» »

UEFA Champions League

UEFA Champions League

Temo vidijo: vsi
««
6 / 67
»»

Invictus ::

Danes grem stavit, da bo Juventus dobil vsaj 1, če ne celo 2 rdeča kartona. Barca pa res ne sme izpasti...

Ker tisto včeraj je bilo brez zveze. To ni več nogomet, ampak "Španci morajo vedno zmagati" liga...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

scipascapa ::

Čeferin = MAFIJA = UEFA = MAFIJA = DENAR.

Kmalu neham gledati nogomet for ever.

theBill ::

Včeraj se mi je fuzbal dobesedno zagabil, kako se umetno naprej poriva španske klube, predvsem pa forsira Ronalda. Sojenje slabše kot v tretji slovenski ligi, za kozlat.

Tej sodniški ekipi bi bilo za odvzet licence, kot tudi tistim iz prejšnje tekme LP Barce. Ni kaj, korupcija dela svoje. Včasih so to veliko bolj subtilno delali, zdaj se jim pa očitno jebe, kaj si gledalci mislijo in kako očitno je vse skupaj.

Cveto ::

Ja, Ronaldo so več kot očitno porivali naprej. Zame je bil pri Realu dosti večji junak Marcelo, ki je naredil več dela kot Ronaldo.

Matej_K ::

Sodniške napake so bile na obeh straneh, res da na Realovi večje, ampak vseeno. Od 6 golov relaa je Bayern samo 1 od treh dal iz igre.
In Bayern je izgubil tekmi že na prvi tekmi, tam so bili opazno slabši. Kot da se nogomet igra samo prvi 15 minut, ko ima Bayern posest žoge. Potem so pa vsi drugi krivi.

EDIT: Marcelo pa itak Player of the game. Ronaldo pa pač je napadalec in seveda nekaj teh podaj ki jih dobi ralizira. Zakaj pa Kroos ni na začetku zabil že tri gole, je imel čiste šanse. Pa bi potem rekli da njega forsirajo?
... .. .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matej_K ()

oo7 ::

Dokler ne bo video nadzora se bodo dogajale take napake, ki so že kar sestavni del nogometa.

Invictus ::

Video pregleda ni zaradi lobiranja sodnikov, ker bi kao izgubili avtoriteto.

Bolj podkupnine se mi zdi...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

IL_DIAVOLO ::

Kaj so ze uvedli utopicne ideje van bastna? Lol

šernk ::

mah...lepa tekma tja do 80min, potem se pa sodnik odloči da je bolje da govorijo o njemu kot o super tekmi...

čeprav sodniki že do 80min niso bili dorasli tekmi.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

perci ::

Sudji nič ne zamerim, če za pol metra narobe odpiska ofsajd. Vidalova izključitev je bila pa major fuckup.

oo7 ::

Juve Juve Juve 8-)

scipascapa ::

Barca za burek ni imela...2 tekmi 0 golov.

perci ::

Če bi Neymaru v 90 minutah uspela ena podaja, bi bil lahko celo nevaren.

5 jih predribla, da potem s 6. potezo zajebe.

oo7 ::

Polfinalne ekipe

Juventus
Real
Monaco
Atletico

Jutri je žrebnje

Matej_K ::

Polfinalna para LP:
Real Madrid - Atletico
Monaco - Juventus
... .. .

oo7 ::

Navijam za Atletico in Juve :)

OK.d ::

Itak zaradi Oblaka, juve pa ker so barcolano domov poslale:D
LPOK.d

harvey ::

ni ravno za v temo, a je aktualno, derbi real-barca in malo smeha ob podpisu pod sliko
 mesi bolec

mesi bolec

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Gaius ::

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

oo7 ::

Gaius je izjavil:



Cristiano Ronaldo reaction on Messi winning goal

loveJDM ::

Ne vem kaj je fora te reakcije?Verjetno drugi skačejo od veselja ko dobijo gol :)

starboi ::

Gaius je izjavil:



Joško slika je iz Španske La Lige , ne vem zakaj v tej temi , če je Barcelona izpadla že v četrfinalu LP ? :|

Gaius ::

Jože, dobro vem od kje je slika. Nemara je razlog kako in kje je nastala slika pomembnejši od dejstva, da se Barcelona ni uvrstila v polfinale LP.

Dati v jedru Madrida, na El clasicu, v zadnji minuti podaljška zmagoviti gol, ki je obenem 500-toti gol najboljšega nogometaša vseh časov, in je hkrati vrnil Barcelono v igro za osvojitev La lige, obenem pa je skupni rezultat tekem teh dveh moštev v prid Barcelone, kar pomeni, da v primeru izenačenega št. točk La ligo osvoji Barcelona; ...in vse to storiti po tekmi, kjer se je Mesija sistematično mlatilo in ga s tem poškodovalo in je le ta ohranil toliko mirne živce, da je uspel narediti kar je naredil.. za piko na i pa še to proslavljanje gola, ko je slekel dres in ga spokojno pokazal ronaldo fanboyem, to je most epic game win ever. Zmaga v LP ne pomeni nič, napram temu kar se je zgodilo na sliki, ki sem jo prilepil.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

njyngs ::

Gaius je izjavil:

Jože, dobro vem od kje je slika. Nemara je razlog kako in kje je nastala slika pomembnejši od dejstva, da se Barcelona ni uvrstila v polfinale LP.

Dati v jedru Madrida, na El clasicu, v zadnji minuti podaljška zmagoviti gol, ki je obenem 500-toti gol najboljšega nogometaša vseh časov, in je hkrati vrnil Barcelono v igro za osvojitev La lige, obenem pa je skupni rezultat tekem teh dveh moštev v prid Barcelone, kar pomeni, da v primeru izenačenega št. točk La ligo osvoji Barcelona; ...in vse to storiti po tekmi, kjer se je Mesija sistematično mlatilo in ga s tem poškodovalo in je le ta ohranil toliko mirne živce, da je uspel narediti kar je naredil.. za piko na i pa še to proslavljanje gola, ko je slekel dres in ga spokojno pokazal ronaldo fanboyem, to je most epic game win ever. Zmaga v LP ne pomeni nič, napram temu kar se je zgodilo na sliki, ki sem jo prilepil.

Še vedno ne vemo kaj ma to z Ligo prvakov?

Gaius ::

njyngs je izjavil:

Gaius je izjavil:

Jože, dobro vem od kje je slika. Nemara je razlog kako in kje je nastala slika pomembnejši od dejstva, da se Barcelona ni uvrstila v polfinale LP.

Dati v jedru Madrida, na El clasicu, v zadnji minuti podaljška zmagoviti gol, ki je obenem 500-toti gol najboljšega nogometaša vseh časov, in je hkrati vrnil Barcelono v igro za osvojitev La lige, obenem pa je skupni rezultat tekem teh dveh moštev v prid Barcelone, kar pomeni, da v primeru izenačenega št. točk La ligo osvoji Barcelona; ...in vse to storiti po tekmi, kjer se je Mesija sistematično mlatilo in ga s tem poškodovalo in je le ta ohranil toliko mirne živce, da je uspel narediti kar je naredil.. za piko na i pa še to proslavljanje gola, ko je slekel dres in ga spokojno pokazal ronaldo fanboyem, to je most epic game win ever. Zmaga v LP ne pomeni nič, napram temu kar se je zgodilo na sliki, ki sem jo prilepil.

Še vedno ne vemo kaj ma to z Ligo prvakov?


Nek drugi uporabnik je prvi dal slikco iz El clasica, potem sem jo dal še jst.
Razumem da je tema od Lige prvakov, in da si Penaldo fanboy in da jočeš ker vas je Mesi potunkal... AMPAK, a si/ste lahko malo bolj REALNI in ne taki NAZIJI?

Pismo tema je od nogometa, kaj ti spremeni če se flikne noter dve sliki iz ene druge tekme. 99% tem na forumu gre offtopic po 5 komentarjih, in ti se buniš zaradi te slikce?
Gotovo si Penaldo fanboy, druge razlage ni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

njyngs ::

In ker je en buhtelj sral po temi z nepovezano vsebino, to tebi avtomatsko daje pravico, da še dalje serješ z nepovezano vsebino v temi?

Sploh pa ne razumem tvojega jokanja o fenih CR7-a, ki je btw najboljši strelec Lige Prvakov. Zaradi Poraza na El Clasicu? Saj so pa v polfinalu LP, medtem ko Barcelona pač ni. Plus prvenstvo se dobiva na majhnih tekmah, ne na El clasicu. Še lahko bolj butthurt izpadeš kot si že?

Da vidimo 8-)

Gaius ::

Mi ne daje pravice; ravno tako pa bi bilo lepo od tebe, da bi bil konsistenten in v vseh temah opozarjal na take nepravilnosti.

No ja, LP nima pri vseh ljudeh enake veljave in pomena kot nacionalna prvenstva. Meni recimo veliko več pomeni, če Barcelona zmaga v španskem prvenstvu, kjer so vsi sodniki in možje na položajih La lige podkupljeni s strani belega baleta. - kot pa, da bi zmagala v LP. Real Madrid pač ima denar in kupuje vse po vrsti, tako kot žogice na žrebih v LP.

Matej_K ::

Haha, ta debata bo večna...
Ko je prva Barcelona so oni tisti ko podkupujejo, je barcinim fanom vse ok.
Ko je obratno je obratno...
NEVER-ENDING STORY...

Ontopic: Polfinale že drugi teden...
Jst dam večjo prednost Realu in Juventusu da prideta skozi.
... .. .

Gaius ::

Jst upam na finale Atletico Madrid - Juventus. Potem pa naj zmaga boljši, bi pa privoščil Oblaku zmago.

Matej_K ::

Potem bomo gledal 11metrovke :-)
... .. .

loveJDM ::

atletico-monaco

šernk ::

a se da kje dobit kake acestreame za to spremljat, ker slo komentatorji so ponavadi...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mtosev ::

da vidimo, če bo real zmagal.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

OK.d ::

Jebiga spet gol iz offside-a.
LPOK.d

broken/link ::

@šernk: reddit + soccerstreams

šernk ::

broken/link je izjavil:

@šernk: reddit + soccerstreams

hvala bom pogledal :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mtosev ::

nič ne bo, da bo atletiko to leto zmagal :P
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

oo7 ::

Zdaj pa Monaco : Juventus

Juve Juve :)

šernk ::

broken/link je izjavil:

@šernk: reddit + soccerstreams


mal gledam ta reddit in soccerstreams ampak mislim da ni to kar iščem. ne iščem raznih online "flash" streamov ampak preko ace playerja, ker ponavadi tam dela zadeva tekoče, medtem ko moraš teh flash pa ene 10 stestirat da dobiš delujočega + kvaliteta prek acestreama je na neki drugi ravni.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

loveJDM ::

http://ysihd.me/soccer/channel/fs1/

evo ti,zdaj si pa pir dolžn

broken/link ::

Med linki so tudi ACE strwami.

šernk ::

uh pa res, zdaj ko je tekma bližje mi je popolnoma drugače odprlo vse skup hvala :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

broken/link ::

Aja, pozabil sem povedat, da se linki dodajajo direktno pred tekmami, tako da je treba pogledat par minut pred zacetkom oz med tekmo.

PaX_MaN ::

a to sploh še kdo gleda?

oo7 ::

Monaco : Juventus 0:2 8-)

loveJDM ::

Če bo vse po planu je finale Juve:Real

r3dkv1c4 ::

loveJDM je izjavil:

Če bo vse po planu je finale Juve:Real

Fixed already.

To bo finale vseh finalov in bojim se, da bodo streljali penale, če se Ronaldu ne bo spet strgalo in bo nasul najmanj 2.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Cruz ::

Bi bil zadovoljen s finalom Juve:Real.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

šernk ::

To bo finale vseh finalov in bojim se, da bodo streljali penale, če se Ronaldu ne bo spet strgalo in bo nasul najmanj 2.


finale vseh finalov ja in na drugi strani juve, ki je dobil 2 gola v celi sezoni :))
če pride juve v finale kaj dosti od nogometa ne bomo videli in so možni izidi po 90ih minutah samo štirje: 0:0;1:0;0;1 in 1:1.

priložnosti bo pa ravno toliko. Itak je pa finale toliko pomembna tekma, da dobra je težko.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

gruntfürmich ::

juve nima veliko igralcev ki znajo z žogo, real pa skos nekako dreza in gradi... tu dam veliko prednost realu

ampak do zdaj še nobeden ni obranil naslova... tu dam malo prednost juvetu

bo še zanimivo8-)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...
««
6 / 67
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Evropska superliga v nogometu (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Šport
38953527 (3492) perci
»

FC Barcelona VS. Real Madrid (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28766784 (55813) win95<3
»

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Oddelek: Loža
314069 (3582) monster-x

Več podobnih tem