» »

T2 :)

T2 :)

SloBiscuit ::

Hej,

sem klical na T2 in povprašal za tiste 40% popuste ipd... (sem že obstoječ uporabnik) in pol čez nekaj trentuko pravi: "ja za kakšen popust bi se lahko zrihtalo za 40% pa res ne." Teh 40% popusta je namreč za nove naročnike, kar pa me zanima je to ta toti popust, ki bi lahko bil manjši seveda ampak navsezadnje popust, nakar je ugotovil da nevem o čem govori (ker nikjer pač ne piše da dajejo popuste za obstoječe naročnike tega tudi nisem vedel) in potel tudi ni tega več omenjal.
Mene pa zanima, kakšen je to ta popust za obstoječe naročnike? a je to kej tko mal podmizo ali kaj? :)

JHvala in Lp
neznanec555
  • zaklenil: Mavrik ()

krucymucy ::

-40% je za eno leto, za nove narocnike.

Tr0n ::

Pa se to, ce se zavezes za 2 leti.

SloBiscuit ::

To ni to o čemer govorim...
Jest govorim o neobstoječem popustu, ki mi bi ponujen... kdo kej ve o tem?
neznanec555

Tr0n ::

Link?

SloBiscuit ::

Tr0n je izjavil:

Link?

Klical sem?
neznanec555

Tr0n ::

Vem, zanima me, kje si slisal za 40% popust za obstojece uporabnike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

SloBiscuit ::

Tr0n je izjavil:

Vem, zanima me, kje si slisal za 40% popust za obstojece uporabnike.

Ehe kot sem rekel je bila to pomota z moje strani.
Drugače pa ker imam 2 ekrana sem imel na enemu FB odprt in T2 FB stran kjer je pisalo 50% popusta za obstoječe uporabnike ampaka tiste, ki imajo paket t4 giga, na drugem zaslonu pa t2 spletno stran kjer ponujajo 40% popusta za nove naročnike. Prebral sem stvari iz drugega zaslona potem pa samo iz FB strani da imajo popust za obstoječe naročnike, ko mi je začel zvonit telefon in tkao sem pomešal da je 40% popusta za obstoječe.
neznanec555

Alamar ::

50% popust za pol leta, ob dvoletni vezavi, je za obstoječe naročnike, ki preidejo na T4 Giga ali T4 Tera paket.

broken/link ::

Alamar je izjavil:

50% popust za pol leta, ob dvoletni vezavi, je za obstoječe naročnike, ki preidejo na T4 Giga ali T4 Tera paket.


tako, tako :) 40% popusta za 1leto pa za nove naročnike ob 2letni vezavi ob kateremkoli paketu.

se pa z junijem dražijo vse storitve/paketi/vmesniki/prog.sheme, tako da se splača malo preračunat... http://www.t-2.net/zadnje-novice/2014/0...

stb ::

Dajte si vse te popuste preračunati na nek skupni imenovalec:

50% popust za pol leta, ob dvoletni vezavi == 12,5% popusta v dveh letih vezave.

40% popusta za 1 leto za nove naročnike ob 2-letni vezavi == 20% popusta v dveh letih vezave za nove naročnike.

To še ima nek smisel, če storitev itak potrebuješ.

Bolj zavajajoči so popusti tipa:
30% popusta na najcenejši od treh izdelkov == največ do 10% popust ob hkratnem nakupu treh izdelkov (max 10% če imajo izdelki enako ceno).

100% popusta prve 3 mesece ob dvoletni vezavi (po možnost na drag paket, ki ga ne rabiš) == 12,5% popusta v dvoletni vezavi (po možnost na drag paket, ki ga ne rabiš)

Je pa ob vseh teh kolobocijah s prikrivanjem pravih popustov vseeno najbolj pomembna končna cena in kvaliteta storitve.

SloBiscuit ::

Ehem OP here. Vi zdej men razlagate kaj je z popusti... sem že reku da vem, sem pa tud uprašu če kdo kej ve o kkšnih popustih "pod mizo" al kak nej rečem, da ti ga dajo če uprašaš al če jim mal plačaš (unim na telefonu)...tko 3-je morte ponovit eno in isto, jest ne vidm smisla tle... :|
neznanec555

Mavrik ::

Tema o T-2 : T-2: Informacije.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Kombo M (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
24678219 (20624) Tilen
»

T2 ja ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6825040 (16114) Vuli
»

Peticija Vezava za oba (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
517556 (5845) MrStein
»

T-2 in "Akcija - 25 % za dve leti"

Oddelek: Omrežja in internet
224660 (3342) Invictus
»

Aktivacija popusta pri siolu

Oddelek: Omrežja in internet
353225 (1767) Gill

Več podobnih tem