» »

AGT Računalniki, AGT Trgovina

AGT Računalniki, AGT Trgovina

««
13 / 16
»»

scipascapa ::

Žalostno, da naša zakonodaja to dovoljuje in da nihče ni v zaporu. Kaj drugega od 90 neumnih ljudi v DZ ne moreš pričakovati.

Ales ::

In kateri zakon točno in na kak način bi spremenil, da bi preprečil tele stvari?

Ne da niso "neumni", ampak tudi taka natolcevanja niso nič bolj "pametna".

solatko ::

Zakon, po katrem mora oškodovani, dokazat namen goljufije, saj je poleg korupcije, to najtežje dokazat.
Delo krepa človeka

šernk ::

In kateri zakon točno in na kak način bi spremenil, da bi preprečil tele stvari?


sprva že tega da lahko X oseba zapre firmo agt računalniki v dolgovih in na istem okencu čez 5min odpre firmo agt trgovina brez dolgov. pa poznam precej hujše primere kot je ta.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

scipascapa ::

lol namen.......kot, da bi roparja spraševal "ti posluš zakaj si kradel"...tukaj je jasno, kaj je storjeno in konec....nič ovinkarjenja in palamudenja....

premalo ljudi je zaprtih.

smarnca ::

Dobro da sem to temo videl šele po naročilu pri AGT
Najbrž sem najbolj potrpežljiva stranka v Sloveniji.

Torej 19. Septembra 2016 sem pri AGT naročil vse komponente za PC. Skupna cena naročila je bila dokaj majhna (809€). Prav tako nisem naročil nobenih posebnih komponent razen grafične kartice, ki je bil na voljo pri dobavitelju in tukaj so se začele prve težave.
Po 20ih dneh od naročila sem prvič klical pa mi je rekel mojster tam da ne moreje dobaviti grafične če si lahko izberem drugo. In jaz seveda sem naročil drugo, boljšo za več denarja AMPAK sem dobil nanjo 10% popusta tako da sem bil sploh vesel.
No in čakam na novo grafično pa je ni in ni bilo potem se pa konec oktobra odločim, da me dejansko zanima kaj se dogaja in pokličem mojstra pa mi pravi da matična in RAM ne gresta skupaj :D Da je menda sistem nestabilen

Ok se odločim pa grem po 1. Novembru osebno na obisk tja kjer mi zagotavlja da v drugi firmi na drugi lokaciji kjer sestavljajo računalnike vse čaka name???! Ampak noče mi pa povedati kje je to. No in meni končno zazvonijo alarmi v glavi in se odločim da želim denar nazaj. Podpiševa tist odstop od pogodbe in jaz ves vesel zapustim AGT. Po enem tednu nič.. Drugi teden nič... mine 13 dni pa ga spet pokličem in pravi da bo takoj naslednji dan.

No po tem sem pa klical na tržno inšpekcijo kjer mi pove da naj ga prijavim. Jaz vse napišem ampak sem okleval in si rekel ah saj bo dal drug teden pa mineva čas lepo jaz ga kličem vsak dan pa grozim z inšpekcijo pa prijavo tam in glej ga zlomka 18. Novembra 2. meseca kasneje dobim 8€ na račun. Pa ga spet kličem in pravi, da so to obresti, ker zamuja (lol). No in mine še en teden pa dobim nazaj celoten znesek nakupa! Yes končno!!!

To je bilo 24. Novembra zjutraj. Še isti dan sem naročil PC pri PC Plus in ga imel doma v Soboto 26... Sestavljnega.

tl:dr če ne želite večjih profitov od obresti kot pri švicarskih bankah ne kupujte ničesar pri AGT

shadeX ::

Vsaka čast za potrpežljivost :)

dottor ::

Jaz vem da če bi se meni zgodilo kej takega in bi bil znesek višji od 200€ bi šou v poslovalnico z dvema južnjakoma ki bi naredila štalo in pol za kak mesec zginla na jug... zame pa naj dokažejo da sem karkoli naredu 8-O
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jure18 ::

Pred časom sem hotel kupiti pri njih SSD. DObro da ga nisem plačal predčasno, sem samo oddal naročilo. Po enem mesecu čakanja sem popiz*il in šel tja da mi obrazložijo zakaj toliko časa traja...obljubili so da pride čez 3 dni, ko ni prišel sem pač kupil od drugod.
Nato so me čez 3 mesece klicali da so ga dobil sem pa jim rekel da sem ves denar zapil in da ga ne morem plačati... pa je biu mer haha

Robertos664 ::

mene pa stranke je...jo, če jim več ko 3 dni sestavljam računalnik al pa če kakšen dan roba zamuja (ponavadi zaradi dostavljalcev..), tu pa eni potrpežljivo čakajo več mesecev.. zakaj nimam jaz takih strank :)
Intel Core i5 6500, 8GB DDR4, 240GB SSD, 1TB HDD,
GTX 1060 6GB, S340, 500W BeQuiet, Logitech G27

dottor ::

Ker nimaš AGT v imenu ;) Me pa res čudi kako ni še noben popizdu in jim obrnu poslovalnico na glavo. Da me tako oropajo sem pripravljen it tudi sedet...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

shadeX ::

Let's face it. You won't do shit.

Zaenkrat niso še nobenega (finančno) oropali. Vsak je dobil komponente po pol leta, ali pa denar nazaj. Edino kar je bilo tukaj izgubljeno so bili živci in čas.

Zakaj AGT še posluje? Logična odgovora sta lahko samo dva.

1. Imajo dovolj strank, ki tolerirajo njihov odnos in več mesecev čakanja na robo, da prihranijo tistih nekaj cekinov.
2. Odgovorni se ukvarjajo s kakimi nelegalnimi zadevami, podjetje pa je njihova krinka, da prikažejo kako lepo oni služijo. Pranje denarja pa to :))

šernk ::

1. Imajo dovolj strank, ki tolerirajo njihov odnos in več mesecev čakanja na robo, da prihranijo tistih nekaj cekinov.

kdo pr hudiču je pripravljen po 4 mesece čakat na robo, ki je obljubljena v 10ih dnevih? ok...sem tud sam čakal namesto 14 dni 30 dni priznam, sem bil po 2 tednih razkurjen ko sem namesto paketa dobil na mail obvestilo, da imajo probleme z dobavo. Da ti pa vsak dan rečejo jutri...khmm
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Ales ::

Nobena njihova žrtev ni pripravljena, bolj primorana.

Folk ne ve in ne razišče situacije pred "nakupom". Vidijo reklamo, ponudbo, firmo, kupijo, skeširajo se. Enkrat ko je denar pri AGT XXX whatever d.o.o. je umetnost dobiti ga nazaj. Tudi če žrtev ukrepa po pravni poti, traja oz. je sploh vprašljiv učinek. Če čaka in se "dogovarja" o dobavi, vračilu, traja. V vsakem primeru traja. In traja.

Tale tip oz. tipi tam zadržujejo denar namensko. Niso trgovsko podjetje, to jim je postranska dejavnost. Profesionalno se ukvarjajo z zadrževanjem in obračanjem tujega denarja.

Do potankosti imajo vse naštudirano s ciljem zavlačevanja in čisto vse, kar žrtev poskusi, so že kdaj prej videli. Posledično točno vedo, kako se odzvati. Z namenom da traja in traja... in traaja.

Jeba je to. :P

scipascapa ::

Zakaj AGT še posluje? Logična odgovora sta lahko samo dva.

Ker država ne poskrbi z ustreznimi zakoni in sankcijami. Konec. Pika.

Ko enkrat zamuja z dobavo, ni več možnosti sprenevanja ampak kazenska ovadva UTAJA denarja.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Očitno je logičnih odgovorov več. 8-) Odvisno s kakšne perspektive gledaš :))

scipascapa ::

Samo ena perspektiva je: neizpolnjevanje dolžnosti do kupca z namenom utaje denarja - neupravičeno zadrževanje.

Tukaj razne inšpekcije ne pomagajo, tukaj pomaga tožilstvo z kazensko ovadbo pred sodnika in podpisi vseh operarjenih strank.

Halo, pa kje smo no? V jungli?

dottor ::

shadeX je izjavil:

Let's face it. You won't do shit.


Če naročim PC, in dam recimo jurja pa pol za njega verjemi da se mi zmeša in dejansko nekomu zamenjam sliko na osebni. Za jurja pa pol sem pripravljen it sedet. Da delam par mescev in pol me en lolek nateguje več mescev moreš bit že posebno naiven da se ti ne zmeša. Razen če imaš nekaj stotakov € viška in te ne briga, pol pa bi prosu da mi pošljete ZS da vam posredujem svoj TRR, bom poskrbel za vaš denar da ne bo šel v nič ;((
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

dxx ::

dottor je izjavil:

shadeX je izjavil:

Let's face it. You won't do shit.


Če naročim PC, in dam recimo jurja pa pol za njega verjemi da se mi zmeša in dejansko nekomu zamenjam sliko na osebni. Za jurja pa pol sem pripravljen it sedet. Da delam par mescev in pol me en lolek nateguje več mescev moreš bit že posebno naiven da se ti ne zmeša. Razen če imaš nekaj stotakov € viška in te ne briga, pol pa bi prosu da mi pošljete ZS da vam posredujem svoj TRR, bom poskrbel za vaš denar da ne bo šel v nič ;((


Tako deluje večina ljudi. Grozi, grozi,.... potem pa nič ne naredi. Več ljudi je pisalo kako se jim bo zmešal, potem pa so vsi potiho počakali na svoj denar, svojo jezo pa stresli na forume. In tebi, kot praviš se "zmeša" zaradi jurja pa pol?!? Slabši si od roparja lokalne trafike. Bum bum, grožnje pa buške, pa po bratranca.... vse seveda samo v sanjah

[D]emon ::

šernk je izjavil:

1. Imajo dovolj strank, ki tolerirajo njihov odnos in več mesecev čakanja na robo, da prihranijo tistih nekaj cekinov.

kdo pr hudiču je pripravljen po 4 mesece čakat na robo, ki je obljubljena v 10ih dnevih? ok...sem tud sam čakal namesto 14 dni 30 dni priznam, sem bil po 2 tednih razkurjen ko sem namesto paketa dobil na mail obvestilo, da imajo probleme z dobavo. Da ti pa vsak dan rečejo jutri...khmm


Slovenceljni. Taisti, ki so glasni po ostarijah, forumih, in komentarjih pod novicami na 24ur.

Sam sem idiotu, ki je zamujal s placilom za 10 dni in se zgovarjal na vse mogoce, preprogramiral obraz.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

šernk ::


kdo pr hudiču je pripravljen po 4 mesece čakat na robo, ki je obljubljena v 10ih dnevih? ok...sem tud sam čakal namesto 14 dni 30 dni priznam, sem bil po 2 tednih razkurjen ko sem namesto paketa dobil na mail obvestilo, da imajo probleme z dobavo. Da ti pa vsak dan rečejo jutri...khmm


Slovenceljni. Taisti, ki so glasni po ostarijah, forumih, in komentarjih pod novicami na 24ur.


ne vem sicer zakaj to leti name, ampak sam sem že 2x skenslal naročilo prenosnika (prvič za 1400eur, drugič za 750eur) ker ga v 10ih dnevih niso zrihtali. 2-3 dni dobavni rok, vedno dam vsakemu 2 dodatna dneva več, potem sem pa 5 dni poslušal po telefonu besedo najbrž pride jutri, potem šel osebno v trgovino, vprašal če je moj prenosnik tam, ker ga ni bilo sem jim samo rekel da ga ne vzamem tudi če ga dobijo čez 2 uri, se obrnil in šel.

pred kratkim sem zaradi napačne dobave (čeprav je prodajalec zagotavljal da zadeva bo ok) vrnil plačano robo za 1000eur. Seveda spisal vse papirje za odstop od pogodbe in vse. počakal 12 dni, denarja ni bilo še na računu in sem prodajalcu poslal "prijazen" mail, da v skladu z zakonom zahtevam denar na računu do tega in tega dne, če denarja ne bo podam prijavo tržnemu inšpektoratu. Ravno tako sem 3 leta nazaj "prijazno" stresel enega privatnika, ker so mi hoteli računati prevzem izdelka pod garancijo (šlo se je za večjo zadevo, torej ne moreš kar tako peljat z avtom). Čez 2 dni so hitro spremenili njihove zahteve v opravičilo in da naj ne vračam zadeve, temveč bodo poslali kar nov kos pa če lahko sam zamenjam potem (par vijakov, rekel sem ni problema). Če je prodajalec pošten in me sam pokliče da se je zalomilo in bo trajalo dlje bom rekel, hvala bom počakal (če se mi pač ne mudi), če pa vidim da se mu jebe, pol pa...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

[D]emon ::

Ni letelo nate, le odgovoril sem na tvoje vprasanje. Nategovat se pustijo Slovenceljni.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

N0t0ri0us ::

kaj imajo od tega, da držijo denar nekaj mesecev in ga kasneje vrnejo?

[D]emon ::

Who the fuck knows ? A ti zgledam kot eden njihovih zaposlenih ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

N0t0ri0us ::

ja.

/s

Tilen ::

N0t0ri0us je izjavil:

kaj imajo od tega, da držijo denar nekaj mesecev in ga kasneje vrnejo?


Zastonj kreditiranje. Se zgodi, da kdo nalašč v spletni trgovini kak predmet objavi po bistveno nižji ceni in potem naročilo stornira, denar pa čakaš mesec dni. Če nekdo recimo proda 100 grafičnih kartic po 400 EUR, dobi za mesec dni ali dva, kolikor pač zavlačuje z vračilom denarja, brezplačno kreditiranje 40.000 EUR. Upam, da ni sedaj še kdo dobil navdiha po takšni potegavščini.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

shadeX ::

Upam, da ni sedaj še kdo dobil navdiha po takšni potegavščini.


Tudi če bi ljudje niso neumni, da bojo kar vsepovprek nakazovali svoj denar (nepreverjenih trgovinam).

AGT pa veliko ljudi pozna, sploh ker so že pred časom imeli dobro izkušnjo z njimi, zato se odločijo za nakazilo vnaprej (kot zahtevajo pri AGT-ju), v dobri veri, da roba bo.

scipascapa ::

Tilen: verjetno dobijo, saj je pri nas zakonodaja premila.

Wisor ::

No tudi sam kot mali sp nabavljam veliko robe po štacunah in vam hočem neki odkrito povedat.

Roba, ki jo nabavljam so ponavadi kakšni mali SSDji, rami, matične... skratka rezerni deli. Mene zmoti to, če nekaj naročim robo, da zahteva prodajalec denar v naprej. Vsaka normalna računalniška štacuna ti bo naročila omenjeno komponento brez predplačila. Evo v anniju, mlacomu, pcplusu sem imel že večkrat naročilo krepko čez jurja, pa mi noben ni nikol reku, da bi moral kaj plačat v naprej.

Okej se zgodi pri drugih rečeh (pa uglavnm to ni PC roba), ki jih proizvajalec in dobavitelj nimata na lagerju. V tem primeru je potrebno res plačati v naprej ali pa položiti "aro", ampak tudi če vidjo, da si resen ne bo noben kompliceru in ti mirne volje naročijo.

Kar se pa tiče AGTja bom pa reku sledeče. Osebno nimam slabih izkušenj, dobrih pa zagotovo ne. Cenovno se mi ne zdi ravno ugoden imajo pa veliko količino rabljene robe. Torej če takoj zdele potrebujem plato z AM podnožjem in DDR pomnilnikom, ki je zagotovo ne dobim več v štacuni se odravim tja, ker mi je najbližje. Cenovno se lahko kar dobro zbaranta :)

Bom omenu še star slovenski pregovor: v sili še hudič muhe žre

Ganon ::

Meni je tudi čudno, da eni toliko denarja plačate v naprej. Kupil sem že precej računalnikov, pa sem še vsakega plačal takrat, ko so bile komponente pred mano. Nikoli niso prej zahtevali denarja.

Snegec ::

Ganon je izjavil:

Meni je tudi čudno, da eni toliko denarja plačate v naprej. Kupil sem že precej računalnikov, pa sem še vsakega plačal takrat, ko so bile komponente pred mano. Nikoli niso prej zahtevali denarja.


Če nisi dasiravno Mimovrste, EnaA ali Anni (navajam zgolj 3 trgovce, seveda jih je več) potem se ti, kot neki majhni internetni trgovini pogosto dogaja, da ti dobavitelji izdajo robo zgolj z pred-plačilom in potem ti zahtevaš plačilo izdelka vnaprej pri stranki. Ker samo tako ostajaš likviden. Ne leži ravno vsakemu podjetju 50jurjev na računu, da lahko z njim razpolagajo kakor želijo.

Veliko vas pozablja, da tudi kupci niste ravno vsi angelčki.
Jaz naročim pri DobaviteljuA računalnik za 1400€. Rok plačila imam 30dni. Tebi prodam računalnik za 1440€, ker si poleg cene na spletu 1445€ zahteval še dodaten popust. Rok plačila imaš 30 dni. Po 90ih dneh še vedno nisi plačal prenosnika, ampak ga plačaš na 107 dan. Torej sem jaz, kot prodajalec, za 77dni kreditiral tebe v vrednosti 1440€+stroški+obresti, plačano dobim pa 1440€ in sem lahko še vesel, da si mi sploh poravnal račun. Čeprav je bil poravnan 77 dni čez rok.

Res, da je to tema o AGT. Res je, to kar počnejo je svinjarija na 16to potenco in spravlja sloves vseh ostalih nič krivih internetnih trgovin v slabo luč ali jamo z drekom. Pri tolikšnem negativnem slovesu, bi pričakoval, da bi se kakšna časopisna revija odločila malce pogledati "sloves" trgovin in svojim bralcem sporočiti kam naj ne nosijo mošnje.
Kot pomnim so nekaj let nazaj pri Monitorju naredili prav to - no, oni so si izbrali za drobnogled servisno dejavnost. Poklicali anonimno vse mogoče servisne storitve, jim povedali kako in kaj, da imajo viruse in potem ocenjevali odzive. Glede nato, da na rezultat, ki ga je prejele podjetje pri katerem delam (4/5) ni bilo nekega blaznega odziva na to v povečanju servisne dejavnosti, imam občutek da našim vrlim revijaškim pisunom tako ali tako noben ne verjame.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

scipascapa ::

Snegec: zakaj je problem? Ker nihče od odgovornih ni kazensko ovaden.

Snegec ::

In koliko vseh teh oškodovancev za čas, živce in kreditiranje se je spustilo v tožbo? Najbrž nobeden.

Lej, so vzvodi in pravne poti. Ampak če jih noben ne uporabi so prbližn tolk koristne kot pičkin dim.

A ti predstavim en primer, ki sicer z računalniki nima nobene veze? Eni pički posodim 800EUR. Ona mi po mojem večmesečnem moledovanju, da je čas za vračilo reče, da mi je denar nakazala na račun in mi pošlje ponarejeno potrdilo od Sberbanka. Jest pokličem na Sberbank, kjer mi povedo, da je ponarejeno in naj jim izročim vse dokaze ter prijavim kaznivo dejanje. Fast foward 2 leti. Na sodišču ta pička prizna krivdo, se obveže pred sodnico, da bo ves dolg 800EUR do mene poravnala takoj ko bo to mogoče oz. v naročenem roku 6 mesecev, ki je minil Februarja 2016. Ta ista pička Marca 2016 dobi 9 mesecev pogojne kazni ter izbris kriminalnega dejanja iz kartoteke. Meni mora še vedno vrniti 800EUR, za katere se ponovno obveže, da mi jih bo.
Fast forward 1 leto in jest še kar čakam na ta denar in bom najbrž čakal še naslednjih 90let, do moje smrti, ki bo najbrž glede na to, da sem moški, nastopil ko bo ona v sredini 50ih.
In kaj bi se zgodilo, če je nebi prijavil? Nič. Denarja ravno tako ne bi imel, ona bi pa veselo goljufala in ponarejala dokumente dalje. Moralno lahko štejem sebi v prid, da sem policijo opozoril na goljufijo, ki bi bila drugače neopažena.

Poglej si gor modela, kako je odlašal z prijavo na inšpekcijo ker "morda pa bo..". In to vsi počnejo/mo. Imamo vero v so-človeka in da bo le-ta fizična ali pravna oseba ravnala tako kot mi - pošteno. Ampak se slepimo.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Snegec ()

scipascapa ::

To je eno, drugo je pa hitrost sodišč....če bi bila obsojena takoj na zapor + vrnitev denarja + plačilo vseh stroškov.

solatko ::

scipascapa - Če nebi imela svojega advokata, če bi ji imeli kje vzet,....
Delo krepa človeka

sift ::

Snegec je izjavil:

In koliko vseh teh oškodovancev za čas, živce in kreditiranje se je spustilo v tožbo? Najbrž nobeden.

Lej, so vzvodi in pravne poti. Ampak če jih noben ne uporabi so prbližn tolk koristne kot pičkin dim.

A ti predstavim en primer, ki sicer z računalniki nima nobene veze? Eni pički posodim 800EUR. Ona mi po mojem večmesečnem moledovanju, da je čas za vračilo reče, da mi je denar nakazala na račun in mi pošlje ponarejeno potrdilo od Sberbanka. Jest pokličem na Sberbank, kjer mi povedo, da je ponarejeno in naj jim izročim vse dokaze ter prijavim kaznivo dejanje. Fast foward 2 leti. Na sodišču ta pička prizna krivdo, se obveže pred sodnico, da bo ves dolg 800EUR do mene poravnala takoj ko bo to mogoče oz. v naročenem roku 6 mesecev, ki je minil Februarja 2016. Ta ista pička Marca 2016 dobi 9 mesecev pogojne kazni ter izbris kriminalnega dejanja iz kartoteke. Meni mora še vedno vrniti 800EUR, za katere se ponovno obveže, da mi jih bo.
Fast forward 1 leto in jest še kar čakam na ta denar in bom najbrž čakal še naslednjih 90let, do moje smrti, ki bo najbrž glede na to, da sem moški, nastopil ko bo ona v sredini 50ih.
In kaj bi se zgodilo, če je nebi prijavil? Nič. Denarja ravno tako ne bi imel, ona bi pa veselo goljufala in ponarejala dokumente dalje. Moralno lahko štejem sebi v prid, da sem policijo opozoril na goljufijo, ki bi bila drugače neopažena.

Poglej si gor modela, kako je odlašal z prijavo na inšpekcijo ker "morda pa bo..". In to vsi počnejo/mo. Imamo vero v so-človeka in da bo le-ta fizična ali pravna oseba ravnala tako kot mi - pošteno. Ampak se slepimo.



uhm in kaj ti kr tko posojaš nekem shady folku po 800€ ??? še tebi kazensko ovadbo za naivnost

no ja sm se tudi jaz že zajebal za 500€ podobno, sam tko da bi posojal tak dnar pa nope.

c3p0 ::

500 in 800 je pa ogromna razlika?

@Snegec

Se ji davčna ni obesila na račun? Če nima zdaj, pa enkrat verjetno bo imela, razen če je kak džanki ipd. Zamudne obresti ne tečejo?

sift ::

c3p0 je izjavil:

500 in 800 je pa ogromna razlika?

@Snegec

Se ji davčna ni obesila na račun? Če nima zdaj, pa enkrat verjetno bo imela, razen če je kak džanki ipd. Zamudne obresti ne tečejo?


ja self own, samo da jaz sem prodal nov iphone5s in mi tisti pol ni plačal zmenjenega zneska. mal razlika

maestrog ::

Ales je izjavil:

Nobena njihova žrtev ni pripravljena, bolj primorana.

Folk ne ve in ne razišče situacije pred "nakupom". Vidijo reklamo, ponudbo, firmo, kupijo, skeširajo se. Enkrat ko je denar pri AGT XXX whatever d.o.o. je umetnost dobiti ga nazaj. Tudi če žrtev ukrepa po pravni poti, traja oz. je sploh vprašljiv učinek. Če čaka in se "dogovarja" o dobavi, vračilu, traja. V vsakem primeru traja. In traja.

Tale tip oz. tipi tam zadržujejo denar namensko. Niso trgovsko podjetje, to jim je postranska dejavnost. Profesionalno se ukvarjajo z zadrževanjem in obračanjem tujega denarja.

Do potankosti imajo vse naštudirano s ciljem zavlačevanja in čisto vse, kar žrtev poskusi, so že kdaj prej videli. Posledično točno vedo, kako se odzvati. Z namenom da traja in traja... in traaja.

Jeba je to. :P

Čisto vsega še niso videli. Dva metra pod zemljo greš lahko namreč samo enkrat. Pri tej ekonomski situaciji v državi, tudi linčanja goljufov niso več izključena.

GreenT ::

It,s a trap.

 AGT Bolha

AGT Bolha



Pazte se ga. Še kr je aktiven.

Machete ::

Ka pa počne? Izpolnjuje naročilo v trgovini? :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

GreenT ::

Nasledn post se bo pa en bunil, da že 6 mesov čaka na svoj A8 7600 procesor. Kaj, da se dogaja s tem AGT in njihovim skladiščem,... haha

BojanE ::

Še dobro, da sem naletel na ta post. Ravno pri AGT sem hotel naročiti računalnik.
Kakšna sta Mlacom ali Funtech?
Je še kdo, ki sestavi računalnik (vsaj delno)?
Preiskoval sem sestavljene računalnike po trgovinah, pa povsod vladavina Intela.

konspirator ::

Vsak rač. ti jih sestavi skupaj (komponente).
--

broken/link ::

BojanE je izjavil:

Kakšna sta Mlacom ali Funtech?
super sta. sam imam z mlacomom veliko izkušenj in so res na nivoju.

Machete ::

1.) Kupi v Nemčiji, sestavi sam (to zna vsak otrok, če ne pa imaš youtube).
2.) Prišparaj 200eur in več.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Magic1 ::

Machete je izjavil:

1.) Kupi v Nemčiji, sestavi sam (to zna vsak otrok, če ne pa imaš youtube).
2.) Prišparaj 200eur in več.

Odvisno za kakšen denar kupuje. Kaj za osnovno uporabo se ne splača, sploh ker se ne spozna. Bo kaj crknilo in ne bo vedel kaj sploh poslat v Nemčijo na servis.
Magic

BojanE ::

Sestavljati računalnika pa žal ne znam. RAM-e bi že znal vtakniti noter, tudi grafično sem že menjaval, kaj več pa ... Vsi pač nismo "strojniki".

Machete ::

Ko bi samo enkrat gledal korak za korakom, bi videl da je otročje lahko ;)

*danes je veliko zahtevnjeje nastaviti sistem (beri win10) in ostalo programje, da je čim manj nasmeteno in kolikor se da oskubljeno, odrezano od telemetrije tvoje denarnice in spalnice in zraven poštimati dober in neviden backup.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

shadeX ::

Vseeno se igraš z dragimi komponentami, ko sestavljaš zadevo. Koliko tem je npr že odprtih o zvitih pinih na procesorju? In zvili so jih ljudje, ki so sestavili že ničkoliko buildov.

Če ni še nikoli sestavljal PC-ja, mu jaz vseeno odsvetujem.
««
13 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132320 (71860) kuglvinkl
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511520 (6321) dxx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531538 (20380) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815515 (11313) gendale

Več podobnih tem