» »

ARNES bo dobil linijo 0889 xxxxxxx

ARNES bo dobil linijo 0889 xxxxxxx

Dalmatinc ::

Za tiste, ki nimate denarja za ADSL, ali pa za tiste ki ga nikoli neboste imeli zaradi tehničnih razlogov je to VERY HAPPY news.

Dobu sem mail id ARNESA, kjer so mi to sporočil.


Namig zakaj: zamenjana je bila uprava>:D

Satanized ::

Nice ... Samo preden bo to v praksi, bom jaz ze imel ADSL. Suck my fucking dick ARNES :)

Dalmatinc ::

ok>:D

PaJo ::

Kaj naj recem...
Koncno:D

Po mojem jim je ta stevilak pripadala ze vsaj eno leto, ker 0880 ni primerana za ARNES;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

miha ::

kdaj pa jo bo dobil? Če bo še dolgo imel staro številko me dobo stari iz bajte vrgli.

Dalmatinc ::

Miha ........ kmalu>:D

bond007 ::

A to pomen da bo telefonski račun za približn pol majnši?
Kdaj??????????????????8-O

zetko ::

Jst mam siol :'(

Drago ::

kaj te je kdo slučajno vprašal če imaš siol
Raje pobrskaj po arnesu in kaj pametnega napiši
JOJ kako sovražim nabiralce zvezdic:\

zetko ::

Heeh Dragoče misliš da na tem forumu samo nabiram zvezdice se pač motiš. Tuki sm zarad tega da kej povem ne pa da gledam tiste zvezdice. Zarad mene tut če jih ukinejo takoj, sicer pa ta debata spada drugam.

Elemen_T ::

takole je:
Ravnokar sem klical na Arnes in povprasal kaj se dogaja okoli 0889.
Odgovor je bil naslednji:
Vsi ki so pac na arnesu bodo v kratkem (1-2 tedna) prejeli email z obvetilom o novi cifri 0889. Narocnine kajpak ne bo.tarifa 0889 pa je itak 1x manjsa od lokalne, tako da - obetajo se malo bolsi casi :-)

Tomi ::

Moje oči se že pripravljajo na dvojno dozo Slo-techa.. Kul..
Pa dovolj šale.. Naša država je končno naredila nekaj za svojo bodočo in skoraj sedanjo intelektualno plast.. Če pomislim, da je bila Slovenija ena od držav, ki je imela cenejši komercialni dostop od "neprofitnega", me kar zmrazi..
Sicer pa, tudi "osemenjevalcu" Marjanu grozi let iz Telekoma.. Boga Cigaletova, ki bo ublažila padec >:D
metrodusa.blogspot.com

wind ::

Končno jim je uspelo to z 0889.

Elemen_T ::

Veš wind...Arnes bi lahko dobil cifro 0889 že zdavnaj...ampak je bivši predsednik vse zajebal. Zdajšni se mi zdi precej bolj pameten. Sicer pa...vsa vlada govori kaj moramo še podražit da bo v skladu z EU. Telefonske cene v sloveniji tudi slučajno niso v skladu z EU. "bolj" razvite države že podpirajo flat rate.....za študente nekje celo zastonj.

eiht ::

hehe....glih prow ker sem narocil isdn

Tr0n ::

dalmatinec: nea si neke zmisljuj.. isto si bil glasen za flat paket ..

Elemen_T ::

Ne tron...to je pa res...valda mi niso lagali na arnesu...kar pokliči.

DoBri ::

hm..kako nej rečem...kokr sm jest pošteku vsostvar, je vlada 22.2.2001 sprejela sklepe o arnesu in določila,da se mora v enem mescu (prehodno) kao ugotovit če je 0889 uredu. ker se to čist dokončno zihr ne bo, bodo spet razprave in novo orehodno obdobje bo po 22.3.2001 sledilo prvemu...itd itd itd

jebitesevsigremjestnakablpeezdajimmaterina
Več nas je, manj nas ni.

Dzos2 ::

Itak pa se bo podrazil telefon, tko da bomo skor na istem...

Paramedic ::

A bo za KISS tut to veljalo? PS.: sej vem, da lahko prideš na kiss tut prek arnesa.
End transmission.

Dalmatinc ::

DOST VAS MAM !!!!!

POKLIČTE NA ARNES !!!!!

V 3 tednih......

Pa ne rečte da si zmišljujem, ker bo SiOL tud neki tazga dal vn....... bomo vidl>:D

Elemen_T ::

dalmatinka glede siola pa bluziš. Siol ima fiksno 0880 in nobene 0889, prav tako siol ne bo nikoli zastonj saj je le-ta ponudnik komercialen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem z telekomom!!Pomagajte

Oddelek: Omrežja in internet
382409 (1548) zile
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12411875 (7907) swalow
»

je telefoniranje v Sloveniji najdrazje na svetu???

Oddelek: Loža
271458 (1138) ahac
»

Kaj bo z Arnesovo konkurenco?? (AMIS, etc... )

Oddelek: Omrežja in internet
171777 (1509) Matty
»

Arnes z novim vodstvom!!!

Oddelek: Omrežja in internet
121339 (1147) Satanized

Več podobnih tem