» »

Kje kupiti več licenc Offica za manjšo firmo?

Kje kupiti več licenc Offica za manjšo firmo?

suhi ::

Vprašanje kot v naslovu. Radi bi kupili licence za vsaj kakšnih 5 računalnikov, pa sem dobil nalogo, da najdem cenovno čim bolj ugodno varianto. Na kaj je treba biti pozoren, koga poklicat, kje vprašat? Rabimo sicer samo osnovni nabor programov, se pravi Word, Excel, PowerPoint, eventuelno še Outlook. Brez problema je lahko tudi kakšna starejša verzija (npr. 2010), če bi to še dodatno zbilo ceno.

Invictus ::

Za 5 licenc ti ne bo nihče dajal popusta.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

Prvo vprašanje je, ali res nujno potrebujete MS Office. Drugače si lahko pomagate z Libre Office.

LP

Jože

kanida ::

Če te mogoče zanima imam jih na zalogi 8 komadov....

Dam zelo poceni

suhi ::

Ne, mora bit 'pravi' Office, to sploh ni vprašanje. OpenOffice je za resno in udobno delo po mojih izkušnjah povsem neprimeren (LibreOffice resda še nisem sprobal). Drugače mi tudi opcija Office 365 izgleda kar OK, morda kdo ve, kakšna je hitrost delovanja v primerjavi z 'navadnim' Officom?

@kanida, dobiš ZS.

Invictus ::

Office365 delu v redu če imaš dober link.

Če pa vzameš Business varianto, si pa lahko snameš desktop verzijo Offica.

http://office.microsoft.com/en-us/busin...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

imagodei ::

No, da razčistimo: OpenOffice oz. LibreOffice je za resno in udobno delo absolutno primeren, kot dokazujejo že tudi mnogi pilotni projekti prehoda na odprtokodne programe. Ampak OK, to ni vprašanje.

Za 5 licenc MS Offica ti nihče ne bo dajal popusta. Cenovno je najbolj ugodna DSP varianta, ki jo lahko kupiš skupaj z novim računalnikom (oz. v omejenem času (30 dni?) po nakupu računalnika). Če mislite računalnike menjati razmeroma pogosto (na 2 leti), se splača kupiti FPP (Full Package Product) verzijo.

OLP verzija se IMO ne splača, sploh če gre za majhno število licenc. Pri večjem številu dobiš popuste, ampak...

Skratka, jaz bi gledal DSP ali pa FPP licence. Razlike med posameznimi prodajalci so majhne, malo prebrskaj. Kolega je FPP licenco naročil iz Amazona, je bilo dosti ceneje, poštnina vključena.
- Hoc est qui sumus -

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

Jaz Libre Office uporabljam za resno delo cca. 4 leta in mi povsem ustreza. Sedaj pa malo preklinjam, ker se navajam na MS Office 2013, za katerega s(m)o se v firmi odločili, da bo enotna platforma za tovrstno programje. Smo pa se odločili za to pred Office 365, so naračunali, da v nekaj letih to stane manj. Imamo pa, rečimo temu, osnovne licence (Word, Excel, Power point in Outlook).

LP

Jože

jakan123 ::

Vzameš Office 365 za enega uporabnika. Z enim usernamom lahko naložiš Office na 5 naprav :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Office 2019 je tu

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
4415768 (5283) sbawe64
»

Kateri Office?

Oddelek: Pomoč in nasveti
416073 (4844) filip007
»

Microsoft z Office 365 zasluži več kot z Office (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
6925871 (22503) GupeM
»

Kako do poceni Offica za podjetje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
358184 (6201) Furbo
»

Izšel LibreOffice 5.0.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
10360251 (26016) noraguta

Več podobnih tem