» »

Prekoračitev meje kazenskih točk

Prekoračitev meje kazenskih točk

«
1
2 3 4

Gojto ::

Pozdravljeni!

Pred par meseci sem napihal 0,36, kar mi je naneslo 8 kt. Pred tem sem imel že 13 kt zaradi treh radarjev (5+5+3). Sedaj sem dobil odločbo, da mi bodo odvzeli izpit. Imam možnost vložitev predloga za odložitev izvršitve. Poleg predloga moram poslati tudi zdravniško spričevalo o opravljenem kontrolnem zdravstvenem pregledu.

Zanima me:
1. Imam sploh kakšno možnost, da mi pustijo izpit?
2. Kaj vse pregledajo na tem zdravniškem pregledu?
3. Če pregledajo vsebnost THCja v krvi/urinu in je izvid pozitiven, kako to vpliva na odločitev sodišča?
4. Koliko časa pred zdarvniškim naj ne bi kadil, da bo izvid negativen?
5. Ali je vseeno, če ne kadim 2 tedna al pa samo 2 dni pred pregledom? (pregled moram narediti v 10 dneh približno, da lahko izvide pošljem skupaj s predlogom, sem pa kadil nazadnje včeraj)
6. Če je kdo že bil v taki situaciji in mu izpita niso odvzeli, bi prosil za kak nasvet.

Hvala v naprej za pomoč.
LP Gojc

Sami ::

Živjo,

lani sem bil v podobni situaciji. Od najboljšega kolega punca je zanosila, seveda sem nameraval domov s TAXI-jem, ko pa smo prišli iz kafane sem videl da se nekaj pijanih mulcev naslanja na avtomobile, ker me preveč skrbi za svoj avto sem se odpeljal. Imel sem že 3 kazenske točke od prej, napihal sem 0.64 promila, začasno so mi odvzeli vozniško dovoljenje, takoj sem naredil kontrolni zdravniški pregled in poslal prošnjo za vrnitev začasno odvzetega izpita, ki je bila odobrena. Potem sem čez kake dva meseca dobil še sklep o prenehanju veljavnosti vozniškega dovoljenja, napisal sem predlog za odlog prenehanja veljavnosti vozniškega dovoljenja in zahteval zagovor pri sodniku za prekrške. Tudi predlogu o odlogu prenehanja veljavnosti so ugodili in mi določili poizkusno dobo 13ih mesecev (v tej dobi ne smeh narediti hujšega prekrška, mislim da ne smeš dobiti kazni višje od 700EUR ali 3 pike), po opravljeni poizkusni dobi se ti pike izbrišejo.

1. Imaš možnost, v kolikor nisi bil že predhodno kaznovan zaradi podobnega prekrška (si že kdaj napihal) bi morali predlogu načeloma ugoditi.
2. Pregledajo oči, reflekse (klasičen sistematski pregled) + imel boš psihologa mislim, da eno uro.
3. Na tem pregledu ne pregledujejo vsebnosti THC-ja.
4. Pregledali bodo le jetrni encim, v kolikor je povišan to nakazuje da redno piješ (s tem nisem imel problemov, ker je bilo slučajno-prvič in zadnič sem pil in vozil).

Pa svetujem ti, da se čimprej prijaviš na pregled, v nekaterih mestih se čaka tudi po par tednov, s tem boš zamudil rok za oddajo predloga.

LP
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Gojto ::

Sami ful hvala si mi polepšal dan. Upam da bo res tako.

Lp
Gojc

Rias Gremory ::

1. Nehaš pit pred/med vožnjo.
2. Nehaš pohat pred/med vožnjo.
3. ????
4. PROFIT!!

Saj tega si sposoben kajne?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

__Devil__ ::

Meni so isto vzeli vozniško pred kratkim. Napihal 0.58. Začasen odvzem, se bom tudi prijavil na zdravniškega! Upam, da ne gledajo za THC. Če pregled uspe (2 tedna niti kapljice) pošljem prošnjo za vrnitev izpita. Me pa samo zanima v kakšnem načinu naj pišem, da želim izpit nazaj? Ima kdo kje kakšen primer?

shadeX ::

Zdej al ste tukaj sami troli, al pa res že vsak danes poha in vozi pod vplivom alkohola?

Smurf ::

shadeX je izjavil:

Zdej al ste tukaj sami troli, al pa res že vsak danes poha in vozi pod vplivom alkohola?

Vcasih se je se bistveno vec, ker ni bilo sankcionirano.

Sami ::

__Devil__ je izjavil:

Meni so isto vzeli vozniško pred kratkim. Napihal 0.58. Začasen odvzem, se bom tudi prijavil na zdravniškega! Upam, da ne gledajo za THC. Če pregled uspe (2 tedna niti kapljice) pošljem prošnjo za vrnitev izpita. Me pa samo zanima v kakšnem načinu naj pišem, da želim izpit nazaj? Ima kdo kje kakšen primer?


Moraš navesti tehtne razloge za vračilo odvzetega izpita in pa seveda nekako pokazati, da se zavedaš napake in da jo obžaluješ.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

kunigunda ::

Ker si zaradi alkohola presegel tocke, bos imel se delavnice s psihologom poleg zdravniskega pregleda.
Na sodisce oddaj prosnjo za odlozitev, oni ti bojo (ce ti ugodijo) poslali najprej, da moras opraviti zdravniski
pregled, potem pa se tecaj varne voznje (4 dnevni).
Potem pa dobis rok (ponavadi 1-2 leti), v katerem ne smes narediti vecjega prekrska (se pravi 3KT+).
Ves cas med tem obdrzis izpit.

Sami ::

kunigunda je izjavil:

Ker si zaradi alkohola presegel tocke, bos imel se delavnice s psihologom poleg zdravniskega pregleda.
Na sodisce oddaj prosnjo za odlozitev, oni ti bojo (ce ti ugodijo) poslali najprej, da moras opraviti zdravniski
pregled, potem pa se tecaj varne voznje (4 dnevni).
Potem pa dobis rok (ponavadi 1-2 leti), v katerem ne smes narediti vecjega prekrska (se pravi 3KT+).
Ves cas med tem obdrzis izpit.


V kolikor ti odvzamejo izpit zaradi alkohola imaš edukacijske delavnice (ponavadi 6ur), če ti ga odvzamejo zaradi prehitre vožnje pa imaš za opraviti varno vožno.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

__Devil__ ::

Jao.. Kako pa zgledajo delavnice s psihologom?! Jaz tega ne rabim ;((
Hvala za pomoč! Upam da res dobim izpit nazaj še do poletja. Rabim za službo.

edit: 6 ur bom še preživel.

Zgodovina sprememb…

Sami ::

__Devil__ je izjavil:

Jao.. Kako pa zgledajo delavnice s psihologom?! Jaz tega ne rabim ;((
Hvala za pomoč! Upam da res dobim izpit nazaj še do poletja. Rabim za službo.

edit: 6 ur bom še preživel.



Najprej boš imel sistematski pregled in eno uro psihologa zraven. Nič posebnega, nekaj boš mogel prerisovati, odgovarjati na določena vprašanja in na koncu opraviti še nek test senzomotorike (mislim da se mu tako reče, otročje lahko).

Po vrnitvi izpita ti bo pa še sodnik za prekrške določil najverjetneje edukacijske delavnice (ponavadi 6ur), tudi nič posebnega, z drugimi boš delil svojo izkušnjo:D, pregledal par fotografij, poslušal predavanje o škodljivosti alkohola...itd.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Sami ::

Edukacijske in psihosocialne delavnice: http://www.zd-lj.si/zdlj/index.php?opti...


Cene delavnic:
-edukacijska delavnica 140,00 EUR
-psihosocialna delavnica 480,00 EUR

Za odvzem zaradi alkohola se ti odredi edukacijska delavnica, v primeru vožnje pod vplivom mamil pa psihosocialna delavnica.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

k4vz0024 ::

In ostali udeleženci lahko samo molimo, da bo takšna "šola" zalegla".

Kajti jaz bi uvedel ameriški sistem, kdor to izrabi trikrat v življenju ima dosmrtno prepoved vožnje motornega vozila...še zlasti kar se tiče alkohola.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: k4vz0024 ()

Sami ::

k4vz0024 je izjavil:

In ostali udeleženci lahko samo molimo, da bo takšna "šola" zalegla".

Kajti jaz bi uvedel ameriški sistem, kdor to izrabi trikrat v življenju ima dosmrtno prepoved vožnje motornega vozila...še zlasti kar se tiče alkohola.


Se čisto strinjam, nekaterim v življenju nebi dovolil za volan, ker ogrožajo sebe in vse ostale v prometu.

Smo pa tu tudi nekateri, lahko rečem "žrtve sistema", nikoli nisem vozil pod vplivom česarkoli....pred lokalom kjer smo pili sem zaradi pijanih mulcev hotel odpeljati avto vsaj na drug parking in se mi je to zgodilo.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

k4vz0024 ::

Drži, da je pri nas inkasantska politika glede prekoračene hitrosti.

Vsi teli "kekci", ki so napihali večkrat, naj se na tej strani javno zavežejo, da se bodo izogibali alkoholu. Seveda, če imajo kaj moža oz, j*jc v sebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: k4vz0024 ()

shadeX ::

In ostali udeleženci lahko samo molimo, da bo takšna "šola" zalegla".


Daleč od tega da bo. Več kot polovica "obžalujočih" bo spet sedla pijana za volan.

RejZoR ::

Je skor čudež da mi normalni ljudje pridemo domov živi in zdravi ter s celim avtom, ko pa so na cesti očitno sami pijanci in zadetki. Ko jim končno nekdo zalepi kazen na čelo so pa vsi ogorčeni in jezni ter iščejo načine kako bi se izognili zasluženi kazni. Ja halo!? Še premal vas dobijo. Mi res nikoli ni bilo jasno in nikoli mi ne bo kako folk nikakor ne more zdržat brez kurčevega alkohola vsaj takrat ko vozijo. Oz nasplošno. Alko this, alko that, nič čudnega, da je cel narod zapit v tri krasne...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

eric_cartman ::

Rešitev obstaja. Vsakega, ki vozi pijan mu nemudoma odvzet vozniško dovoljenje in kazensko 1 teden zapora. V primeru, da povzroči nesrečo pijan pa takoj 1 mesec+ zapora, odvisno glede na škodo tistega, ki je bil v nesreči tako ali drugače oškodovan.

kunigunda ::

Sami je izjavil:

kunigunda je izjavil:

Ker si zaradi alkohola presegel tocke, bos imel se delavnice s psihologom poleg zdravniskega pregleda.
Na sodisce oddaj prosnjo za odlozitev, oni ti bojo (ce ti ugodijo) poslali najprej, da moras opraviti zdravniski
pregled, potem pa se tecaj varne voznje (4 dnevni).
Potem pa dobis rok (ponavadi 1-2 leti), v katerem ne smes narediti vecjega prekrska (se pravi 3KT+).
Ves cas med tem obdrzis izpit.


V kolikor ti odvzamejo izpit zaradi alkohola imaš edukacijske delavnice (ponavadi 6ur), če ti ga odvzamejo zaradi prehitre vožnje pa imaš za opraviti varno vožno.

Mislm da mors glih tko na varno voznjo. Vsaj v moji skupini(jest sm zarad radarjev moral) so bli tud uni z alkoholom, ki so imeli obvezno.
Plus se delavnice poleg zdravniskega.

Ker na 4 dnevnem tecaju varne voznje imas en dan psihologijo, in se tudi o alkoholu veliko govori.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kunigunda ()

korenje3 ::

alkoholiki niso za na cesto, ampak za v zapor.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

kriko07 ::

In zakaj bi bili za v zapor?

Dr_M ::

korenje3 je izjavil:

alkoholiki niso za na cesto, ampak za v zapor.



Ce smo cisto odkriti, 3/4 voznikov in voznic ni za na cesto z vozilom.

shadeX ::

Ce smo cisto odkriti, 3/4 voznikov in voznic ni za na cesto z vozilom.


Po čem to sklepaš?

korenje3 ::

kriko07 je izjavil:

In zakaj bi bili za v zapor?


zato ker lahko ubijejo nedolžnega človeka zaradi pijanosti. pri pijancu vozilo ne postane več samo prevozno sredstvo, ampak orožje.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

cila22 ::

Nekateri vozimo pijani še vedno bolje od marsikaterega drugega treznega voznika. Nekatere alkohol pomirja in takrat vozijo bolj umirjeno in tolerantno.
Kdor visoko leta,ne pade daleč od drevesa

shadeX ::

Mogoče imaš prav. Še vedno pa se podaljša reakcijski čas ki postane daljši od treznega človeka. Lahko voziš 40 km/h ampak če kdo skoči pred avto boš kasneje reagiral kot "nesposoben trezen" človek.

eric_cartman ::

Nekateri vozimo pijani še vedno bolje od marsikaterega drugega treznega voznika. Nekatere alkohol pomirja in takrat vozijo bolj umirjeno in tolerantno.


Izkušnje v realnem življenju pravijo, da temu ni tako.. Malo preveč prometnih nesreč je, v katerih je udeležen tudi alkoholiziran voznik, tako da tvoja trditev ni ravno pravilna.

Potemtakem je tudi obvezna uporaba varnostnega pasu napačna, ker 1% ljudi ravno zaradi prometnega pasu ne preživi nesreče oz. jo odnese slabše, kot če bi bili privezani.

šernk ::

shadeX je izjavil:

Ce smo cisto odkriti, 3/4 voznikov in voznic ni za na cesto z vozilom.


Po čem to sklepaš?


vsi ki niso sposobni peljati po omejitvah ob jasnem dnevu, vsi ki niso sposobni pravilno se vključiti v krožno, kaj šele pravilno voziti v njemu, vsi ki spadajo v klub 60 (omejitev 90...oni 60, omejitev 50 oni 60, omejitev 30 oni 60), vsi ki se niso sposobni umaknit ko za njimi nastane kolona vozil, vsi ki vozijo z meglenkami ker je najbližja megla 1500km stran, vsi ki niso sposobni počakat 5 sekund da zaviješ levo in gredo mimo tebe čez pločnik, vsi ki niso sposobni počakat 5m za tvojim avtom ko želiš bočno parkirat, vsi ki niso sposobni počakat na naslednjo zeleno luč na semaforju ampak gredo raje skozi rdečo in blokirajo križišče. Gremo naprej lahko naštevat ampak dvomim da ostane 10% ljudi na cesti.

samo glede na slednje kar sem naštel odleti 50% voznikov v LJ, 50% "varnih voznikov", ker vozijo tako varno da padejo v klub 60, 80% mularije pa pobere megla v glavi ko pada dež saj morajo vozit z meglenkami.

ko dodaš zgoraj naštetemu še alkohol in občasno prehitro vožnjo, ter voznike ki so stari več kot 70 let in jih polovica sploh nima spodobnih reakcijskih sposobnosti, vprašanje če bo ostalo na cesti sploh še 10% sedanjih voznikov (ne poznam nikogar, ki 100% izpolnjuje vse kriterije, ki sem jih naštel in tudi sam ne spadam med te)

namenoma sem pa v dva dela razdelil, ker zaradi njih stoji dnevno pol slovenije in je ravno toliko jih živčnih za volanom. Človek, ki je živčen bo pa prej naredil nepremišljeno potezo kot človek, ki je pijan in takšnih se jaz 10x bolj bojim.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Sami ::

kunigunda je izjavil:

Sami je izjavil:

kunigunda je izjavil:

Ker si zaradi alkohola presegel tocke, bos imel se delavnice s psihologom poleg zdravniskega pregleda.
Na sodisce oddaj prosnjo za odlozitev, oni ti bojo (ce ti ugodijo) poslali najprej, da moras opraviti zdravniski
pregled, potem pa se tecaj varne voznje (4 dnevni).
Potem pa dobis rok (ponavadi 1-2 leti), v katerem ne smes narediti vecjega prekrska (se pravi 3KT+).
Ves cas med tem obdrzis izpit.


V kolikor ti odvzamejo izpit zaradi alkohola imaš edukacijske delavnice (ponavadi 6ur), če ti ga odvzamejo zaradi prehitre vožnje pa imaš za opraviti varno vožno.

Mislm da mors glih tko na varno voznjo. Vsaj v moji skupini(jest sm zarad radarjev moral) so bli tud uni z alkoholom, ki so imeli obvezno.
Plus se delavnice poleg zdravniskega.

Ker na 4 dnevnem tecaju varne voznje imas en dan psihologijo, in se tudi o alkoholu veliko govori.


Meni ni bilo treba, kot tudi nobenemu iz moje skupine, poznam pa dva ki sta morala zaradi prehitre voznje in odvzema izpita zaradi tega opraviti varno vožnjo.

@šernk: Se 1000% strinjam s tabo.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

shadeX ::

ok šernk. your argument is valid. :)

Se strinjam z napisanim.

111111111111 ::

OP upam, da ni možnosti, da ti ostane izpit in da te bo čim bolj udarilo po žepu, da boš naslednjič vozil trezen.

Ravno tako tisti, ki se je enkrat samkrat peljal pijan pa so ga dobili, pa še to je prestavljal avto iz enega parkirišča na drugega, da mu ga ne bi pijani mulci slučajno pobruhali.

Pa tisti, ki trdi da pijan vozi bolje.

Pa dajte folk, PIJAN se ne vozi. Ni izgovora.

Zgodovina sprememb…

BALAST ::

Chuapoiz ti si idealist in upam, da ti v prihodnosti ne pride na pamet prekršit kakega prometnega zakona, saj si boš iz lastne neusmiljenosti moral vrniti vozniškega in po možnosti še celo iti k spovedi za prekrške... :))
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Pithlit ::

Sami je izjavil:

Smo pa tu tudi nekateri, lahko rečem "žrtve sistema", nikoli nisem vozil pod vplivom česarkoli....

Čaki... dobil so te ko si napihal 0.64... in potem si ti žrtev sistema? In to celo brez da bi vozil (avto se je verjetno kar sam premaknil, kajne)? How exactly does that work?
Life is as complicated as we make it...

RejZoR ::

cila22 je izjavil:

Nekateri vozimo pijani še vedno bolje od marsikaterega drugega treznega voznika. Nekatere alkohol pomirja in takrat vozijo bolj umirjeno in tolerantno.


Ti se kar tolaži s takimi debilnimi izgovori...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

medenko ::

Vesten voznik nimaš kaj, vrni izpit in daj avto na reciklažo, uporabi javni prevoz. Drugi uddeleženci v prometu ti bomo zelo hvaležno, saj lahko še koga ubiješ.

[D]emon ::

Samo to bom rekel: HVALA BOGU da ne vozim.

Vi, ki tako veselo zagovarjate voznjo pod vplivom alkohola, pa se boste, upam, zbrihtali preden bodo smrtne zrtve.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

111111111111 ::

BALAST je izjavil:

Chuapoiz ti si idealist in upam, da ti v prihodnosti ne pride na pamet prekršit kakega prometnega zakona, saj si boš iz lastne neusmiljenosti moral vrniti vozniškega in po možnosti še celo iti k spovedi za prekrške... :))


Ti dam prav. Res je idealistično pričakovati od ljudi, da ne pijejo ko vozijo. Itak je normalno, da voziš pijan, ker drugače si reva, ki se boji policajev. Nekateri...

Furbo ::

cila22 je izjavil:

Nekateri vozimo pijani še vedno bolje od marsikaterega drugega treznega voznika. Nekatere alkohol pomirja in takrat vozijo bolj umirjeno in tolerantno.


Ja seveda, če si že tako zapadel, da se treseš in si živčen ko ne piješ...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

reptilia ::

Kolk sploh je 0,36? V pirih recimo? Vem da je odvisno od človeka do človeka, recimo nekako povprečno?
Forgive your enemies, but never forget their names.

medenko ::

2-3 max.

[D]emon ::

Ce si karkoli spil nimas kaj iskat za volanom. Ampak nekaterim to ocitno ni jasno.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

M-XXXX ::

[D]emon je izjavil:

Ce si karkoli spil nimas kaj iskat za volanom. Ampak nekaterim to ocitno ni jasno.

Zakonodaja se ne strinja s tabo. Izkušnje se ne strinjajo s tabo. Imaš narobe.

[D]emon ::

Zakonodaji marsikje fali konkretna merica ZKP. Tebi pa ocitno tudi.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Dr_M ::

Zato, ker se tebi tako zdi, pa mogoce se kateremu kljukcu tukaj?

nodrim ::

nobenem kljukcu tukaj ... vsi, ki zavestno vozijo po javnih površinah z zmanjšanimi sposobnostmi so navadni kreteni .. zaradi mene se lahko voziš mrtvo pijan po svoji zemlji, ne pa med ostalimi udeleženci prometa ... že to si lahko vesel, da ti je država in s tem mi vsi ostali podelila pravico do vožnje med ostalimi ljudmi, "ti" bi pa še pil in pohal in lepo ogrožal vse ostale po nepotrebnem, ker te je strah za svoj avto in še zaradi ne vem kakšnih drugih razlogov ...

k4vz0024 ::

Ravnokar poročajo po radiu, da je poslanec včeraj pod vplivom alkohola zbil starejšega moškega. Poslanec je menil, da je bil pod vplivom alkohola sposoben... Toliko o lastni presoji vožnje pod vplivom alkohola .....

Pithlit ::

Je pa, v nasprotju z splošnim obnašanjem, odstopil. Tko da, en majhen plus (kot politiku, ne kot človeku).
Life is as complicated as we make it...

Dr_M ::

nodrim je izjavil:

nobenem kljukcu tukaj ... vsi, ki zavestno vozijo po javnih površinah z zmanjšanimi sposobnostmi so navadni kreteni .. zaradi mene se lahko voziš mrtvo pijan po svoji zemlji, ne pa med ostalimi udeleženci prometa ... že to si lahko vesel, da ti je država in s tem mi vsi ostali podelila pravico do vožnje med ostalimi ljudmi, "ti" bi pa še pil in pohal in lepo ogrožal vse ostale po nepotrebnem, ker te je strah za svoj avto in še zaradi ne vem kakšnih drugih razlogov ...



A ti si pa potem poseben kreten, ker stvar brez potrebe se napihujes?

nodrim ::

Niti slučajno ni brez potrebe.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kazenske točke pomoč (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10720735 (10056) krneki0001
»

Alkohol in vožnja. Nekdo je spet upal, da se bo "izmazal" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10716085 (13029) Mare2

Grozi odvzem vozniške (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6717938 (15110) MrBrdo
»

Mladi voznik (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7018472 (15527) Zajec123
»

Novi zakon o cestnoprometnih predpisih (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
53588053 (71097) darkolord

Več podobnih tem