» »

Sem pri 39 prestar za faks?

Sem pri 39 prestar za faks?

«
1
2

matejlove999 ::

V zadnjem času imam velike probleme pri iskanju zaposlitve. Star sem 39 let in imam srednjošolsko izobrazbo - gimazijski maturatnt. Od srednje šole do 2012 sem bil zaposlern pri očetovem gradbenem podjetju v administraciji. Ker je seveda nastala tale kriza je podjetje šlo v stečaj...
Od takrat sem nezaposlen. Zavedam se da so moja znanja precej omejena, a rad bi si jih rad nekako razširil. Ampak kako? Je nadaljevanje šolanja pravi odgovor? Sem pri 39 prestar za tole? Ali bi mi sploh kaj pomagalo pri iskanju zaposlitve? Tudi še mi nisi sanja ne kaj sploh me zanima in kakšen faks bi se sploh vpisal. Kaj bi vi naredili?
Prosim za kakšne pametene in konkretne nasvete saj zaposlitev res nujno potrebujem saj smo 5 članska družina in samo žena prejema plačo. :(

s6c-gEL ::

Kaj misliš da bo faks rešil ?

http://www.e-neo.si/si/studiozno/najbol...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

jype ::

Nisi prestar, ampak faks verjetno ni prava šola za to situacijo, ker predolgo traja in zahteva preveč časa. Lahko poskušiš študij ob delu, ampak najprej potrebuješ delo.

Blinder ::

prestar si za subvencije od zavoda in manjka ti izkušenj na vseh drugih delovnih mestih. lahko iščeš delo v administraciji sam konkurenca je huda pa še verjetno te nikoli ne bodo uzeli za taka dela ker si moškega spola. še en kandidat za zlato medaljo na ZRSZ(zlata = 5 let vpisan na zavodu).
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

s6c-gEL ::

Tudi še mi nisi sanja ne kaj sploh me zanima in kakšen faks bi se sploh vpisal. Kaj bi vi naredili?

Če ne veš kam bi rad prišel je vsaka pot prava.

matejlove999 ::

Torej če mislite da faks ni rešitev kaj je? Kako čimhitreje dobit potrebna znanja? Bi si probal dobit kakšen srednješolski poklic? Problem je seveda da to spet stane... Oziroma kako še pridobit kakšna znanja in izkušnje?

krneki0001 ::

Osebno bi naredil na tvojem mestu faks ob delu. Sam sem ga delal zadnjih 8 let (2 leti en letnik), poleg službe, družine (vmes se mi je še otrok rodil), ostalih zadev... Pa sem skoraj vse naredil, manjka mi še diploma, ki pa jo sedaj delam.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

mitja73 ::

Najprej raje poskusi srečo s kakšnimi poklicnimi šolanji in prešolanji ki jih omogoča zavod za zaposlovanje, tam trenutno večinoma prešolavajo na znanja kjer si potem glede na trenutne potrebe zaposljiv.
Si lahko privoščiš še 5 let študija in ob tem brez prihodkov in s stroški ?

Tody ::

Iz napačnega kota se lotevaš zadeve.

1.) Greš gledat na portale za zaposlitve in poiščeš dela, ki te približno veselijo, po št oglasov vidiš kakšna je potreba po kadrih, lahko se tudi oglasiš v kaki taki agenciji in ti bodo znali mogoče bolj strokovno svetovati.

2.) Glede da si delal administrativna dela, lahko svoje znanje nadgradiš v Fakulteti za upravo in administracijo, sicer nevem kaj ti bo ampak faks boš imel :) Pa fajn sošolke tudi, glede na starost pa moreš pričakovat cca 5k eurov stroškov.

3.) Si ustvari linked in profil in boš mogoče skozi prijatelje lažje prišel do kakih idej in priložbosti.

reeves ::

Tudi še mi nisi sanja ne kaj sploh me zanima in kakšen faks bi se sploh vpisal.

Kako čimhitreje dobit potrebna znanja?

Katera znanja? Najprej moraš ugotoviti, kaj bi sploh rad delal.
Mislim pa da je na prvem mestu, da najdeš službo, šolaš se lahko tud pri 50 letih.
Trenutno je komunala dober šiht, samo ne prideš not brez vez.

bajsibajsi ::

Nisi prestar.

cekr ::

Pa tudi nekaj moraš vedet, da tudi po faksu ne boš imel nekih hudih znanj.
Tako se boš recimo po 3-4 letih in s papirjem v roki spraševal, kaj imaš sploh od tega.

Za šolo pa nisi nikoli prestar.
Problem je samo, da boš sedel skupaj z 20-letniki. Si res želiš to?
Še huje, po študiju, ki ga lahko narediš z odliko, boš iskal službo.
Povsod bodo imeli prednost tvoji nedorasli 20-letni sošolci, ki so študij prešpricali.

Poskusi si najti službo. Lahko tudi kaj takšnega, kar ti ne diši.
Potem pa skozi to ugotovi, kaj bi se dalo narediti s šolo.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

fantasycamp ::

Težka stvar, res je otroc majo prednost, tud če enako znaš so bolj energični pripravljeni več delat in ne zahtevajo redno delo...

Poznam žensko ki je pri nekaj čez 50 let šla delat gradbeni fax in ga naredila...

Tukaj je zadovoljstvo in seveda sposobnost nekaj kar te ojača. Ampak samo če res želiš delat v tej panogi.

Bi pa seveda raje svetoval kak kratek tečaj ali 2 letni fax če že res rabiš!

Veliko ljudi ki poznam delajo drugo panogo kot fax ki so ga končali, naredijo ga samo da imajo nek rešpekt.

vostok_1 ::

Slo faks je ena od najbolj potratnih reči na okoli. Misliš, da te nekaj naučijo, a te ne. Misliš, da se bodo delodajalci slinli za teboj, a se niti slučajno.

Edino kar ti faks da, je nekoliko večja teža tvojim argumentom, ko delodajalcu razlagaš kompetence, ki si si jih pridobil izven faksa oz. samoučno.
No, razen mogoče kaka prijateljstva, ki bi ti lahko pomagala.
Stari programi so bili total and utter fail za vse, ki niso nameravali ostati v akademski sferi. Ta bolonjc brez diplome je nekoliko znosnejši, ampak daleč od ideala.

Ključno pravilo...če nimaš nekih kompetenc, ki si jih sam pridobil, ti faks ne bo praktično nič pomagal.
Pa ne me narobe razumet. Sama akumulacija in kakovost znanja v univerzitetni sferi je solidna. Nekateri učenjaki, ki nato ostanejo v njenem naročju nekaj odnesejo. Za vse ostale, pa je to zgolj potrditev neke "nadpovprečnosti", ki so jo itak že imeli v osnovni šoli.

Garantiram ti...vsi, ki imajo kaj za pokazat, so imeli za pokazat preden so sploh stopili v hodnik fakultete.

bluefish ::

vostok_1 je izjavil:

Misliš, da se bodo delodajalci slinli za teboj, a se niti slučajno.
Pri toliko diplomantih povsem logično.

Kakorkoli, najprej naj se avtor teme odloči, kaj bi sploh rad počel.

mitja73 ::

vostok_1 je izjavil:

Slo faks je ena od najbolj potratnih reči na okoli. Misliš, da te nekaj naučijo, a te ne. Misliš, da se bodo delodajalci slinli za teboj, a se niti slučajno.

Edino kar ti faks da, je nekoliko večja teža tvojim argumentom, ko delodajalcu razlagaš kompetence, ki si si jih pridobil izven faksa oz. samoučno.
No, razen mogoče kaka prijateljstva, ki bi ti lahko pomagala.
Stari programi so bili total and utter fail za vse, ki niso nameravali ostati v akademski sferi. Ta bolonjc brez diplome je nekoliko znosnejši, ampak daleč od ideala.

Ključno pravilo...če nimaš nekih kompetenc, ki si jih sam pridobil, ti faks ne bo praktično nič pomagal.
Pa ne me narobe razumet. Sama akumulacija in kakovost znanja v univerzitetni sferi je solidna. Nekateri učenjaki, ki nato ostanejo v njenem naročju nekaj odnesejo. Za vse ostale, pa je to zgolj potrditev neke "nadpovprečnosti", ki so jo itak že imeli v osnovni šoli.

Garantiram ti...vsi, ki imajo kaj za pokazat, so imeli za pokazat preden so sploh stopili v hodnik fakultete.


To seveda popolnoma nič ne velja za tehnične fakultete kjer brez znanja s fakultete nimaš kaj iskat ( strojna, elektro, gradbene, .. )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mitja73 ()

jype ::

mitja73> brez znanja s fakultete

Fakulteta ni edini način za pridobitev teh znanj.

bluefish ::

Ni, samo v lastni režiji težko dobiš dostop do ustrezne laboratorijske opreme ter mentorstvo pri uporabi le te.

PecenkA ::

Kar se tiče tehničnih poklicev je ob delu zelo težko najti primeren 3 letni faks. Vem, ker ga iščem. Dobiš vse variante strojne to je pa to. Potem imaš pa malo morje višjih strokovnih šol, ki pa jih brez ustreznih predznanj oz. imetja službe na vsaj približno podobnem delovnem mestu ne priporočam. Sam imam sicer narejeno 2 letno mehatroniko (na podlago gimnazijskega maturanta) ampak sem programiral že precej prej preden sem se vpisal, predvsem z namenom, da razširim znanje na druga področja kot je IT in to znanje mi sedaj pride zelo prav. Sicer ni nivoja univerzitetnega študija ampak je precej boljše kot nič.

Najdi si službo (katerokoli) in če te 10% del v tej službi zanima se vpiši na faks s tem področjem kot je teh 10%. Magari najdi nočni šiht pa čez dan na predavanja hodi.

jype ::

bluefish> Ni, samo v lastni režiji težko dobiš dostop do ustrezne laboratorijske opreme ter mentorstvo pri uporabi le te.

V resnici sem na IJS spoznal precej srednješolcev, ki so pod mentorstvom ljudi tam delali raziskovalne naloge in ja, seveda so se vsi po vrsti vpisali tudi na faks - ampak praktičnih znanj so imeli že pred vpisom na faks ogromno, manjkalo jim je predvsem obvladanje zahtevnejših matematičnih orodij, zato smo se vsi po vrsti učili reči, ki "naj ne bi bile za srednjo šolo".

Ne zdi se mi čudno, da so ravno ti ljudje potem bodisi izginili v industriji, ali pa so zdaj že profesorji (ali vsaj asistenti, docenti in druge "vmesne stopnje").

bluefish ::

Jah, to so pač redke izjeme, ki jih le stežka projeciraš na širšo populacijo. Navsezadnje ima tudi IJS omejene kapacitete.

PrihajaNodi ::

s6c-gEL je izjavil:

Kaj misliš da bo faks rešil ?

http://www.e-neo.si/si/studiozno/najbol...



Ljubljana

Kemiki
Programerji, razvijalci programov
Inženirji gradbeništva, elektrotehnike, strojništva
Zdravniki in Zobozdravniki
Farmacevti
Srednješolski učitelji
Vzgojitelji predšolskih otrok
Učitelji za osebe s posebnimi potrebami
Finančni svetovalci
Računovodje
Revizorji
Svetovalci za trženje
Odvetniki in Pravni svetovalci
Tehniki za elektrotehniko, Tehniki za strojništvo
Programerji
Fizioterapevti
Medicinske sestre in Delovni terapevti
Pomočniki vzgojitelja predšolskih otrok


Tole je neumnost.

Računovodij, pravnikov, medicinskih sester, finančnih svetovlalcev je preveč. Celo kemikov je preveč in potrebujejo kontakte beri: veze za delo v podjetih tipa lek. Poleg tega si vsi ti kadri ko pridejo iz šol ne morejo nabrati izkušenj. Da ne omenjam kakšna je situacija v gradbeništvu.

Trg je dinamičen in se nič ne spreminja, tisti ki so že v štartu pred recesijo imeli delo in diplomo lahko bodisi zapustijo Slovenijo ali pa veliko lažje dobijo delo. Ali pa pač delajo naprej v obstoječem podjetju, če to ni propadlo. Ni Slovenija Nemčija.

Diploma in dodatna izobraževanja ti ne bodo prinesla nič, samo izgubo časa in denarja. Žal

Verjetno boš še kar na zavadu. Bridka prihodnost. Ne skrbi, nisi edini, poglej samo Murine delavke, gradbene delavce, zdravnike ki so končali študij in so sedaj na zavodu...

Zgodovina sprememb…

jype ::

PrihajaNodi> Trg je dinamičen in se nič ne spreminja

Totally bipolar.

111111111111 ::

matejlove999 je izjavil:

V zadnjem času imam velike probleme pri iskanju zaposlitve. Star sem 39 let in imam srednjošolsko izobrazbo - gimazijski maturatnt. Od srednje šole do 2012 sem bil zaposlern pri očetovem gradbenem podjetju v administraciji. Ker je seveda nastala tale kriza je podjetje šlo v stečaj...
Od takrat sem nezaposlen. Zavedam se da so moja znanja precej omejena, a rad bi si jih rad nekako razširil. Ampak kako? Je nadaljevanje šolanja pravi odgovor? Sem pri 39 prestar za tole? Ali bi mi sploh kaj pomagalo pri iskanju zaposlitve? Tudi še mi nisi sanja ne kaj sploh me zanima in kakšen faks bi se sploh vpisal. Kaj bi vi naredili?
Prosim za kakšne pametene in konkretne nasvete saj zaposlitev res nujno potrebujem saj smo 5 članska družina in samo žena prejema plačo. :(


Vpiši se na faks. Izberi temo, ki te zanima. Verjetno ima večina prav, da si z diplomo ne boš pomagal veliko, ampak šel boš od doma imel boš cilj in ljudje, ki zasledujejo cilj, so bolj optimistični, lažje najdejo službo, so bolj fleksibilni in dinamični. Prestar pa nisi, z mano je hodil možak star 50 let, ker si je zaželel diplome, doma pa je fural manjše podjetje.

Pojdi, da se ne boš doma zasedel. Z udobnimi in sigurnimi stolčki, je nepreklicno konec.

PrihajaNodi ::

Pri toliko diplomantih povsem logično.


Niti ni problem v diplomantih, problem je ker ni pdojetij in tujih investicij. Če je v državi podjetje tipa Foxconn lahko strojnik, brez problema dobi tam prakso pa četudi dela za tekočim trakom ima vsaj možnost. Pri nas je tu samo ta bogi Litostroj.

bluefish ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pri nas je tu samo ta bogi Litostroj.
Ajaj, nekdo pa ne pozna prav dobro firm.

PrihajaNodi ::

Totally bipolar.


Tvoje arbitrarno mišljenje ne bo spremenilo dejstev.

bluefish ::

Hja, zapisal si oksimoron.

PrihajaNodi ::

Ajaj, nekdo pa ne pozna prav dobro firm.


Joj oprosti, imamo še Akropoviča, tam pa so tudi veze na prvem mestu.

bluefish je izjavil:

Hja, zapisal si oksimoron.



V Sloveniji je trg dela en velik oksimoron.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Najbrž je hotu rečt, da ne bo nič manj dinamičen. If it's not already obvious.

Dejan_007 ::

Pre star nisi nikol za fax, ampak kaj boš imel od tega (razen v javni/državni upravi). V javni upravi je bistveno da imaš papir, brez nekega konkretnega znanja, v gospodarstvu pa moraž imeti izkušnje.

PurpleMoo ::

Mislim, da bi se bilo bolje izšolati za kakšna ročna dela - polaganje ploščic, mizarstvo, tesarstvo, avtomehaničarstvo, varjenje, itd. Vse več ljudi želi delati v pisarni, vse manj pa fizično.

Roadkill ::

Bo moral OP najprej povedat kak ima plan.

Trenutno je vprašanje "Kaj nej nardim, da bom dobil šiht? Znam nič, zanima me nič, delal najraje ne bi."

Posledica tega, da te 40let fotr futra.
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

korenje3 ::

matejlove999 je izjavil:

V zadnjem času imam velike probleme pri iskanju zaposlitve. Star sem 39 let in imam srednjošolsko izobrazbo - gimazijski maturatnt. Od srednje šole do 2012 sem bil zaposlern pri očetovem gradbenem podjetju v administraciji. Ker je seveda nastala tale kriza je podjetje šlo v stečaj...
Od takrat sem nezaposlen. Zavedam se da so moja znanja precej omejena, a rad bi si jih rad nekako razširil. Ampak kako? Je nadaljevanje šolanja pravi odgovor? Sem pri 39 prestar za tole? Ali bi mi sploh kaj pomagalo pri iskanju zaposlitve? Tudi še mi nisi sanja ne kaj sploh me zanima in kakšen faks bi se sploh vpisal. Kaj bi vi naredili?
Prosim za kakšne pametene in konkretne nasvete saj zaposlitev res nujno potrebujem saj smo 5 članska družina in samo žena prejema plačo. :(


problem je v tem da si lenuh in iščeš tolažbo v šolanju. odprtih delovnih mest je veliko. vprašanje pa je ali res hočeš delati.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Invictus ::

matejlove999 je izjavil:

V zadnjem času imam velike probleme pri iskanju zaposlitve. Star sem 39 let in imam srednjošolsko izobrazbo - gimazijski maturatnt. Od srednje šole do 2012 sem bil zaposlern pri očetovem gradbenem podjetju v administraciji. Ker je seveda nastala tale kriza je podjetje šlo v stečaj...
Od takrat sem nezaposlen. Zavedam se da so moja znanja precej omejena, a rad bi si jih rad nekako razširil. Ampak kako? Je nadaljevanje šolanja pravi odgovor? Sem pri 39 prestar za tole? Ali bi mi sploh kaj pomagalo pri iskanju zaposlitve? Tudi še mi nisi sanja ne kaj sploh me zanima in kakšen faks bi se sploh vpisal. Kaj bi vi naredili?
Prosim za kakšne pametene in konkretne nasvete saj zaposlitev res nujno potrebujem saj smo 5 članska družina in samo žena prejema plačo. :(

Predvsem se odloči kaj bi rad delal. To pomaga pri nadaljnjem izobraževanjem, pa naj bo to faks ali samouk ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Glugy ::

Nikol nisi prestar za faks. Je pa neki res. Ne boš zarad faksa dobil delo ampak zarad izkušenj ob izobraževanju z občasnim delom povezanim z tvojo smerjo. Kar je svojevrstn izziv. Velikrat prehud izziv za večino.

kunigunda ::

Frend je pri 40+ redni student, drzava placa studij, pod pogojem da si prvic student (oz vsaj po 1995 odkar mislim da vodijo racunalnisko).
Faks je v Novi gorici, druzboslovna informatika, majo pa predavanja v parih mestih. tko da probaj naslednje leto ko bo spet razpis

Yohan del Sud ::

Moja izkušnja. Ko sem popušil v prvo, sem šel čez desetletje pri 30-ih delat višjo šolo in nato še visoko (I. bolonjsko). Bolj kot ne za nazaj in za samozavest, ki je itak bila na nuli do takrat. Rabil lepo počasi postopoma za vsako šolo 3. leta. Je razlika. Te jemljejo bolj z rešpektom, če si starejši in plačuješ za to "storitev."

Dobiš tudi nove izkušnje, poznanstva itd. Bi šel delat še naprej ampak je kriza (beri, cajt že, ni pa keš niti za krompir).

Kar se tiče delodajalcev, ta pildek velja samo v javnih službah še nekaj malega. Pri privatnih je to bolj kot ne potrditev, da si sam od sebe sposoben narest nek dolgoročen projekt. Praktične reference bolj vplivajo, ker, če se bosta dva potegovala z istimi referencami za isto delovno mesto in bo eden samo gimnazijski maturant in ima drugi nek takšen akademski pildek, potem tu ni vprašanje, kdo bo dobil delovno mesto. Toda, če ima tisti brez pildka recimo leto več delovnih izkušenj ...

Vseeno se mi zdi študij za pildke dober vložek časa in denarja. Ne samo za kravžljanje možganov, pač pa tudi zato, ker ti pildkov in znanja za njimi (za razliko keša in druge lastnine) nihče ne more vzet. Razen alchajmerja. Ampak potem je že itak vseglih.
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

fantasycamp ::

matejlove999 je izjavil:

V zadnjem času imam velike probleme pri iskanju zaposlitve. Star sem 39 let in imam srednjošolsko izobrazbo - gimazijski maturatnt. Od srednje šole do 2012 sem bil zaposlern pri očetovem gradbenem podjetju v administraciji. Ker je seveda nastala tale kriza je podjetje šlo v stečaj...
Od takrat sem nezaposlen. Zavedam se da so moja znanja precej omejena, a rad bi si jih rad nekako razširil. Ampak kako? Je nadaljevanje šolanja pravi odgovor? Sem pri 39 prestar za tole? Ali bi mi sploh kaj pomagalo pri iskanju zaposlitve? Tudi še mi nisi sanja ne kaj sploh me zanima in kakšen faks bi se sploh vpisal. Kaj bi vi naredili?
Prosim za kakšne pametene in konkretne nasvete saj zaposlitev res nujno potrebujem saj smo 5 članska družina in samo žena prejema plačo. :(


 http://beta.finance-on.net/pics/cache_59/5982Untitled-4.1255870855.gif

http://beta.finance-on.net/pics/cache_59/5982Untitled-4.1255870855.gif

]

kateri gredo gor kateri dol

]

kateri gredo gor kateri dol

Isotropic ::

Matej, kaksna dela si pa delal do sedaj? samo beseda administracija lahko pokriva veliko opisov del.

Zgodovina sprememb…

74Jan ::

Kaj pa izgradnja pasivnih hiš (zeleni preboj...)? Montaža raznih naprav (inverterji...)? To je sedaj "in".

fantasycamp ::

74Jan je izjavil:

Kaj pa izgradnja pasivnih hiš (zeleni preboj...)? Montaža raznih naprav (inverterji...)? To je sedaj "in".


stvar je v tem da bi z leti moral vsak bolj misliti da ne dela na hladnem in ekstremno vročem, da čuva kolena, da dela vse manj fizično, to delaš ko si mlad in rabiš nujno keš, ne pa ko izbiraš kaj bi...

antonx ::

zivjo
sem star 31 let in ze doug cajta razmisljam ze dobrih 4 leta o studiju ker prej nism mogo zaradi finance
trenutno sem zaposlen, delam v svici in razmisljam da se vpisem na strojni studij ker me veseli in bi rad napredovau
ampak se vedno razmisljam ce bi studij koncau tuki v sloveniji ali pa v svici
ce bi se zdej vpiso , ko bi koncau bil bi star 34 ali 35 let prosim za nasvet ce sem res prestar ali pa takrat ko bi ga koncau pr 34 / 35 letih
za boljso sluzbo ali pa za iskanje boljse sluzbe
ce bi lahko v svoji branzi istrzo v svojem poklicu


ker v tujino sem so delat samo da si prisparam za studij in ga koncam tuki v sloveniji
lepo prosim za nasvet ker me je zacelo to morit sam prestar ali pa ne
prosim za nasvet:)):))

Blinder ::

študij na strojni traja kake 8 let predvidevam. če imaš še job zraven pol pa si dober do penzije
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Cervantes ::

Saj je v redu. Študij za tretje življensko obdobje, to je to.

Aston_11 ::

Najslabše je sedaj naslednjih 5 let razmišljat ali si prestar ali ne.

Mipe ::

Isotropic je izjavil:

Matej, kaksna dela si pa delal do sedaj? samo beseda administracija lahko pokriva veliko opisov del.

To. Povej, kaj znaš in kaj te veseli, pa bo lažje svetovati.

r3dkv1c4 ::

Mipe je izjavil:

Isotropic je izjavil:

Matej, kaksna dela si pa delal do sedaj? samo beseda administracija lahko pokriva veliko opisov del.

To. Povej, kaj znaš in kaj te veseli, pa bo lažje svetovati.

Ha...5 let ugotavljanja, brez uspeha.
Niti ni za pričakovat neke spremembe.
Ne vem kaj misli njegova žena, ko ga gleda doma toliko časa.

Smurf ::

Blinder je izjavil:

študij na strojni traja kake 8 let predvidevam. če imaš še job zraven pol pa si dober do penzije

Ce si resen lahko naredis vse v rednem roku.

Invictus ::

Izračunaj si ROI, pa boš videl ali se ti splača študirati ali ne.

Če gledamo samo finančni, ne pa tudi čustveni vidik ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fakulteta za strojništvo ali elektrotehniko??? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
16449779 (28290) Unknown_001
»

Paradoks iskanja zaposlitve in možne rešitve

Oddelek: Programiranje
468369 (6151) Smurf
»

Iščem čim lažji faks, samo da dobim diplomo

Oddelek: Šola
3210547 (8124) Isotropic
»

Fax ali delo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6110660 (9102) LeXani
»

računalništvo

Oddelek: Loža
253904 (3339) tsh2

Več podobnih tem