» »

AGT Računalniki, AGT Trgovina

AGT Računalniki, AGT Trgovina

««
14 / 16
»»

Machete ::

A ni tako da pinov ni že desetletje na procesorju? O čem ti to? :]
Od kar znam sam setavljat sploh še nisem videl cpuja s pini. Videl sem ga lani prvič, ko sem rihtal en starejši strojni računalnik.

Sicer ja no kakor koli, vsak po svoji presoji, igraš pa se nič ne. Saj je vse trotel ziher in vse gre na svoje mesto. Kaj pa lahko zafrkneš? Not much.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

c3p0 ::

Na CPU-ju ne, so pa na matični, kar marsikomu tudi uspe zvit (glede na poste tukaj).

šernk ::

A ni tako da pinov ni že desetletje na procesorju? O čem ti to? :]


AMD?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

frenky119 ::

@BojanE
Vse lahko naredimo, če le hočemo in se potrudimo. Sam sem v živjenju nabavil dva sestavljena računalnika, češ kako pa bom zmogel in znal sestaviti komponente v delujoči stroj. Ko je drugi računalnik postal prepočasen in si je bilo potrebno nabaviti nekaj novega, sem se odločil za nabavo posameznih komponent. Še pred naročilom pa sem si ogledal kar nekaj primerov iz You Tube. Nisem računalniški in tehnični tip človeka, pa vendar mi je bilo hitro jasno, kako vsaka stvar paše na svoje mesto. Torej sem si že pred dobavo delov v glavi ustvaril sliko sestave računalnika. OK, to bo šlo. Dam ponudbe na nekaj spletnih slovenskih trgovin in v tujino (Mindfactory, Computeruniverse). Razlika v primeri z našimi 180 EUR pri Mindfactory. Še nikoli prej nisem nekaj naročal v tujini, ampak, če gre drugim, bo šlo tudi meni. In v redu gre zelo dobro in ceneje. Ostal sem zvest najcenejšemu trgovcu - Mindfactory. Čeprav več ne pošiljajo v tujino, sem pred tednom uporabil za dostavo nemškega posrednika Mailboxde in me je poštnina za isti paket prišla 2 EUR ceneje kot prej. Zato @BojanE, kar pogumno, ker cagav fant še ni nikoli pri fejst punci spal. Sploh ni težko.
Res sem pa pred leti dobil okvarjeno matično in ko dem jo pakiral za vrnitev, mi je pri nameščanju pokrovčka za pine roka z nohtom ušla na pine in nekaj pinov ukrivljenih. Ali jo bodo sedaj hoteli zamenjati ali pa bodo komlicirali? Mindfactory je še isti dan kot jo je prejel, poslal novo brez kakršnihkoli opozoril na pine, S pini in procesorjem pa nežno kot z žensko. Procesor ima oznake, v kateri smeri se položi na pine na matični in to je to. In si sam sestavil računalnik po lastnih željah.

BojanE ::

Mogoče se bom kdaj lotil sestavljati PC, najprej se bom poigral s čim cenejšim. KO bo otrok potreboval lasten komp, bo verjetno prilika. Če fentam 300 - 400 € robe me ne bo tako peklo.
Če se pa zatakne, pa itak lahko tukaj vprašam.:)

solatko ::

Niti slučajno ne moreš fentat vseh komponent, če sestavljaš računalnik po navodilih ali ob opazovanju tutorialov na you tube. Potrebna je rahla ročna spretnost, nekaj procentov preddispozicij za strojniška dela, lažjih oblik (sestavljanje lego kock, vijačenje) in dobro svetlobo, da ne zamešaš konektorjev za priklop komand iz ohišja.
Vse ostalo imaš slikano, opisano in risano v user manualu matične plošče.
Seveda je dobro, če poznaš kak jezik, v katerem je napisana knjiga z navodili (praviloma balkanskih jezikov ni).

Še bolj enostavno pa je, na bolhi nabavit poceni sestavne dele in iz njih zložit mašino v rangu 100€.
Se mimogrede navadiš še to, kaj gre skupaj.
Delo krepa človeka

konspirator ::

solatko
Še bolj enostavno pa je, na bolhi nabavit poceni sestavne dele in iz njih zložit mašino v rangu 100€.

Bolha in poceni za aktualno robo je težko še za starega mačka bolhe/sestavljanja, kaj šele za zelenca.
--

solatko ::

Govorim o malo starejših, še aktualnih komponentah. Prvi i3,....
Delo krepa človeka

BorutK-73 ::

Problem so previsoke cene na bolhi.

ps
Ste pa že dovolj offtopic.

Zgodovina sprememb…

yayo ::

frenky119 je izjavil:

Torej sem si že pred dobavo delov v glavi ustvaril sliko sestave računalnika. OK, to bo šlo. Dam ponudbe na nekaj spletnih slovenskih trgovin in v tujino (Mindfactory, Computeruniverse). Razlika v primeri z našimi 180 EUR pri Mindfactory. Še nikoli prej nisem nekaj naročal v tujini, ampak, če gre drugim, bo šlo tudi meni. In v redu gre zelo dobro in ceneje.

+1
Sestavil sem dva pcja v življenju, zadnjega sem naročil pri Hardwareversand in med izpolnjevanjem naročila totalno pozabil zahtevati, da mi ga sestavijo. Kako sem buljil, ko sem ga dobil v kosih. :)) V glavnem, s pomočjo interneta in Youtuba je bila gejmerska kišta za 1600 evrov sestavljena v enem popoldnevu. Najbolj sem cvikal pri hladilni pasti za procesor (Noctua hladilnik) a se je izkazalo, da sem delo izpeljal odlično, sodeč po temperaturah. Objektivno najtežje pa mi je bilo vtakniti vse tiste tanke žičke v "čokoladico", ki potem na ohišju prižiga ledice za zagon, hdd itd. Po petih letih in pri tretji grafični vse še dela kot šus. Pa sem ga sestavil jaz, ki sem vedno menil o sebi, da sem precej nerodne sorte. Sry za OT.

IcyFox ::

Živjo, zanima me kakšne so nedavne izkušnje s to spletno trgovino? Imajo eno ohišje dokaj poceni z kratkim dobavnim rokom, ali se je stanje v tej trgovini kaj izboljšalo?

edi45 ::

lopovi da večjih ni. Kolega naročil in plačal avgusta, računalnik po komponentah dobil šele januarja:))

yayo je izjavil:

frenky119 je izjavil:

Torej sem si že pred dobavo delov v glavi ustvaril sliko sestave računalnika. OK, to bo šlo. Dam ponudbe na nekaj spletnih slovenskih trgovin in v tujino (Mindfactory, Computeruniverse). Razlika v primeri z našimi 180 EUR pri Mindfactory. Še nikoli prej nisem nekaj naročal v tujini, ampak, če gre drugim, bo šlo tudi meni. In v redu gre zelo dobro in ceneje.

+1
Sestavil sem dva pcja v življenju, zadnjega sem naročil pri Hardwareversand in med izpolnjevanjem naročila totalno pozabil zahtevati, da mi ga sestavijo. Kako sem buljil, ko sem ga dobil v kosih. :)) V glavnem, s pomočjo interneta in Youtuba je bila gejmerska kišta za 1600 evrov sestavljena v enem popoldnevu. Najbolj sem cvikal pri hladilni pasti za procesor (Noctua hladilnik) a se je izkazalo, da sem delo izpeljal odlično, sodeč po temperaturah. Objektivno najtežje pa mi je bilo vtakniti vse tiste tanke žičke v "čokoladico", ki potem na ohišju prižiga ledice za zagon, hdd itd. Po petih letih in pri tretji grafični vse še dela kot šus. Pa sem ga sestavil jaz, ki sem vedno menil o sebi, da sem precej nerodne sorte. Sry za OT.


to je pa res neka najlažjega, računalnik skup sestavit. In zanimivega8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

mikhail ::

Zdravo,
sem 12 dni nazaj naročil par stvari za moj workstation ki nujno rabim, pa nisem še nič dobil. Danes dopoldne sem poslal mail, da malo povprašam kakšno je stanje, pa niso odgovorili.
Mislim, da sem se uštel. Rabim komponente precej nujno zaradi dela, zdaj pa čakam že veliko predolgo. Kakšne imate kaj izkušnje z njimi?

broken/link ::

preberi zadnjo stran, dve, tri. ti bo hitro jasno.

mikhail ::

... moje razpoloženje je explodiralo v volkodlaka. jutri grem do njih in bojo vidli vraga.

dottor ::

Sure... točno nič ne boš dosegu :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

mikhail ::

To govoriš iz lastnih izkušenj ali slovenceljskega cinizma?

dottor ::

Iz tega kar sem slišal od znancev ki so šli na lastno pest naročat zadeve kljub temu da sem jim odsvetoval AGT. Že mesece čakajo denar, pošiljali so mejle že na vse možne inštitucije, grozili z odvetnikom, ... in dosegli nič. Prvo izgovori: pride v petek, je na zalogi pri dobavitelju in čakamo da nam pošlje, pride naslednji teden, pride konc naslednjega tedna, ... ko pa pride do denarja pa spet vsi možni izgovori. En je celo šel osebno 2x tam in vsakič je na vratih viselo: Zaprto zaradi inventure (pa je blo skoraj 3 tedne razlike).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

shadeX ::

mikhail je izjavil:

To govoriš iz lastnih izkušenj ali slovenceljskega cinizma?


Iz izkušenj soforumašev iz te in ene druge teme. Tisti, ki so pizdili, so denar načeloma dobili ampak z nekaj mesečno zamudo. Pomagala naj bi "grožnja" z inšpekcijo.

dottor ::

Na zadnje kar sem slišal sploh se ne zmenijo več za e-pošto, na telefon ne odgovarjajo, že da dobiš nekoga v trgovini za govorit je umetnost.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

mikhail ::

Poslali so mi potrditveni mail, da so izvedli naročilo, in ko sem jih vprašal koliko časa predvidevajo da naj bi trajalo, so mi odgovorili da v parih dneh. Tako da nekakšna odzivnost je. Le na tale današnji mail (po 12 dneh) mi niso odgovorili. Najbrž je to del taktike.

Nazadnje sem kupil pri njih 8 let nazaj pa je bilo vse v redu.

Ampak ne razumem, zakaj folk samo grozi z inšpekcijo. Vse organe jim je treba obesit za vrat in to takoj!

gddr85 ::

ja res, tale agt si bojo ziher vzeli za prioriteto št. 1 ;)

SmotaniJanez ::

mikhail je izjavil:

Poslali so mi potrditveni mail, da so izvedli naročilo, in ko sem jih vprašal koliko časa predvidevajo da naj bi trajalo, so mi odgovorili da v parih dneh. Tako da nekakšna odzivnost je. Le na tale današnji mail (po 12 dneh) mi niso odgovorili. Najbrž je to del taktike.

Nazadnje sem kupil pri njih 8 let nazaj pa je bilo vse v redu.

Ampak ne razumem, zakaj folk samo grozi z inšpekcijo. Vse organe jim je treba obesit za vrat in to takoj!


Tole je precej dvoumno napisano.

Pač pred naročanjem komponent se v današnjih časih preveri boniteto dobavitelja. O AGT ju je bilo precej napisanega.

https://slo-tech.com/forum/t611111/0

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

Kako si plačal? Kartice in Paypal imajo opcijo disputa.
Magic

mikhail ::

SmotaniJanez je izjavil:


Tole je precej dvoumno napisano.

Pač pred naročanjem komponent se v današnjih časih preveri boniteto dobavitelja. O AGT ju je bilo precej napisanega.


Mislil sem organe pregona. Res je izpadlo dvoumno.

Dotični primer je pravi murphy. Po navadi sem previden in bolj težko zaupam. Potem pa je dovolj da enkrat ravnaš zaupljivo, pa te lahko opetnajstijo, in prav to se je zgodilo.

Vseeno pa, treba je spammat ZPS pa inšpekcije. To se ne sme dogajat. Samo ko bi Slovenci kdaj ukup stopil'! ...

[D]emon ::

To pa zato, ker ste nekateri preleni, da bi prebrali 14 strani teme, kao "prevec dela". Ja pol pa uzivaj v delu, ki si si ga naredil s tem, da si pri nategunih narocal. Poln internet je tem o AGT in kako nategujejo folk.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

scipascapa ::

Folk se lahko hitro opeče, samo sorry sistem tukaj ne ščiti kupca. V Avstriji če bi kaj delali, prva kazen 5 let brez firme, potem naprej morda še kaj hujšega.....pri nas pač Teksaški Balkan, samo spremeniš ime.

broken/link ::

mikhail je izjavil:


Vseeno pa, treba je spammat ZPS pa inšpekcije. To se ne sme dogajat. Samo ko bi Slovenci kdaj ukup stopil'! ...

Na žalost si sedaj ti v tej situaciji. Imaš pa zato šanso, da točno to narediš, kar si napisal. Upam, da ti uspe.

kixs ::

Pred kaksnim tednom sem se oglasil v poslovalnici. Najprej sem sel na Rudnik :lol: Pogledal kar ima na zalogi, izbral, placal, odpeljal. To je bil moj drugi nakup v tej trgovini. Prvi pred kaksnimi sedmimi leti na Rudniku po enakem postopku.

dottor ::

A niso že spremenili iz AGT Računalniki v AGT Trgovina?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

mikhail ::

broken/link je izjavil:

mikhail je izjavil:


Vseeno pa, treba je spammat ZPS pa inšpekcije. To se ne sme dogajat. Samo ko bi Slovenci kdaj ukup stopil'! ...

Na žalost si sedaj ti v tej situaciji. Imaš pa zato šanso, da točno to narediš, kar si napisal. Upam, da ti uspe.


Hvala za dobre misli :)

direktni ::

Zdravo,
tudi jaz sem med tistimi, ki nismo preverjali prodajalca na forumih preden smo naročli PC pr tem nategunu. Enostavno imam že ogromno uspešnih naročil, ki sem jih moral plačati po predračunu in ta je prvi, pri katerem sem se opekel. Verjetno bi ga šel preverjat na kakšen forum, če njegova spletna stran nebi bila med prvimi zadetki na googlu (celo pred mimovrste recimo).
V glavnem, naročil dele za PC -> plačal avans -> robe ni -> zahteval denar nazaj in rok za vračilo (14 dni) poteče čez en dan, medtem ko odziva ni. Imam vklopljeno sledenje mailov in dobivam potrdila, da maile zagotovo odpira, vendar ignorira.

Zato sem se odločil, da ga prijavim. Glede na to, da imate na tem forumu tudi ostali probleme, me zanima, če je kateri za to, da naredimo skupinsko prijavo, da se nas nekaj zbere in se ga lotimo tako kot je treba. Potrebno ga je spraviti iz slovenskega trga, da ne bo več nategoval ljudi. Zaenkrat bi ga prijavili tržnemu inšpektoratu, pozanimal bi se tudi na ZPS, kako je na teh stvareh. Če bi nas bilo dovolj, pa bi morebiti sestavili tožbo, če bi nas v to res prisilil.

Osebno ga bom zagotovo prijavil, če do konca roka ne bo denarja, ne šenkam mu niti centa, čeprav ne gre toliko za denar, kot gre za princip. Če se pa kateri najde, da bi se postopku proti njemu priključil, pa toliko bolje.

Lp

Ales ::

Zavedaj se le, da prijavljaš podjetje in ne fizično osebo. Fizična oseba pa ima lahko več podjetij. Podjetje gre lahko v stečaj. Odpre se novo podjetje. Itd in tako naprej in tako dalje, do nezavesti.

Torej, ko se ga boš lotil, dobro razmisli zadevo najprej strateško, kaj želiš doseči in kaj bi bilo najbolj učinkovito, potem pa se loti taktičnih korakov. Če ga resnično hočeš ustaviti, boš moral biti kreativen. Tip je profesionalec, nateguje folk že leta, ima podrobno razdelano, kaj počne. Nisi ti prvi, ki ga kam prijavlja, boli njega k... za to.

Kar je nedvomno pozitivno, IMHO, je, da je drugi zadetek na Googlu ob iskanju "AGT računalniki" Slo-tech-ov thread na to temo. Škoda, da iz opisa Slo-tech linka na Googlu ni takoj razvidno, da gre za nategunsko početje.

Morda bi Slo-tech admini lahko kaj naredili, kar se slednjega tiče.

flyby ::

ima nekaj sumljivo dobrih Google reviewev, sicer pa ima večina enake težave

marvin42 ::

Ales je izjavil:


Kar je nedvomno pozitivno, IMHO, je, da je drugi zadetek na Googlu ob iskanju "AGT računalniki" Slo-tech-ov thread na to temo. Škoda, da iz opisa Slo-tech linka na Googlu ni takoj razvidno, da gre za nategunsko početje.


V naslov teme bi lahko dodali "NATEG".
Mostly Harmless

Snegec ::

Vse kar rabis je, da AGT nategne enega izmed morilskih psihopatov v sloveniji pa se bo problem resil sam od sebe. Dve muhi na en mah.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

scipascapa ::

ja eno ročno vržt notr pa bo mir.

GreenT ::

Ne morem vrjet, da ta tip še ni v čuzi. To je naravnost smešno. Mene je takat nategnu za ene 800e. Še bolj kot spušen dnar je pa bolelo, da sem bil sam tok naiven in neumen. Kar tm na šank sm mu naštel 800e gotovine. Še dons me je sram, da sem to naredu. Naročil sem pa pr njemu s tako lahkoto enostavno zato, ker sem mel za sabo stotero takih nakupov po raznih štacunah brez problemov. Pa zamešal sem jih mal z Funtechom (10/10 štacuna). Ne vem kako,...ampak tako je blo. Uglavnem, jest sem mislil, da bo računalnik čez dan al dva za prevzet. Pa kličem čez 3 tedne in tko k vsem, tip neki bluzi. Res sem poj podal prijavo na inšpekcijo in mu parkrat povedal kakšna je situacija. Ne spomnim se, kdaj sem potem dobil denar nazaj. Čez kake pol leta. Da ne govorim o tem, da sem bil pol leta brez računalnika ...in tudi denarja za računalnik.,...in to ravno čez dopustniške novoletne praznike. Uglavnem lopov in gnoj od človeka.

[D]emon ::

Ta tema je lep dokaz da vas 99% sploh ne razisce po netu preden se spravljate v nakupe. Jao boze.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

shadeX ::

Dej ne seri. AGT je bila čist legit trgovina pred leti. Po netu greš iskat informacije o trgovini za katero slišiš prvič in z njo nimaš izkušenj. Veliko ljudi je naročevalo pri AGT več let in z njo imelo dobre izkušnje in normalno da se stranka potem vrne.

A sedaj bom vsakič ko bom kupoval na Mimovrste, googlal če so začeli nategovat ljudi?

gddr85 ::

sej, če greš k njim po drobnarije so čist legit (vsaj bili so), zaplete se pri naročanju kišt, pa to, da se vsakič nekam drugam preselijo :))

[D]emon ::

shadeX, ako si brihten, potem ja. V nasprotnem primeru pa v jok in na drevo, ane. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

dottor ::

Osebno sem najprej nabavljal vse na Mimovrste, pol so omejili ponudbo na zanič pa sem se preselu k AGTju, umes prešel na Mlacom ker sem naročal neke specifične stvari ki sem jih najdu le pri njih in sem pri Mlacomu tudi ostal. Vržem pa še vsakič en uč na Mimovrste, ker imam poslovalnico čez cesto skoraj da.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

mikhail ::

No, da podam epilog moje izkušnje z AGT.
Na srečo, trkam na les, brišem švic, itd, se je vse dobro izteklo kar predvsem pripisujem mojemu no-bullshit pristopu preko telefona, kajti tip s katerim sem bil v stiku (sej najbrž je edini tam, ki ima stik s kupci) je pač nek tip z malce čudnim 'vajbom' in moraš bit popolnoma direkten, nič diplomatski in nemara tudi pripravljen spremenit svoje nakupne preference. Zataknilo se je, ker ohišja, ki sem ga naročil niso dobili iz nevem-katerega-skladišča. Tako sem zahteval, da zamenjamo naročilo za drugo ohišje, primerljivo po ceni in specifikacijah, ki so ga imeli na zalogi. Datum na računu je 1.8.2018 (šele zdaj sem se spomnil, da bi lahko odpisal na S-T).
Tako sem tudi prišel robo iskat k njim, da čimbolj zmanjšam možnosti zastojev in izgovorov.

Se pa megleno spomnim izpred 8 let, ko sem nazadnje naročal pri njih, da imajo zdaj precej manjšo 'štacuno'. Motala okrog pa se je tudi neka mrka ženska srednjih let, ki ni niti pozdravljala. Tip, ki operira je pa tak glasen, klepetav za brez veze. 10 minut je rabil da je storniral račun in napisal novega medtem, ko je razlagal neka svoja mnenja za katera mi prav nič ni bilo mar - hotel sem le čimprej vzeti robo in it domov. Ker sicer bi pisanje računa trajalo 20 min, če mu ne bi rekel naj pohiti z računom, ker nimam časa na razpolago.

Jaz sumim da ima firma legit probleme z logistiko in to najverjetneje zato, ker so vsi zanesljivi špediterji nehali sodelovat z njimi, spet najverjetneje zaradi AGTjeve plačilne in naročilne ne-discipline. Tako zdaj improvizirajo.

Torej user experience je poden in če ima kupec striktno določeno katero robo želi (da ni pripravljen na kompromis s kakim primerljivim izdelkom kot v mojem primeru) bo seveda nasankal kot so opisovali v tej temi že drugi. Tako da absolutno odsvetujem AGT in se obenem sprašujem ali ima Slovenija sploh še kakšno zanesljivo, dobro založeno štacuno za računalniško robo. Ker Mimovrste in Mlacom imata precej navite cene v primerjavi s štacunami v Avstriji ali Nemčiji.

c3p0 ::

> Ta tema je lep dokaz da vas 99% sploh ne razisce po netu preden se spravljate v nakupe. Jao boze.

Morda bi v prvem postu še bolj poudarili njihove ne-poslovne prakse, pa naj se gre gledat zadnjo stran.

> in se obenem sprašujem ali ima Slovenija sploh še kakšno zanesljivo, dobro založeno štacuno za računalniško robo

Mogoče kako, a žal cenovno ne morejo parirat Nemcem. Zadnja izkušnja na Computeruniverse: predprejšnji četrtek nakazal za prenosnika MBP (pisalo je, da pošljejo v 2-3 dneh), v pon. so poslali, v sredo je bil pri meni. Pred nakupom poslal par vprašanj eno za drugim, odgovori v 10 min. Prihranek proti nam: golih 500€. /OT

GreenT ::

Goddammit man! Ne ga srat, ne bit naiven tko k smo bli ostali. Kakšno skladišče no. Praši ga, kje ima to skladišče in će greš lahko stuff sam tja iskat. Nobenga skladišča nima. Ne kle, ne čez cesto, ne v Nemčiji. Tip je kriminalc in lopov. Že leta fura isti nateg. Imam vse, samo ohišje je obtičalo v skladišču ker: so dopusti, so prazniki v nemčiji, ne ve zakva, je problem s proizvodnjo, al pa ga je kar tako zmankalo. S tem ko greš tja in mu daš denar, omogočiš eni naklučni žrtvi njegovga natega, da mu bo vrnil denar, ki mu ga že pol leta oblubla. Nate bo pozabil. Čez par mescov, ko začneš težit in prjavlat stvari na inšpekcije, bo pa počas začel razmišlat kako bo spet enga drucga nategnu, da ti bo vrnu denar. To je govno od človeka, ki ni vredno, da ga pes poščije.

Scorpy84 ::

GreenT je izjavil:

Goddammit man! Ne ga srat, ne bit naiven tko k smo bli ostali. Kakšno skladišče no. Praši ga, kje ima to skladišče in će greš lahko stuff sam tja iskat. Nobenga skladišča nima. Ne kle, ne čez cesto, ne v Nemčiji. Tip je kriminalc in lopov. Že leta fura isti nateg. Imam vse, samo ohišje je obtičalo v skladišču ker: so dopusti, so prazniki v nemčiji, ne ve zakva, je problem s proizvodnjo, al pa ga je kar tako zmankalo. S tem ko greš tja in mu daš denar, omogočiš eni naklučni žrtvi njegovga natega, da mu bo vrnil denar, ki mu ga že pol leta oblubla. Nate bo pozabil. Čez par mescov, ko začneš težit in prjavlat stvari na inšpekcije, bo pa počas začel razmišlat kako bo spet enga drucga nategnu, da ti bo vrnu denar. To je govno od človeka, ki ni vredno, da ga pes poščije.


Jaz sem kaksen mesec dni nazaj bil pri njemu, res ga je mal problem najt, ker ima mini napis na vratih. Menda mu je tovornjak sklatil neonski napis. Skladisce ma, kolk pa ma na zologi, pa ne vem. Neke skatle so bile, tisto kar sem pa iskal, pa ni imel :). Aja pa nisem bil nor pa narocal na spletu pri njemu, sam pac na poti mi je, pa povprasam ce ma to pa to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Scorpy84 ()

ivanuscha ::

Jaz sem naročil komplet računalnik kakšen mesec nazaj, plačal aro, vse prišlo v roku, kot dogovorjeno.

Ales ::

Bonus točke za pogum...

...in minus za precejšnjo nespametnost. Razen če prej nisi vedel za ustaljene prakse te štacune. V tem primeru pa trikrat potrkaj na les, pljuni čez hrbet in si oddahni, ker te je očitno neka boginja usode spregledala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

tomy5 ::

1 mesec dandanes čakal na računalnik ??????
««
14 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132807 (72347) kuglvinkl
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511563 (6364) dxx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531617 (20459) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815564 (11362) gendale

Več podobnih tem