» »

Battlefield 1 (Battlefield 5)

Battlefield 1 (Battlefield 5)

««
3 / 40
»»

Machete ::

Čito kul je. Tematika taprava, serije gredo po vrsti ok. Hardline je bil mašilo, kar je čisto super da je 4ka živa dlje kot COD itd..
BC3 pa vprašanje kako bi se sploh razlikoval od tekočih BFjev. BC2 je bil kar občuten preskok iz BF2, zdaj pa je vprašanje ali ima BC franšiza še smisel.
Silijo te pa itak ne da nabaviš. Tako da nima veze ali je 20 ali pa 100eur. Če se pa malo znajdeš, pa veš da se da dobiti precej ceneje, kot po čisto uradni poti.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

fishstick ::

"RTCW" is comming :)

sandmodnigga ::

dr.Akula je izjavil:

Netrunner je izjavil:

Kateri pametnjakovič je dal naslov Battlefield 1 ??!! ... da bi vsaj bil poleg še kak remake ali kaj podobnega.. Pa te cene BFja tudi rastejo... saj niso normalni.

A veš da pride čez par dni ven Doom? Ne Doom 4. Prejšnje leto je prišel Need for speed. Pa še precej je naslovov v zadnjih letih, kjer so naredili reboot. BF1 ima vsaj logiko zadaj, ker je WW1.

Nobena druga igra v seriji se ni bila poimenovana Battlefield 1, niti ni imela samo imena Battlefield. Tule ne gre za reboot ampak za originalno ime. Etiga

Netrunner ::

Kakorkoli obrneš je butasto ime Battlefield 1 po Battlefield 4

66speeder66 ::

Meni bi bilo bolj smiselno Battlefield 1918, ampak je tko kot je, očitno ima Dice slab smisel za poimenovanje ali pa je imel marketing prste vmes.
Ne moreš imeti vsega verjetno... al pa ja no, ampak... mogoče...
ne vem...
la toya

Jerry000 ::

razerznak je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Netrunner je izjavil:

Kateri pametnjakovič je dal naslov Battlefield 1 ??!! ... da bi vsaj bil poleg še kak remake ali kaj podobnega.. Pa te cene BFja tudi rastejo... saj niso normalni.

Naučil so se od COD...tam tudi molzejo, tut BF ni več kar je bil. Ampak še vseeno zelo navdušen nad ww1


ja če je ww1 bodo walda dali bf1 za ime, logika, a vama ne šteka?

Nisem na cifro ciljal. Drugič predno blekneš ven se malo pozanimaj...če se že gremo tko

dr.Akula ::

sandmodnigga je izjavil:

dr.Akula je izjavil:

Netrunner je izjavil:

Kateri pametnjakovič je dal naslov Battlefield 1 ??!! ... da bi vsaj bil poleg še kak remake ali kaj podobnega.. Pa te cene BFja tudi rastejo... saj niso normalni.

A veš da pride čez par dni ven Doom? Ne Doom 4. Prejšnje leto je prišel Need for speed. Pa še precej je naslovov v zadnjih letih, kjer so naredili reboot. BF1 ima vsaj logiko zadaj, ker je WW1.

Nobena druga igra v seriji se ni bila poimenovana Battlefield 1, niti ni imela samo imena Battlefield. Tule ne gre za reboot ampak za originalno ime. Etiga

Vem in sploh nisem namigoval na to, da so s tem poimenovanjem naredili reboot. Hotel sem povedati da je v zadnjem času veliko drugih iger imelo imena identična svojim predhodnikom, zato 1ka poleg naslova Battlefield niti približno ni kakšen spodrsljaj.
ni podatka

ZiedRieke ::

Trailer je dober, tudi singleplayer bo bomba, medtem ko z multiplayerjem bo pa enak scenarij kot pri Hardline in Battlefront. Kar se tiče multiplayerja bo BF4 z DLCji se lep čas top. Laserji, termokamere in hitra dinamika so igralno bolj zanimivi dodatki kot počasen cepelin ;-)

Ciklamen ::

ZiedRieke, polako, nismo še videli ničesar :) Razen tega, da imamo konje, pa da bodo cepelini, pa da bo bitka na frontah WW1 pa da boš nekoga lahk focnil z lopato. Nismo videli gameplay-a, ni še vbistvu nobenih podatkov o tem kakšna bo dinamika igre :)
- End of the Post ->

BorutK-73 ::

V bistvu Battlefield 1 še ni obstajal do sedaj, 1ka je bila BF1942

BigWhale ::

Men je pa COD:IW trailer boljsi od BF1. :/

M-XXXX ::

BigWhale je izjavil:

Men je pa COD:IW trailer boljsi od BF1. :/

Resno? Ker tole je meni tak polom od trailerja, prejšnji so bili dejansko (vsaj meni cool), tale tanov COD trailer je pa k ena low budget risanka...

Dua'L ::

men pa deluje cod trailer kot nuke duke forever z unimi vesoljskimi ladjami sam še alieni falijo :D
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

puma982 ::

Intervju z Lead-designerjem:

http://venturebeat.com/2016/05/06/ea-di...

Osebno sem se začel malo kremžit, ko je začel govorit o gameplayu...BF fanom bo pa to verjetno zelo všeč. :D

Like I say, for us gameplay is king. We need to make sure the vehicles and weapons are fun to use. With the variety of stuff that's available, we can push and keep the pace you see in previous Battlefield games. We can also deliver the kind of rock-paper-scissor gameplay you're familiar with. It's a good fit. I know that's surprising to a lot of people, but it's been so fun to be on this journey and learn so much.
...
With the available machinery and available weapons at hand, we can keep the same type of pacing that players are used to. It's not slowed down in any way.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puma982 ()

DarwiN ::

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

barocco ::

Še več Zanimivosti:


Komi čakam :)
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

DarwiN ::

Battlefield 1 VS Call of Duty Infinite Warfare



:D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

KaiV6 ::

Upajmo samo, da bo boljsa od Hardline in vsaj na nivoju v primerjavi z BF4, vse kar je bolje od tega je + :)
Glede cene pa ne vem zakaj se ljudje se vedno tolko bunijo, ce igras igro 100 ur je tistih 100€ odplacanih ze zdavnaj :)
Pac imas vedno primerjavo v glavi, da je cena entertainmenta 5€/uro (en film v kinu) pa je vse lazje pol.

Hardversko pa ne bo zahtevna kaj vec kot bf4 imo, vsaj ce bo na osnovi Battlefronta, ki je manj zahteven od BF4.


Sicer pa cool trailer, hype is real :)
<insert>podpis.html</insert>

Netrunner ::

KaiV6 je izjavil:

...
Glede cene pa ne vem zakaj se ljudje se vedno tolko bunijo, ce igras igro 100 ur je tistih 100€ odplacanih ze zdavnaj ...


60€ ni malo za naše razmere, sploh pa za igro. Res je, da je cena zanemarljiva če gledaš € / uro igranja.

Jaz bom mogoče vzel ono origin naročnino, igral kak mesec ali dva in potem malo pavze in spet kak mesec.

Jerry000 ::

Netrunner je izjavil:

KaiV6 je izjavil:

...
Glede cene pa ne vem zakaj se ljudje se vedno tolko bunijo, ce igras igro 100 ur je tistih 100€ odplacanih ze zdavnaj ...


60€ ni malo za naše razmere, sploh pa za igro. Res je, da je cena zanemarljiva če gledaš € / uro igranja.

Jaz bom mogoče vzel ono origin naročnino, igral kak mesec ali dva in potem malo pavze in spet kak mesec.

Jaz sem v času COD4 naprej, 1 leto šparal drobiž. Ko mi je ostalo kaj drobiža, sem ga dal v na stran. Čez 1 leto se je nabralo ravno za eno COD igro in sem jo brez slabe vesti nabavil :). Se pa strinjam, 60€ ni malo za eno igro

KaiV6 ::

Ja po eni strani ljudje pravijo kako 60€ ni malo .. pol pa grejo ven v petek in soboto ter zapijejo 100€ brez problema :)

Ja Origin Access je 4€/mesec, kar bo dovolj za 10 ur BF1 pa v tem casu ugotovis ce zelis zapravit za igro :)

V prihodnosti pa predvidevam, da bodo za take A naslove zaceli najemati kar reziserje ranga Michael Bay :)
<insert>podpis.html</insert>

Jerry000 ::

KaiV6 je izjavil:

Ja po eni strani ljudje pravijo kako 60€ ni malo .. pol pa grejo ven v petek in soboto ter zapijejo 100€ brez problema :)

Ja Origin Access je 4€/mesec, kar bo dovolj za 10 ur BF1 pa v tem casu ugotovis ce zelis zapravit za igro :)

V prihodnosti pa predvidevam, da bodo za take A naslove zaceli najemati kar reziserje ranga Michael Bay :)

nekateri za alkohol, nekateri za igre :). Jaz ne pijem alkohola, tko da če že, potem raje dam za to :). $€/mesec ni veliko...je pa fino preštudirat če boš veliko igral, potem se ti bolje splača nabavit špil...no, če ciljaš samo na BF1, če pa še na druge igre pol pa udri po originu :)

Netrunner ::

Vsak ima svoje prioritete in želje. Meni je kvalitetneje če zapijem 100€ čez vikend v dobri družbi kot pa dati 60€ za virtualni svet. Drago ali ne drago je precej relativno in odvisno od posameznika :)

Meni se 60€ ne bo poznalo, vendar iz principa nisem pripravljen plačati več kot cca 40€ in se mi zdi bolje izkoriščen denar če vzamem origin naročnin. Zame je boljši opcija... vsaj za moj način igranja s pavzami :)

Zgodovina sprememb…

_dice7 ::

KaiV6 je izjavil:

Ja po eni strani ljudje pravijo kako 60€ ni malo .. pol pa grejo ven v petek in soboto ter zapijejo 100€ brez problema :)


Ja seveda, ljudje na minimalcu ali brezposelni so znani po temu kako za vikend zapijejo 100€. Sploh to radi verjamete hinavci ki iščete razloge kako mamico prepričati da vam plača igrico.
Kdor ne da 60€ za igrico na teden, je ziher pijanec ki zapije 100€ vsak vikend.
Raje se poglej v ogledalo in se vprašaj zakaj ne daš 60€ na teden za uboge muslimanske begunce, namesto da v COD streljaš arabce.

Jerry000 ::

Netrunner je izjavil:

Vsak ima svoje prioritete in želje. Meni je kvalitetneje če zapijem 100EUR čez vikend v dobri družbi kot pa dati 60EUR za virtualni svet. Drago ali ne drago je precej relativno in odvisno od posameznika :)

Meni se 60EUR ne bo poznalo, vendar iz principa nisem pripravljen plačati več kot cca 40EUR in se mi zdi bolje izkoriščen denar če vzamem origin naročnin. Zame je boljši opcija... vsaj za moj način igranja s pavzami :)

No, js kvalitetno preživim vikend v dobri družbi brez zapijanja, nikol nisem pil...men je to metanje denarja skoz okn. Ampak enako kot si reku, meni se tudi nebi poznalo 60EUR, ampak nisem pripravljen toliko dati.
Origin je potem zate res opcija ;)

_dice7 je izjavil:

KaiV6 je izjavil:

Ja po eni strani ljudje pravijo kako 60EUR ni malo .. pol pa grejo ven v petek in soboto ter zapijejo 100EUR brez problema :)


Ja seveda, ljudje na minimalcu ali brezposelni so znani po temu kako za vikend zapijejo 100EUR. Sploh to radi verjamete hinavci ki iščete razloge kako mamico prepričati da vam plača igrico.
Kdor ne da 60EUR za igrico na teden, je ziher pijanec ki zapije 100EUR vsak vikend.
Raje se poglej v ogledalo in se vprašaj zakaj ne daš 60EUR na teden za uboge muslimanske begunce, namesto da v COD streljaš arabce.

Ja seveda, malo poglej mularijo kolk zapraula za pjačo...seveda pol ni dnarja za igro. In ne boš verjel, ljudje na minimalcu ga tut zapraulajo za alkohol veliko. Obenem pa jih slišiš jamrat kako ni denarja ko so na minimalcu...ja nehi pit pa ga bo mal več :)

No, malo smo zašli, back to topic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Netrunner ::

Jerry000 je izjavil:

No, js kvalitetno preživim vikend v dobri družbi brez zapijanja, nikol nisem pil...men je to metanje denarja skoz okn.


je razlika piti ali se napiti :) Kakorkoli mislil sem na splošno zapravit X € za vikend kar ni mišljeno samo pitje. Ravno ta vikend sem skuril cca 100€ za piknik, gorivo, pijača in hrana .. pa sem se imel fajn cca. 10 ur. Za ta denar bi se imel v BF 1 fajn za 300h+ ... samo ni isto ne :)

DrSergioDJ ::

glede na cca. 1330 ur BF4...me je zabava prišla nekje 0,05 eura na uro. Money well spent.
...

DarwiN ::

Jaz imam 877 ur, s tem da še tukaj računam ceno grafične kartice, ker jo uporabljam dobesedno samo za BF4. 50€+420€ cirka.. 0.53€ na uro torej. :P

Kolk imaš k/d Sergio? Da vidim, koliko sem boljši. Ker kot vsi vemo je k/d edino kar šteje. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

fireX88 ::

tale k/d ratio je tako nerelavanten da to ni res..odvisno kako igraš. Če si skos v tanku imaš lahko tudi na tekmo po 100 kilov in mogoče 10 smrti.. drugače pa je nekomu, k igra skos tdm...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Jerry000 ::

Netrunner je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

No, js kvalitetno preživim vikend v dobri družbi brez zapijanja, nikol nisem pil...men je to metanje denarja skoz okn.


je razlika piti ali se napiti :) Kakorkoli mislil sem na splošno zapravit X € za vikend kar ni mišljeno samo pitje. Ravno ta vikend sem skuril cca 100€ za piknik, gorivo, pijača in hrana .. pa sem se imel fajn cca. 10 ur. Za ta denar bi se imel v BF 1 fajn za 300h+ ... samo ni isto ne :)

Dobr, nej ti bo :)

KaiV6 ::

_dice7 je izjavil:

KaiV6 je izjavil:

Ja po eni strani ljudje pravijo kako 60€ ni malo .. pol pa grejo ven v petek in soboto ter zapijejo 100€ brez problema :)


Ja seveda, ljudje na minimalcu ali brezposelni so znani po temu kako za vikend zapijejo 100€. Sploh to radi verjamete hinavci ki iščete razloge kako mamico prepričati da vam plača igrico.
Kdor ne da 60€ za igrico na teden, je ziher pijanec ki zapije 100€ vsak vikend.
Raje se poglej v ogledalo in se vprašaj zakaj ne daš 60€ na teden za uboge muslimanske begunce, namesto da v COD streljaš arabce.



Calm down, take a chill pill... odigraj kako igrico za relax ali pa se pejdi napit za vikend ali pa odpri popoldansko obrt mr.jasnovidec :)))
Aja .. folk na minimalcu ima masine, ki poganjajo bf4, pa ne vejo, ce bi zapravli se dodatnih 60€ ? Pc za 1500€ .. ampak 60€ za igro pa je kaplja cez rob ? :) komu ti prodajas svojo kramo ? :)
Nisem jaz kriv ce ne razumes kaj sem zelel povedat .. da tebi se enkrat pocasi ponovim :

Ko pogledas kolko je povprecna cena "zabave" oz. necesa, kar te zabava je PC igra, ki jo igras 20 ur in si dal zanjo 60€ ze povrnjena investicija.
A sem kje napisal da vsak tened kupujes igre ? da vsak teden pijes ? Bralno razumevanje :( a bo naslednji komentar da raje Jansi dam 1500€/mesec, namesto da kupim pc ?? :(
<insert>podpis.html</insert>

Machete ::

Jaz nikakor ne morem zamortizirat Star Wars, za ketere sem dal 35 igral pa 2H. :'(
:D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

KaiV6 ::

Si z BF4 pokril se nadaljnih 5 investicij :)
<insert>podpis.html</insert>

Truga ::

Netrunner je izjavil:

Vsak ima svoje prioritete in želje. Meni je kvalitetneje če zapijem 100€ čez vikend v dobri družbi kot pa dati 60€ za virtualni svet. Drago ali ne drago je precej relativno in odvisno od posameznika :)

Meni se 60€ ne bo poznalo, vendar iz principa nisem pripravljen plačati več kot cca 40€ in se mi zdi bolje izkoriščen denar če vzamem origin naročnin. Zame je boljši opcija... vsaj za moj način igranja s pavzami :)

Koliko si dal za star citizena?

Berserker ::

ZiedRieke je izjavil:

Trailer je dober, tudi singleplayer bo bomba, medtem ko z multiplayerjem bo pa enak scenarij kot pri Hardline in Battlefront. Kar se tiče multiplayerja bo BF4 z DLCji se lep čas top. Laserji, termokamere in hitra dinamika so igralno bolj zanimivi dodatki kot počasen cepelin ;-)


Čim manj optike, laserjev, dronov, termokamer, pa raznih pomagal, kr to sam uničuje izkušnjo.

Vsakemu v roke repetirko, pa se bo potem videlo kdo ima dejanski skill, kot pa do zdaj, ko se je špil spremenil v spray and pray streljačino.

Jerry000 ::

Berserker je izjavil:

ZiedRieke je izjavil:

Trailer je dober, tudi singleplayer bo bomba, medtem ko z multiplayerjem bo pa enak scenarij kot pri Hardline in Battlefront. Kar se tiče multiplayerja bo BF4 z DLCji se lep čas top. Laserji, termokamere in hitra dinamika so igralno bolj zanimivi dodatki kot počasen cepelin ;-)


Čim manj optike, laserjev, dronov, termokamer, pa raznih pomagal, kr to sam uničuje izkušnjo.

Vsakemu v roke repetirko, pa se bo potem videlo kdo ima dejanski skill, kot pa do zdaj, ko se je špil spremenil v spray and pray streljačino.

Točn to!

Netrunner ::

Saj BF1 bo na Origin access kaj ne ?

kitl76 ::

Ne na acces ne bo pa preko Origina. Je pa končno en dober špil na vidiku, da ni futuristike.

Netrunner ::

kitl76 je izjavil:

Ne na acces ne bo pa preko Origina. Je pa končno en dober špil na vidiku, da ni futuristike.

Pa futuristika je načeloma ok, vendar da ni samo napol :) .. čeprav ja, www1 in vietnam tematika je bolj zanimiva.

BigWhale ::

Jest imam pa vrh glave zgodovinskih in present day iger. :/

Dua'L ::

pol bo pa super mario ravno pravšen zate ;)
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

kitl76 ::

:))

PredatorX ::

30€ se zdi cena kr ok.

sandmodnigga ::

Jerry000 je izjavil:

Berserker je izjavil:

ZiedRieke je izjavil:

Trailer je dober, tudi singleplayer bo bomba, medtem ko z multiplayerjem bo pa enak scenarij kot pri Hardline in Battlefront. Kar se tiče multiplayerja bo BF4 z DLCji se lep čas top. Laserji, termokamere in hitra dinamika so igralno bolj zanimivi dodatki kot počasen cepelin ;-)


Čim manj optike, laserjev, dronov, termokamer, pa raznih pomagal, kr to sam uničuje izkušnjo.

Vsakemu v roke repetirko, pa se bo potem videlo kdo ima dejanski skill, kot pa do zdaj, ko se je špil spremenil v spray and pray streljačino.

Točn to!

Meni je še zdaj zanimivo v BF3 igrati s snajperom (brez daljnogleda seveda). Podoben filing. Lavfaš, naciljaš glavo, ustreliš, greš dalje.

Berserker ::

BigWhale je izjavil:

Jest imam pa vrh glave zgodovinskih in present day iger. :/


Present da, zgodovinskih, ne.

Kdaj so dobili nazadnje proper AAA zgodovinsko igro?

Od Battlefield 2 dalje so štancali present day in 2142.

Nazadnji zgodovinski CoD je bil Black Ops. Za njim so vse igre šle v futuristične čase.

Medal of Honor je bolj kot ne umrl.

r3dkv1c4 ::

DarwiN je izjavil:

Battlefield 1 VS Call of Duty Infinite Warfare



:D

A lahko nehaš mešat cod v to temo!
Cod že dolgo ni več primerljiv z bf-jem.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

BigWhale ::

Berserker je izjavil:


Nazadnji zgodovinski CoD je bil Black Ops. Za njim so vse igre šle v futuristične čase.
Medal of Honor je bolj kot ne umrl.


To se ne pomeni, da jih nimam dovolj ... :))

Berserker ::

BigWhale je izjavil:

Berserker je izjavil:


Nazadnji zgodovinski CoD je bil Black Ops. Za njim so vse igre šle v futuristične čase.
Medal of Honor je bolj kot ne umrl.


To se ne pomeni, da jih nimam dovolj ... :))


Na srečo miljone igralcev meni drugače.

DrSergioDJ ::

DarwiN je izjavil:

Jaz imam 877 ur, s tem da še tukaj računam ceno grafične kartice, ker jo uporabljam dobesedno samo za BF4. 50€+420€ cirka.. 0.53€ na uro torej. :P

Kolk imaš k/d Sergio? Da vidim, koliko sem boljši. Ker kot vsi vemo je k/d edino kar šteje. :D


Skoraj sigurno si boljši, ker kar igram z slovenci in našim klanom, sem pomoje da praktično edini, kateremu se res jebe za score in večinoma šprintam direkt v največjo gužvo in se zabavam tako ob scoru 37-2 kot 4-29 :)

Evo, pogledal, 0,95 :)
...

BigWhale ::

DrSergioDJ je izjavil:

Skoraj sigurno si boljši, ker kar igram z slovenci in našim klanom, sem pomoje da praktično edini, kateremu se res jebe za score in večinoma šprintam direkt v največjo gužvo in se zabavam tako ob scoru 37-2 kot 4-29 :)


To je bil zame vedno edini pravi nacin igranja.

"Ej, kaj se zgodi, ce se s tankom zaletimo v cisterno??"
*BOOM*
"Ok, zdej vemo. NEXT!"

...

'Pel nas nad bazo in bomo ven poskakal!'
*time passes*
"F1! F1! F1!"
*BOOOM*
'Ej, kako si pilotiral!?'
"Nisem, k so me snajpnil, sej sem reku F1 F1"
'Aja, nismo dojel.'
««
3 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 2042 [6] (2021) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26534120 (619) Skyman
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323548 (5862) oo7
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61272689 (29288) oo7

CPU & Ram bottleneck v modernih igrah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19832399 (29936) bluefish
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334516 (22806) matija14

Več podobnih tem