» »

UEFA Champions League

UEFA Champions League

Temo vidijo: vsi
««
23 / 68
»»

judoka ::

:))

Manj smarnice model...prevec agresije in premalo logike

r3dkv1c4 ::

@judoka
Niti ne razumeš besedne zveze pravi navijač, obsojaš pa realove navijače....zanimivo.

Veš, za začetek se navijaštvo začne s spoštovanjem nasprotnih navijačev.
,
Če tega nisi sposoben sprocesirat, ne spadaš v nobeno navijaško skupino.
Po tvoje je Perez dobro kupoval, koga pa pravzaprav?

Mariano Diaz?
Tibaut Cortuois?
Achraf?
.....

Lepo te prosim no....nehaj bezlat in se vrni h komentarjem o Barceloni, pa še to jih ne komentiraj, ker se ti bodo pravi navijači smejali.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

VaeVictis ::

judoka je izjavil:

Neizpodbitno dejstvo pa je, da je z nastopom v vlogi trenerja, Zidane dosegel dogovor, ki bo pripeljal Edena Hazarda in mogoče še Mbappeja na Bernabeu.


Ne razumes besede dejstvo.

Chelsea ima transfer ban, kar pomeni da ne morejo kupovati/prodajati, torej ne morejo kupiti menjave za Hazarda. Res pa je, da je to zadnji vlak da za njega ujamejo konkretno vsoto, tako da...se zna zgodit.
Mbappe-ja pa ni sans da dobijo. Ce bo treba ga bodo Katarci zasuli z keshem, ki mu ga tudi Real ne bo dal.
Perez je za moje pojme kupoval cisto ok v preteklih letih. Pokupil je Španske in Brazilske talente, ki pa seveda rabijo cas. Nobena ekipa ne more zamenjat generacije, brez da bi se jim to poznalo na rezultatih.

Ampak Real fani so itak najbolj nestrpni in scrklani od vseh.


Chelsea so bo oz. če se ne motim se je že, pritožil na transfer ban in bo verjetno v naslednjem transfer windou nakupil in prodal vse igralce za nekaj let, plus ogromno igralcev imajo na posoji drugim ekipam.

BTW tole kupovanje in posojanje igralcev, kjer večina teh igralcev skoraj 100% ne bo nikoli igrala v dresu ekipe je še ena zadeva, ki bi jo morala FIFA bolje pojasniti in preprečiti oz. vsaj omejiti število igralcev, ki jih imaš lahko na posoji, ker tole kar dela Chelsea (38 igralcev na posoji) je totalna bedarija, pa Chelsea sploh ni najhujši pri tem, baje jih je imela Parma na posoji nekaj let nazaj kar 109 igralcev, plus igralce, ki so v solasti z drugimi klubi itd.

Perez je IMHO tudi kupoval čisto OK in Real je zrel za prenovo ekipe, določeni starejši nosilci igre niso več za prvo postavo, je pa tudi res, da so Realovi navijači razvejene pič** in hočejo uspehe takoj.

r3dkv1c4 je izjavil:

@judoka
Niti ne razumeš besedne zveze pravi navijač, obsojaš pa realove navijače....zanimivo.

Veš, za začetek se navijaštvo začne s spoštovanjem nasprotnih navijačev.
,
Če tega nisi sposoben sprocesirat, ne spadaš v nobeno navijaško skupino.
Po tvoje je Perez dobro kupoval, koga pa pravzaprav?

Mariano Diaz?
Tibaut Cortuois?
Achraf?
.....

Lepo te prosim no....nehaj bezlat in se vrni h komentarjem o Barceloni, pa še to jih ne komentiraj, ker se ti bodo pravi navijači smejali.


Curtoais-a je bil zelo cenjen golman v Chelsea in je bil ob času nakupa, dober nakup, človek se še lovi, če bo kdaj ujel formo bo pa treba še videti.

Imeli so Keylor-a Navas-a in so iskali golmana kar nekaj časa, zakaj sicer večini ljudi ni bilo jasno.

Vinícius Júnior je bil dober nakup, Dani Ceballos je bil velik talent itd.

Sedaj določeni nakupi talentov se izidejo, določeni pač ne in po bitki je lahko biti general!

Real Madrid transfers list

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

r3dkv1c4 ::

Kaj ti navijaš za Olimpijo, ker se tako obnašaš?

Eh, za Barcelono, sej se mi je zdelo.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

VaeVictis ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Kaj ti navijaš za Olimpijo, ker se tako obnašaš?


Hujš, Manchester United.

r3dkv1c4 je izjavil:

Kaj ti navijaš za Olimpijo, ker se tako obnašaš?

Eh, za Barcelono, sej se mi je zdelo.


Ne žali me z Barcelono! ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

Mato989 ::

Ne se salit... Ze to da so ob navasu iskali golmana pove vse o slabrm kadrovanju... Prvo so hotli degeo pol niso bli sposobni pri degei in njegovem man utd poslat zadev pravi cajt so kasneje na silo tega vratarja kupli ki je sicer cenjen ampak za moje pojme okoren golman...

Videlo se je tudi kako je kot golman sel navzdol cim je odsel iz bunkeraske ekipe atletica... Tako pot bi oz bo inel tudi oblak...

Dejansko je najvecji minus ukvarjanjem z nakupom vratarja in neukvarjanjem z nakulom klasicne odlicne devetke... Recimo kane ali kaj podobnega... Real rabi naslednika raula... Benz pac ni.. Kar zivcen postanem ko ga vidim 40m od gola..
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

r3dkv1c4 ::

Benzema ni napadalec, klasični ampak je že od nekdaj bolj ofenzivni vezni aka. n°9.

Enačit Karima z Raulom ali pa kot nadomestek Cristianu, je totalni nesmisel.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

49106 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Benzema ni napadalec, klasični ampak je že od nekdaj bolj ofenzivni vezni aka. n°9.



9-ka je špica.

Squad number (association football) @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

VaeVictis ::

Thibaut Courtois je bil mišljen kot long-term zamenjava za golmana, je kar nekaj let mlajši od Navasa.

BTW tudi, ko je De Gea prišel v United smo se vsi držali za glavo, glede na to, kakšne gole je dobival.

Benzema sploh nima tako slabe statistike v Realu, je pa res, da nakup strikerja je nuja za Real.

ps: Se pa lahko zmenimo za menjavo Bale in Sancheza, šifra poškodovan hlod za poškodavn hlod!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

r3dkv1c4 ::

Lepo te prosim, da mi nehaš razlagat o številkah po pozicijah....bo šlo?
Seveda nima Karim slabe statistike. Karim opravi veliko dela, ki ga nekateri ne vidijo, sploh v času CR7 je bil v prvi vrsti on tisti, ki je delil asistence Ronaldu.
Če bi slabo opravljal delo, bi že davno moral pomahat v slovo.
Tibaut misli, da je dober.....mogoče je bil....ampak to je preteklost....trenutno ga Navas pospravi v lev žep.

Kane bi bil teoretično dobra zamenjava za Ronalda, amoak rajši vidim Mbappeja.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

VaeVictis ::

Malce off-topic, me prav zanima, če bo imela Barcelona enak meltdown, ko se Messi upokoji...

Sam ne verjamem, da bo Mbappé prišel v Real, PSG ima denar in ga ne bodo poceni dal, če sploh.

Sam vidim Kane-a kot bolj realno opcijo, sploh glede na ambicije Tottenhama v primerjavi z ambicijami PSG in Real-a.

IMHO bi prej PSG prodal Neymar-ja kot pa Mbappé-ja.

Mato989 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Lepo te prosim, da mi nehaš razlagat o številkah po pozicijah....bo šlo?
Seveda nima Karim slabe statistike. Karim opravi veliko dela, ki ga nekateri ne vidijo, sploh v času CR7 je bil v prvi vrsti on tisti, ki je delil asistence Ronaldu.
Če bi slabo opravljal delo, bi že davno moral pomahat v slovo.
Tibaut misli, da je dober.....mogoče je bil....ampak to je preteklost....trenutno ga Navas pospravi v lev žep.

Kane bi bil teoretično dobra zamenjava za Ronalda, amoak rajši vidim Mbappeja.


Ja ampak v času CR/ je CR7 dajal 30 golov na sezono ali več... zdaj pa Benz več nima komu dajat teh podaj ker nikogar ni na 9tki ko on bluzi okol z žogo in potem ni gola... In zato bi zdaj on moral prevzet vlogo 9tke samo ne zmore.

Bale je poškodovan več kot 50% časa od ostalih 50% pa je 75% časa ko prihaja v formo... Vazquez je odličen garač samo to ni Ronaldo, Asencio se je izgubil, Isca so odsekali ker trener, ajde Vinicius je soliden, ampak je pot še dolga do tega da bi morda lahko bil mikro menjava za Ronalda ma pa potencial...

Dejansko je trenutno edina pogojna menjava za Ronalda, Mbappe, potem pa kar nekaj časa nič...

Ampak Real rabi 9tko, ki bo dajala 20-25 ali več golov na sezono... ki ni steklena kot Bale.

VaeVictis je izjavil:

Malce off-topic, me prav zanima, če bo imela Barcelona enak meltdown, ko se Messi upokoji...

Sam ne verjamem, da bo Mbappé prišel v Real, PSG ima denar in ga ne bodo poceni dal, če sploh.

Sam vidim Kane-a kot bolj realno opcijo, sploh glede na ambicije Tottenhama v primerjavi z ambicijami PSG in Real-a.

IMHO bi prej PSG prodal Neymar-ja kot pa Mbappé-ja.


Veš kako je to... Mbappe lahko prodajo izsili... sicer si lahko naredi tudi veliko škode, če izsiljuje in ga dajo na klop dokler ne poteče pogodba, ampak ja.

On ima keša dovolj da tudi če neha igrat ne bo stradal, PSG bo pa na valikem minusu če on ne igra in bo čez X let zato vreden 80% manj... načeloma klub take igralce rad sporazumno proda, sploh če je dosti keša (glej Ronaldo)

Ampak ja, to bo zdaj zanimivo, da je Zidane prišel nazaj je zame veliko presenečenje, kot kaže ima Real res rad, ker jaz ne bi, to pa zato ne, ker ko zmagaš LP 3x zapored, si lahko ugled samo pokvariš, jaz bi šel v penzion in se kitil s slavo, ampak on pač ne... če je res dobil 3 okrepitve ki jih je želel to najverjetneje res pomeni Hazarda(kako ne vem) njega je želel že prej, ampak želel je tudi Mbappeja... me prav zanima kaj se bo zgodilo poleti, veliki nakupi verjetno, Real denar ima.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

judoka ::

r3dkv1c4 je izjavil:

@judoka
Niti ne razumeš besedne zveze pravi navijač, obsojaš pa realove navijače....zanimivo.

Veš, za začetek se navijaštvo začne s spoštovanjem nasprotnih navijačev.
,
Če tega nisi sposoben sprocesirat, ne spadaš v nobeno navijaško skupino.
Po tvoje je Perez dobro kupoval, koga pa pravzaprav?

Mariano Diaz?
Tibaut Cortuois?
Achraf?
.....

Lepo te prosim no....nehaj bezlat in se vrni h komentarjem o Barceloni, pa še to jih ne komentiraj, ker se ti bodo pravi navijači smejali.


Ce te je zmotila izjava o navijacih Reala je to zato ker si se pac nasel v njej. Ne morem pomagat. Real ima (logicno) najbolj razvajene navijace, pa ce se na glavo postavis ni pa nujno da si sam tak, razen
ce imas tako mocan creden nagon, da te vsako posplosevanje zaboli. Btw, svet ni dvopolen in ce recem da so Realovi navijaci najbolj scrklani, to ne pomeni da navijam za Barco:)). Njeni navijaci niso nic drugacni.

Glede Perezovih nakupov...iz glave se spomnim par mladih spanskih reprezentantov (Hernandez, Cebalos) in 2(?) mlada brazilca, ampak se mi ne da gledat na transfermarket.
Imajo se Odegaarda, ki je star 19 in baje spet igra dobro in en kup mulcev v 1 ekipi. Skratka imajo zadaj talente, ampak bo pac trajalo da se to zarotira. Edina ocitna Prrezova napaka je bila
da poleti ni pripeljal menjave za Ronalda, oz. vsaj neko veliko ime, ker zamenjat se ga ne da. Cortuois je bil nepotreben, ampak so ga dobili poceni, tako da...razumljivo.

Ce bojo poleti pripeljali koga iz PSG-ja bi prej rekel da bo to Neymar, kot pa Mbappe.

Chelsea so bo oz. če se ne motim se je že, pritožil na transfer ban in bo verjetno v naslednjem transfer windou nakupil in prodal vse igralce za nekaj let, plus ogromno igralcev imajo na posoji drugim ekipam.


So se ze pritozili in bili zavrnjeni. Zdaj je na vrsti sodisce, we ll see...

judoka ::

VaeVictis je izjavil:

Malce off-topic, me prav zanima, če bo imela Barcelona enak meltdown, ko se Messi upokoji...

Sam ne verjamem, da bo Mbappé prišel v Real, PSG ima denar in ga ne bodo poceni dal, če sploh.

Sam vidim Kane-a kot bolj realno opcijo, sploh glede na ambicije Tottenhama v primerjavi z ambicijami PSG in Real-a.

IMHO bi prej PSG prodal Neymar-ja kot pa Mbappé-ja.



Barca v zadnjih 2 letih (od prodaje Neymarja ) dela dober job pri transferjih in zacuda tudi dobro prodaja. Real jim je pobral domace talente, ampak imajo Dembele-ja v napadalni trojki, Arthurja in De jonga na sredini in baje poleti kupijo se De Ligta.
V vsaki liniji vsaj po 1 top talent za naslednjih 10 let. Coutinho naj bi bil naslednik Messija, ampak se je cisto izgubil. Se mi zdi da je njihov trener zelo lesen, ker kadar sem ga gledal je igral na krilu, za kar je prepocasen.

oo7 ::

Cr7 v polno

Mato989 ::

Kdo drug kot cr7... Ko je sla not sem rekel ronaldo pa se ni vidlo da je bil on
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mato989 ::

Vidite kdo je ronaldo... Ce bi igral ronaldo proti ajaxu bi namesto preck pac bili goli... Simpl

To je razlika med ronaldom in gnilim napadom reala letos
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Haha Ronaldo. Samozavest serijsko. Rekel je da bo hattrick in morda še bo:D:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

CR7 še v drugo

Vazelin ::

Juve je totalno naspidiran
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

:DRonaldo hattrick?

Dame in gospodje, Mr. Clutch.
Kok je ta tip hladen ko špricer.
Še ena GOAT predstava Ronalda.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Podaljškov ne more biti več.

Vazelin ::

Nisem si mislu, da bo tak meltdown Atletica

Ajde ROnaldo do zmage v CL in naslova undisputed GOATa
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Spet ni rpnaldo hejterjev...

Tak je ce mas ronalda... On je striker ne pa benz lol
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Man C : Schalke 7:0 8-O (10:2)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Vazelin ::

Mato989 je izjavil:

Spet ni rpnaldo hejterjev...

Tak je ce mas ronalda... On je striker ne pa benz lol

Fora je ta, da bo on dober oz. boljši striker od Benza tudi pri 38ih:D

Jebat ga. Hladnost maš ali nimaš. Ronaldo jo ma, Zidane je to mel...
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

r3dkv1c4 ::

Počasi prihaja čas zamenjave trenerja na klopi Atletica.
Simeone gre lahko v gledališče, tam bo imel stand-up proslavljanja zadetkov......na njegovo mesto pa bo počasi prišel nekdo, z bolj napadalno in samozavestno filozofijo.
Včeraj se je usral pred Ronaldom.
Ne moreš se branit in čakat, ko imaš 3 lačne leve v nasprotni konici napada.
Atletico včeraj ni spackal dva konkretna napada.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Gambino ::

Kapo dol Ronaldu, čeprav nisem njegov ljubitelj. Če letos osvoji LP je definitivno najboljši ever (pa sem Messijev navijač)

gusto ::

BivšiUser2 je izjavil:

 Proslavljanje vredno 20k€.

Proslavljanje vredno 20k€.

:))

 Sedaj izpade neprecenljivo.

Sedaj izpade neprecenljivo.

SloLord ::

Norc:D Res kapo dol!
Upam, da mu rata še z Juventusom!
It is I, Leclerc!

oo7 ::

gusto je izjavil:

BivšiUser2 je izjavil:

 Proslavljanje vredno 20k€.

Proslavljanje vredno 20k€.

:))

 Sedaj izpade neprecenljivo.

Sedaj izpade neprecenljivo.



Mato989 ::

Točno to.

Ronaldo je pa kralj Lige prvakov. Več kot dvajset se jih podi po igrišču, gole pa daje le on.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Saul Goodman ::

messi in potem dolgo nobenega. ronaldo je šel iz španije, da ne bo tako očividno druga violina prvenstva. statistika pove vse. folk vpije "3 različni klubi" a globoko v sebi si vsi samo želijo, da bi legenda kot je messi ostal celotno kariero pri "njihovem" klubu.

Zgodovina sprememb…

MostWanted ::

Saul Goodman je izjavil:

messi in potem dolgo nobenega. ronaldo je šel iz španije, da ne bo tako očividno druga violina prvenstva. statistika pove vse. folk vpije "3 različni klubi" a globoko v sebi si vsi samo želijo, da bi legenda kot je messi ostal celotno kariero pri "njihovem" klubu.


haha ja ja. ti se kr tolaž. ronaldo je lačen uspehov in izzivov.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: madviper ()

Vazelin ::

Ronaldo ima bolj spektakularne predstve v CL kot Messi.
Overall je njegova kariera boljša kot od Messija. Če osvoji CL letos je zame GOAT.
Resda je na peaku Messi vesoljec ampak overall ima več uspehov Ronaldo.

Mislim da je vsem jasno da trpanje Atletica ni trpanje celtr vigo v LaLiga
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

judoka ::

Overall je njegova kariera boljša kot od Messija.


Nah, to bo vedno stvar devate, okusa in konsenza itak ne bo nikoli.
Ampak to kar CR kaze v zadnjih 5 letih v CL je vredno vsega obcudovanja. Clutch performance. Dokler Ancelotti
ni prevzel Reala in osvojil prvo od 4 CL, CR ni imel clutch imidza, kvecejmu nasprotno. Od takrat naprej trga in za ta obrat vsaka mu cast.

Mislim da je vsem jasno da trpanje Atletica ni trpanje celtr vigo v LaLiga


Tocno to se je pred tem obdobjem govorilo za CR. V neg. smislu.

Saul Goodman ::

MostWanted je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:

messi in potem dolgo nobenega. ronaldo je šel iz španije, da ne bo tako očividno druga violina prvenstva. statistika pove vse. folk vpije "3 različni klubi" a globoko v sebi si vsi samo želijo, da bi legenda kot je messi ostal celotno kariero pri "njihovem" klubu.


haha ja ja. ti se kr tolaž. ronaldo je lačen uspehov in izzivov.


lačen predvsem denarja in sit tega, da ga je messi leta in leta sramotil v španskem prvenstvu. verjami, ronaldo sanja njega, ne obratno. :D

Vazelin ::

Champions League top scorers
124 Goals - Cristiano Ronaldo
108 Goals- Cristiano Ronaldo without penalties

106 Goals - Leo Messi
105 Goals - Cristiano Ronaldo at Real Madrid
71 Goals - Raul Gonzalez
63 Goals - Cristiano Ronaldo in the knockout stages
61 Goals - Cristiano Ronaldo in the group stages
60 Goals - Karim Benzema
56 Goals - Ruud van Nistelrooy
53 Goals - Robert Lewandowski

Tip je v CL brez konkurence. Stavim jajca, da Real enega naslova ne bi osvojil, če bi bila ekipa ista, samo brez Ronalda.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Saul Goodman ::

all time top el clasico scorers: messi 26, ronaldo 18
all time top el clasico assists: messi
all time top el clasico hattricks: messi 2x, ronaldo 0x
-
v CL pa bo imel messi nekaj sezon več kot ronaldo, pa počakmo na končno cifro:

messi goli: 106, nastopov: 130, golov na tekmo: 0.82, od leta 2005
ronaldo goli: 124, nastopov: 160, golov na tekmo: 0.78, od leta 2003

hehe, si spustil nekaj statističnih podatkov, ki ne ustrezajo agendi. :P

Vazelin ::

Rabelj Atletica je bil znova Cristiano Ronaldo, tokrat v dresu Juventusa.

"Je najboljši na svetu. Odigra, ko je najbolj pomembno. Videl je, kako sem proslavljal v Madridu, zdaj pa je, tako kot jaz, pokazal svoj karakter."
Simeone

:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

49106 ::

Saul Goodman je izjavil:

all time top el clasico scorers: messi 26, ronaldo 18
all time top el clasico assists: messi
all time top el clasico hattricks: messi 2x, ronaldo 0x
-
v CL pa bo imel messi nekaj sezon več kot ronaldo, pa počakmo na končno cifro:

messi goli: 106, nastopov: 130, golov na tekmo: 0.82, od leta 2005
ronaldo goli: 124, nastopov: 160, golov na tekmo: 0.78, od leta 2003

hehe, si spustil nekaj statističnih podatkov, ki ne ustrezajo agendi. :P


En se je praktično rodil v Barceloni, drugi pa je začel pri Sportingu. Kaj je Messi osvojil z Argentino in kaj Ronaldo s Portugalsko?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Truga ()

Saul Goodman ::

49106 je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:

all time top el clasico scorers: messi 26, ronaldo 18
all time top el clasico assists: messi
all time top el clasico hattricks: messi 2x, ronaldo 0x
-
v CL pa bo imel messi nekaj sezon več kot ronaldo, pa počakmo na končno cifro:

messi goli: 106, nastopov: 130, golov na tekmo: 0.82, od leta 2005
ronaldo goli: 124, nastopov: 160, golov na tekmo: 0.78, od leta 2003

hehe, si spustil nekaj statističnih podatkov, ki ne ustrezajo agendi. :P


En se je praktično rodil v Barceloni, drugi pa je začel pri Sportingu. Kaj je Messi osvojil z Argentino in kaj Ronaldo s Portugalsko?


klasična obramba ronaldo fanboyev: več klubov zamenja, boljši je, po njihovo. a o legendah nogometa, ki so dali svojo kariero za en klub strokovna javnost govori le z izbranimi besedami. naj ronaldo ostane v manchester unitedu, pa bi videli njegovo bero do sedaj. on pač potrebuje več različnih ekip, ki se mu podrejajo, da lahko naklepa te lovorike. le to mu preostane, ker enega in istega voza ni sposoben vleči tako kot messi. :D

in kaj je ronaldo naredil s portugalsko reprezentanco? nič. portugalska reprezentanca je osvojolia evropsko prvenstvo navkljub temu, da so imeli ronalda, ne zaradi njega. a je sploh igral v finalu? :D

messi je z argentino prišel v finale svetovnega prvenstva. nekaj, kar ronaldu ne bo uspelo nikoli. ker je tudi velikokrat pogorel na ključnih tekmah v svoji karieri. veliko večkrat, kot njegova argentinska nočna mora.

Mato989 ::

Saj messi nic ne vlece... Oz trudi se samo gre mu ne...to ze res da govorijo za take legende z izbranimi besedami ampak zame je velika razlika biti kkt legenda cel cas v romi kot totti ali pa v barci...

Sicer vsakomur svoje. Ampak messi in ronaldu sta tu izvenserijska zato njima ne velja ta logika ki jo omenjas... Totti je bil car samo ni pa bil pol ronalda ali messija enako velja za ostale...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Ronaldo in Messi bosta težko ponovljiva.
Je pa dejstvo, da za legacy šteje CL več kot LaLiga.;)
Dobro, saj Messi bo imel že nocoj priložnost, da odloči kot včeraj Ronaldo.

Imo še dolgo ne bo enega blizu Messiju in Ronaldu
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Saul Goodman ::

Vazelin je izjavil:

Ronaldo in Messi bosta težko ponovljiva.
Je pa dejstvo, da za legacy šteje CL več kot LaLiga.;)
Dobro, saj Messi bo imel že nocoj priložnost, da odloči kot včeraj Ronaldo.

Imo še dolgo ne bo enega blizu Messiju in Ronaldu


dejstvo je, da v španiji legacy la liga. nam, tujim navijačem, je seveda najbolj prestižna liga prvakov, ampak zgodba ni tako preprosta. legacy je tudi el clasico. barca ima v medsebojnem obračunu več zmag od reala, ronaldo je sicer uspel izenacit di stefana, messi je pa oba nadmudril že za 8 golov in ni še konec. dejstvo je tudi, da je messi najboljši strelec španske lige vseh časov.

in dejstvo je, da lahko vse lovorike reala delimo z 2, ker je pred letom 50 v španiji fuzbal igrala politika in franco.

še dolgo ne bo nikogar blizu messija, potem pride ronaldo, potem pa ostali. jaz nimam nič proti modelu, je makina, ampak messi hejterji začenjajo še sami sebi verjet. samo enega čarovnika je imel fuzbal v zadnjih 10 letih in to je D10S.

Vazelin ::

Pri Ronaldu me fascinira njegova motivacija. Tip koraka proti 35 letu a še vedno je željan zmage najbolj na igrišču. Samo poglejte, vsaka, najmanjša napaka ga zaboli in se sekira. To so rojeni zmagovalci. Če ne bi bil fuzbaler bi bil zagotovo uspešen v kakšnem drugem poklicu.

Gleda se celotna kariera, ne samo LaLiga. Dejstvo je, da je Ronaldo igral v Premier League v času, ko je bila le ta najmočnejša liga na svetu (v času ko sta finale igrala Chelsea in United). Šele malce kasneje se je fokus preselil v Španijo. Lakho rečemo, da je Ronaldo tekom svoje kariere vedno blestel v, takrat, najboljši ligi na svetu.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Saul Goodman je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Ronaldo in Messi bosta težko ponovljiva.
Je pa dejstvo, da za legacy šteje CL več kot LaLiga.;)
Dobro, saj Messi bo imel že nocoj priložnost, da odloči kot včeraj Ronaldo.

Imo še dolgo ne bo enega blizu Messiju in Ronaldu


dejstvo je, da v španiji legacy la liga. nam, tujim navijačem, je seveda najbolj prestižna liga prvakov, ampak zgodba ni tako preprosta. legacy je tudi el clasico. barca ima v medsebojnem obračunu več zmag od reala, ronaldo je sicer uspel izenacit di stefana, messi je pa oba nadmudril že za 8 golov in ni še konec. dejstvo je tudi, da je messi najboljši strelec španske lige vseh časov.

in dejstvo je, da lahko vse lovorike reala delimo z 2, ker je pred letom 50 v španiji fuzbal igrala politika in franco.

še dolgo ne bo nikogar blizu messija, potem pride ronaldo, potem pa ostali. jaz nimam nič proti modelu, je makina, ampak messi hejterji začenjajo še sami sebi verjet. samo enega čarovnika je imel fuzbal v zadnjih 10 letih in to je D10S.


Me zanima kaj bi dejal kaj bi cenil bolj... To da nk maribor osvoji ligo prvakov ali lokalno prvenstvo... Jaz grem stavit da bi vsak navijac podpisal zmago v lp pred zmago v slo prvenatvu kajne?

Pri ronaldu je folku vsec to da se trudi in kaze zeljo ki je nenadkriljiva... Messi tega nima... On mebi deluje kot nekdo ki so ga vzeli in dejansko z rastnin hormonom spravli gor in je vele talent, ampak vcasih mam feeling kot da mu je odvec laufat... Za razliko od ronalda
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Champions League top scorers
124 Goals - Cristiano Ronaldo
108 Goals- Cristiano Ronaldo without penalties

106 Goals - Leo Messi
105 Goals - Cristiano Ronaldo at Real Madrid
71 Goals - Raul Gonzalez
63 Goals - Cristiano Ronaldo in the knockout stages
61 Goals - Cristiano Ronaldo in the group stages
60 Goals - Karim Benzema
56 Goals - Ruud van Nistelrooy
53 Goals - Robert Lewandowski

Tip je v CL brez konkurence. Stavim jajca, da Real enega naslova ne bi osvojil, če bi bila ekipa ista, samo brez Ronalda.



Ronaldotu moraš prišteti še včerajšnje 3 gole.
Messi mu je največja grožnja. Messi je star 31 let Ronaldo pa 34 let.

oo7 ::

Še lestvica najboljših strelcev

1. Josef Bican 805 golov
2. Romário 772 golov
3. Pele 767 golov
4. Ferenc Puskás 746 golov
5. Gerd Müller 735 golov
6. C Ronaldo 700 golov
7. Messi 678 golov
24 Zlatan Ibrahimovič 513 golov

Trenutno igrajo samo trije nogometaši, ki so dali več kot 500 golov.

Ronaldotu manjka samo še 105 golov, da postane GOAT Messiju pa 127 golov.

BARCELONA - LYON 1:0 (-:-) 0:0
Messi 18./11-m

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Mato989 ::

A zdaj ko je messi dal penal iz 11m je tudi nub?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
23 / 68
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Evropska superliga v nogometu (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Šport
38955010 (4975) perci
»

FC Barcelona VS. Real Madrid (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28767468 (56497) win95<3
»

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Oddelek: Loža
314104 (3617) monster-x

Več podobnih tem