» »

AGT Računalniki, AGT Trgovina

AGT Računalniki, AGT Trgovina

««
11 / 16
»»

shadeX ::

Grem tja, mu dam za eno plačo gotovine na roke in grem dam čakat,... da roba pride.


Pa kak dokaz , da si plačal si dobil? Račun ali kaj podobnega?

Bellzmet ::

Kazni ne zaležejo, ker niso izterljive. Če pa kdo hoče izterjat, da pa podjetje v stečaj in je zgodba zaključena. Iz katerega podjetja pa si dobil nazaj nakazilo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

Izbrisan_Acc ::

shadeX je izjavil:

Grem tja, mu dam za eno plačo gotovine na roke in grem dam čakat,... da roba pride.


Pa kak dokaz , da si plačal si dobil? Račun ali kaj podobnega?


Ja,...ampak to je pač samo podpisan list papirja od firme, k krši praktično vsa pravila igre,... Z njim si lahko samo solze obrišeš. :)

dominuspro ::

Še zmeraj niso našli pravega balkanca z nižjim pragom potrpežljivosti?
Škoda...

Je pa res, da so mi takoj nakazali denar nazaj, ko sem po telefonu omenjal predelavo trgovine :) Zgleda, da imajo kr dober filing koga in do kje lahko jeb...

tt1024 ::

dominuspro je izjavil:

Še zmeraj niso našli pravega balkanca z nižjim pragom potrpežljivosti?
Škoda...

Je pa res, da so mi takoj nakazali denar nazaj, ko sem po telefonu omenjal predelavo trgovine :) Zgleda, da imajo kr dober filing koga in do kje lahko jeb...



Oprosti ampak...

Aha, po 4 mesecih in pol si jim dal vedeti, da se s tabo ne bodo jeb...
:)

dominuspro ::

tt1024 je izjavil:

dominuspro je izjavil:

Še zmeraj niso našli pravega balkanca z nižjim pragom potrpežljivosti?
Škoda...

Je pa res, da so mi takoj nakazali denar nazaj, ko sem po telefonu omenjal predelavo trgovine :) Zgleda, da imajo kr dober filing koga in do kje lahko jeb...



Oprosti ampak...

Aha, po 4 mesecih in pol si jim dal vedeti, da se s tabo ne bodo jeb...
:)


Spadam med bolj potrpežljive balkance očitno :)

nekikr ::

Ne, spadaš med slovenske ovčice. Balkanci bi jim požgali trgovino že pred leti.

scipascapa ::

Čudi me to, da ni še nobene kazenske ovadbe in obsodbe. Aja, Slovenija.

Bellzmet ::

Ja inspektor dobi Geforce znižano pa je vse OK.

N0t0ri0us ::

samo počakat jo mora... rok dobave je 5 dni..

D3m ::

Bellzmet je izjavil:

Ja inspektor dobi Geforce znižano pa je vse OK.


Verjetno je molnar predlagal tako z HEVC in HDMI 2.0 :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

taurus ::

Z avansi AGT Trgovina d.o.o. sploh ne naroča robe, ampak plačuje svoje dolgove kupcem in bogve kaj še. Mene so isto ogoljufali
kot večino vas tukaj. Sem že oddala pisno kazensko prijavo zoper Tineta Rojino na policijo zaradi goljufije. Zmenjena sem tudi z
raziskovalnim novinarjem, se bodo znašli v medijih. Spodbujam tudi vse ostale, da naredite isto. To prevarantsko golazen moramo
iztrebiti.

Se bo pa moral spremeniti zakon, da taki goljufi ne bodo več smeli odpirati novih podjetij.

scipascapa ::

V Avstriji se kaj podobnega ne bi zgodilo. Pri nas pa so kriminalci nagrajeni.

chucki ::

Za koliko so te ogoljufali?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

kuglvinkl ::

Ni problem zakon. Problem je, ker Slovenec ne zna glasovati z dnearnico. Tako je služil Mlacom, tako zadaj dela AGT. Tudi ko bodo "raziskovalni" novinarji morda objavili zgodbo, ne bo popolnima nič drugače. Ko v google uheblaš AGT računalniki, je na drugem mestu tale tema. Pri AGT je kišta za 2 evra ceneje in to zadošča za odločitev.

Se spomnim izpred 10 let, ko je nekdo tako nabavil kišto pri Mlacomu iz Maribora, za dva pira ceneje kot pri njemu doma, in se vsaj 2x peljal na servis. Pojma total cost of ownership pač ne dojamemo.

Skratka, tisti, ki so bili "ogolufani", in vsi podobni, če je bilo zadnjič, ste svoje naredili.
Your focus determines your reallity

solatko ::

Še vedno se najdejo taki, ki nasedajo, vendar moram povedat tudi to, da je znanec, kljub nasvetu, da ne naroči željeno pri AGT, vseeno naročil in začuda dobil vse v enem mesecu (dva meseca nazaj).
Baje je samo dvakrat urgiral, ker so imeli dobavni rok 10 dni.
Delo krepa človeka

scipascapa ::

chucki? mene niso, ostalih pa ogromno, pa še vedno deluje firma, ker država to dovoli in ker nihče ne odgovarja za ničesar.

Epialt ::

Dokler ne bo kdo temu nategunu golenico zlomu, bo še dalje nategval folk.
To, ali zapor.

Magic1 ::

solatko je izjavil:

Še vedno se najdejo taki, ki nasedajo, vendar moram povedat tudi to, da je znanec, kljub nasvetu, da ne naroči željeno pri AGT, vseeno naročil in začuda dobil vse v enem mesecu (dva meseca nazaj).
Baje je samo dvakrat urgiral, ker so imeli dobavni rok 10 dni.

Je že imel srečo in so njegovo robo dobili konkretno ceneje v tujini in se jim je bolj splačalo robo dostavit in pokasirat razliko, kot pa vračat denar čez par mesecev.
Sej tako oni delujejo, če dobijo robo ful cenej, potem jo dobavijo, drugače pač visijo na tvojem denarju tem dlje. Samo čudno, da ne bakrotirajo že samo zaradi kazni, izgleda imajo dobra poznanstva.
Magic

mihec87 ::

Heh 2x urgiranje nebi ravno rekel sreča...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Epialt ::

solatko ::

mihec87 - Napram drugim, ki so po nekaj mescih komaj sprosili denar, je imel skoraj tako srečo, kot zadetek na lotu.>:D
Delo krepa človeka

Izbrisan_Acc ::

Hja,...jst sm ta teden dobil odgovor tržne inšpektorice. Ne bom lih skeniral papirja,...ampak piše:

Pri inspekcijskem nadzoru se je ugotovilo, da vam prodajalec pri odstopu od pogodbe, sklenjene na daljavo, ni vrnil kupnine v zakonskem roku, s čimer je kršil drugi odstavek 43d. člena ZVPot in je s tem storil prekršek po 17. točki prvega odstavka 77 člena ZVPot, za kar je predpisana globa za pravno osebo od 3.000 do 40.000 eurov in za odgovorno osebo od 1.200 do 4 000 eurov.

Tržni inspektorat RS bo zoper prodajalca ukrepal v skladu z Zakonom o prekrških.

Pohvalim inšpektorico ga. Matejo Zdešar za hitr odziv! Bravo! In seveda najbol pomembno...denar mi je bil nakazan.

Naj pa še enkrat povem, da tako sluzasto ogabenga človeka kot je Tine Rojina v življenju še nisem srečal! Res mi je zagrenil zadnje pol leta...

Zgodovina sprememb…

fireX88 ::

sočustvujem s teboj.. sedaj pa če še nimaš pc-ja computer universe ali mindfactory..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

Magic1 ::

Ni mi jasno, od vsake prijave dobijo par jurjev kazni. Kako to da še niso zaprl glede na količino prijav samo iz te teme?!? Oni bi moral zelo dobro poslovat samo zato da pokrijejo te kazni(kar pa seveda ne). Kot sem rekel, imajo neke dobre veze in poznanstva pa te kazni nekam izginejo preden ugledajo luč dneva...
Magic

scipascapa ::

Tudi meni tole čudi, razen če kazni ne plačujejo?

Bellzmet ::

Hja verjetno pošlje inšpektorici ljubavno pismo z dokazilom, da je denar stranki vrnil in da se mu zdi, da zato ni potrebno plačati kazni in da je zadeva urejena ter da je zgleden državljan.

In potem ona odpiše v smislu "Ok Janezek, samo, da ne boš več poreden! Mkay..." vse seveda brez kazni...ker se je zadeva "uspešno" rešila.

solatko ::

Bellzmet - Kazen in vračilo nimata nobene zveze. Ko je enkrat napisana kazen, je plačilo polovičke edini prihranek.
Lahko pa mu je dala rok ureditve in, če zadevo uštima, ni nujno kazen.
Ko bo prijav več, bodo tudi kazni pogoste in firma v stečaju.
Delo krepa človeka

Magic1 ::

BS solatko, tako laufajo že celo to desetletje pod to firmo. Zraven pa še od prej podobno na firmo s skoraj enakim imenom in isto web stranjo.
Magic

Telbanc ::

Magic1 je izjavil:

BS solatko, tako laufajo že celo to desetletje pod to firmo. Zraven pa še od prej podobno na firmo s skoraj enakim imenom in isto web stranjo.


Meni je zadeva zlo čudna. Sej Tine zgleda redu poba, ampak ko to vse berem, se sprašujem, kaj se dogaja. Kva je to za en špas?

Ja majo že kar dolgo časa trgovino, sam tole se dogaja zadnje 3 leta, prej je blo v redu.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

shadeX ::

Lohk je na drogah :D

Magic1 ::

Jaz sem imel take probleme z njimi že pet let nazaj. Naročil in čakal dva meseca na artikel. Na koncu ga dobil in nikoli več pogledal njihove strani.
Magic

McClane ::

Po moje inšpektor izda odločbo in ker potem denar vrnejo se na ta način izognejo kazni. Je pa verjetno procent ljudi, ki težijo toliko časa da gredo do inšpekcije precej majhen, ker bi drugače morali že zdavnaj prenehati nategovati naivne kupce.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Telbanc ::

McClane je izjavil:

Po moje inšpektor izda odločbo in ker potem denar vrnejo se na ta način izognejo kazni. Je pa verjetno procent ljudi, ki težijo toliko časa da gredo do inšpekcije precej majhen, ker bi drugače morali že zdavnaj prenehati nategovati naivne kupce.


Ja to zna bit res. Se pa kljub temu in stari slavi ta zadeva za eno normalno državo le preveč vleče. Par let takega poslovanja...halooooo in se noben ne zgane u teh klinčevih Butalah....

In to kljub temu, da se vse sorta nabira po forumih in vohuni za nami kaj pišemo, ni enega ki bi zavrtel telefon in končal to svinjarijo.

Napišeš kaj čez policaje, maš v pol ure doma položnico, tole pa bere veliko ljudi ki bi lahko kaj ukrenili, pa ne......

Butale so res večne.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

AC_DC ::

Na bolhi so začeli prodajati
http://www.bolha.com/trgovina/agttrgovi...

Machete ::

Kje pa dobijo to kramo, ki jo prodajajo? A tudi odkupujejo komponente al kako. A tam plačajo na roko, ali oblubijo nakazilo na TR >:D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Telbanc ::

Machete je izjavil:

Kje pa dobijo to kramo, ki jo prodajajo? A tudi odkupujejo komponente al kako. A tam plačajo na roko, ali oblubijo nakazilo na TR >:D


Podatki o podjetju :: AGT Trgovina d.o.o.


www.agt.si/podjetje.html


V našem podjetju se zavedamo, kako pomembna je skrb za čisto okolje. Zato vam omogočamo, da pri nas brezplačno pustite odsluženo računalniško opremo.



Butale so večne.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Telbanc ::

Niso fantje za v staro šaro, zgleda da bojo še 10 let, nabrali so si rabljene opreme, verjetno za kako malo kompozicijo...., in z njo zabili Bolho. Nekej bo kapnlo a ne.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Machete ::

LOL. Eden najboljših nonsensov, kar sem jih prebral v zadnjih letih.
Ta zapis pa je dobesedno vreden poglavja v Butalcih (2k izdaja).

Ker je orožje vzrok za prenekatere nesreče in zaradi njega umre na stotine ljudi dnevno, ga pri nas lahko varno deponirate (da ga prodamo naprej na ulico tistemu, ki ga rabi).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

solatko ::

Na bolhi prodajajo rabljeno opremo že od ustanovitve, samo prodajali so pod drugim nazivom, so pa imeli povzavo na svoji strani. Pred leti, sem kar nekaj RAM-ov in podobnih malenkosti kupil pri njih, saj so bili veliko cenejši, od dnevnih ponudnikov, ki mislijo, da je njihova roba enakovredna novi.

Sicer pa odkupijo vse, kolikor toliko delujoče ali ohranjene naprave - denar pa takoj, na roke.
Delo krepa človeka

VelkBla ::

Dobro luknjo so naredili (v smislu dolga) in tudi dobro luknjo v zakonu so izkoristili, da so podjetje spravili v stečaj ter na računu pustili eno veliko 0,00. Lahko bi tudi zapisali ali pa diskutirali kako so ostali dolžni bankam ter upnikom, pa tudi kam je premoženje izginilo, sam pomojem to stečajnemu upravitelju ni interes, ker bi se njegovi stroški samo večali, na računu podjetja pa je nula.

paks ::

Razprodaja na Bolhi pred izginotjem na Bermude. Kramo iz lastnega servisa prodajajo.

timotejs ::

Drugače, če koga zanima je celo diplomska naloga napisana o AGTju :D, primer dobre prakse :D
http://old.epf.uni-mb.si/ediplome/pdfs/...

Han ::

Na svoji spletni strani pa prodajajo ostanke ohišij - razne vijake, čistilne krpice ipd.

solatko ::

Ima tudi v trgovini, kar nekaj rabljene robe.
Delo krepa človeka

Wisor ::

Kar sem jaz rabil, sem se dobro zmenil z modelom tam (mislim, da Tine) in dobro zbarantal robo. Res, da ne kupujem pri njih veliko in so nekako "last resort" za reči, ki jih rabim imeti porihtane "včeraj".

So pa zagotovo štacuna, kjer ne bi naročil nove PC komponente.

Izbrisan_Acc ::

Kva pa ostali? Ste vsi dobili denar nazaj? A še kdo čaka oz. ni dobil?

Dito ::

Zdravo.Jaz sem naročil 17.3.2016 kompinente,pa še zdaj čakam,zadne 3 tedne kličem,in mi vedno zagovrajajo da še ohišje niso dobili !!!!!!!!!!!!
2 mesca za ohišje,se nena prihaja iz jupitera.

DarwiN ::

Ehhe, Dito, očitno nisi prebral te nitke..

Veselo branje. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Dito ::

Sem malo prej začel brat,mi je hudo žal.
Za totih 20 evr kaj bi prešparal,maj zdaj probleme ;(
««
11 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132849 (72389) kuglvinkl
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511570 (6371) dxx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531633 (20475) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815574 (11372) gendale

Več podobnih tem