» »

AGT Računalniki, AGT Trgovina

AGT Računalniki, AGT Trgovina

««
16 / 16
»
»»

chucki ::

Enkrat so bili na 24ur, ko je vlada kupovala nove racunalnike...Svetovali so pri nakupu... Mislim, da sem objavil v tej temi.. Tako, da zdaj veste od kje imajo podporo
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Ales ::

Ja vsekakor, "vlada" podpira enega goljufivega knedla.

Verjetno take gostilniške bolje izpadejo po par pivih pa če ti je res dolgčas.

chucki ::

Na 24ur je bil članek in agt podjetje je bil v video in pojasnjevalo kakšen prenosnik potrebujejo... Kako so potem prav njih našli?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

jype ::

chucki je izjavil:

Na 24ur je bil članek
Že to ti pove, da gre za bullshit.

chucki ::

jype je izjavil:

chucki je izjavil:

Na 24ur je bil članek
Že to ti pove, da gre za bullshit.


Potem je bil fake video prispevek?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Ales ::

Osnoven problem je že v tem, da nisi sposoben delati logičnih zaključkov iz informacij, ki so ti podane. Tudi če bi šlo za real in ne fake news, to še vedno ne bi pomenilo tega, kar ti zgleda misliš, da pomeni.

tomy5 ::

chucki je izjavil:

jype je izjavil:

chucki je izjavil:

Na 24ur je bil članek
Že to ti pove, da gre za bullshit.


Potem je bil fake video prispevek?


Ne, ni bil fake video, bil je pač video na šrot kanalu za šrot folk.

Johny992 ::

Nazadne sm pr teh nategunih kupu en pc, plačov vnaprej, čakov 1 mesec, brez odgovorov, 2x se oglasil pri njih osebno, obakrat me je nategnil z enimi izgovori, da ne govorim glede dogovarjanja prek emaila(sramota). Po 1,5 mesecu odstopim od pogodbe ker niso zrihtal NČ. Na 14 dni vrnitvenega roka so se požvižgal, še zadnjič sem se oglasil, reku da ne grem iz trgovine dokler ne vrnejo ukradenega denarja, reku da bom tožil podjetje naslednji dan, grožnja s tirsom. Glej ga pesjana, vrne mi približno 1/3 denarja, zaloputnim vrata da skor dol padejo, naslednji dan nakaže ostale 2/3 denarja. Da jih ni sram, sam stran od teh kur_ev. 2 mesca sem se zajebavov, nasledn dan naročim pr mimovrste, plačam 30e več, dobil vse v štirih dneh.

NE KUPUJTE PRI AGT! Trgovina je za zapret

scipascapa ::

V normalnih državah bi že sedeli.

Pa daste prijave na inšpekcije in policijo?

Zgodovina sprememb…

chucki ::

Če so imeli na 24ur članek, potem imajo lovke povsod. Nič ne pomaga, druzga kot da se jih izogneš.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Ales ::

chucki je izjavil:

Če so imeli na 24ur članek, potem imajo lovke povsod. Nič ne pomaga, druzga kot da se jih izogneš.

Alo! Daj ne bluzi no, nehaj trolat. Na 24-kur je lahko vsaka opica omenjena v nekem članku in niso AGT nobeni vsemogoči mafijci, ampak kot zgleda navadni dobro zverzirani low-life prevaranti. Nobenih jebenih "lovk" ni, tipa je potrebno dosledno prijavljati vsakič, ko poskusi nateg.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

bluefish ::

scipascapa je izjavil:

V normalnih državah bi že sedeli.
Pri nas raje država posluje z njimi:

https://erar.si/prejemnik/95980385/#tra...
https://erar.si/prejemnik/87400537/#tra...

No, očitno vse manj oz. v zadnjih dveh letih nič.

Alien_Device ::

Johny992 je izjavil:

Nazadne sm pr teh nategunih kupu en pc, plačov vnaprej, čakov 1 mesec, brez odgovorov, 2x se oglasil pri njih osebno, obakrat me je nategnil z enimi izgovori, da ne govorim glede dogovarjanja prek emaila(sramota). Po 1,5 mesecu odstopim od pogodbe ker niso zrihtal NČ. Na 14 dni vrnitvenega roka so se požvižgal, še zadnjič sem se oglasil, reku da ne grem iz trgovine dokler ne vrnejo ukradenega denarja, reku da bom tožil podjetje naslednji dan, grožnja s tirsom. Glej ga pesjana, vrne mi približno 1/3 denarja, zaloputnim vrata da skor dol padejo, naslednji dan nakaže ostale 2/3 denarja. Da jih ni sram, sam stran od teh kur_ev. 2 mesca sem se zajebavov, nasledn dan naročim pr mimovrste, plačam 30e več, dobil vse v štirih dneh.

NE KUPUJTE PRI AGT! Trgovina je za zapret

o bog... pa kako je to možno da se dogaja. Stranka ne pomeni več nič, dandanes so oni glavni , ne več stranka.

BojanE ::

AGT funkcionira, ker je pri nas še vedno dovolj ljudi, ki jim je 10 € pri 1000 € več kot gladko izpeljan nakup in se radi je**jo okoli dobavnih rokov. Ko ljudje v firmo več ne bodo nosili denarja, pa potem po dveh mesecih melodovali zanj, bo firma šla rakom žvižgat.

PoStrah ::

jst sem kakih 15 let nazaj tam svoj prvi komp sestavu dal kakih 1000€ pol avans in je bila stvar v dveh tednih nared. takrat so bili v šiški blizu policjske postaje. zgleda so to bili še časi ko je trgovina dejansko funkcionirala. vem pa da sem mel en problem ko sem grafično par let po tem naročeval ko je kar ni in ni bilo dokler nisem preklical nakupa. od takrat pa nisem več sodeloval z njimi.
Asus P6T|i7 920|ATI HD 6850|12 gb DDR3|dual monitor|mašina da gate trga

Scorpy84 ::

Sej ne vem koliko imata stari agt pa tale danasnji skupnega, kot samo ime? Neki je ze pisalo, ampak sem pozabil tocno kaj, vem samo da je stari agt se zaprl zaradi stecaja, tale je pa tudi v stecaju.

Glugy ::

Jz sm skoraj kupil pri njih ker so imel najcenejš Aorus Elite X570 v Sloveniji 216,18 € ( prevzel bi na licu mesta ) namesto za 224 € pri Funtech ( z dostavo ). Sam sem ravno še pravi čas videl to temo da nisem tvegal. Sem najprej mislil na licu mesta kupit pa izmenjat si blago/dnear ampak potem je 233€ pri AGT-ju. Tako da ja če marže ne nabijejo te pa pol na drugo finto vržejo k jih morš prosjačat da dobiš blago k si ga naročil ( vsaj po zapisanem na forumu sodeč ). Sem pa za 2 € več dobil zadevo iz Nemčije. 218,29 € ( skupni stroški ) = 206,90€ ( Mindfactory ) + 11,39€ ( Mailboxde pošiljanje v Slovenijo ) .

Me pa čudi da država posluje z takim sumljivim podjetjem. To ni normalno.

ProCeed ::

Saj nobenemu ni jasno, kako lahko takšni debili od trgovine obstajajo!

scipascapa ::

Ker te država ne ščiti, zato.

Pac-Man ::

bluefish je izjavil:

scipascapa je izjavil:

V normalnih državah bi že sedeli.
Pri nas raje država posluje z njimi:

https://erar.si/prejemnik/95980385/#tra...
https://erar.si/prejemnik/87400537/#tra...

No, očitno vse manj oz. v zadnjih dveh letih nič.


Če so najcenejši ponudnik jim drugega ne preostane.

Za naslednjega, ki se bo nasankal

1) Preberi 25. člen, morda ustreza še kak
http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPred...

2) Podaj prijavo na tržni inšpektorat, lahko preko spleta.
https://e-uprava.gov.si/podrocja/drzava...

Srečno.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

antartide ::

čisto naključen pogovor o pc-ju in kaj mi napiše .. Omeni AGT lol - tudi njega so pustili čakat 6 mesecev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antartide ()

Kebo ::

AGT Trgovina d.o.o. gre v stečaj, do 6.4.2021. imate čas, da prijavite terjatve. Seveda trgovina še vedno obratuje tokrat pod Redit, d.o.o. Kako ti niso še z zaporu meni ni jasno.

D3m ::

Redit d.o.o.

Jesus H. Christ

A to je lefty PC trgovina.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Argica ::

Niso v zaporu, ker smo banana država.

Ales ::

Na žalost je včasih ravno obratno, tile niso v zaporu ker nismo banana država. V kaki avtokraciji jih že ne bi bilo več.

Če pa se hočeš iti pravno državo pa moraš dokazati prekrške in kazniva dejanja, pa ne moreš ljudem kar apriori preprečevati ustanavljanja podjetij, itd.. Včasih dokazovanje ni ravno lahko, včasih pa je potrebno tudi spremeniti zakone. Pa spet ne tako, da bi zaradi njih nasrkal kdo nedolžen ali pa da bi jih kdo izkoriščal za napačne stvari.

Kdor misli, da je to lahko, naj se kar loti...

D3m ::

Saj ne rabijo biti v zaporu.

Samo naj jim blokirajo ustanoviti firmo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

gddr85 ::

eh, očitno je lažje enga reveža it deložirat za 100 bucks minusa, kot pa se ukvrajat z AGT :P

Kebo ::

Domena agt.si je v lasti AGT trgovine d.o.o., blagovna znamka verjetno tudi. Prenašanje premoženja iz podjetja, ki je v stečaju je pa verjetno kaznivo dejanje.

janko771 ::

ko sem primerjal cene je AGT ena najdražjih trgovin v Sloveniji isti procesor v eni trgovini isto v Lj 332 eur pr njih pa 372 eur ???
jest

Magic1 ::

So že ugotovili, da ne gre z nategovanjem, ker je treba na koncu denar vrnit. Zdaj samo upajo, da bo kdo, iz neznanega razloga, se odločil pri njih kaj kupit.
Magic

Rias Gremory ::

AGT Trgovina d.o.o. je bila izbrisana 25.02.2022. AJPES link, potrebna prijava
Kot je nekdo nekaj prispevkov nazaj ugotovil (https://slo-tech.com/forum/t611111/p700... ), imajo zdaj istem naslovu servis Redit d.o.o.
Verjetno ni potrebno poudarjati, da previdnost tudi pri Redit servisu ni odveč.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

1580 POSAJENIH DREVES
Za vsako uspešno popravilo posadimo eno drevo. Ker ste se odločili popraviti računalnik, bo okolje na ta način vsaj malo manj obremenjeno.

Delujejo visokotehnoloski in prijazni.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

ziga1990 ::

verjetno je popravilo toliko dražje, da mi plačamo drevo in posaditev
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

svecka ::

tipično v Slo....zaprejo firmo, gredo v stečaj, a naseldnji dan ista firma pod novim imenom..tokrat Redit d.o.o.

Ponovno nategnjenih in oguljofani novi kupci pod taktiko starih lopovov.

Snegec ::

A AGT je zdaj Redit? Jezus kristus.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

igorpec ::

D3m je izjavil:

Saj ne rabijo biti v zaporu.

Samo naj jim blokirajo ustanoviti firmo.


Kako? Jo pač registrirajo na staro mamo, ker na psa ali mačko pač še ne gre ;), pa je.
««
16 / 16
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132310 (71850) kuglvinkl
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511518 (6319) dxx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531538 (20380) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815514 (11312) gendale

Več podobnih tem