» »

HTC Desire x - Pomnilnik aplikacije

HTC Desire x - Pomnilnik aplikacije

buick ::

Rabim pomoč.
Pomnilniški prostor v tem telefonu je razdeljen na: Pomnilnik aplikacije, Pomnilnik telefona in Kartica SD.
Pomnilnik aplikacije je razdeljen na Programi in Drugo.
Skupen prostor pomnilnika aplikacije je 2,9GB:
Programi = 850MB (ob pritisku se pokažejo programi, ki so bili že naloženi v telefonu; vse ostale, ki jih je bilo možno sem premaknil na SD kartico)
Drugo = 1,8GB (ob pritisku se ne pokaže nič - torej ni možno videti kaj je pod Drugo - in to mi je največja neznanka)
Na voljo = 260MB
Kako sprostiti več prostora? Telefon ponuja čiščenje predpomnilnikov in odstranitev aplikacij. Vse možne aplikacije imam premaknjene na SD kartico. Predpomnilnike sem počistil.
Torej kaj je pod DRUGO???
Hvala za pomoč.
  • spremenil: buick ()

hojnikb ::

verjetno je to vgrajen plac ki je teb dostopen za fajle.
#brezpodpisa

buick ::

Ne razumem kako to misilš?
Saj pravim, tega je za 1,8GB in sploh ne morem odpreti tega dela in pogledati kaj vsebuje!?

hojnikb ::

Ne, ta plac je namenjen fajlom, ki jih sam naložiš ali zgeneriraš (slike, video, muska...)

Vidiš ga pa z kakim file explorerjom
#brezpodpisa

buick ::

Sem namestil File explorer in ta mi je jasno pokazal da so slike, glasba in video na SD kartici.
Na emmc mi pokaže le mape Android, data, DCIM in LOST.DIR. Pa na nobeni od teh ni videti, da bi bilo gor kaj veliko, v bistvu v mapah ni skoraj nič.
Zato še vedno ne razumem kaj je pod Drugo glede na to, da od 2,9GB le-ta zasede kar 1,8GB!?
Mi gre pošteno na živce :)

hojnikb ::

Tist verjetno kuri sistem...
#brezpodpisa

buick ::

Ja tudi men se zdi da je to sistem in že prednaložene aplikacije, ki jih ni možno premaknit na SD kartico


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težava pri prenosu programov na MicroSD

Oddelek: Mobilne tehnologije
181337 (1083) joker16_7
»

android - prostor za shranjevanje bo pošel

Oddelek: Pomoč in nasveti
112522 (1983) BC3
»

Android - uvod za novince? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14219785 (14096) Jst
»

Povečanje internega prostora telefona (Android)

Oddelek: Mobilne tehnologije
274621 (3979) Pithlit

Več podobnih tem