» »

Montaža Lcd tv na steno

Montaža Lcd tv na steno

Pezdicek ::

Pri montaži nosilca na steno, se mi je pripetila manjša težava. En od treh "vložkov" za vijake se mi je zlomil. Ali še ga je varno uporabiti, ali je bolje da grem po nekega drugega v trgovino? Bodo ostali vložki ok?
 1

1


Ne bi rad imel vse skupaj na tleh :D

lesi ::

probaj bos ze vidu ce bo drzalo :)
Ce ne pa novega, sej to ni neki drago

fosil ::

Za en evro dobiš celo vrečo takih vložkov.
Televizor stane pa koliko?
Se res splača tvegat?
Tako je!

Pezdicek ::

tudi res :D

Pezdicek ::

Ok to sem uredil. Imam drugo težavo. Jezn ko pes. Vijaki ki bi naj pasali v tv so prekratki. So M8 dolžine 2cm. Ko jih vstavim v tv, gledajo ven le kakih 5mm. Brez zategovanja. Ko pa dodam X nosilc, ki je okrivljen v U obliki, pa seveda nanese 1 cm, in vijak je prekratek in ne zagrabi vijaka.

Tv je samsung 50 h5000 in ima vesa 400x400. Kar ta univerzalni nosilec podpira do 55 col.

Nosilec pa je. Barkan 32. Je možno da so napačni vijaki dodani po pomoti? V navodilih sicer piše da so za vesa 400x400 ti vijaki. Torej M8 x 20. Je možna napaka na tv?

Kaj naj naredim mater vola :((
http://www.barkanmounts.com/32.html
http://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/ue...

perci ::

Mislm, kakšni problemi.

Najprej vprašanje glede uporabe polomljenega vložka? Seriously?

In potem še vijaki? Ja pejt v štacuno in kup daljše vijake? Je predaleč?

Pezdicek ::

40e za nosilec, pa ni pravih vijakov zraven.

Ma kaki predaleč,....eh bv

Robertos664 ::

vsi nosilci, ki sem jih v življenju kupil so imeli po nekaj kompletov različnih vijakov zraven. tu so bili samo eni zraven?

Pezdicek ::

4 različni so. Vsak je drugačni M.

Le eni pa so M8. Ostali so m6

Šimpanz ::

Pa saj si najbrž dobil kakšen načrt zraven kam kiri vijaki pašejo. Težko verjamem da bi proizvajalec zapakiral prekratke vijake. Možno pa je da so v trgovini paket kaj odpirali pa kaj pomešali.

Pezdicek ::

V paketu je bilo 12 vijakov za sam TV. M6 20mm 8 kom in M8 20mm 4 vijaki. Ti m8 so bili za vesa 400x400. Ostali za manj.

Sam televizor je imel navoje kakšen 1cm v globini. Sam nosilec je nanesel 1 cm. Kaj si naj pol začnem s 2 cm vijakom?!

Sem našel tudi tole.


Although I ordered from another source, purchasers may find my experience useful. The 4 bolts M8 x 20 used on my Samsung UN46F6800 , 2 were too short and I had to go to the hardware store for 25mm length. (I guess this could be an issue with a lot of TV's where some of the VESA mounting holes are recessed. One of the "C" mounting screws had no hexagonal head only the phillips cross point. Might have caused a tightening problem except I cut my bolt into a hex head. Other than these minor issues the installation went well and the product seems well up to handling my TV.


http://www.amazon.co.uk/product-reviews...


Zgleda, da imajo samsungi "globoke" luknje :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pezdicek ()

Furbo ::

Pri meni je bilo isto, pač vzameš enega in pokažeš v prvi železnini in rečeš, da bi imel 1cm daljše.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Pezdicek ::

Saj sem uredil.. Pač malo sem cvikal, pa sem vzel 2.5cm pa 3cm. 3cm je bilo dovolj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mavčne (gips) plošče - orodje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12323655 (7172) Twixz
»

Nosilec za TV

Oddelek: Kaj kupiti
224064 (1794) keba
»

Kotni stenski nosilec za LCD TV

Oddelek: Loža
283779 (2641) ibro46
»

Nekaj za fizike...

Oddelek: Pomoč in nasveti
146561 (6561) Volk|
»

Zadnji prizor...Chieftec

Oddelek: Strojna oprema
212014 (1237) segi

Več podobnih tem