» »

Kotni stenski nosilec za LCD TV

Kotni stenski nosilec za LCD TV

PrihajaNodi ::

Kje bi lahko našel kotni nosilec za LCD TV? Da se zadeva privijači v oba kota? Gre pa za težo cca 30kg


L.p.
Nodi

DarwiN ::

Kotni nosilec je dejansko vsak nosilec z dolgo roko.. Namestiš ga na steno ob kotu, potem pa roka naredi svoje...

Ali pa dejansko potrebuješ točno takšno specifično zadevo? Ne vidim namreč, pod kakšnimi pogoji bi to potreboval... ???

Torej tole, za kar boš plačal 150€ + poštnina po dogovoru s prodajalcem...

Medtem pa dobiš navaden nosilec z roko vsaj 4x ceneje... In bo enako dobro opravil svojo nalogo..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Yacked2 ::

Naredi leseno dilco, robove požagaj tako da bo sedlo v kot, dilco fiksiraš, nato pa nanjo fixiraj nosilec za TV
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

PrihajaNodi ::

DarwiN je izjavil:

Kotni nosilec je dejansko vsak nosilec z dolgo roko.. Namestiš ga na steno ob kotu, potem pa roka naredi svoje...

Ali pa dejansko potrebuješ točno takšno specifično zadevo? Ne vidim namreč, pod kakšnimi pogoji bi to potreboval... ???

Torej tole, za kar boš plačal 150EUR + poštnina po dogovoru s prodajalcem...

Medtem pa dobiš navaden nosilec z roko vsaj 4x ceneje... In bo enako dobro opravil svojo nalogo..


O hvala za tole. Bojim se seicer da bi mi pri roki ekran zadel ob steno, če ne bi bila roka dovolj dolga. Imam pa sledeč model:
http://www.engadget.com/products/samsun...

Ima pa sigurno več kot 13 kg vsaj 20.


V poštev bi potem prišla torej tudi tale zadeva:

https://www.mimovrste.com/nosilci-stoja...
Se mi pa zdi kar nizka cena. Če ima kdo boljšo idejo na dan s predlogom.

L.p.
Nodi

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Vedi, da večja kot je diagonala, težje boš pritrdil zadevo oz te bo prišlo dražje.

Najceneje je če kovinsko konstrukcijo enostavno vpneš v kot med obe steni, tolk da TV zakriva ta nosilni del, torej da so robovi TV-ja čist do stene. Če pa hočeš lepšo verzijo pa te bo z nosilno roko takoj prišlo čez 100 EUR. Samo spet vedi, da moraš upoštevat diagonalo, da se ti bo izšlo za pritrditev...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PrihajaNodi ::

Katero kovinsko konstrukcijo? Potem bi potreboval res tako ki se pritrdi na oba dela.
Ti moraš vzeti v račun da je screen 80 + plastika 105 cm.

Pro tem nsoilcu se roka maksimalno stegne 20 cm. Vendar pa bi morala biti tu distanca med steno in tv jem vsaj 46 cm.
http://www.btechavmounts.com/product-ra...

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Tako kovinsko konstrukcijo, ki ti jo naredi en kovinar al pa sam če si kej mojstra.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

DarwiN ::

Čakaj malo... Ti imaš nek 50EUR vreden HDReady 32" TV in iščeš tak specifičen nosilec zakaj točno že?

Imam občutek, da ne razumeš najbolje...

Ti potrebuješ to zadevo.. Poglej si spodnji gif video pri oglasu..

Tole namestiš na steno tik ob kotu in potem roka naredi svoje, tako da bo TV dejansko v kotu...

edit: roka se stegne 47cm, kar je več kot dovolj... Imam 47" TV tako nameščen na steno..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

PrihajaNodi ::

Točno tole potrebujem. Sem mislil da se tista roka stegne samo naprej, ne pa da ima tudi možnost rotacije levo desno. Potem lahko dobim zadevo tudi na mimovrste. Ker imajo itak enake izdelke. In da imam nek 50 EUR vreden tv.

Sem mislil da zadeve ne obstajajo.

Sicer pa hvala. Super support. Tale video mi je sedaj prikazal kako zadeva deluje.

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

No, saj nič zato, če imaš 50€ vreden TV.;) Star je in težak, ampak tak nosilec bo zdržal brez problema...

Boš ga našel tudi pri nas, ampak te bo verjetno prišlo 2x dražje...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

PrihajaNodi ::

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Dober bo.... Oziorma ne bo!

Kolk vidim je tvoj TV vesa kompatibilen, ampak vesa 200x200, torej 20cm med luknjami.... Ta nosilec je pa vesa 400x400 (kar je danes nek standard), in očitno je fiksnih 400x400, torej se ne da približati ali razmakniti tistih dveh vertikalnih palic, na katere se pritrdi TV...

Medtem pa zgornji nosilec iz ebaya ni fiksen vesa, ampak lahko palice premikaš, vse med vesa 50x50 in vesa 600x600...

A res ne poznaš nikogar, ki kupuje preko interneta? Zadeva stane 37-40EUR (skupaj s poštnino) in boš dobil v roku ~3 dni iz Nemčije..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

DarwiN ::

Opa!

V Sloveniji za 27€.. Problem rešen.. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

MadMax ::

Saj tist na mimovrste je do 400.
Po širini se itak drsno nastavlja, po višini pa je kup lukenj. Kot pri skoraj vseh. Tudi na zadnjem.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

DarwiN ::

Nič ne piše, da se drsno nastavlja.. Čeprav po sliki sodeč bi se moralo dati... No, kakorkoli... Zgornji za 27€ je cenejši in boljši..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

PrihajaNodi ::

DarwiN je izjavil:

Opa!

V Sloveniji za 27€.. Problem rešen.. :D



Svak čast. Niti pomislil nisme da se ne bi moglo regulirati zadeve notri. Hvala

PrihajaNodi ::

DarwiN je izjavil:

Opa!

V Sloveniji za 27EUR.. Problem rešen.. :D



Samo še neka, ali na tole zadevo lahko pride tudi 55 cm ekran?

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Seveda... Saj ti piše "za televizorje od 32'-55'"

Pa še to piše samo okvirno... dejansko lahko še večjega gor namestiš... Itak so vsako leto lažji, tko da teža ni problem.. Dokler je vesa 400x400, kar jih je pa velika večina..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

PrihajaNodi ::

Tole so inchi. Če je od 32 potem 55 cm ne pride tja, ker je to 21 inchov.

Aja kaj je to vesa 50x50 do 600 x 400

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Aja, centimetre si napisal..;((

Vesa je standard za razporeditev lukenj na TVju... Večina TVjev podpira vesa 400x400, torej 40cm med luknjami... Ta nosilec pa vse med 5cm in 60/40cm... Torej v kolikor je ta tvoj 55cm TV kompatibilen z vesa, potem bo zagotovo izvedljivo... Če pa ni kompatibilen, potem pa verjetno sploh nima lukenj, ali pa jih ima na "čudnih mestih"..

Preveri na TVju, oziroma poglej model TVja in preveri na internetu..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

PrihajaNodi ::

Hvala.


L.p.
Nodi

PrihajaNodi ::

Sem ga nabavil fantastična zadeva. Pokriva skoraj vse televizorje od 5 x 5 cm do 60 x 60 cm (Vesa).

Sem pa zadevo lahko osebno pregledal in lahko rečem da kvaliteta na nivoju.

Priporočam.

Za 30EUR:)

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

Jap, tole je nakup leta... Razmišljam da bi še sam enega naročil, čeprav ga trenutno ne potrebujem. :) V kotu ali ne, TV je vedno bolje imet na steni..:P

Ker pri nas skoraj nikoli ne najdeš stvari po nižji ceni kot v tujini... Sploh ko gre za tako "nekomercialno" zadevo.. Običajno je cena 2x ali 3x višja..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

PrihajaNodi ::

Zadeva paše na vsak teve, majhen ali velik. Teža je odlična, zdrži do 50kg. Res pa je da sem malo namazal vijake, ker je bilo vse skupaj preveč robustno.

Dobro si tole našel, svaka čast. Pa še možnost pogleda sem imel, ne pa tako kot na enaA ali pa mimovrste kjer predhodni ogled izdelka ni možen.

V merkurju je 3x slabši nosilec 5x dražji.

ibro46 ::

Imam eni vprašanje. A je možno da sem naročil nosilec in mi ga pošta lepo pripelje odprem paket potem pa mi noben vijak ne ustreza v tv ???
Gre za PHilips 40PFH5500/88, nosilec sem pa naročil tale: http://www.ipo-tools.com/tv-stenski-nos...
Ali sem sam kaj pomešal ?

Scorpia ::

Dobil boš več različne velikosti vijakov. Zadaj na tv-ju piše, kateri M(št) vijak gre in pol pogledaš med vijaki, katere boš dobil.
////

ibro46 ::

problem je da sem nosilec in vijake že dobil pa noben vijak ne paše !!!

Scorpia ::

Oglasi se v kakšen bauhaus, pa kupi primerene vijake in podložke.
////

ibro46 ::

a mi lahko kdo prosim najde ven kakšne vijake potrebujem za tv Philips 40PFH5500/88 ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stensko stojalo za TV

Oddelek: Loža
222735 (1144) T_F_7
»

Nosilec za TV

Oddelek: Kaj kupiti
224047 (1777) keba
»

TV nosilec na knaufu

Oddelek: Zvok in slika
187556 (6727) JanezH
»

kateri TV nosilec za kot v dnevni sobi

Oddelek: Pomoč in nasveti
153298 (2444) toplakd
»

Montaža Lcd tv na steno

Oddelek: Loža
122808 (2516) Pezdicek

Več podobnih tem