» »

Najcenejša vezava diplom v Ljubljani in okolici

Najcenejša vezava diplom v Ljubljani in okolici

hmm23 ::

Za 2 izvoda, ki morata biti vezana v črno platno (a to že avtomatsko pomeni trdo vezavo?) kje priporočate?

skyline ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyline ()

[D]emon ::

hmm23 je izjavil:

a to že avtomatsko pomeni trdo vezavo?


Diplomske naloge so vedno vezane v trdo vezavo. Drugace pa ti to uredijo v vsaki malo bolj spodobni fotokopirnici. Cene so vec ali manj povsod enake.

Osebno hodim za razne vezave in podobno v Pancopy.

http://pancopy.si/storitve/vezava-diplo...
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

The Player ::

NLB tiskarna pod maxi-jem v LJ

Če naročiš 3 izvode ali več je cena posameznega 8€ (ca. +/- 2€ se ne spomnim točno cene), majo dost ugodno in kvalitetno nardijo, edin mal dlje čakaš, ker vežejo nekje izven LJ (mislm da logatec), kar pomen, da dobiš diplome nazaj v ca. 5 dneh, odvisno kok majo gneče, tko, da če se ti mudi, ni ravno najboljša varjanta je pa pocen.

hmm23 ::

The Player je izjavil:

NLB tiskarna pod maxi-jem v LJ

Če naročiš 3 izvode ali več je cena posameznega 8€ (ca. +/- 2€ se ne spomnim točno cene), majo dost ugodno in kvalitetno nardijo, edin mal dlje čakaš, ker vežejo nekje izven LJ (mislm da logatec), kar pomen, da dobiš diplome nazaj v ca. 5 dneh, odvisno kok majo gneče, tko, da če se ti mudi, ni ravno najboljša varjanta je pa pocen.


Veš mogoče telefonsko ali ime tiskarne ker nič konkretnega, da bi vprašal za ceno in del. čas ne najde na netu pod: NLB tiskarna pod maxi-jem v LJ?

The Player ::

nisem nikoli iskal njihove spletne strani, tko, da žal nebi vedel. Vedno sem do njih prišel osebno.

hmm23 ::

The Player je izjavil:

nisem nikoli iskal njihove spletne strani, tko, da žal nebi vedel. Vedno sem do njih prišel osebno.


To je tam pri trgu republike?

The Player ::

ja tako je.

Če greš v podhod Maxi marketa, boš našel vhod v NLB in tam rečeš, da bi šel v tiskarno.

lebdim ::

kaj pa, koliko približno stane:
- 2 trdi vezavi in 3 mehke vezave

sicer je odvisno od števila strani, ampak vseeno; vsaj približno koliko € je treba odšteti za to?
kmalu se bom ukvarjal s tem ...

[D]emon ::

Gres tja/poklices tja in vprasas ? :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

lebdim ::

nisem vprašal za zgoraj omenjeno fotokopirnico. vprašal sem splošno. koliko približno stanejo 2 trdi vezavi in 3 mehke vezave diplomske naloge v povprečju? (predvidevam, da imajo fotokopirnice približno podobne cene ...)

[D]emon ::

Nimajo. Zato si eno izberes, poklices, vprasas. Ce ti cena ne ustreza poklices naslednjo.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

FTad ::

Jaz sem dal printati (trda vezava) v Diplomska.si. 3 izvodi s cca 80 stranmi so me stali 60€. Če všečkaš njihovo fb stran dobiš še 5% popusta. Jaz sem bil zadovoljen, lepo je bilo vezano in tiskano. Izvode sem imel narejene v 2-3h urah

Blum ::

Če želiš resnično kvalitetno trdo vezavo (klasičen star način: šivano, lepljeno, ročno napenjano platno) se oglasi v fotokopirnici Pravni na pravni fakulteti (pri Zmajskem mostu), kjer boš lahko izbiral med veliko izbiro barv platnic.

Večina tako imenovanih "knjigovezov" oz. izdelovalcev diplomskih nalog samo vstavijo natisnjene liste v že pripravljene šablone oz. modelčke diplom, kjer jih samo stisnejo in to računajo.

V omenjeni fotokopirnici boš pa dobil (kakor sem že omenil) kvalitetno in ročno izdelano diplomo s strani mojstra z več deset letnimi izkušnjami - po nizki ceni (konkurenčnimi tistim, ki samo vstavijo liste v modelček) ter relativno hitrem času.

En izvod stane 13 eur, mehka vezava pa 10 eur, naredi se pa v enem dnevu (zaradi sušenja lepila) oz. če je nuja tudi prej (min. 3h) - vendar ni garancije na kvaliteto, saj se lepilo ni dovolj časa sušilo v stiskalnici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blum ()

lebdim ::

nimam FB-ja, zgolj G+ od teh "sodobnih omrežij". bom verjeten tud jaz v diplomska.si...

Blum ::

Sprehodi se do Pravne fakultete pri Zmajskem mostu, pa povprašaj, zagotavljam ti, da ne boš razočaran.

finpol1 ::

So zdaj kaj padle cene vezav v LJ, glede na to, da ni več september?

lebdim ::

aja, a to cene niso stalne?

finpol1 ::

ne vem, sem samo mislil, da je septembra največ gužve in so zato cene višje?

St235 ::

Cene so bolj kot ne enake ne glede na mesec. Mogoče kak % popusta ampak bistvene razlike ni.

Jaz sem dal par tednov nazaj vezat v diplomska.si . Za 5 vezav (trde platnice, 80 listov) in srebrn tisk na platnice sem dal okol 50€, narejeno naslednji dan.

Blum ::

Lakotnik, kakšna pa je vezava? Oz. so platnice iz platna, papirja, umetnega usnja,...? Je papir zlepljen, sešit, pravilno knjigoveško obdelan ali je samo vstavljen v kalup ter stisnjen/zlepljen skupaj? Je print barven ali popolnoma črnobel... ?

Edit: glede na njihov cenik, bi ti moral plačati okoli 65 eur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blum ()

St235 ::

Platnice so trde, predvidevam da neka oblika umetnega usnja. Pač trde podložene, kot 95% diplom/magisterijev, ki sem jih v življenju videl. Kaj bolj konkretno se pa nisem obremenjeval s tem in sem jih dal takoj naprej. Vse kar lahko rečem je da ustrezajo standardom univerze.

Bom našel račun, da vidim kolk je bilo točno. Po ceniku mislim, da je vezava 9€ pol pa 1€ in nekaj malega za potisk platnice. In potem nekaj popusta (mislim da 5%). Skupaj nekje okol 50€.

Tiskali niso oni.

lebdim ::

tudi jaz se nagibam k temu, da bom dal vezat na diplomska.si. kje pa oni so? kje imajo lokacijo?

St235 ::

Zraven diskača Cvetličarne za bežigradom, blizu MORS, POP TV...

Edino delavnik je samo do petih.

Blum ::

Poglej ob strani, če so šivane oz. narejene tako, kot je narejena prava knjiga. Za tak denar vezave, bi morali šivati.

Mavrik ::

Se ti res splača toliko komplicirati za stvar ko jo stran vržeš po enem dnevu? (Pa kateri faks hoče meti 5 kopij? O.o )
The truth is rarely pure and never simple.

Blum ::

Ne vem, sem vezal že tudi po 10-13 izvodov za eno stvar. Gre se za to, ker je to nek korak v tvojem življenju, in če napišeš neko delo, ki je tvoje, in ga boš mogoče pokazal svojim otrokom ali pa vnukom, bi bilo dobro, da do takrat zdrži in da je narejena kvalitetno, ne pa da po nekaj listanjih začnejo listi ven padat, potem pa meni nosijo popravljat. :)

St235 ::

Mavrik je izjavil:

Se ti res splača toliko komplicirati za stvar ko jo stran vržeš po enem dnevu? (Pa kateri faks hoče meti 5 kopij? O.o )


načeloma rabiš tri, v konkretnem primeru pa pet zato, ker sta bile dve ekstra kopiji za darilo/zahvalo.

Blum je izjavil:

Ne vem, sem vezal že tudi po 10-13 izvodov za eno stvar. Gre se za to, ker je to nek korak v tvojem življenju, in če napišeš neko delo, ki je tvoje, in ga boš mogoče pokazal svojim otrokom ali pa vnukom, bi bilo dobro, da do takrat zdrži in da je narejena kvalitetno, ne pa da po nekaj listanjih začnejo listi ven padat, potem pa meni nosijo popravljat. :)


Šivanje pride 9€ po kosu?
Bom pogledal če bom imel priliko ali je bilo lepljeno ali šivano, pojma nimam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

lebdim ::

zakaj bi pa kazal svoje delo otrokom? če imate na faksu verzije v pdf-ju, si ga bodo lahko tudi tam ogledali ...

mirko_77 ::

Pozdravljeni,
zanima me, če je kdo že dal vezat diplomsko nalogo sem http://www.sekom-grafika.si/vezava-dipl...
Na strani jim piše, da zvežejo hitro (do 2uri). Je možno, da sploh tako hitro to opravijo in če je sploh možno, da je to narejeno kvalitetno.

fosil ::

Vezava diplomske ni neka strašna znanost, ki bi zahtevala dolgotrajne postopke.
Jaz sem dal tam vezat in je bilo če se ne motim isti dan.
Tako je!

Blum ::

Sem delal v teh vodah in ti lahko iz lastnih izkušenj povem, da v tem času ni možno narediti kvalitetno zvezane, oblečene in zlepljene naloge. V tem času se lahko le poreže papir na format in se ga vstavi v že naprej pripravljene kalupe in stisne. Za to stvar pa enako računajo kot pravo knjigoveško vezavo. Daj nekam kvalitetno zvezati, počakaj en dan, da naredijo, plačaj enako kot drugod in imej zvezano gradivo, na katero si lahko ponosen. Pri takem gradivu ne bodo izpadali listi ven.

lebdim ::

V 2 urah pa res ne morejo narediti kvalitetne vezave, če se zavedaš, da moraš ob diplomi oddati najmanj 3 trde vezave in 2 mehki, oz. odvisno od posamezne fakultete....

šernk ::

a res vsi nesete diplomo zadnji dan vezat, da vas sekira ali se veže 2 uri ali 1 dan?

kvalitetno lepilo v 2 urah se ne more strdit. vsako rabi vsaj ene 6 ur da postane trdno. 5 dni časa sem imel osebno za popravit diplomo in jo dat vezat s tem da je bil vikend umes. pa je bila diploma še vedno pripravljena 24ur pred zagovorom. Mi je pa rekel, če rabiš nujno jo lahko do večera naredim in jo še danes prevzameš priporočam pa da jo vsaj čez noč pustimo da lepilo dobro prime.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mirko_77 ::

Če se diploma piše do zadnjega dneva, pa naj se pol še z vezavo čaka do zadnjega dneva :)

Šala, sej ni potrebno tako, hitro itak nimam diplome še končane, vendar bo še ta mesec, potem pa zagovor v oktobru.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vlada predlaga nižjo stopnjo DDV tudi za e-knjige in e-časopise

Oddelek: Novice / Ostalo
418562 (6456) MrStein
»

Vezava zaključnega dela, FE, Ljubljana

Oddelek: Šola
51468 (1366) Dejan_007
»

Diplomska naloga

Oddelek: Šola
336600 (5181) technolog
»

FERI absolventi

Oddelek: Šola
112032 (1700) Jerry000
»

Lektoriranje / tisk diplomske

Oddelek: Šola
378079 (1655) thramos

Več podobnih tem