» »

Battlefield 1 (Battlefield 5)

Battlefield 1 (Battlefield 5)

««
11 / 40
»»

m0LN4r ::

D3m je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Kolikor vem je danes 16.8.3 driver za Battlefield 1 ven prišel.

A ni neki AMD govoru, da ne rabjo Game Ready driverje in Patche za DX12, ker je milost za DEVse?


A nisi kritiziral AMD prav glede tega?

Kaj ti zdaj ni všeč?

Sem ja, zato pa se sprasujem, kje je automatic Magical boost for alls. Zgleda pa, da se sam AMD ne sfolga izdajat patche...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

D3m ::

Čisto odvisno od devsov, denarja in volje vseh vpletenih.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Ciklamen ::

Vreme je res noro v špilu. Ta puščavska mapa ko je zdaj v beti, ko pride megla ali nevihta ne vidiš 2 cm pred sebe :D
- End of the Post ->

Machete ::

Jup, ta peščen vihar je kar epic. Sam šprintaš na point hehe.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Linko ::

Kolega igrata istočasno.... en na levi, drug na desni. En ima vihar drugi ne..? bug?

http://gfycat.com/CooperativeWigglyAmer...

m0LN4r ::

En ma nvidijo, drugi pa AMD ?
Nastavitve mata enake?

Komot je lahko bug seveda.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

D3m ::

m0LN4r je izjavil:

En ma nvidijo, drugi pa AMD ?
Nastavitve mata enake?

Komot je lahko bug seveda.


Owwww c'mon ne nakladaj.
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0LN4r ::

Ce ne locis nakladanja od vprasanja, ni moj problem. Pejt na luft.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

D3m ::

Že luftam nakladač.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

Guzzy ::

Vreme je client side in ne serverside, tako da majo vsi igralci svoje vreme

M-XXXX ::

Guzzy je izjavil:

Vreme je client side in ne serverside, tako da majo vsi igralci svoje vreme

Seveda ni res. Kje bi bila tukaj logika, en sniper te vidi čez pol kilometra ti pa 10m v meglo ne vidiš?

m0LN4r ::

Guzzy je izjavil:

Vreme je client side in ne serverside, tako da majo vsi igralci svoje vreme

Ja to bi blo epic, random vreme za vsakega ;)
Sicer je malo cudno meni, zakaj bi sploh imel en igralec vihar drug pa ne. Kaj so imeli drugi?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Alien123 ::

m0LN4r je izjavil:

Guzzy je izjavil:

Vreme je client side in ne serverside, tako da majo vsi igralci svoje vreme

Ja to bi blo epic, random vreme za vsakega ;)
Sicer je malo cudno meni, zakaj bi sploh imel en igralec vihar drug pa ne. Kaj so imeli drugi?


se vidi da nimaš pojma o ničem..

m0LN4r ::

Ti ze ves :P
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

TOP ::

Alien123 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Guzzy je izjavil:

Vreme je client side in ne serverside, tako da majo vsi igralci svoje vreme

Ja to bi blo epic, random vreme za vsakega ;)
Sicer je malo cudno meni, zakaj bi sploh imel en igralec vihar drug pa ne. Kaj so imeli drugi?


se vidi da nimaš pojma o ničem..

Se strinjam stabo ,včasih bi bilo bolje prebrati kako knjigo o vojni,kaj se je vse dogajalo in kaj ne,prej ko se piše tukaj.

Machete ::

Haha individualno vreme. Skor tko k je blo zares. Zelo igralno bi to bilo :) Manjkajo stopinje v pesku, to je nedopustno, razen če jih v beti še ni. V sw bf so. Plus muziko morjo ločit za štimar glasnost. Ne maram ingame glasbe v streljačinah.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PredatorX ::

Guzzy je izjavil:

Vreme je client side in ne serverside, tako da majo vsi igralci svoje vreme


Ni res. Nonstop igramo v teamu in nikoli nimamo drugačnega vremena....

Alien123 ::

Machete je izjavil:

Haha individualno vreme. Skor tko k je blo zares. Zelo igralno bi to bilo :) Manjkajo stopinje v pesku, to je nedopustno, razen če jih v beti še ni. V sw bf so. Plus muziko morjo ločit za štimar glasnost. Ne maram ingame glasbe v streljačinah.


Trolaš? Kak bi bilo to k zares? Na istem serverju meni pešceni vihar nabija da ne vidim meter pred sebe, meter polek mene stoji nasprotnik ki ima vreme brez oblačka? Wat?

PredatorX ::

Alien123 je izjavil:

Machete je izjavil:

Haha individualno vreme. Skor tko k je blo zares. Zelo igralno bi to bilo :) Manjkajo stopinje v pesku, to je nedopustno, razen če jih v beti še ni. V sw bf so. Plus muziko morjo ločit za štimar glasnost. Ne maram ingame glasbe v streljačinah.


Trolaš? Kak bi bilo to k zares? Na istem serverju meni pešceni vihar nabija da ne vidim meter pred sebe, meter polek mene stoji nasprotnik ki ima vreme brez oblačka? Wat?



Ni res. Igrali smo 20 iger in nismo doživeli tega...

Alien123 ::

Ja nwm. Jaz sem napisal kak bi to zgledlo če bi blo..

hojnikb ::

serverji spet crknal ?
#brezpodpisa

Machete ::

Alien123 je izjavil:

..

Pravim, da tako ne more in ne sme bit, kaj se pa dogaja na serverjih pa ne vem. Vse je možno. Saj tudi zato je beta. Pa potem vseeno še 12 70gb patchov. Hehe.

Edino snoop dog je mislu da je skoz megla v vseh mapah ;D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Berserker ::

PredatorX je izjavil:

Alien123 je izjavil:

Machete je izjavil:

Haha individualno vreme. Skor tko k je blo zares. Zelo igralno bi to bilo :) Manjkajo stopinje v pesku, to je nedopustno, razen če jih v beti še ni. V sw bf so. Plus muziko morjo ločit za štimar glasnost. Ne maram ingame glasbe v streljačinah.


Trolaš? Kak bi bilo to k zares? Na istem serverju meni pešceni vihar nabija da ne vidim meter pred sebe, meter polek mene stoji nasprotnik ki ima vreme brez oblačka? Wat?



Ni res. Igrali smo 20 iger in nismo doživeli tega...


Gif zgoraj dokazuje da je to res. Vreme je client side za beto, kar je logično unbalanced, če imajo določeni igralci peščen vihar, ostali pa čisto vreme.

Machete ::

Jaz sem spraševal na serverju med viharjem, ni bilo nobenga, ki bi rekel da nima viharja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

fireX88 ::

mogoče odvisno tudi od grafičnih nastavitev? tisti, ki nima viharja se mi zdi, da ima občutno slabše grafične nastavitve..
se mogoče spomnite (ne vem če je to bila bf3 ali bf4), se je dalo vse te vizalne stvari odstranit (meglo,..) z brisanjem določenih stvari iz inštalacijskega folderja (ne sprašujete kaj, ker se ne spomnim, tudi ne vem če je to komu delovalo, videl sem samo slike, bilo pa je objavljeno v eni izmed tem o bf-ju). mogoče je to?

sicer pa sej je vseeno. nekak imam občutek, da bo šel bf1 v pozabo tako kot hardline, ali pač...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Machete ::

Kaj pa vem. Meni je kar 'keeper'. Se mi zdi dober približek BC2ju. Grafika je fenomenalna. Destrukcija obeta. Vreme je zakon. Tanki so dovolj okorni, da ni čisto izven ww1 občutka. Hitrost in kaos masakra na mapi je malce v previsoki prestavi (ampak itak mi niso nikoli dišali 64 serverji, raje 32 ali 24, da je malce bolj u izi masaker).. Konjenica je zabavna. Mogoče se bo pogrešalo gadgete ala motion senzor itd.. Mogoče manjka kak gametype ali nastavitve, da je respawn dooolg ali da imaš samo 1 življenje do konca runde, da bi se igralo malo bolj na trnih in taktično (ala S&D v codu)..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Guzzy ::

Ne smemo pozabit dejstva, da ko pride sandstorm, se premika čez mapo. To pomeni, da pride iz ene strani mape in se počasi pomika naprej.. torej je obenem tisti moment na eni strani mape sandstorm, na eni pa ne.

r3dkv1c4 ::

Mene niso prepričal.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Guzzy ::

jaz tudi nisem nekaj navdušen. BF3 beta mi je blo nekaj legendarnega, bf1 bi pa moral probat, ko odstranijo vse te tečne buge ki so trenutno(pač ker beta), ker zaradi njih trenutno ne morem uživat v igri

Kenpachi ::

Jah, lej, v poplavi modernih warfarov je prav lepa osvezitev se cepat z repetirkami in semi auto brez kakih night vision pizdarij.

Will probably buy.
Zaraki Kenpachi.

fireX88 ::

Kenpachi je izjavil:

Jah, lej, v poplavi modernih warfarov je prav lepa osvezitev se cepat z repetirkami in semi auto brez kakih night vision pizdarij.

Will probably buy.



se strinjam, vendar bi lahko določene stvari si drugače zamislili.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

cebelar123 ::

Meni je pa igra všeč. Če mi je tako bedna mapa vsaj malo všeč potem ni panike za druge mape. Vseeno moramo vzeti v zakup, da mapa katero so dali za testirat res ni posrečena. Jaz gledam bolj na določene točke na mapi katere so zelo zanimive. Kot celota pa mi take mape nasplošno niso všeč niti v BF3 jih nisem igral recimo "Bandar Desert".

Mislim, da imajo z DLCji ogromno odprtih možnosti za rove, gorske bitke in podobno, mogoče kake borbe v podzemnih rovih.
Bomo vidli kam bo vse skupaj šlo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mp5 ()

Machete ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Mene niso prepričal.


Kaj ti manjka? Pač sodobnih gadgetov ne bo, tu ni kaj. Kaj pa razen tega?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

r3dkv1c4 ::

Machete je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Mene niso prepričal.


Kaj ti manjka? Pač sodobnih gadgetov ne bo, tu ni kaj. Kaj pa razen tega?

Meni nič ne manjka.

Ni preskoka v igri, se pravi , da je vse enako, kot pri bf4......razen časd v katerem je zgodbda(igra).

Enako je bilo s Hardline......me ni prepričal....

Zdaj pa jaz tebe vprašam, kaj je tebe prepričalo?
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

m0LN4r ::

Meni je tudi vsec tematika in smer v katero gre igra, nekako sem pogresal starejso obliko vojskovanja v casu vseh teh modernih drkacin.
Zelo verjetno buy pri meni.

Sicer je problem danasnjo mladino prepricat :) Oni bi meli samo neke futuristicne vojne z high-tech sci-fi orozjem in supervojaki.

Samo tistega konja naj zrihtajo, da nebo tak superkonj pa so zmagal.
Me je zdle kr nostalgija dobila, da COD2 SP na hitr obrnem.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Machete ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Machete je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Mene niso prepričal.


Kaj ti manjka? Pač sodobnih gadgetov ne bo, tu ni kaj. Kaj pa razen tega?

Meni nič ne manjka.

Ni preskoka v igri, se pravi , da je vse enako, kot pri bf4......razen časd v katerem je zgodbda(igra).

Enako je bilo s Hardline......me ni prepričal....

Zdaj pa jaz tebe vprašam, kaj je tebe prepričalo?


Saj na splošno sem napisal. Všeč mi je tematika. Sede mi ww1, ww2.. že dolgo ni bilo spodobne (FPS) igre v tem času. Se strinjam, da ni preskoka. Ampak padca pa tudi ne. Kvečjemo so dodali malo na igralnosti, grafiki, vzdušju. bf3 in 4 je imel praktično nično destrukcijo. Manjkalo mi je sesuti hišo, pa niti ni beta mapa temu primerna. Upam, da se v bolj urbanih res da izkoristit rušitev pol mesta (bc2 --). Če odstranijo buge, je meni po parih urah, kar dobra zadeva. Zdaj tematika in s tem povezano orožje in možnosti, pa so pač osebna preferenca. Jaz senzorjev in uav in letal itd.. ne bom pogrešal, kvečjemu mi paše, malo več primarnosti bojevanja (shooter!!) Če ti zapaše pa imaš še vedno bf4, 3..
Skratka generalno je meni tole kar dobro izpalo, vsaj po videnem.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Guzzy ::

Upam, da bo na assaultu v celi igri možno izbrati običajno riflo? Meni to manjka. edino pri konjeniku jo lahko dobiš trenutno.

Kenpachi ::

fireX88 je izjavil:

Kenpachi je izjavil:

Jah, lej, v poplavi modernih warfarov je prav lepa osvezitev se cepat z repetirkami in semi auto brez kakih night vision pizdarij.

Will probably buy.



se strinjam, vendar bi lahko določene stvari si drugače zamislili.


Pri EA, da bi sli izven kalupa? Comedy gold :D
Zaraki Kenpachi.

zeks14 ::


Men osebno je Vreme NORO , glih sem igral z ta malim in sem posnel par različnih posnetkov upam da bom danes zmogel naredit video . Tukaj pa za enkrat :3 bf 1 is funny moments :D haha. Upajmo da bo igra podpirala Ansel da bomo lahko naredili kake epic slike :D

Berserker ::

Kenpachi je izjavil:

Jah, lej, v poplavi modernih warfarov je prav lepa osvezitev se cepat z repetirkami in semi auto brez kakih night vision pizdarij.

Will probably buy.


Problem je, da se prav opazi kako so se potrudili, da je čim več teh full auto in semi auto pušk, pač da se folk nebi ustrašil repetirk. Upam si celo trdit, da ima ta igra več jurišnih pušk kot katerakoli WW2 igra.

Sicer se repetirke da igrat, če izbereš scouta, pa imaš tam gewehr 98 brez optike, sam enostavno nimaš šans proti folku, če je špil fast paced, kjer te takoj pokosi folk z brzostrelkami.

Če bi bilo po mojem bi morali klasične vloge povsem prenovit, recimo odstranit vse optične naprave in poslat scoute z repetirkamo bolj v ospredje, namesto da bi kampirali, kot v vseh BF igrah do sedaj. Kar smo sedaj dobili je zgolj BF BC2 v ww1 preobleki.

Machete ::

Berserker je izjavil:

Kar smo sedaj dobili je zgolj BF BC2 v ww1 preobleki.


BC2 in ww1 v istem stavku. Prodano! 8-)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

sesobebo ::

Machete je izjavil:

Berserker je izjavil:

Kar smo sedaj dobili je zgolj BF BC2 v ww1 preobleki.
BC2 in ww1 v istem stavku. Prodano! 8-)


what he said.

sentiš ::

zakaj noben medic ne revivea?

cebelar123 ::

to mene tudi zanima :)

m0LN4r ::

Takrat se to mediki niso znali hopa cupa
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Machete ::

Pač odvisno od random public folka. Včeraj v enmu matchu je bil en medic čist na (legalnem) morfiju in heroinu in je stalno oživljal nas heroje.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

D3m ::

Ta pravi medic. A pain in the ass za nasprotnike.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Machete ::

Nujno morajo pa poštimat skakanje (plezanje) na dvignjee dele sipin/škal.. Ker je totalno idotsko, da skačeš kjer bi očitno moralo it in ne moreš gor, potem malo naprejm, kjer je npr. še višje, pa gre. Seveda ponavadi želiš zbežat, ko te en strela in skačeš ko en lolek ob škale :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

suhifallen ::

sentiš je izjavil:

zakaj noben medic ne revivea?


ker conquest ni več ticket based, pa noben ne rabi več
««
11 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 2042 [6] (2021) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26534384 (883) Skyman
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323765 (6079) oo7
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273588 (30187) oo7

CPU & Ram bottleneck v modernih igrah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19832667 (30204) bluefish
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334803 (23093) matija14

Več podobnih tem