» »

Posojanje starih iger (Steam/Origin/...)

Posojanje starih iger (Steam/Origin/...)

ABX ::

Ker imam par iger ki ne igram več mi je prišla ideja da bi lahko tukaj si izmenjevali steam accounte za igre ki nabirajo prah.
Osebno vedno odprem novi Steam account za vsako igro (skupaj z novim gmail mailom), tako da jih lahko posojam kolegom, vendar krog je majhen in jih je nekaj ki jih noben ne koristi.

Začnem da vidim če je kaj zanimanja.
Codemasters F1 2012.
Xcom Enemy unknown
Prvi PM dobi email in steam account.
Edino bi prosil da se ne menjuje gesel ali kaj drugega, tako da lahko spet dam igro naprej ko se naveličate.

P.S: Če bo še kdo posojal igre naj se zavede da lahko pride do zlorabe in oseba lahko zamenja vse potrebno za ukrast account.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

RejZoR ::

Dobrota je vedno sirota. Prej ali slej se bo našel nek bebec, ki bo zamenjal geslo in ti ukradel igro. Pa magari če samo eno. Zato raje ne počnite tega...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

dottor ::

Ena možnost je šeranje. Z teamviewerjem se da vse rešit. Tako smo jat, brat in kolega si šherali librarye.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

ABX ::

RejZoR je izjavil:

Dobrota je vedno sirota. Prej ali slej se bo našel nek bebec, ki bo zamenjal geslo in ti ukradel igro. Pa magari če samo eno. Zato raje ne počnite tega...


Da, možnost je realna, ampak te igre ne igram več in raje vidim da mi jo kdo ukrade kot da mi stoji tam.
Ampak v primeru zlorabe lahko damo to gor ime osebe.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

bajsibajsi ::

ABX je izjavil:

Osebno vedno odprem novi Steam account za vsako igro (skupaj z novim gmail mailom).


Jao...

ahac ::

Mislim, da s tem trejdanjem accountov kršiš pogoje uporabe Steama (in verjetno jih tudi že s tem, da imaš tolk accountov). Lahko fašeš ban.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

ABX ::

Mogoče, ampak me ne zanima. Čeprav tehnično gledano ni trejdanje, ampak brezplačno posojilo.

Če pa kršim slo-tech politiko, potem se opravičujem in lahko zbrišete topic.
Sicer če se zadeva ne prime jih bom kar šenkal, ni prvič in ne bo zadnjič.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

dottor ::

Če šenkaš rade volje uzamem F1 :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

ABX ::

Je šla.

P.S: Posojam za nedoločen čas. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Olórin ::

ABX je izjavil:


Osebno vedno odprem novi Steam account za vsako igro (skupaj z novim gmail mailom)


This is not how it works. This is not how any of this works.

ABX je izjavil:

Mogoče, ampak me ne zanima. Čeprav tehnično gledano ni trejdanje, ampak brezplačno posojilo.



Čakaj..brezplačno jih posojaš? :D Pravi robin hood.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

ABX ::

Da, če pa jih nisem taknil že več kot eno leto. Kaj bom z njimi? Tako mogoče bo še kdo užival.

Glede accountov. Imam ene 20 iger na isti način, do danes ni bilo enega problema. Sem old school, če kupim igro imam pravico jo posojat. Itak več kot eden istočasno ne more igrat.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Olórin ::

ne da ni problema. Samo zelo, izjemno neumno je.

no, pač kakor ti paše. Samo tako zelo neumno je, da nisem mogel mimo tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

radmannsdorf ::

ABX je izjavil:

Da, če pa jih nisem taknil že več kot eno leto. Kaj bom z njimi? Tako mogoče bo še kdo užival.

Glede accountov. Imam ene 20 iger na isti način, do danes ni bilo enega problema. Sem old school, če kupim igro imam pravico jo posojat. Itak več kot eden istočasno ne more igrat.


Zato pa obstaja Steam Family Sharing

Lahko "posodiš" samo eno igro, ali pa komplet zbirko. Matr si pa zakompliciral tole s tolk steam accounti haha, lih fora steam je da maš vse na ENEM kupu :)
svašta.

Zgodovina sprememb…

ABX ::

Zanimivo, prvič vidim.

Hvala za link.

Glede mnogih računov ni panike. Samo daš change user v steam in search v mailbox z %fiksnoime%.imeigre.

AMpak, ni to edini razlog da imam zadeve ločene, ne gre mi dol ideja da imajo vse moje igre na enem kill switch gumbom, večkrat jih hackam (za single player) in nikoli ne veš kaj ti zamerijo. Kakšen krat tudi koristim VPN ker se mi ne da čakat, kupujem ključe na 3rd party straneh, ...
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Tuna-Chila ::

Imaš kako starejšo formulo (2011,2010)?

ABX ::

Žal ne. :(

Ko bom videl da kako igro ne igram že dlje časa bom tukaj napisal.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Seljak ::

Jaz bi lahko šeral serijo Race07 z dodatki(GT Power,STCC,GTR Evolution,Race ON).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Valve bi znal v kratkem dovoliti posojanje iger

Oddelek: Novice / Igre
114257 (3207) Glugy
»

Oteženo izposojanje in preprodaja iger za Xbox One (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
7326925 (23781) Jerry000
»

Call of duty MW3 problem

Oddelek: Igre
251404 (1132) jozi12345
»

AMD-ju ušli ključi za DiRT 3

Oddelek: Novice / Varnost
407203 (4688) nekikr
»

Steam accound

Oddelek: Igre
10906 (767) Tilen

Več podobnih tem