» »

Battlefield 1 (Battlefield 5)

Battlefield 1 (Battlefield 5)

««
12 / 40
»»

Kenpachi ::

Interfejs za medika ni lih popedenan.

Plus, glede na to, da vecinoma ljudje tiscijo space, da se skor v mizo vdre, da se cimprej spwanajo, ne pomaga. Namrec medic potem niti ne ve, da je nekje zraven padli borec.
Zaraki Kenpachi.

sentiš ::

zabavna igrica. mogoče ne ravno za 130€.

je kaj podobnega za manj denarja?

M-XXXX ::

sentiš je izjavil:

zabavna igrica. mogoče ne ravno za 130€.

je kaj podobnega za manj denarja?

Kje hudiča vlečete te cene?

Trenutna cena špila je cca 40€

http://www.cdkeys.com/pc/games/battlefi...
Ta link pa še naslednjih 20 drugih.

Bo pa kakšen teden po izzidu skupaj s premiumom najbrž da kakšnih 60-70€.

Kje ste pa 130 najdli je pa tudi dobro vprašanje?

sentiš ::

 bf1 scam

bf1 scam

M-XXXX ::

A ko greste v trgovino tudi izšečete trgovino kjer prodajajo po najvišjih cenah, ali se mogoče splača 15 sekund porabit za prihranit par 10€?

Sem prepričan, da je nekje še dražje kot 130€. Gremo probat še tisto ceno najdet?

Da ne omenjam, da bi moral biti preorder tako ali tako kazniv :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

sentiš ::

zabavna igrica. mogoče ne ravno za 110€.

je kaj podobnega za manj denarja?

M-XXXX ::

sentiš je izjavil:

zabavna igrica. mogoče ne ravno za 110€.

je kaj podobnega za manj denarja?

Ravno zgoraj sem jo linkal za 40€.

DarwiN ::

Ali pa naročiš preko južnoaftriškega proxy-ja za 38€ igra +30€ premium in imaš za 68€ komplet.

Yep, register for the free trial of safervpn. No need to download any dedicated programs as they have a chrome extensions. Choose south africa, browse to origin, add whichever version to cart and then once you get to the login page/checkout section disable the vpn and complete the transaction.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Guzzy ::

Ministrstvo opozarja, da raje ne preorderat iger

Machete ::

DarwiN je izjavil:

Ali pa naročiš preko južnoaftriškega proxy-ja za 38€ igra +30€ premium in imaš za 68€ komplet.

Yep, register for the free trial of safervpn. No need to download any dedicated programs as they have a chrome extensions. Choose south africa, browse to origin, add whichever version to cart and then once you get to the login page/checkout section disable the vpn and complete the transaction.


Uuu lepa. Nisem niti pomislil na JAR..
Jaz sem preko indijskega origina za 104€ dobil.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Berserker ::

M-XXXX je izjavil:

sentiš je izjavil:

zabavna igrica. mogoče ne ravno za 110€.

je kaj podobnega za manj denarja?

Ravno zgoraj sem jo linkal za 40€.


Sej ne, da je navadna verzija kot da bi odrezal pol igre ven.

MacGyver141 ::

Berserker je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

sentiš je izjavil:

zabavna igrica. mogoče ne ravno za 110€.

je kaj podobnega za manj denarja?

Ravno zgoraj sem jo linkal za 40€.


Sej ne, da je navadna verzija kot da bi odrezal pol igre ven.


Sej premium je dobra naložba, če bi ga veliko ljudi igralo. Na začetku je OK, potem pa počasi vse zamre in se igra samo še navadne serverje...

Berserker ::

MacGyver141 je izjavil:

Berserker je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

sentiš je izjavil:

zabavna igrica. mogoče ne ravno za 110€.

je kaj podobnega za manj denarja?

Ravno zgoraj sem jo linkal za 40€.


Sej ne, da je navadna verzija kot da bi odrezal pol igre ven.


Sej premium je dobra naložba, če bi ga veliko ljudi igralo. Na začetku je OK, potem pa počasi vse zamre in se igra samo še navadne serverje...


Ja problem je, ker rabijo celo leto da izdajo en kup map, do takrat pa folk gre na nov špil.

Enostavno nove BF igre niso narejene za takšno dolgo dobo, kot je bil BF2.

Machete ::

(ali BC2)

So, samo ko njih življenje brutalno preseka nov del.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

suhifallen ::

gg dice zadnji dan dajo update za beto ven , sam gg

Machete ::

Saj je še jutri, a ni?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Kenpachi ::

Machete je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Ali pa naročiš preko južnoaftriškega proxy-ja za 38€ igra +30€ premium in imaš za 68€ komplet.

Yep, register for the free trial of safervpn. No need to download any dedicated programs as they have a chrome extensions. Choose south africa, browse to origin, add whichever version to cart and then once you get to the login page/checkout section disable the vpn and complete the transaction.


Uuu lepa. Nisem niti pomislil na JAR..
Jaz sem preko indijskega origina za 104€ dobil.


Nope, ne deluje. Meni kar lepo pise 1.100 ZARov za osnovno verzijo po zgornji metodi, kar je roughly 65eur.
Zaraki Kenpachi.

Kenpachi ::

Drugace pa, Premium pass ni obvezen, vedno se lahko naknadno kupi... Ob releasu bo pac base game, tojto.
Zaraki Kenpachi.

ZiedRieke ::

So kakšni resni popravki v današnjem updatu?

Drugače pa jim je uspelo narediti revolucionarno WW1 igro, neke vrste CoD, ki je še vedno dovolj arkadna da je zanimiva za nas casual gamerje. Primerjati BF1 in BF4 (BF2,BC2,BF3) je bedarija, saj so to igre ki so na drugem nivoju igranja.

Battlefield 1 Beta:

+Lepa grafika, odličen zvok, tekoče delovanje tudi na slabših sistemih, težava le memory leak.
+Enostavnejša za igranje (V BF4 še vedno veliko igralcev nezna leteti z helikopterjem, streljati z snipo, itd.)
+Dosti bolj enostavne mape(sklepam iz SWBF, ker bodo mape istega tipa)
+Počasnejša dinamika igranja
+Odlična izkušnja pri strelanju.
+Masaker z noži,sekirami,lopato... sploh med viharjem.
+Ogenj

-Ni teamplaya, posledično tudi classi nekako nimajo vpliva. Medic in Ammo sta zaenkrat še resen problem, ker noben ne oskrbuje oz reviva.
-Ni več lightinga, kakršen je bil v BF3, BF4, ko je vse svetilo.
-Animacije vstopanja v vozila, reloadinga
-Trenutna cena

M-XXXX ::

Sej ne, da je navadna verzija kot da bi odrezal pol igre ven.

Kot prvo ni tako hudo.
Kot drugo kaj ti na začetku premium sploh prinese? Skoraj nič.
Kot tretje: če je že zdaj navadna verzija 40€ in bo potem padla na še manj (ob izzidu) premium vec kot toliko ziher ne bo in prideš skozi za cca 70€. Če že rabis premium. Ni malo, ni drago.

sentiš ::

Pa se premium res ne rabi? A potem za 40€ igraš dejansko to kar igramo zdej v beti? Ena mapa in samo določena orožja?

Machete ::

Emm ena mapa je v beti. Bf4 je imel osnovni špil 10 map, premium pa še +20. Tu bo podobno, se mi zdi da nekaj manj map v osnovi (8).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

M-XXXX ::

sentiš je izjavil:

Pa se premium res ne rabi? A potem za 40€ igraš dejansko to kar igramo zdej v beti? Ena mapa in samo določena orožja?

Premium na začetku ne da prsktično nič. Potem pa skozi leta dobiš čedalje več map.

Berserker ::

ZiedRieke je izjavil:

So kakšni resni popravki v današnjem updatu?

Drugače pa jim je uspelo narediti revolucionarno WW1 igro, neke vrste CoD, ki je še vedno dovolj arkadna da je zanimiva za nas casual gamerje. Primerjati BF1 in BF4 (BF2,BC2,BF3) je bedarija, saj so to igre ki so na drugem nivoju igranja.

Battlefield 1 Beta:

+Lepa grafika, odličen zvok, tekoče delovanje tudi na slabših sistemih, težava le memory leak.
+Enostavnejša za igranje (V BF4 še vedno veliko igralcev nezna leteti z helikopterjem, streljati z snipo, itd.)
+Dosti bolj enostavne mape(sklepam iz SWBF, ker bodo mape istega tipa)
+Počasnejša dinamika igranja
+Odlična izkušnja pri strelanju.
+Masaker z noži,sekirami,lopato... sploh med viharjem.
+Ogenj

-Ni teamplaya, posledično tudi classi nekako nimajo vpliva. Medic in Ammo sta zaenkrat še resen problem, ker noben ne oskrbuje oz reviva.
-Ni več lightinga, kakršen je bil v BF3, BF4, ko je vse svetilo.
-Animacije vstopanja v vozila, reloadinga
-Trenutna cena


Dinamika je hitrejša, ne počasnejša, špil je prestavil nad BC2 prestavo.

Animacije so kul, še premalo jih je, s tem so tudi elegantno rešili zlorabljanje bežanja v vozili, minus je, da so odstranili letališča in so biplanes instant akcija.

Reloading je najboljši do zdaj, daj ustreli tri naboje, boš videl da boš dal noter v puško sam tir naboje, ne cel clip kot pri prejšnih igrah, plus vsaka puška ima svoj način reloadanja in ni samo tisto menjavanje magazinov.

Ciklamen ::

Edino kar je današnji update prinesel je odklep vseh orožij ter 2 tanka na Alphi.

Ne vem, meni je špil kul in ga bom najverjetneje nabavil, base game, preorder pa je pri meni no-go.

Glede teamplay-a se strinjam, pa vendar spet ne. Imel danes super ekipo skozi 3-4 igre kjer smo zavzemali vse mogoče točke, premagovali nasprotnike za 80+ točk. Nismo imeli toliko bednih Scoutov zato je zadeva laufala. Se mi zdi da manj sniperjev kot imaš v ekipi lažje nekako zavzemaš mapo. Všeč mi je tudi da so naredili limit 300 točk namesto 15 minut. Prej če si v prvih 5 minutah zaostal za 20-30 točk je bilo (skoraj) nemogoče zmagati. Zdaj s prihodom vlaka lahko veliko nadoknadiš.
- End of the Post ->

ZiedRieke ::

Do kdaj traja testiranje BETA? Bo jutri še ceudan?

Zgodovina sprememb…

Guzzy ::

BF4 dead, BF3 se še mastno igra, iz česar lahko vidimo da je je bf4 polomija in prisiljena igra tako kot hardline... BF1 zna prinest to kar more ampak bojo še morali dosti vložit v igro, če jo mislijo tako drago prodajat.

Machete ::

Ehehe. Ja bodo prebrali ta post in zaposlili še 300 ljudi.
Bf4 ni polomija. Ni pa potrebe po njej, komot bi igrali 3jko. Ampak milijončki na tak način ne pridejo na račune.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Guzzy ::

Jaz bi rekel da je. Naredili so isto igro, ki ni ohranila playerbase, ta pa se je vrnil na prejšnjo igro. EA kot EA, bruh od bruha

Machete ::

Ma ja, malo razlike je po igranju. Meni je v BF3 sral prone. Kar avtomatsko mi je soldat vstal ob določenih premikih (puzanju) in na ta račun sem umrl tisočkrat. To mi je čisto zagnojilo trojko. Drugače po hitrosti in grafiki (barve, ton tekstur itd..) mi je pa res ljubša od 4ice.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

cebelar123 ::

Machete je izjavil:

Ma ja, malo razlike je po igranju. Meni je v BF3 sral prone. Kar avtomatsko mi je soldat vstal ob določenih premikih (puzanju) in na ta račun sem umrl tisočkrat. To mi je čisto zagnojilo trojko. Drugače po hitrosti in grafiki (barve, ton tekstur itd..) mi je pa res ljubša od 4ice.

Mogoče pa si imel kaj narobe s tipkovnico. Meni se to ni niti 1x zgodilo.

Machete ::

Imam skozi isto tipkovnico, za vse špile. Sem bral, raziskoval in nastavljal, a nič pametnega dosegel.
Našel sem nekaj bunjenja po forumih folka (tudi na xboxih), ki so opisovali enako težavo.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/fo...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

galu ::

Guzzy je izjavil:

BF4 dead, BF3 se še mastno igra, iz česar lahko vidimo da je je bf4 polomija in prisiljena igra tako kot hardline... BF1 zna prinest to kar more ampak bojo še morali dosti vložit v igro, če jo mislijo tako drago prodajat.


BF4 - 10.5k players (PCMR)
BF3 - 2.5k players (PCMR)

Ste pa talenti s takimi izjavami.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

--MiRaLdInJo ::

Naredil Battlefield 1 Time & Weather Lapse.

Vse nastavitve so na MAX vključno z resolution scale 100%. Žal Youtube res preveč stisne in precej pogrša vsak video :/


Prijeten ogled :)



Lp

suhifallen ::

vam še dela bf1?

men serverjev več ne najde, tako da adijo

TOP ::

Ne dela več,tudi meni.Kratko in sladko.

Machete ::

Zbogom orožje.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Seba22 ::

Guzzy je izjavil:

BF4 dead, BF3 se še mastno igra, iz česar lahko vidimo da je je bf4 polomija in prisiljena igra tako kot hardline... BF1 zna prinest to kar more ampak bojo še morali dosti vložit v igro, če jo mislijo tako drago prodajat.



BF4 je še daleč daleč od dead.Meni osebno najbolši bf bolši sigurno od bf1.BF1 nebo preživel pol toliko časa kot ga je BF4.Z BF4 so pač dosegli prfekcijo,ki jo bodo teško presegli....z BF1 ziher ne to se vidi sedaj ko se je špil probal
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Machete ::

Drži. Manjko uporabe sodobnih orožij in gadgetov že mogoče deluje bolj kredibilno za ww1 okoliš, a tudi zmanjša možnosti in kombinacije med samim igranjem. Tako, da bf4 je res bolj pestra. Ampak lopata ima svoj čar, ko potamaniš nekoga z njo :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Seba22 ::

Drugače pa ni slab špil,daleč od tega samo bojim se da ga čaka ista usoda ko star wars battlefornt,upam da se motim
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

TOP ::

Seba22 je izjavil:

Guzzy je izjavil:

BF4 dead, BF3 se še mastno igra, iz česar lahko vidimo da je je bf4 polomija in prisiljena igra tako kot hardline... BF1 zna prinest to kar more ampak bojo še morali dosti vložit v igro, če jo mislijo tako drago prodajat.



BF4 je še daleč daleč od dead.Meni osebno najbolši bf bolši sigurno od bf1.BF1 nebo preživel pol toliko časa kot ga je BF4

Zarečenega kruha se največ poje.Ne govori dokler igra ne izide in dokler ne bo raznih dodatkov.Zasnova je fantastična glede orožja oblek vojakov in podobno.BF4 je spet nekaj modernega kar pa ponuja vsaka vojaška igra,ki izide.

Machete ::

In še vedno imaš lahko oboje in menjaš, kar ti tisti dan paše ;)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Ciklamen ::

Battlefront je, vsaj zame, velika specifika in targetirana predvsem na starwars fane. Ne verjamem da bo BF1 doživel isto usodo, upam da ne.
- End of the Post ->

r3dkv1c4 ::

galu je izjavil:

Guzzy je izjavil:

BF4 dead, BF3 se še mastno igra, iz česar lahko vidimo da je je bf4 polomija in prisiljena igra tako kot hardline... BF1 zna prinest to kar more ampak bojo še morali dosti vložit v igro, če jo mislijo tako drago prodajat.


BF4 - 10.5k players (PCMR)
BF3 - 2.5k players (PCMR)

Ste pa talenti s takimi izjavami.

guzič ni videl ne bf4 ne bf3 od blizu.....
.....se pa strinjam , da kadi nekaj močnega, zato blodi
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

barocco ::

moje mneNje.,sam sem mel nihanja glede B1
Trailer Wow, pol do bete gledal gameplay closed alpha ,navdušenje nekako pošlo. :/
Spet ob open beti BOOM ,prav užival v igranju,ne glede na rezultat..tudi če izgubljaš ,se lahko vrneš nazaj-vlak.,ticket šteje..
Sploh explozije so nore ,polne gobaste ,destruktivnost mape,vsaka nova igra drugačna glede destruktivnosti..
Pa igram na meduim nastavitvah pa zgleda fajn.
Čeprav je bila ena mapa nisem imel tega občutka "spet eno in isto",ravno nasprotno.En match stavbe stale ,drugič vse razsuto, kraterji od bomb povsod po mapi,da ne naštevam..pa smo igrali le eno mapo.
Edini Battlefild k sm ga spustu je bil Hardline,tam mi pa ni potegnilo nikakor.
Ne vem no ampak meni je B1 všeč.
Sam bom špil kupu mislim,da B4 ne bo šel v pozabo. Verjamem pa ,da bo B1 dobil nove igralce in to je samo plus.
btw ,Sam ne rabim 10 različnih dušilcev,da uživam,Res sem pa pogrešal medica.sam se "revajvu",verjamem ,da je pa veliko folka testiralo orožja ipd.. in posledično je manjkal večini.
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

kitl76 ::

barocco, hvala si mi prihranil pisanje :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Machete ::

Samo nekaj je v 4ki. Meni je vidnost v k. V Bf3 in1 se vse ful lepš vidi oz. razloči. V 4ki mi je 'barva' celostne grafike malo čudna, ne znam opisat. Nekako nenaravna in konfuzna, podobno kot v FC Primal.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

D3m ::

Far Cry 2 je isto.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Alien123 ::

Machete je izjavil:

Samo nekaj je v 4ki. Meni je vidnost v k. V Bf3 in1 se vse ful lepš vidi oz. razloči. V 4ki mi je 'barva' celostne grafike malo čudna, ne znam opisat. Nekako nenaravna in konfuzna, podobno kot v FC Primal.


zakaj pa ne uporabljaš sweetfx?
https://sfx.thelazy.net/games/preset/12...

Machete ::

Hvala bom pogledal. Zgleda obetavno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+
««
12 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 2042 [6] (2021) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26534365 (864) Skyman
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323757 (6071) oo7
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273538 (30137) oo7

CPU & Ram bottleneck v modernih igrah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19832645 (30182) bluefish
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334778 (23068) matija14

Več podobnih tem