» »

Nvidia GTX 900 series

Nvidia GTX 900 series

Temo vidijo: vsi
««
71 / 71
»
»»

hojnikb ::

PRI teh kitajcih nikol neveš kaj dobiš. Lahk da je kaka gt630 z drugim biosom :)
#brezpodpisa

scipascapa ::

čeprav customer reviews je ok....bom pa tole miško za 3€ za foro naročil...so kar poceni hudiča :P

hojnikb ::

Pros:
The Card I got today works with Windows 10 ! without a problem so far !!!!! with autoinstall original Nvidia Driver.
The Card is labled with GDDR 5 !
My testprogramms say GTX 960 GDDR 5 2MB Core Clock 810 Mhz Memory Clock 1002Mhz
The Card Supports DX 12 not only 11.
Cons:
Testprogramms and label say 256 bit Bus Width but the GTX 960 has only 128 bit, strange.
Band Width is 128 GB coresponding to clock and 128 bit.
The clockspeed is less than spec of GTX 960 usally.

All in all:
a good buy for the 90 euros I paid but I wouldnt pay more.


Če je tole 960ka, sn jst pecikl :)

tole bi kvečjemu znala bit kaka 560ka z 2GB rama.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

m0LN4r ::

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

scipascapa ::

ok, damo na ignore :P

54j0 ::

Tudi brez tega članka je malo sumljiv že VGA priklop na kartici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 54j0 ()

scipascapa ::

DA / NE?

http://www.mindfactory.de/product_info....

cena je prehuda....čakanje na RX 480 je mukotrpno, pa še cene so previsoke?

hojnikb ::

nope...

počakaj še kak teden za 480... Itk te nimajo na zalogi, tko da bi čakal isto dolg na njo
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Machete ::

Počaki raj na mojo Gigabyte 970. 1,5 leta nova, nikoli navita. Na zalogi verjetno že jutri.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

buttplugs ::

P/P razmerje je kar ugodno.
Machete, a bo za 170 EUR?

Machete ::

Zate 180, ker preveč preklinjaš.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

hojnikb ::

150e pa roka
#brezpodpisa

scipascapa ::

machete? oglasi?

hojnikb: ko se logiram v mindfactory.de mi vse kaže Nicht mehr lieferbar.

čemu?

hojnikb ::

verjetno ni več dobavljiva. Kar ni presenetljivo, glede na to da te grafe ne delajo več
#brezpodpisa

Machete ::

Razgrabljene, ko so leakali 480 speksi.. >:D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

scipascapa ::

ne čisto nič mi ne kaže na voljo, ko sem logiran na mindfactory.

hojnikb ::

si verjetno blacklistan >:D
#brezpodpisa

scipascapa ::

nemogoče, tebi dela ok?

pa res

Status: Gesperrt

kako rešimo?

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

nisi bil pridn :)

Zdej pa lepo piši, naj zrihtajo.
#brezpodpisa

scipascapa ::

sem ravno da....če nisem niti 1x naročil od njih hehe.

vozlov225 ::

Pozdravljeni, nisem točno vedel kam umestiti to vprašanje, a vendar... Imam 21:9 monitor, grafično 980ti in 16:9 TV ter W10. Ko hočem sliko iz računalnika spraviti le na TV, le tega W10 ne zazna in ostane resolucija ekrana, posledično vidim le del slike. Ima kdo kako idejo kako preprosto rešiti, da bo možna menjava preprosto z W+P kombinacijo?

Alien123 ::

slikaj da vidimo

klinker ::

Alien123 je izjavil:

slikaj da vidimo


Imas razumevalne motnje da ne stekas kaj ga muci? :D
A to imas oboje priklopljeno in kloniras namizje?

vozlov225 ::

Priklopljeno imam oboje, a ne kloniram zaradi razlicnih resolucij in razmerij stranic. Poskusam le na zunanji monitor (TV) dat, pa ne deluje. Ce kloniram, se mi ekran (pc) spremeni v 16/9.

klinker ::

Moras dat na extended. Tu ti bo za vsak zaslon nastavlo pravo resolucijo in tako kar hoces gledat na TVju "neses" na TV in obratno. Ce te drugi zaslon moti ga pac vgasnes. Seveda si nastavi shortcut za vklop in izklop extended mode.

vozlov225 ::

To je najbrz opcija ja. Ampak, imel sem prej paptopa na TV povezanega, pa je delalo samo TV ali samo laptop. Zakaj tukaj ne?

klinker ::

Hmm, jst sem lih prej z laptopom (Win10) poskusu pa ne dela niti meni tvoja opcija. Resolucija ostane od prvega zaslona in enako je pri clone mode. Ce imas sedaj 10ko, prej si pa imel kaj drugega je mozno da ga 10ka biksa. Itak so v 10ki kar ene par takih ekstra featurjev zafukali in ne delajo kot bi mogli. Zal sem primarno na OSXu in ne morem kaj vec poskusit na mojem HWju.

SuperVeloce ::

Nisem še naletel na to težavo (z Intel in AMD), tako da v osnovi zagotovo ta feature deluje
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

klinker ::

Jst imam v laptopu AMDja pa mi enako nardi kot njemu...ostane resolucija primarnega zaslona. Edino v extended furata vsak svojo resolucijo.

vozlov225 ::

Jaz pa imam to težavo in ne vem kako rešiti :D Nočem pa extended imet, hočem eno ali drugo in da samo določi resolucijo. Imam pa 6700k, kar najbrž ni relevanten podatek..

Napajalc ::

vozlov225 je izjavil:

Pozdravljeni, nisem točno vedel kam umestiti to vprašanje, a vendar... Imam 21:9 monitor, grafično 980ti in 16:9 TV ter W10. Ko hočem sliko iz računalnika spraviti le na TV, le tega W10 ne zazna in ostane resolucija ekrana, posledično vidim le del slike. Ima kdo kako idejo kako preprosto rešiti, da bo možna menjava preprosto z W+P kombinacijo?


Ugotovi zakaj ne zazna, drugače pa ročne nastavitve.
011011100111010101100010

BorutK-73 ::

vozlov225 je izjavil:

Jaz pa imam to težavo in ne vem kako rešiti :D Nočem pa extended imet, hočem eno ali drugo in da samo določi resolucijo. Imam pa 6700k, kar najbrž ni relevanten podatek..

Si probal spremenit na TV da je primary display?

vozlov225 ::

Napajalc, nekako zato sem sem prišel..
Borut, spremenim na HDMI1 (Input 1)?

klinker ::

vozlov225 je izjavil:


Borut, spremenim na HDMI1 (Input 1)?


V screen settings nastavis TV kot primarni zaslon, samo bos tako imel kontra problem.

BorutK-73 ::

vozlov225 je izjavil:

Napajalc, nekako zato sem sem prišel..
Borut, spremenim na HDMI1 (Input 1)?

To se nastavi v "Ločljivost zaslona" (vsaj v win7), desni klik na prazni del namizja.
Seveda na PC-ju.

Zgodovina sprememb…

Alien123 ::

klinker je izjavil:

Hmm, jst sem lih prej z laptopom (Win10) poskusu pa ne dela niti meni tvoja opcija. Resolucija ostane od prvega zaslona in enako je pri clone mode. Ce imas sedaj 10ko, prej si pa imel kaj drugega je mozno da ga 10ka biksa. Itak so v 10ki kar ene par takih ekstra featurjev zafukali in ne delajo kot bi mogli. Zal sem primarno na OSXu in ne morem kaj vec poskusit na mojem HWju.


mogoče ga v tvoji glavi biksa.. Imam win 10, dela brez problemov, tudi multi-screen. Res pa je najlažje rečt, če nečesa ne veš rešit, da je kriv windows.

klinker ::

Alien123 je izjavil:

klinker je izjavil:

Hmm, jst sem lih prej z laptopom (Win10) poskusu pa ne dela niti meni tvoja opcija. Resolucija ostane od prvega zaslona in enako je pri clone mode. Ce imas sedaj 10ko, prej si pa imel kaj drugega je mozno da ga 10ka biksa. Itak so v 10ki kar ene par takih ekstra featurjev zafukali in ne delajo kot bi mogli. Zal sem primarno na OSXu in ne morem kaj vec poskusit na mojem HWju.


mogoče ga v tvoji glavi biksa.. Imam win 10, dela brez problemov, tudi multi-screen. Res pa je najlažje rečt, če nečesa ne veš rešit, da je kriv windows.


Sploh ves o cem tece debata?

vozlov225 ::

Težave še nisem rešil...sploh mi ne pusti resolucije spreminjat, samo velikost ikon... Je kdo iz okolice Kranja in je žejen? :D

PredatorX ::

vozlov225 je izjavil:

Težave še nisem rešil...sploh mi ne pusti resolucije spreminjat, samo velikost ikon... Je kdo iz okolice Kranja in je žejen? :D


Dej še enkrat razloži problemčke pa specse (celoten sistem).

klinker ::

Ti priklopi oba zaslona in daj na extended...ce ti ze samo ne bo prilagodilo resolucij za vsak zaslon, gres v screen settings, oznacis v okencu zeljen zaslon in rocno nastavis resolucije za vsak zaslon.
Za druge nacine ti zal ne znam pomagat, ker tudi meni na laptopu dela enako kot tebi z AMD grafo in Win10, workstation pa je na OSXu.

yxiz ::

imam gtx 980 ti z referenčnim hladilnikom (asusov model). katerga bi priporočal, da kupim naknadno, v kolikor bi hotel kartico še overclockat? s tem zdej neki preveč verjetno ne bo šlo, pa tut tih ni najbolj.

hojnikb ::

vodo gor zmontiraj.
#brezpodpisa

gddr85 ::

voda te sicer zna več stat skupaj s ploščico za montirat, magar vzameš nekej od ac accelero
««
71 / 71
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD pokazal svojo najhitrejšo grafično kartico Radeon R9 Fury X2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
24052231 (45410) Napajalc
»

grafična kartica?katero kupiti (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Kaj kupiti
50777484 (7160) PredatorX

R9 380 prenizka frekvenca... (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
9010346 (8669) D3m

Več podobnih tem