» »

Nadležni internetni oglasi

Nadležni internetni oglasi

adrianono7 ::

Zdravo, že dalj časa se mi pojavljajo internetni oglasi. Odprem stran, in recimo na levi in desni se mi pojavijo razni oglasi, ki so zelo nadležni. Odpirajo se mi tudi nova okna in podobno. Ima kdo kakšen nasvet kaj naj naredim?

Lep pozdrav

bluefish ::

AdBlock.
Če pa stran ni ravno življenjsko pomembna, jo enostavno ignoriraš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

adrianono7 ::

kaj adblock naj instaliram? ker to sn mel pa je tut blo puno oglasov... ej ignoriram klko se da, ampak ko ti pol ekrana zasedejo neki oglasi pa strani sploh ne vidiš pa ni za vzdržat :/

hojnikb ::

tebe heca kak virus oz. škodljiv dodatek v brskalniku
#brezpodpisa

adrianono7 ::

čist možno, za virus nevem no, v brskalniku pa čist možno da kaj. kaj naj nardim?

BorutK-73 ::

adrianono7 ::

sem že vse zrihto. hvala vsem

windigo ::

Danes sem si inštaliral AdBlock v brskalnik, po dolgem času spet. Sem sicer mnenja, da morajo tudi razni tisti content providerji, ki jih gledam bolj občasno od nečesa živet, ampak danes nisem mogel prebrati niti enega članka na www.delo.si, ker so mi oglasi za NLB neprestano prekrivali stran in se jih nikakor ni dalo ustaviti, potrpljenja pa nimam, da par tednov počakam, da pridejo k pameti in porihtajo.

Gospodje sami ste si krivi. Zdaj bo verjetno spet preteklo precej časa, predem bom to izklopil.

nikjozo ::

Mene tekstovni oglasi ne motijo in tudi nikoli si ne bi namestil blokerjev, če ne bi nekatere strani bile čisto povampirjene od utripanja, bliskanja, skakanja videa v ospredje da še peno,epilepsijo in čudne breakdance gibe začneš izvajati.

Treba bo najti en kompromis.
Namesto na količini oglasov naj se dela več na tekstovnih, še bolj relevantnih in dejansko uporabnih. Saj vem da je efekt teh manjši od gverilskega napada iz ozadja enega videa s skritim X gumbom, ampak bolje malo zaslužka, kot nič.

Ker če bo šlo takole naprej, bo vedno več uporabnikov uporabljalo adblokerje, zaslužka bo vedno manj, za paywall pa ne vem če so vsi zainteresirani.

Če Lojze ne bo dobil dnevne doze bedarij na enem portalu zaradi paywalla, bo pa šel drugam, konkurence je več kot dovolj.

 adblock

adblock



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stack Overflow: Ni nam mar, kdo blokira oglase

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
4514452 (7197) jukoz
»

Čedalje več uporabnikov interneta blokira oglase (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13345138 (39324) thramos
»

Google Contributor za splet brez reklam

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
257909 (6152) McClane
»

Free po posredovanju ministrstva nehal blokirati reklame

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4411495 (9421) Gregor P
»

Zaščita pred sesuvanjem vtičnikov tudi v Firefoxu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5619544 (16558) kmetek

Več podobnih tem