» »

Prekoračitev meje kazenskih točk

Prekoračitev meje kazenskih točk

1 2 3
4
»

Pithlit ::

Aja... "on lahko, jaz pa ne!!! jok jok jok" izgovor.

Če na to igraš potem lepo prosim da se tudi ti naslednjič kamionu v rit zakantaš. Ker je očitno pretežko vozit normalno.

Se pravi v Sarajevu si ti divjal s cca. 175km/h. 'Samo' 45 nad omejitvijo.
Life is as complicated as we make it...

Aston_11 ::

Skratka, OP ima že zgodovino prekrškov, izpit pa še komaj kakšno leto in četrt. Poleg tega tudi vse ve. Ima za sabo tudi kaznivo dejanje - podkupovanje uradne osebe. Ima pa prav, da ga je v Slo fajn najebal. Da ga bo še, je tudi jasno.

Spajky ::

solatko je izjavil:

... Kangler je to naredil na način,... tu je šlo za direktno, avtomatsko pobiranje denarja za privat žepe.
Vprašanje je kaj in koliko je v resnici res, in kakšno je bilo ozadje ... marsikaj ni tako kot se preko medijev predstavlja. Komot bi lahko bila tudi kakšna "namještaljka" določenih krogov z določenim namenom ... just my2c ... nikoli se ne ve ;)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

St235 ::

Aston_11 je izjavil:

Skratka, OP ima že zgodovino prekrškov, izpit pa še komaj kakšno leto in četrt. Poleg tega tudi vse ve. Ima za sabo tudi kaznivo dejanje - podkupovanje uradne osebe. Ima pa prav, da ga je v Slo fajn najebal. Da ga bo še, je tudi jasno.


Pod črto bomo vsi na boljšem, prej kot se izseli na Slovaško. No, vsi razen Slovakov.

scipascapa ::

in to čim prej, pa še postopek za odvzem državljanstva naj se prične.

Massacra ::

Vi niste normalni tukaj. Policist v SA me je zelel nategniti za kazen, ki je nisem storil (4 osebebsmo bile v avtu), enako dva policista v Prekmurju (odvetnik je že vložil izpodbojno tožbo, saj nista niti točno napisala, kje sta me ustavila v dokumente, napihal sem 0.0 in mi še zapisnika nista izročila).

Vi res niste normalni, kako dejansko opravičujete delo "pokvarjenih" polocistov

@Pithlit

Mi je blo pa hecno ko me je nazaj grede taista policistka v Vrhniki s službenim avtom izsilila ko je skozi rdečo zapeljala... brez lučk, da ne bo pomote".

Seveda, to pa ni nič, a ne!Si šla prijavit omenjeni dogodek? Seveda ne, ker si "seronja na forumu" in nimaš jajc.

Enaki vsi ostali "napadači".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Massacra ::

scipascapa je izjavil:

in to čim prej, pa še postopek za odvzem državljanstva naj se prične.


Uspšno delo na PP ti želim. Upam, da obvladaš zakone, pravilnike in predvsem kodeks policijske etike.

Aston_11 ::

Massacra je izjavil:

izpodbojno tožbo
Operiraš s pojmi, ki jih ne poznaš.

Pithlit ::

Massacra je izjavil:

Si šla prijavit omenjeni dogodek? Seveda ne, ker si "seronja na forumu" in nimaš jajc.

Enaki vsi ostali "napadači".

Te moram razočarat.
Life is as complicated as we make it...

Massacra ::

Aston_11 je izjavil:

Massacra je izjavil:

izpodbojno tožbo
Operiraš s pojmi, ki jih ne poznaš.


Priznam, ne poznam. Obnovitev postopka skratka.

ps: ti pa kar nonstop visiš na forumu, da v minutki odgovarjaš. Znanje in pojmi, ki jih imaš oz. obvadaš, bi bili koristneje uporabljeni kje drugje najbrž.

Pithlit je izjavil:

Massacra je izjavil:

Si šla prijavit omenjeni dogodek? Seveda ne, ker si "seronja na forumu" in nimaš jajc.

Enaki vsi ostali "napadači".

Te moram razočarat.


Mene ti nikakor ne moreš razočarati ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

solatko ::

friendbreez - Samo še razloži, kako sta te ista policaja kaznovala bogu za hrbtom v Prekmurju in te malo za tem izsilila na Vrhiniki?
Delo krepa človeka

Pithlit ::

Massacra je izjavil:

Vi niste normalni tukaj. Policist v SA me je zelel nategniti za kazen, ki je nisem storil (4 osebebsmo bile v avtu)

Čakaj... na cilj si prišel 15 minut prehitro in prekrška nisi storil? Ne vem, pol smo te pač narobe razumeli... boš še enkrat razložil kaj je una razlika?

solatko je izjavil:

friendbreez - Samo še razloži, kako sta te ista policaja kaznovala bogu za hrbtom v Prekmurju in te malo za tem izsilila na Vrhiniki?

Solatko... pay attention. Policistka je izsilila mene. Pol pričakuješ da tvoje nadčloveške vozniške sposobnosti resno jemljemo?
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Massacra ::

Ona razlika je razlika v dejanskem času, ko me je ustavil in čas, ki je bil na elektronskem merilniku. Kaj ni bilo razumljivo napisano, da je, kot vse kaže, nekoga ujel pri prehitri vožnji 15 min prej, meni pa je hotel naprtiti globo?

Izzsilila sta Pithlit. To je njen primer "bad lieutenant".

Omg, kaj se dogaja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

MasterTade ::

Saj ti meritev mora pokazat..Si jih vprašal?
Mors omnia aequat

Aston_11 ::

Massacra je izjavil:

ps: ti pa kar nonstop visiš na forumu, da v minutki odgovarjaš.
Naključje.

Massacra je izjavil:

Znanje in pojmi, ki jih imaš oz. obvadaš, bi bili koristneje uporabljeni kje drugje najbrž.
Saj so.

Pithlit ::

Massacra je izjavil:

Ona razlika je razlika v dejanskem času, ko me je ustavil in čas, ki je bil na elektronskem merilniku. Kaj ni bilo razumljivo napisano, da je, kot vse kaže, nekoga ujel pri prehitri vožnji 15 min prej, meni pa je hotel naprtiti globo?

Izzsilila sta Pithlit. To je njen primer "bad lieutenant".

Omg, kaj se dogaja?

Sori, jaz sem napisano razumela kot da bi ti za pot ki si jo prepotoval v 45 minutah normalno rabil 1 uro. Se posipam.
Life is as complicated as we make it...

Massacra ::

MasterTade je izjavil:

Saj ti meritev mora pokazat..Si jih vprašal?


Ja, pogledal sem na lcd merilnika in svojo uro ter policista vprašal, kako sem lahko pred 15 min storil prekršek, zaradi katerega me je ustavil! Potem je pogledal še svojo uro in se začel izmotavati, da aparat ni glih vredu (skratka motal je). Rekel sem mu, da mu dam 10KM in grem naprej, ker nočem povzročati ne sebi, ne komu drugemu težav.

Ps: če me boste še kaj spraševali v zvezi s tem, pa nem več, ali se bom še spomnil. Bilo je pred...niti ne vem koliko leti, AC Zenica-SA še ni bila do konca zgrajena. In ja, spomnim se, da je bil lep sončen jesenski dan...

MasterTade ::

Glede kazni bi se moral takrat pritoževat, sedaj je že določeno kot da si jo sprejel, sodišče je odločilo to in to..Si pozabil, jebiga ampak rok za pritožbo je zdavnaj potekel..
Mors omnia aequat

solatko ::

O.k. se človek tudi zmoti, ko takle primer jemlje bolj za šalo, kot zares.
Delo krepa človeka

Nipps ::

Pozdravljeni!

Sem mislil, da mi ne bo treba nikoli obiskovati takih tem, ampak se je zgodilo...

Po 4-ih popitih pivih so me ustavili policisti, ter mi seveda dali pihati. Napihal sem preko meje, ter tako ostal brez izpita+1200€ kazni... Vem, da imam možnost pridobiti V.D. nazaj, če opravim zdravniški pregled, ter spišem predlog za vrnitev začasno odvzetega izpita. Zdravniški pregled imam naslednji teden. Ker nisem redni uživalec alkohola, imam občutek, da bom zdravniški opravil(kar se alkohola tiče), problem pa nastane, ker kadim kanabis(1x dnevno, proti večeru oz pred spanjem). Torej, zanima me, če na tem kontrolnim zdravniškim pregledu opravljajo tudi teste prisotnosti THC-ja v urinu/krvi? Zelo me skrbi, kajti sem iz bolj odročnega kraja in mi izguba izpita prinese veliko težav(prevoz v službo, prevoz bolnega brata do zdravnikov,..)

Ima mogoče kdo tukaj podobno izkušnjo?

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem, lp

solatko ::

Tega si se sicer zavedal, ko si spil prvo pivo. Ni mi jasno, kaj se dogaja z vami, a ni že brez opojnih substanc naš promet dovolj krvav.
Poleg tega da uživaš alkohol (sicer občasno), si še redni uživalec kanabisa.
Prav bi bilo, da bi mislil še na kaj drugega in ne le na lastno rit. Imaš določene obveze, postani odgovoren.
Pusti drogo in alko, bo bolje zate in za okolico.
Delo krepa človeka

zmaugy ::

A je to provokacija?

Nipps ::

@solatko
Lepo si povedal in spoštujem tvoje mnenje, ampak jaz iščem odgovor na vprašanje zgoraj, ne nekega moraliziranja. To me še čaka ko/če opravim zdravniški. Pa brez zamere!

scipascapa ::

Posle jebanja nema karanja.

solatko ::

Nipps - Ne gre za moraliziranje, temveč za skrb, da taki imbecili ne zasedajo naših cest v tono in pol težkem orožju za ubijanje.
Ko ti bo to sedlo pod klobuk, pa ne boš več potreben moraliziranja. Upam, da ti nabijejo vsaj to, da boš moral izpit delat še enkrat.

Ne zamerim ti posta, ti pa zamerim, da si se v takem stanju spravil za volan in me veseli, da so te ujeli.

Če bi bil jaz tvoj fotr, nebi vidu volana, dokler nebi bil popolnoma čist, vsega, kar ne spada v telo.
Ne zavedaš se še tega, da so to popolnoma neodgovorna dejanja in da nobena kazen ne odtehta žrtev, ki bi jih lahko povzročil.

Če se sodnik zaveda tega, ti bo ob prošnji za vrnitev VD, pokazal finger.
Delo krepa človeka

Nipps ::

Čudi me, kako si nekateri na podlagi enega posta ustvarijo mnenje o nekom, ki ga v življenju videli niso. Po 18ih letih, odkar imam vozniško, nisem naredil niti enega prekrška, kaj šele da bi napihal. Zmeraj 0.0! Pa to ne pomeni, da sem imel srečo da me niso že prej pohopsali... In ne, nisem obični pothead, ki se zakaja tja v tri dni, ampak mi pomaga pri problemih z nespečnostjo. Toliko o tem, predno spet nekoga drugega napadete. Sploh pa ne vem kaj sem šel spraševat sem, saj sem takšne "odgovore" tudi nekako pričakoval! Dokler človek ni sam v nekem "sranju" se je lepo norca delat iz ostalih.

Lahko vam rečem samo še to.. oprostite mi za Vaš porabljen čas ob prebiranju mojih sporočil, vi brezmadežni uporabniki slo-tech-a!

solatko ::

Nipps - Ne brezmadežni, temveč odgovorni. Tudi jaz sem ga včasil preveč spil, pa me je domov peljal trezen kolega ali taksi. V 45 letih na štiri in več kolesnih, pa še nekaj let na enoslednih še nisem sedel za volan omamljen, ne od alkohola, še manj pa drog, videl sem pa nekaj svinjarij, ki so jih naredili taki vozniki, pa so se samo iz gostilne do doma hoteli zapeljat (nekaj km).

Ravno zaradi tega, podpiram 0,0 voznik, še bolj za amaterje, kot poklicne (te imajo le malo več prakse).

Za lažje spanje pa imaš druge načine - od daljšega sprehoda na svežem zraku, pred spanjem, do fizičnega aktivnega treninga,...... ne rabiš ravno konoplje.
Delo krepa človeka

Nipps ::

Tudi to ti dam prav, sem pač ravnal zelo neodgovorno. In kar sem skuhal, bom tudi pojedel seveda. Kar se pa konoplje tiče.. imam to srečo, da sem v službi stalno na terenu, na svežem zraku, dnevne fizične aktivnosti mi prav tako ne primankuje. Pridem pa včasih tako zdelan domov, da zvečer ne morem zaspat. Dohtarji bi mi radi neke tabletke dali, jst pa tablete: no-go, zato se tudi poslužujem konoplje, katera mi pomaga. Ampak mislim da debata o tem ne sodi tukaj.

Over&out

St235 ::

Ja, če bo zdravnik posumil, da gre za zlorabo takih ali drugačnih substanc bodo preverjali tudi THC in če bodo našli THC lahko pozabiš, da ti bo sodnik dovolil obdržat vozniško. Ni pa nujno, odvisno od zdravnika in kakšen vtis boš pustil.

scipascapa je izjavil:

Posle jebanja nema karanja.


Predlagam, da ne uporabljaš besedišča, ki očitno presega tvoje intelektualne sposobnosti. No, ali pa fizične in se ti samo enkrat na mesec dvigne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Massacra ::

Lahko imas probleme samo, ce bos imel v urinu/krvi psihoaktiven metabolit THC. Vse ostalo je brezveze. Tako da ni problema, ti si kar skadi zvecer.

Do jutra 9-OH oz 11-OH THC ja vec ne bo v telesnih tekocinah.

Machete ::

St235 je izjavil:

Ja, če bo zdravnik posumil, da gre za zlorabo takih ali drugačnih substanc bodo preverjali tudi THC in če bodo našli THC lahko pozabiš, da ti bo sodnik dovolil obdržat vozniško. Ni pa nujno, odvisno od zdravnika in kakšen vtis boš pustil.

scipascapa je izjavil:

Posle jebanja nema karanja.


Predlagam, da ne uporabljaš besedišča, ki očitno presega tvoje intelektualne sposobnosti. No, ali pa fizične in se ti samo enkrat na mesec dvigne.


Veliko jih je, ki tale kulturen južni rek pišejo čisto narobe in tudi razumejo čisto narobe.
Tudi lepo vidno v zgornjem navedku.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Invictus ::

Nipps je izjavil:


Po 4-ih popitih pivih so me ustavili policisti, ter mi seveda dali pihati. Napihal sem preko meje, ter tako ostal brez izpita+1200€ kazni...

Če si po 4 pirih napihal maksimum ?!?!?! Malo morgen...

Za maksimum moraš biti konkretno pijan...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Pithlit ::

Invictus je izjavil:

Nipps je izjavil:


Po 4-ih popitih pivih so me ustavili policisti, ter mi seveda dali pihati. Napihal sem preko meje, ter tako ostal brez izpita+1200€ kazni...

Če si po 4 pirih napihal maksimum ?!?!?! Malo morgen...

Za maksimum moraš biti konkretno pijan...

No ja... odvisno od človeka. Če jaz spijem 4 pire (pa niti ni treba da so taveliki) v roku... ne vem... dveh ur... me je treba nest domov. Če ruknem enega malega v 15min je to čisto dovolj da me malo 'vozi'.
Life is as complicated as we make it...

scipascapa ::

Tam se pač zatipkal, veste pač kaj se mislil. Lakotnik29: malo lepše besede piši.

Nipps: naredil si sranje in konec pika. LAHKO bi NEKOGA ubil. SPREJMI KAZEN, upam, da ti dajo visoko.

MOVE ON. PA zbudi se.

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

scipascapa je izjavil:

Tam se pač zatipkal, veste pač kaj se mislil. Lakotnik29: malo lepše besede piši.

Nipps: naredil si sranje in konec pika. LAHKO bi NEKOGA ubil. SPREJMI KAZEN, upam, da ti dajo visoko.

MOVE ON. PA zbudi se.

Alkohol, droge pred in med vožnjo niso priporočljive.

Tudi sex med vožnjo ne. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

bambam20 ::

Pithlit je izjavil:

Invictus je izjavil:

Nipps je izjavil:


Po 4-ih popitih pivih so me ustavili policisti, ter mi seveda dali pihati. Napihal sem preko meje, ter tako ostal brez izpita+1200EUR kazni...

Če si po 4 pirih napihal maksimum ?!?!?! Malo morgen...

Za maksimum moraš biti konkretno pijan...

No ja... odvisno od človeka. Če jaz spijem 4 pire (pa niti ni treba da so taveliki) v roku... ne vem... dveh ur... me je treba nest domov. Če ruknem enega malega v 15min je to čisto dovolj da me malo 'vozi'.



Ti si ženska in nimaš recimo 90- 100 kkg ali več ,kot imamo moški

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Pithlit ::

bambam20 je izjavil:

Ti si ženska in nimaš recimo 90- 100 kkg ali več ,kot imamo moški

Seksizem! No, 90 do 100 ton pa res nimam.
Life is as complicated as we make it...

Unknown_001 ::

Pithlit je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Ti si ženska in nimaš recimo 90- 100 kkg ali več ,kot imamo moški

Seksizem! No, 90 do 100 ton pa res nimam.



Kriva ovdaba!

Navaja dejstvo da imajo moški v povprečju večjo maso od žensk. Nič žaljivega ali benevolentnega ni zaslediti tukaj. Zgolj navajanje stvarnih podatkov.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

negotiator ::

Unknown_001 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Ti si ženska in nimaš recimo 90- 100 kkg ali več ,kot imamo moški

Seksizem! No, 90 do 100 ton pa res nimam.



Kriva ovdaba!

Navaja dejstvo da imajo moški v povprečju večjo maso od žensk. Nič žaljivega ali benevolentnega ni zaslediti tukaj. Zgolj navajanje stvarnih podatkov.


Pa ne 90-100 ton :))
All easy problems have already been solved.

Pithlit ::

Unknown_001 je izjavil:

Navaja dejstvo da imajo moški v povprečju večjo maso od žensk. Nič žaljivega ali benevolentnega ni zaslediti tukaj. Zgolj navajanje stvarnih podatkov.

V povprečju že mogoče... sam on direkt meni pravi da nimam 90-100kkg. Pa še prav ima.

Zdej se pa lahko počas sarkazem detektor vklopi. (jih imam pa 63... kil, ne ton)
Life is as complicated as we make it...

solatko ::

A ste vsi blond, saj se o oslovi senci pogovarjate, ki pa nima nobene veze s temo.
Delo krepa človeka

Unknown_001 ::

Pithlit je izjavil:


Zdej se pa lahko počas sarkazem detektor vklopi. (jih imam pa 63... kil, ne ton)


Tud tebi ne bi krona z glave padla če bi še s svojega mal pajčevno pobrisala.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

next3steps ::

Mare2 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

Tam se pač zatipkal, veste pač kaj se mislil. Lakotnik29: malo lepše besede piši.

Nipps: naredil si sranje in konec pika. LAHKO bi NEKOGA ubil. SPREJMI KAZEN, upam, da ti dajo visoko.

MOVE ON. PA zbudi se.

Alkohol, droge pred in med vožnjo niso priporočljive.

Tudi sex med vožnjo ne. :)

Mene načeloma to ne moti. Zaradi mene se lahko folk med vožnjo jebe, zadeva, popiva - dokler ne vozijo.:))

Pithlit je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Navaja dejstvo da imajo moški v povprečju večjo maso od žensk. Nič žaljivega ali benevolentnega ni zaslediti tukaj. Zgolj navajanje stvarnih podatkov.

V povprečju že mogoče... sam on direkt meni pravi da nimam 90-100kkg. Pa še prav ima.

Zdej se pa lahko počas sarkazem detektor vklopi. (jih imam pa 63... kil, ne ton)

E, pizdarija, ti rečem. Linija ti ne štima al'?

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Unknown_001 je izjavil:

Tud tebi ne bi krona z glave padla če bi še s svojega mal pajčevno pobrisala.

Krona ne. Tiara pa!

solatko je izjavil:

A ste vsi blond, saj se o oslovi senci pogovarjate, ki pa nima nobene veze s temo.

Sej veš da je bilo na vprašanje ki ga tema postavlja že ene 50x odgovorjeno? Nadaljnje prepucavanje o tem kolk je folk glup ker gre pijan na cesto je glih ene tolk brezveze kot zajebavanje o mojih in rupsijevih tonah... pa kolk ga kdo lahko nese. Sploh ker je to v resnici brezpredmetno, glih tolk kot komplet ta tema: Si ga usral? Sprejmi posledice... kakršnekoli že so. Nočeš sprejet posledic? Ja mišek, ne ga srat na cesti...

Now... back to my tiara...
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Unknown_001 ::

Pithlit je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Tud tebi ne bi krona z glave padla če bi še s svojega mal pajčevno pobrisala.

Krona ne. Tiara pa!


Mmm natančnost in razgledanost... to me pri ženskah kar pogreje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Petra134 ::

ko se vozi se ne pije. Če ti uzamejo izpit... lej usaka šola neki stane.

Mare2 ::

http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kazenske točke pomoč (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10720736 (10057) krneki0001
»

Alkohol in vožnja. Nekdo je spet upal, da se bo "izmazal" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10716085 (13029) Mare2

Grozi odvzem vozniške (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6717940 (15112) MrBrdo
»

Mladi voznik (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7018472 (15527) Zajec123
»

Novi zakon o cestnoprometnih predpisih (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
53588056 (71100) darkolord

Več podobnih tem