» »

amazon.co.uk dostava

amazon.co.uk dostava

medus ::

Zdravo,

mene zanima, če slučajno kdo ve, kdo dostavlja pošiljke za amazon.co.uk? Kdo standard delivery in kdo expedited delivery? Prvega pošta drugega pa kaka kurirska služba? Zanima me zato ker bi si naročil na poštno ležeče, ampak ob dostavi s kurirsko slućbo bo to težko.

lp

CrustyDOD ::

Po mojih izkušnjah, če je pošiljatelj amazon.co.uk sam potem DPD, DHL ali pa Royal Mail.

Katerega dobiš je pa loterija. Vrjetno odvisno od velikosti in teže in potem izberejo najcenejšega.

Majhne kuverte in podobno sem ponavadi dobil preko Royal Mail, večje pakete pa DHL ali večinoma DPD.

Zgodovina sprememb…

medus ::

a to s tahitro al počasno varianto? ker s tahitro tud jst ponavadi od dhla dobim

zanima me počasna poslana s strani amazona

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medus ()

Robert ::

Včeraj sem dobil dostavljen paket (kartuše za tiskalnik), ki sem ga naročil pri amazon.de. Paket sem dobil dostavljen na kljuki vhodnih vrat v hišo, ker me ni bilo doma. Še dobro, da ga ni kdo odtujil. Zanima me kdo dostavlja pošto do vrat (paket amazon), ko gre za normalno dostavo (ne ta hitro).

erkgheoruugh ::

Pošta Slovenije

AndrejO ::

Robert je izjavil:

Včeraj sem dobil dostavljen paket (kartuše za tiskalnik), ki sem ga naročil pri amazon.de. Paket sem dobil dostavljen na kljuki vhodnih vrat v hišo, ker me ni bilo doma. Še dobro, da ga ni kdo odtujil. Zanima me kdo dostavlja pošto do vrat (paket amazon), ko gre za normalno dostavo (ne ta hitro).

Poglej si nalepko poštnega podjetja, ki je na paketu. Tam piše kdo je to bil.

medus ::

erkgheoruugh je izjavil:

Pošta Slovenije

jap, ta počasnejša dostava je pošta slovenije... ravno kupil par stvari ta mesec in vse je bila pošta slo.. najhitrejša dostava je pa dhl


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DHL sledenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710177 (615) kixs
»

Komu POST AG (AT) posreduje pošto v SLO?

Oddelek: Loža
376706 (3067) starfotr
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545874 (16715) uporabnik50
»

Izgubljena pošiljka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5718396 (11026) Šimpanz

Več podobnih tem