» »

Naročil izdelek na spletu vendar izdelka nisem dobil

Naročil izdelek na spletu vendar izdelka nisem dobil

roginc ::

Spletna stran www.okfashionpick.com ( ki ne obstaja več ker so jo zaprli) na njej piše da za refound lahko kontaktiram svojo banko. No na tej strani sem naročil izdelek ki ga seveda nisem prejel. Plačilo je pa potekalo direktno preko banke (brez paypala). Ali je možno da dobim refound sem pa na a banki?

Internet Payment Transaction Declaration
Transaction details as below:
Transaction Website: www.okfashionpick.com
Transaction Date: 04-09-2014

ProGo ::

Pisna reklamacija transakcije, oisna dokazila kar imaš boš moral priložiti, in potem bo banka odločila ali ti bo povrnila denar. Imajo pa tako ali tako vse zavarovano.

Banka ni nikdar na izgubi, razen če je v slovenski državni lasti.

lonz ::

Iz Amerike so in prodajal so ponaredke; močno dvomim da boš še kdaj dnar videl; stroški tožarjenja čez ocean so enostavno prehudi. Po moje. Mogoče bo kak pravnik tule znal več povedat.
...arrrrrr, shiver me timbers...

shadeX ::

Za kakšen znesek se gre?

Vice ::

roginc je izjavil:

Spletna stran www.okfashionpick.com ( ki ne obstaja več ker so jo zaprli) na njej piše da za refound lahko kontaktiram svojo banko. No na tej strani sem naročil izdelek ki ga seveda nisem prejel. Plačilo je pa potekalo direktno preko banke (brez paypala). Ali je možno da dobim refound sem pa na a banki?

Internet Payment Transaction Declaration
Transaction details as below:
Transaction Website: www.okfashionpick.com
Transaction Date: 04-09-2014


Banka ti ne bo povrnila. Za napačne odločitve svojih komitentov banka ni odgovorna.

AndrejS ::

Če so sredstva samo rezervirana boš lahko dobil refund. Idi na banko pa vprašaj

ProGo ::

Prijava na policijo in z policijskim zapisnikom reklamacija transakcije na banki.
To ni napačna odločitev komitenta, ampak goljufija.

Vice ::

In kaj potem če je goljufija. Od kdaj pa ti banka povrne za take "goljufije". Nujno rabim tako banko. Katero priporočaš?

Invictus ::

Vse bančne transakcije se lahko povrnejo če imaš razlog.

Traja nekaj časa, in je nekaj birokracije.

Vprašanje pa je ali ima prodajalec sploh še odprt račun, kjer se mu lahko sredstva trgajo. Za par EUR se ti tudi nihče ne bo šel zafrkavat. Zato uporabljajte preverjene trgovine in Paypal.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vice ::

Invictus je izjavil:

Vse bančne transakcije se lahko povrnejo če imaš razlog.

Traja nekaj časa, in je nekaj birokracije.

Vprašanje pa je ali ima prodajalec sploh še odprt račun, kjer se mu lahko sredstva trgajo. Za par EUR se ti tudi nihče ne bo šel zafrkavat. Zato uporabljajte preverjene trgovine in Paypal.


Zavajanje. Ni dovolj da imaš samo razlog ali bolje Konkreten razlog!!! Paypal, ebay... to je nekaj drugega. Je treba ločit poslovno goljufijo in šum v transakciji.

Invictus ::

Niti ne. Gre se samo za vprašanje zneska.

Naj gre na banko in poskuša kaj narediti.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mitja73 ::

Če je prodajalec že prejel znesek plačila potem banka tu nima več kaj ustaviti. V EU je čas prenakazila 1 ali max 2 dni, v USA pa 2 dni.
Po tem času ti lahko vrne samo še tisti ki ima tvoj denar, ne pa banka. Banka je samo posrednik, ne pa garant.

Kaboom ::

Na UniCredit banki poudarjajo, da banka ne posega v upniško-dolžniško razmerje med plačnikom in prejemnikom plačila, zato je potrebno zahtevke za vračila urejati na relaciji plačnik - prejemnik plačila.
V banki vseeno strankam poskušajo pomagati, kot je mogoče, z dodatnimi informacijami glede izvršenega plačila. V primeru čezmejnega ali mednarodnega plačilnega naloga pa na zahtevo stranke v tujino pošljejo zahtevek za storno naloga, a je morebitno vračilo sredstev odvisno od tuje banke.


članek

spravi se že na banko in nam sporoči kako se je izšlo. jasnovidci so na dopustu...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

roginc ::

Eh ne vem če bom šel na banko ker ni velik znesek. Me samo informativno zanima

Šimpanz ::

Čist za info. Pred nekaj leti sem preko klika plačeval eno kazen za napačno parkiranje in glih ko potrdim transakcijo elektrike zmanjka in jaz sem bil siguren da ni šlo skozi. Pol sem pa čez dva dni ponovil stvar. Čez nekaj dni opazim da sta bili izvedeni dve plačili. Pokličem banko če lahko vrnejo denar pa mi bejba pravi da so oni samo posredniki in da mi denarja ne morejo vrniti in da naj pokličem na policijo. Potem sem pa klical MNZ in po ene 10 tih prevezavah dobim računovodstvo, kjer mi teta reče naj napišem dopis priložim podatke o kazni skena obeh plačil in da bodo oni vrnili denar. Čakal sem ene tri tedene ampak denar so mi nakazali.

detroit ::

te stvari ne delujeta povezani:)
Skero

Invictus ::

roginc je izjavil:

Eh ne vem če bom šel na banko ker ni velik znesek. Me samo informativno zanima

Tudi informativno se oglasi na banki ...

Mogoče bo zanimalo še koga drugega, pa tudi banke so različno prijazne do strank.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

roginc ::

No mogoče se bom ja..sem jih pa klical pa niso bili preveč prijazni, so rekli da preko telefona se nič ne da žal pa nimajo poslovalnice v mojem kraju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738525 (21556) plusdzabaka1
»

NKBM - virtualna predplačniška Visa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10329708 (6433) FoxKnox
»

Paypal vračilo denarja (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6810936 (9180) St235
»

paypal visa debit

Oddelek: Loža
92352 (2248) FoxKnox
»

Banka trdi da je bilo plačilo izvedeno z nezakonitimi sredstvi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9319900 (15226) mat xxl

Več podobnih tem