» »

Janša in poslanski mandat

Janša in poslanski mandat

Temo vidijo: vsi
««
28 / 29
»»

ZaphodBB ::

The point, you are missing it. Jaz govorim o perspektivi obtoženca.

Tvoje nabijanje pa nima ne repa ne glave.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

eric_cartman ::

Če veš, da dogodka nisi zagrešil, kako ima potem nekdo lahko dokaze da si ga? Se pravi tukaj je govora že o podtikanju kaznivega dejanja drugi osebi..

Edit: Ali še vedno impliciraš na to, da so Janši podtaknili vse skupaj?

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Jansa je ze pogreta minestra vi pa se vedno vstrajate in ispostavljate na pedistal tega kriminalca?

Drugi problemi novi izzivi...tale marginalc od Ivana je cisto nepomemben...zaradi mene si lahko kupi se en vikend na Trenti, pa upam da gre s kajakom cimprej cez brzice, takrat ko bodo pogoji najmaj ugodni...nekako tako kot volvo crkne na poti do sojenja :D

driver_x ::

telexdell je izjavil:

A ti bi si izmislil novo kaznivo dejanje- kriv ker ni vedel?! Potem bo pa v podjetju čistilka poneverila rolco WC papirja in bodo zaprli vse do predsednika uprave>:D>:D>:D


Če ne zastopiš: hotel ti je povedati, da je bodisi kriv ali pa nesposoben.

telexdell ::

driver_x je izjavil:

...

Če ne zastopiš: hotel ti je povedati, da je bodisi kriv ali pa nesposoben.

Nesposoben za kaj?
Nesposoben za odkrivanje korupcije in preganjanje kriminala? Pa saj tega nikoli ni delal?
Nesposoben biti politik? Kakšno zvezo ima to s korupcijo in kriminalom?

Mar ni že Prešeren zapisal- le čevlje sodi naj kopitar?
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

driver_x ::

telexdell je izjavil:

driver_x je izjavil:

...

Če ne zastopiš: hotel ti je povedati, da je bodisi kriv ali pa nesposoben.

Nesposoben za kaj?
Nesposoben za odkrivanje korupcije in preganjanje kriminala? Pa saj tega nikoli ni delal?
Nesposoben biti politik? Kakšno zvezo ima to s korupcijo in kriminalom?

Mar ni že Prešeren zapisal- le čevlje sodi naj kopitar?


In zakaj ga ne upoštevaš, če ga že citiraš?

matijadmin ::

ZaphodBB je izjavil:

Proti janši so bili posredni materialni dokazi, saj si je obramba prizadevala izločenje. To pa kar pozabljate. Ta fama, da ni bilo popolnoma nobenih dokazov je iz trte zvita, kršitve postopka so tičale drugje.

Predpostavimo, da se znajdeš v postopku zoper kaznivo dejanje, za katerega veš, da ga nisi zagrešil. Tožilec ima dokaze, da si ga. Mar ni logično, da se boš boril za izločenje dokazov, ker veš da nisi kriv in posledično morajo biti dokazi lažni.

Ne, ni.

Če nisem storil, ni dokazov, ki bi me bremenili. Niti posredno.
Vrnite nam techno!

sheeshkar ::

matijadmin je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Proti janši so bili posredni materialni dokazi, saj si je obramba prizadevala izločenje. To pa kar pozabljate. Ta fama, da ni bilo popolnoma nobenih dokazov je iz trte zvita, kršitve postopka so tičale drugje.

Predpostavimo, da se znajdeš v postopku zoper kaznivo dejanje, za katerega veš, da ga nisi zagrešil. Tožilec ima dokaze, da si ga. Mar ni logično, da se boš boril za izločenje dokazov, ker veš da nisi kriv in posledično morajo biti dokazi lažni.

Ne, ni.

Če nisem storil, ni dokazov, ki bi me bremenili. Niti posredno.

Če bi držala tvoja logika, potem so vsi, ki jih tožilec obtoži, avtomatično krivi in so na sodišče prišli samo iskati napake v postopku.

telexdell ::

sheeshkar je izjavil:


Če bi držala tvoja logika, potem so vsi, ki jih tožilec obtoži, avtomatično krivi in so na sodišče prišli samo iskati napake v postopku.

V sosednji temi nekateri jokcajo kako je življenje v neki propadli totalitaristični državni tvorbi bilo boljše. V tej državi je veljalo, da si kriv dokler ne dokažeš svoje nedolžnosti. Nekateri so očitno miselno še vedno tam.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

driver_x ::

telexdell je izjavil:

sheeshkar je izjavil:


Če bi držala tvoja logika, potem so vsi, ki jih tožilec obtoži, avtomatično krivi in so na sodišče prišli samo iskati napake v postopku.

V sosednji temi nekateri jokcajo kako je življenje v neki propadli totalitaristični državni tvorbi bilo boljše. V tej državi je veljalo, da si kriv dokler ne dokažeš svoje nedolžnosti. Nekateri so očitno miselno še vedno tam.


Na žalost je res tako.

matijadmin ::

sheeshkar je izjavil:

matijadmin je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Proti janši so bili posredni materialni dokazi, saj si je obramba prizadevala izločenje. To pa kar pozabljate. Ta fama, da ni bilo popolnoma nobenih dokazov je iz trte zvita, kršitve postopka so tičale drugje.

Predpostavimo, da se znajdeš v postopku zoper kaznivo dejanje, za katerega veš, da ga nisi zagrešil. Tožilec ima dokaze, da si ga. Mar ni logično, da se boš boril za izločenje dokazov, ker veš da nisi kriv in posledično morajo biti dokazi lažni.

Ne, ni.

Če nisem storil, ni dokazov, ki bi me bremenili. Niti posredno.

Če bi držala tvoja logika, potem so vsi, ki jih tožilec obtoži, avtomatično krivi in so na sodišče prišli samo iskati napake v postopku.


Tudi to ni res, zelo slaba implikacija o moji logiki.

Izločanje dokazov meče senco na poštenost obdolženega in pojasni njegovo perspektivo. Ne dokazuje pa ničesar per se.

Eno je krivda v okvirjih pravne države, drugo pa dejanska krivda, oz. kakršno koli pač že dejansko stanje. Še nekaj tretjega pa moje mnenje, koliko krat bom to še moral ponoviti? Mnenje si ustvarim na podlagi res velikega števila informacij, podatkov (pa naj bodo indici, podatki, tuje obsodbe ...). Pomenljiv dogodek pa je izločitev, ki kot pravim, sama po sebi ni noben dokaz, a če vemo, za kakšen dokaz gre, je kar pomenljivo.

Kako zelo bi eni radi prikazali, da dejansko ni bilo nobenih dokazov, in kako prazna je bila ta indična sodba (tega pa zares US ni reklo). Obregnilo se je ob druge stranpoti postopka!
Vrnite nam techno!

telexdell ::

matijadmin je izjavil:



Tudi to ni res, zelo slaba implikacija o moji logiki.

Izločanje dokazov meče senco na poštenost obdolženega in pojasni njegovo perspektivo. Ne dokazuje pa ničesar per se.

Eno je krivda v okvirjih pravne države, drugo pa dejanska krivda, oz. kakršno koli pač že dejansko stanje. Še nekaj tretjega pa moje mnenje, koliko krat bom to še moral ponoviti? Mnenje si ustvarim na podlagi res velikega števila informacij, podatkov (pa naj bodo indici, podatki, tuje obsodbe ...). Pomenljiv dogodek pa je izločitev, ki kot pravim, sama po sebi ni noben dokaz, a če vemo, za kakšen dokaz gre, je kar pomenljivo.

Kako zelo bi eni radi prikazali, da dejansko ni bilo nobenih dokazov, in kako prazna je bila ta indična sodba (tega pa zares US ni reklo). Obregnilo se je ob druge stranpoti postopka!

Pa veš, da je javno obtoževati nekoga, da je izvršil kaznivo dejanje in ob tem ne predložiti verodostojnih dokazov tudi kaznivo dejanje?
Na osnovi informacij, katere si pridobil lahko sklepaš kar pač sklepaš. A ko ti te informacije nekdo pojasni in ti še kar naprej trdiš isto, lahko kaj hitro prideš na "spolzek" teren. Tipičen primer je blog Mikestone.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

matijadmin ::

telexdell je izjavil:

matijadmin je izjavil:



Tudi to ni res, zelo slaba implikacija o moji logiki.

Izločanje dokazov meče senco na poštenost obdolženega in pojasni njegovo perspektivo. Ne dokazuje pa ničesar per se.

Eno je krivda v okvirjih pravne države, drugo pa dejanska krivda, oz. kakršno koli pač že dejansko stanje. Še nekaj tretjega pa moje mnenje, koliko krat bom to še moral ponoviti? Mnenje si ustvarim na podlagi res velikega števila informacij, podatkov (pa naj bodo indici, podatki, tuje obsodbe ...). Pomenljiv dogodek pa je izločitev, ki kot pravim, sama po sebi ni noben dokaz, a če vemo, za kakšen dokaz gre, je kar pomenljivo.

Kako zelo bi eni radi prikazali, da dejansko ni bilo nobenih dokazov, in kako prazna je bila ta indična sodba (tega pa zares US ni reklo). Obregnilo se je ob druge stranpoti postopka!

Pa veš, da je javno obtoževati nekoga, da je izvršil kaznivo dejanje in ob tem ne predložiti verodostojnih dokazov tudi kaznivo dejanje?
Na osnovi informacij, katere si pridobil lahko sklepaš kar pač sklepaš. A ko ti te informacije nekdo pojasni in ti še kar naprej trdiš isto, lahko kaj hitro prideš na "spolzek" teren. Tipičen primer je blog Mikestone.


Jaz vem, a ti ne veš, kaj to je, saj ne ločiš mnenja od obtožbe.

Poleg tega se ti niti ne sanja, da je kazenska odgovornost precej ožja od civilne, in je indična sodba v sosednji državi dovolj, da če se je znašel v sklenjenem indičnem krogu zadosti, da mu nadenemo temu primerno oznako! Povsem zakonito, pa če je tebi in somišljenikom všeč ali ne.
Vrnite nam techno!

telexdell ::

matijadmin je izjavil:



Jaz vem, a ti ne veš, kaj to je, saj ne ločiš mnenja od obtožbe.

Poleg tega se ti niti ne sanja, da je kazenska odgovornost precej ožja od civilne, in je indična sodba v sosednji državi dovolj, da če se je znašel v sklenjenem indičnem krogu zadosti, da mu nadenemo temu primerno oznako! Povsem zakonito, pa če je tebi in somišljenikom všeč ali ne.

Na srečo od leta 1991 živimo v demokratični državi in lahko imaš mnenje kakršno sam hočeš o vsaki stvari. Prenašanju svojega mnenja na druge pa ima neke meje dovoljenega.
Če imam sam npr. mnenje, da nekdo ni najbolj bister je to pač moje mnenje. Če pa bom začel to ponavljati kot mantro iz dneva v dan in druge prepričevati, da imam le jaz prav in ne drugi, kateri ne vidijo v isti osebi nič posebnega se pa stvar malce spremeni.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

Matako ::

Kriv že, kriv. Samo kako vraga zdaj spraviti v keho? :D

To je zdaj vprašanje.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

SimplyMiha ::

Je plačal davke? Če ne, ga lahko dobimo enako kot Caponeja!

matijadmin ::

telexdell je izjavil:

matijadmin je izjavil:



Jaz vem, a ti ne veš, kaj to je, saj ne ločiš mnenja od obtožbe.

Poleg tega se ti niti ne sanja, da je kazenska odgovornost precej ožja od civilne, in je indična sodba v sosednji državi dovolj, da če se je znašel v sklenjenem indičnem krogu zadosti, da mu nadenemo temu primerno oznako! Povsem zakonito, pa če je tebi in somišljenikom všeč ali ne.

Na srečo od leta 1991 živimo v demokratični državi in lahko imaš mnenje kakršno sam hočeš o vsaki stvari. Prenašanju svojega mnenja na druge pa ima neke meje dovoljenega.
Če imam sam npr. mnenje, da nekdo ni najbolj bister je to pač moje mnenje. Če pa bom začel to ponavljati kot mantro iz dneva v dan in druge prepričevati, da imam le jaz prav in ne drugi, kateri ne vidijo v isti osebi nič posebnega se pa stvar malce spremeni.


Mnenje lahko ponavljam kot mantro, še vedno ni težav (pred zakonom). Dokler je mnenje in to izpostavljam.

A ta situacija je drugačna, lahko ga tudi obtožujemo, saj je civilna odgovornost širša od kazenske in po avstrijski sodbi, na katero se legitimno sklicujem, je dovolj "kriv".
Vrnite nam techno!

Zgodovina sprememb…

Spajky ::

telexdell je izjavil:

... živimo v demokratični državi...
IMHO, to je le privid >:D ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

telexdell ::

Spajky je izjavil:

telexdell je izjavil:

... živimo v demokratični državi...
IMHO, to je le privid >:D ...

No ja, če postaviš na eno stran zločinski komunistični totalitarizem, v katerem sem bil in današnjo stanje lahko to imenujem demokratično. Je pa zares še daleč od demokracije.
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

GTX970 ::

Saj JJ je bil del tega zločinskega komunističnega totalitarizma (včlanjen v CKP, funkcija komisar, tako da ne vem, zakaj bi bil ravno on drugačen).

Polítični komisár je bil naziv za častnika, ki ga je v vojaško enoto imenovala komunistična partija. Njegove temeljne naloge so bile širjenje komunistične propagande med vojaki, ideološki nadzor in zagotavljanje, da vojaški poveljniki izvršujejo politiko komunistične partije. Prve politične komisarje so v vojaške enote Rdeče armade v času oktobrske revolucije leta 1917 imenovali boljševiki pod vodstvom Lenina. Politične komisarje so v vojsko vpeljale vse komunistične vojaške enote, v različnih državah sveta. V času NOB so imele partizanske enote dodane političnega komisarja, ki je bil po vojaškem rangu podrejen poveljniku, toda po politični liniji ga je preglasil in je lahko spremenil oz. celo preklical njegove ukaze. Tedaj so političnim komisarjem rekli tudi krajše politkomisar.





pot v jajce (na kongres)
http://www.mladina.si/87646/m-kriki/?ut...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

telexdell ::

GTX970 je izjavil:

Saj JJ je bil del tega zločinskega komunističnega totalitarizma (včlanjen v CKP, funkcija komisar, tako da ne vem, zakaj bi bil ravno on drugačen)....

Vse bi držalo, če komunistični zločinci ne bi naredili usodne napake (sicer pa, ob kateri zgodovinski odločitvi je pa niso???) in Janšo izključili iz svojih vrst. Če bi še to lahko smatrali za napako potem so komunistični zločinci naredili še večjo napako, ker ga kljub patetični prošnji niso sprejeli nazaj v svoje vrste.

PS- sedaj pa bi bil vesel, da prilepiš se obrazložitev izključitve iz ZK: Kučana, drugorazrednega Turka, Bavcona, Ribičiča, Mencingerja, Brgleza, Jankoviča, Cerarja,...
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

MrStein ::

matijadmin je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Proti janši so bili posredni materialni dokazi, saj si je obramba prizadevala izločenje. To pa kar pozabljate. Ta fama, da ni bilo popolnoma nobenih dokazov je iz trte zvita, kršitve postopka so tičale drugje.

Predpostavimo, da se znajdeš v postopku zoper kaznivo dejanje, za katerega veš, da ga nisi zagrešil. Tožilec ima dokaze, da si ga. Mar ni logično, da se boš boril za izločenje dokazov, ker veš da nisi kriv in posledično morajo biti dokazi lažni.

Ne, ni.

Če nisem storil, ni dokazov, ki bi me bremenili. Niti posredno.

Ja, nikoli ni noben po nedolžnem obsojen.
Zdaj pa ajat, cik-cak je že mimo.
(ko misliš, da si že vse prebral na forumu, naletiš na takle bisere)

imagodei je izjavil:


Dej, resno... A dejansko kdo verjame v tega troglavega zmaja, ki za večerjo jé device? Zvečer, ko ugasnete luč in se odpravite spat, a resno razmišljate o tem, kako Kučan zakulisno vodi celo "levico" in želi uničit Janšo?

Zamenjaj imena, pa jih bo kup dvignilo roko (večina je v tej in podobnih) temah.
No, priznali ne bodo, jih pa prepoznaš od daleč.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

MrStein ::

PS: Zaradi ogromnega privida eni recimo ne vidijo, da ta tema ni o prividu, kakih sodbah v sosednjih državah, ampak o (odvzemu) mandat(a).

(lahko kdo še enkrat prebere prvo sporočilo. V retrospektivi je kar zanimiva, da ne rečem zabavna)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

ZaphodBB ::


Izločanje dokazov meče senco na poštenost obdolženega in pojasni njegovo perspektivo. Ne dokazuje pa ničesar per se.

Seveda, inštitut izločanja dokazov obstaja izključno zato, da se bodisi lažje identificira krive, bodisi zato da se lahko smejemo njihovim blamažam.

Ti si taprav kekec.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

telexdell ::

ZaphodBB je izjavil:


Izločanje dokazov meče senco na poštenost obdolženega in pojasni njegovo perspektivo. Ne dokazuje pa ničesar per se.

Seveda, inštitut izločanja dokazov obstaja izključno zato, da se bodisi lažje identificira krive, bodisi zato da se lahko smejemo njihovim blamažam.

Ti si taprav kekec.

Ma kakšen Kekec? Rožle!
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

matijadmin ::

ZaphodBB je izjavil:


Izločanje dokazov meče senco na poštenost obdolženega in pojasni njegovo perspektivo. Ne dokazuje pa ničesar per se.

Seveda, inštitut izločanja dokazov obstaja izključno zato, da se bodisi lažje identificira krive, bodisi zato da se lahko smejemo njihovim blamažam.

Ti si taprav kekec.


Zgodovinopisje in pravna država pišejo tudi diametralno nasprotne sodbe, pa ima zgodovina bolj prav. Tako nasprotno kot kirurška 'natančnost' reže zdravo tkivo, pravna država izpušča 'krive', da ne bi nedolžni nasankali.

Kot volilca me zanima izključno resnica in nikakor pravno deklarirane posledice za krivca, ki se ulovi na limanice pravne države. Opranoglavci pa v jok in na drevo ...
Vrnite nam techno!

Zgodovina sprememb…

Vajenc ::

MrStein je izjavil:

PS: Zaradi ogromnega privida eni recimo ne vidijo, da ta tema ni o prividu, kakih sodbah v sosednjih državah, ampak o (odvzemu) mandat(a).

(lahko kdo še enkrat prebere prvo sporočilo. V retrospektivi je kar zanimiva, da ne rečem zabavna)

Odvzel se mu je mandat, ker je bil obsojen pri nas. Sodba pri sosedih bi lahko bila češnja za dvomljivce, ampak očitno temu ni in nikoli ne bo tako.

telexdell je izjavil:

Ma kakšen Kekec? Rožle!

Besedo Kekec se uporablja za označevanje temeljne nesposobnosti.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

ZaphodBB ::

Zgodovinopisje in pravna država pišejo tudi diametralno nasprotne sodbe, pa ima zgodovina bolj prav. Tako nasprotno kot kirurška 'natančnost' reže zdravo tkivo, pravna država izpušča 'krive', da ne bi nedolžni nasankali.

Kot volilca me zanima izključno resnica in nikakor pravno deklarirane posledice za krivca, ki se ulovi na limanice pravne države. Opranoglavci pa v jok in na drevo ...

Zločin in kazen torej.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Smrekar1 ::

Kako napreduje izjasnitev glede poročila KPK? Če se ne motim so mu ga poslali 26.5., rok za dvig je potekel okoli 12.6., osemdnevni rok za izjasnitev je potekel v soboto. Bodo počakali še kak dan ali dva, če je zadeva slučajno še na pošti in potem dali ugotovitve v javnost ali kako?

Če se ne bo izjasnil predlagam, da se javno opraviči ker je poročilo izpodbijal zaradi proceduralne napake, ki je ni izkoristil, ko je bila ta odpravljena. Nadalje bi od njega rad videl vračilo stroškov, ki so s pravdanjem nastali. Aja, pa odstopi naj kot poslanec, ker je očitno koruptiven (avstrijska sodba plus tole pokaže, da je bila sodba Patria pravilna).

matijadmin ::

Sodba v zadeva Patrija zaradi tega ni bila nič bolj pravilna, mimo je usekala. Kar pa ne odraža dejanskega stanja, samo ugotovljeno ni bilo in poleg avstrijske sodbe, ja, tole s KPK samo še end cvek pribije v trdno dil'co, ki ga označuje kot koruptivnega in morda (po mojem prepričanju prav gotovo) kriminalca. Zakaj mislim, sem že pojasnil. Pa tudi to sem pojasnil (ne leti nate Smrekar1), da je potrebno ločevati dejstva od ugotovitev v pravnih ovirjih. To sta dve ločeni stvari!

Ima pa človek več kot očitno precej premoženja, ki mu ne zna pojasniti izvora, pa tudi aktivno se je in se še trudi prikrivati (kar je kaznivo); sodeč po tistih prigodah z 'bančno sestrično' itn.
Vrnite nam techno!

Bellatrix ::

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/ali-j...

Skoda edinole, da bo verjetno stvar zastarala kar bo dalo nasprotnikom se vecji zagon, da je kriv... ce bi se postopek badaljeval pa bi lahko koncno dokazal, da ni kriv.

A Slovenske glave so bile ze zdavnaj oprane, zato ga ni sodisca, ki bi ovcam resnicno razkrila.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

scipascapa ::

Slovenija=pravna država za smrtnike, nepravna za vso ostalo gamat.

Bellatrix ::

Pravna drzava je za vse, a politiki imajo dolocene imunitete povsod po svetu.

Lahko bi rekli, da pravna drzava ne velja za nobenega politika, saj le ta ne more kazensko odgovarjati za besede izrecene v parlamentu.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

scipascapa je izjavil:

Slovenija=pravna država za smrtnike

Ja, pa druga Švica smo in svetilnik Evrope.
(malo poglej koliko kazni smo že dobili od zlobnega bruslja, ker nismo dovolj pravna država. Ja, za navadne smrtnike.)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

drvo ::

Parcela v Trenti prodana za 130k.

http://www.rtvslo.si/slovenija/janseve-...

nagobčnik ::

Hipotetična situacija:

Tinčka sumijo korupcije v zvezi s parcelo. Parcela se znajde na dražbi. Tinček hoče dokazat, da je parcela vredna več, kot je dejansk. Tinček se zmeni z enim podjetjem, da ponudi toliko in toliko in parcelo odkupi. Tinček se zmeni še z x podjetji, da ponudijo malenkost manj, da mal lepš zgleda. Tinček morda operira s kufri gotovine, prav tako se mu morda v prihodnosti še enkrat nasmiha mesto predsednika vlade, zato se morda kar splača Tinčku usluge delat. Če se je Tinček z enim podjetjem zmenil prvič, bi se verjetno lahko zmenil tudi drugič.

Podobnost z resničnimi osebami je zgolj naključna.

Vanich ::

drvo je izjavil:

Parcela v Trenti prodana za 130k.

http://www.rtvslo.si/slovenija/janseve-...


In kaj naj bi to dokazovalo? Nič - edino to, da Jajo že drugič pere denar sumljivega porekla (zelo milo rečeno) preko te parcele.

Pšenični ::

drvo je izjavil:

Parcela v Trenti prodana za 130k.

http://www.rtvslo.si/slovenija/janseve-...


Super, tako zadeva Trenta postaja nepredmetna.

Verjetno lahko poda ovadbo in toži? Pripada mu odškodnina, tud bi blo lepo da se oglasi varuh človekovih pravic, ki redno jodla, če kakšen reče kaj čez begunce....

Vanich ::

Nepremičnina d.o.o. - 10.000.-EUR dobička lansko leto pri 1/2 milijona prometa - 2 zaposlena v firmi: Damjan Podjed in Aleš Komelj.
Na to se sicer ne spoznam, ampak; a se plače v firmi izplačujejo iz dobička, ali je plača že vkalkulirana v odhodke/prihodke in je dobiček samo "bonus" na plačo?

Prejšnja leta poslovanja tega podjetja so še bolj zanimiva. Glede dobička naspram prometu, namreč.

Ali je to normalno?
Ali pa sta se tipčka ustrelila v nogo in je Jajo našel dve anonimni naivni ovci za šišanje?
Ne bi bilo prvič, še zdaleč ne.
Pravzaprav je to kar stalnica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

drvo ::

Potem pa na levi očitajo desnim, da jih ne zanimajo nič drugega kot teorije zarote murgeljski palčki itd.

.......pa v resnici niso čisto nič boljši.

Okapi ::

Plače so seveda strošek za firmo. Sicer pa veliko firm posluje tako, da imajo na koncu minimalen dobiček ali celo malo izgube, ne glede na to, koliko prometa so imele.

Vanich ::

Okapi je izjavil:

Plače so seveda strošek za firmo. Sicer pa veliko firm posluje tako, da imajo na koncu minimalen dobiček ali celo malo izgube, ne glede na to, koliko prometa so imele.


Aha, OK - potem je to normalno. OK. Še vedno pa mislim, da sta tipa ovci.
Time will tell.

Okapi ::

Poznavalci razmer pravijo, da je parcela v resnici vredna 3-5x manj. Ampak verniki so pripravljeni plačati marsikaj, če menijo, da s tem pomagajo Vodji v boju z udbomafijo in murgelskim škratom.

drvo ::

Poznavalci na financah so pred kakšnim letom povedali, da je vrednost okoliških parcel podobna tisti po kateri je prodal janša. Na koncu pa ni pomembna cenilčeva ocena ampak cena, ki jo postavi trg.. V tem pri eru cca. 130k.
Kateri pa so tisti, ki pravijo, da je cena 3-5x manjša?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Okapi ::

Iz Dela:
Izklicna cena na dražbi je sicer bila 17.655 evrov, kolikor je parcelo v Trenti ocenila cenilka Breda Zorko. ...

Po drugi strani so mnogi neuspešni dražitelji po koncu dražbe zmajevali z glavo, češ, da je dosežena cena nerealna. Vsi naši sogovorniki so želeli ostati anonimni. Eden, s primorskim naglasom, je dejal kratko: "Cena je nerealna. Počakajmo, ali bo ponudnik z najvišjo ceno sploh vplačal 127.500 evrov." Druga dva sta nam pojasnila, da sta od dražbe nekdanje Janševe parcele odstopila pri 20 oziroma 30.000 evrih. Četrti, ki se je predstavil kot človek, ki se ukvarja s kupovanjem in prodajo nepremičnin, pa tudi kot cenilec nepremičnin, da je bil pripravljen ponuditi največ 40.000 evrov. Več po njegovem ni bilo smiselno ponuditi, ker konkretne parcele v Trenti ni mogoče uporabljati v turistične oziroma gospodarske namene.

drvo ::

Ah te teorije zarote. Sem mislil, da ste na levi imuni na takšne zadeve. ?

thramos ::

Režimsko trobilo kot kredibilen vir informacij? ;)

No, resno, če verjamemo, da je Janši pomagal vernik ali plačanec, potem bomo zlahka verjeli tudi, da so tile "poznavalci razmer" del murgelskega klana.

matijadmin ::

Režimsko trobilo, a imaš v mislih SuperDuperNategovalskoNovoTv?
Vrnite nam techno!

nagobčnik ::

Neuradne informacije:

-119 k je menda ponudil nek Granko Brims
-118 k pa gospod Ginko Vorenak

oba imata dolge kodraste lase in sta nosila sončna očala, čeprav je bilo ful temno.

thramos ::

matijadmin je izjavil:

Režimsko trobilo, a imaš v mislih SuperDuperNategovalskoNovoTv?


Ne, Delo, a ni očitno? NovaTV, sicer bruh od novinarstva, pa je lepo pokazala kakšen bruh od novinarstva so mainstream mediji. Malo bolj zakrita (čeprav se resnici na ljubo Delo z prikrivanjem ne trudi kaj pretirano) politična propaganda z drugega pola.
««
28 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

43. člen URS, voliti in biti voljen (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
547202 (6148) Mehmed

Novi vse slovenski protest 3.12.2012 ob 16:00 (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5712951 (12294) Gandalfar
»

Nov volilni sistem (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5315533 (13528) BlaiseM
»

Moji predlogi

Oddelek: Problemi človeštva
415700 (4001) Looooooka

Več podobnih tem