj kakšno leto, da cena pade pod 20 €, potem pa kupim.

pač mojih 5 centov k debati o ceni iger.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

matija14 ::

Nekaj novih detajlov o igri:

There will be four factions available in multiplayer mode.
Bolt action rifle will not serve as primary weapon.
Artillery support can launch toxic gas rounds.
Building made of wood will catch fire and burn. And the building that caught fire will collapse after some time.
You can control battleships like you did in Battlefield 1942.
Only pilot class gets access to parachutes.
Flamethrower will be battle pickups like what we have in Battlefield 4.


Vir: reddit

razerznak ::

Zka nano bolt action primary , vse kar hocem je kar98 in pa m1911 pa sm na konju
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

chucki ::

Bos pa moral it v prihodnost, ker k98 je ww2 :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

fireX88 ::

Kaj pa bo potem kot primary.. Kaksen melee weapon?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Machete ::

chucki je izjavil:

Bos pa moral it v prihodnost, ker k98 je ww2 :D


Natančno ja. Je imela pa 't.i. mauserca' svoje predhodnike, ki so jih izdelovali že 1880.
Npr. predhodnica 98AZ je šla v izdelavo že okoli leta 1910..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

razerznak ::

chucki je izjavil:

Bos pa moral it v prihodnost, ker k98 je ww2 :D


sej vem , sam v eno par yt videoih so govorili o k98 ? kaj zdej pol?
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Shadow666 ::

TUkej si lahko pogledaš katera orožja so bila v WW1, se mi zdi da zna met igra kar večino listanega.

List of infantry weapons of World War I @ Wikipedia
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

razerznak ::

Shadow666 je izjavil:

TUkej si lahko pogledaš katera orožja so bila v WW1, se mi zdi da zna met igra kar večino listanega.

List of infantry weapons of World War I @ Wikipedia


uhh my bad gewer 98 sem mislu, hahahaha
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

KaiV6 ::

sem probal it preorderat preko mexica pa sem opazil da zdej imajo ceno, kr v dolarijih in ne vec v pesosih ? :)
lahko se kdo potrdi ? :)

tu je en uporaben url ..
https://www.reddit.com/r/GameDeals/comm...

ostaja se RU deluxe za 40€, ampak no .. ruscina :)
<insert>podpis.html</insert>

matija14 ::

Js sem na kinguin oz. na g2play dobil za 35,99€ oz. nekaj takega nekaj dni nazaj, kodo za popust pa poiščeš na googlu. :)

razerznak ::

Kaksen edišin? Deluxe?
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Zmajc ::

Končno spet en zgodovinski FPS ... naslednje kar si želim je ... remake izkrcanja v normandiji...

Soni ::

Skupnost Battlefield 1 Slovenija na facebooku
https://www.facebook.com/Battlefield-1-...

KaiV6 ::

matija14 je izjavil:

Js sem na kinguin oz. na g2play dobil za 35,99€ oz. nekaj takega nekaj dni nazaj, kodo za popust pa poiščeš na googlu. :)


na kinguinu je standard edition ce s ene motim .. pac deluxe bi zelel nabavit :) hoarderstvo pa to :)
<insert>podpis.html</insert>

razerznak ::

Kaj vse pr deluxe dobis zraven? Vse dlc packe pa se neke 4 orozja pa 5 battlepackov?
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Soni ::

Battlefield™ 1 Early Enlister Deluxe Edition
Early Access - start playing three days before release
Red Baron Pack
Lawrence of Arabia Pack
5x Battlepacks

razerznak ::

kaj se po vaše bol splača deluxe ali standard?
baje pr deluxu dobiš triplane redbaron plane,
sam sem bol na deluxe

do kdaj se lahko preordera?
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Alien123 ::

vzemi kar deluxe, preordera se lahko vse do zadnje dan preden pride špil vun :)

Machete ::

Kako to da ni pa premium variante še za order? Torej vsa kasnejša krama (mape) skupaj?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

chucki ::

Premium bo kasneje proti plačilu. Celoten znesek igre bo sigurno preko 100 €
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

razerznak ::

ma kdo kak origin kupon?
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Machete ::

chucki je izjavil:

Premium bo kasneje proti plačilu. Celoten znesek igre bo sigurno preko 100 €

Hehe seveda bo proti plačilu :) Okoli 100 pa pričakujem ja. OK. Čudno, da ni že takoj, scer pa ni panike, itak je še daleč..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

BorutK-73 ::

Iger se ne prednaroča pa tudi če je B1. Raje počakajte na opise in yt.

razerznak ::

BorutK-73 je izjavil:

Iger se ne prednaroča pa tudi če je B1. Raje počakajte na opise in yt.

bf1 bom itak zihr kupu tak da je vseno eheheh
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Machete ::


:)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Berserker ::

Lol če reptirka ni primarno orožje bo to bolj slaba ww1 izkušja.

A res mularija ne more več igrat če ni orožje automatsko.

Sej so imeli francozi nek prototip polavtomatske puške, ampak 90% vojakov je imelo repetirko.

Pesimist ::

nisem mislo battlefielda vec kput dkar so sli ven iz ww2. Zdaj bom pa zgleda spet jau!

cebelar123 ::

Pesimist je izjavil:

nisem mislo battlefielda vec kput dkar so sli ven iz ww2. Zdaj bom pa zgleda spet jau!


Uporabi Google Translator
https://translate.google.si/?hl=sl

fireX88 ::

cebelar123 je izjavil:

Pesimist je izjavil:

nisem mislo battlefielda vec kput dkar so sli ven iz ww2. Zdaj bom pa zgleda spet jau!


Uporabi Google Translator
https://translate.google.si/?hl=sl


:))
današnja mladina
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

kow ::

razerznak ::



Jump on the hype train
Multiplayer reveal 12 junij 2016
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Heavy ::

Netrunner je izjavil:

... če hočeš full experience moraš kupit ko je še vroče :)



Še posebej pri EA igrah, ko na datum izdaje igra izgled kot kakšna zgodnja beta verzija.

#TeamFelix

KaiV6 ::

No je treba priznat, da sta zadnji dve EA igri izsli brez velikih problemov.

Jaz sicer tudi z BF4 nisem imel nobenega problema, tako kot z Hardline in Battlefront ne + BF4 je bil frisen frostbite engine, tale pri BF1 pa ne bo nov, ampak spolirana 3ka oz. nikjer nisem zasledil, da bi reklamirali nov engine za Battlefield 1.
<insert>podpis.html</insert>

Ziga Dolhar ::

KaiV6 je izjavil:

No je treba priznat, da sta zadnji dve EA igri izsli brez velikih problemov.


Jst priznam, da sem BF fan, vendar je bilo ob izidu BF3 in BF4 precej težav, vključno z najbolj tečnimi - sesuvanjem serverjev in klienta. Ker gre za multiplayer igro z izjemnim poudarkom na timskem delu, je to še huje (nič manj tečno ni, če se igra sesuje tebi, ali pa tvojemu squadmateu, ali pa se squadmateu recimo serijsko sesuva igra na določeni popularni mapi, ki jo zato pač ne igraš).
https://dolhar.si/

KaiV6 ::

Aja .. no kot zadnji dve sem mislil Hardline in Battlefront oz. bolj Frostbite3 engine, ne pa BF4 in BF3.

Se pa strinjam, da pri BF4 ni blo lepo za vecino, ampak je bilo z vsakim nadaljnim izidom engina bolj gladko in zato predvidevam da z B1 ne bi smelo bit vecjih problemov, ce je engine ostal isti.
<insert>podpis.html</insert>

Heavy ::

Pa v spominu je bilo isto v BC2 (Origin), 2142 (serverji sesuvali, patch za popravit patch)...


Se pa lahko zgodi, da bo BF1 bolj spulirana reč, če uporabijo isti engine. Znajo pa bit težave z gliči v sami igri in balansiranju klas.
#TeamFelix

Berserker ::

Jaz mislim da bodo uporabili isti engine kot za Battlefront, pričakujem tudi isti nivo spoliranosti.

Machete ::

Here's when the first 64 player multiplayer Battlefield 1 livestream is coming

The live stream has been scheduled for June 12th at 5 PM ET, and will be hosted by EA Play. After the live stream, you will be able to watch EA's E3 2016 Press Conference. E3 will take place from June 14th-June 16th. We are sure to learn a lot about the game then.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Truga ::

A bo tole podpiralo VR?

Seljak ::

Dvomim,bilo pa bi super. Bi bila prva streljačina,ki bi jo igral na VR,ker ostalo je bolj tako tako.

bambam20 ::

Truga je izjavil:

A bo tole podpiralo VR?



Ufff to bi pa blo nekaj :)..

Kurzweil ::

Obstaja pa sicer software, s katerim se da igrat vse igre z VR, nekatere se baje igrajo odlično, precej pa se jih niti igrat ne da normalno, ker mora seveda igra biti načrtovana, programirana in dizajnirana temu primero. Sem pa pred časom gledal katere igre podpirajo VR in katere so most "anticipated" in so shooterji res redki. Še največ je raznih dirkačin, space battle igre in kakšnih specifičnih iger, kot recimo on simulator kirurga.

Ima kdo tu VR? Postane komu neprijetno/slabo po 2-3h urah igranja?

Sssaga ::

PO 2-3 urah že tko al tko mau začne dogajat...

Seljak ::

Jaz sem z VR dirkal v iRacing-u na 4,6 in 12 urni dirki in samo na 12 urni dirki me je malce bolela glava,ampak nobene slabosti. In na tej 12 urni dirki sem ga snel samo,ko sem šel na WC,ko sem kaj spil in malce prigriznil. Torej sem ga imel vse skupaj na glavi 11ur in 40 minut.

Kurzweil ::

@Sssaga, sprašujem namreč zato, ker je ravno to neko povprečje, ko večini začne dogajat, oz. nekateri celo bruhajo.
@Seljak, ti si eden od srečnežev in imaš očitno resistance.

Vorašanje pa kako je kaj s tistimi, ki imajo t.i. motion sickness, torej ko jim ni prijetno niti ob igranju iger, ker se preveč dogaja, to so verjetno tisti, ki bruhajo. Tudi verjetno za kakšne epileptike ni najboljše. Se bo pa verjetno tudi to počasi popravilo.
««
4 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 2042 [6] (2021) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26534120 (619) Skyman
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323547 (5861) oo7
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61272689 (29288) oo7

CPU & Ram bottleneck v modernih igrah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19832398 (29935) bluefish
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334516 (22806) matija14

Več podobnih tem