Forum » Hlajenje in modifikacije » Zalman FAN MATE 1 ??
Zalman FAN MATE 1 ??
erik ::
Živjo..
Nabavil sem Zalmanov FANMATE1 da bi znižal šum hladilnika.
Seveda se je poslabšalo tudi hlajene. V normalnem delovanju mi doseže
do 52C temperature, ko pa dodam FANMATE1 se mi zviša nekje do 65C.
Ali je to še v mejah normale ali ne?
Hvala za odgovor..
Nabavil sem Zalmanov FANMATE1 da bi znižal šum hladilnika.
Seveda se je poslabšalo tudi hlajene. V normalnem delovanju mi doseže
do 52C temperature, ko pa dodam FANMATE1 se mi zviša nekje do 65C.
Ali je to še v mejah normale ali ne?
Hvala za odgovor..
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | moja mini modifikacija :)Oddelek: Hlajenje in modifikacije | 2622 (1763) | Golden eye |
| » | Nov test: Pentium 4 3,2 GHz!Oddelek: Novice / Nova vsebina | 3042 (3042) | Filo |
| » | Zalman 6000cu OEMOddelek: Kaj kupiti | 1821 (1488) | AtaStrumf |
| » | zalman in nastavitev vrtljajevOddelek: Pomoč in nasveti | 1068 (920) | bodom |
| » | Rabim en dober CPU cooler za XP1800+Oddelek: Hlajenje in modifikacije | 1840 (1645) | Hux |